• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,729
اگه منظورتون صندوقه 22 درصدشه که من رفتم پرسیدم گفت الآن سودش حدود 21 هست و حداقل 100 تومن میخاد منم پشیمون شدم چون صندوق ایران زمین دارم تا حالا پایینتر از 21.5 نداده. کف سرمایه هم نمیخاد اگه هم بخاد 10 تومنه.

مشکلی نداره بجز اون 2 میلیون بقیش قابل برداشته و عین کوتاه مدته الآن هم فک کنم باز میکنن با 18 درصد.
اصل پول که ثابته و عضو شتاب هم هست خیلی خوبه
فک نمیکنم قوامین برای مبالغ بالا چیز خاصی داشته باشه ولی این صندوقا گزینه خیلی بهترین
حساب نصر نوشته.
http://banker.ir/news/130388/

رویان مهر بانک مهر 18 درصد سود داشت تازه سایتش رو دیدم زده10 درصد
اینجا محاسبه میکنی 19 درصدهhttp://www.mebank.ir/محاسبه-سود-سپرده-های-رویان-مهر

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
برج 10 فقط برای حساب شماست یا برای همه حسابا؟؟
منم چند روز پیش رفتم البته اون 20 درصد رو مطمئن بودم که 1 سال حداقل 20 درصد میمونه من برای حساب 22 درصد رفته بودم که اونم یک سالش تموم شده ولی با کمال خوشبختی گفت هنوز تصمیمی در موردش گرفته نشده آخه قبلا گفته بودن ا آخر اردیبهشت
اره قبلا گفته بودن تا اردیبهشت ولی الان رفتم گفت تا برج 10 همون 20 درصده برای همه . مال من تو مهر میشه یکسال .
ممنون
الان قوامین روزشماره یعنی برای برداشت مشکلی پیش نمیاد (سود رو از اصل پول کم کنن)
امکان اتصال به کارت هم داره ؟
برای مبالغ بالاتر هم جایی نیست ؟ بالای 100 تومن. تو سایت banki.ir برای کوتاه مدت بانک تجارت اینو نوشته :

تا مبلغ 250 میلیون ریال معادل 10 درصد
مبلغ 250 میلیون تا 500 میلیون ریال معادل 17 درصد
مبلغ 500 میلیون تا 1 میلیارد ریال معادل 18 درصد
مبالغ بالای 1 میلیارد ریال تا کمتر از 5 میلیارد معادل 19/5 درصد
حداقل مانده برابر یا بیشتر ا ز5میلیارد 20 درصد

برای 100 تومن 19.5 درصد میدن.
منبع : http://banki.ir/sood

پ.ن : یه مطلبی هم خوندم راجع به اوراق مشارکتی بانک صادرات که 22 درصد سود روزشمار داشت. اونا قضیش چیه ؟
نه غیر اون دو میلیون مابقیش مشکل نداره و سودش رو روزشمار میدن .
الان همشون با کفهای مختلف 18 درصد میدن من جای دیگه اطلاع ندارم .
لینکی که گذاشتید مال سال 92 هست !! الان جایی بالای 18 نمیدن اونم بانک دولتی !!
در مورد صندوقها اطلاع ندارم کلا خوشم نمیاد از صندوق .
بانک قوامین فرقش با بقیه اینه که تا حداقل یکسال تضمین میکنه. یعنی الان شما بری حساب باز کنی یکماه بعد سودها بشه 15 کم نمیکنه .
کارت شتاب و اینا هم داره

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Last edited:

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
من با راهنمایی دوستان دی 18% با کف یک تومن باز کردم، از کارمنده هم پرسیدم گفت فعلا همینه تا دستور بانک مرکزی چی باشه...

Afshin75

Registered User
لایک‌ها
109
امروز رفته بودم کاسپین. کارمندش گفت از امروز سپرده سالانه با هر مبلغی سودش 18 درصد شده ولی سپرده های قبلی سودش تغییر نمیکنه

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
ماهی 1.600.000 تومان سود که زیاد آدم رو ترغیب نمیکنه. فکر میکنم با این سرمایه سوپرمارکت سود ماهیانه ش بیشتر از 2 میلیونه....
برام سواله که چرا افراد بجای اینکه پولشون رو توی تجارت بندازن به چنین سود کمی قانع میشن؟ شایدم من جایی اشتباه میکنم، خیلی دوست دارم نظر دوستان رو بدونم. بهترین کار با این سرمایه چیه؟ سرمایه گذاری تو بانک ؟ یا تجارت و ...؟
ببین ارزش داره برای یک کاری مثل سوپری فقط 400 تومن بیشتر بگیری که24ساعته وقتت را بگیره،مالیات بدهی با مردم سروکله بزنی...اونم حالا که هزارجور هایپراستار و فروشگاه با تخفیفات متنوع هست

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
دوستان کسی از 22 درصد روشماره قوامین اطلاع داره که الان چند درصد شده ؟ تا انتهای اردیبهشت قرار بوده همان 22 درصد واریز کنند ولی بعدش معلوم نبوده

™LEO

Registered User
لایک‌ها
81
صندوق آرمان اين ماه رو هم 22 ريخته،درسته؟
صحبتش بود ك 20 شده!

و اينكه كسي خبر داره سود اين ماه صندوق صبا بانك توسعه تعاون چقدر شده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

bas ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
103
صندوق آرمان اين ماه رو هم 22 ريخته،درسته؟
صحبتش بود ك 20 شده!

و اينكه كسي خبر داره سود اين ماه صندوق صبا بانك توسعه تعاون چقدر شده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
درست عین ماه پیش ریخته

asrejavan5

Registered User
لایک‌ها
282
سلام
بانکی هست که بدون خواستن پروانه کسب دسته چک بده و به شتاب هم وصل باشه و خدمات اینترنتی هم داشته باشه؟؟ سودشم که خوب باشه عالی میشه.اگه دسته چک بده همون روز اول با دو تومن حساب باز میکنم. اونروز رفتم بانک ملت و ملی ازشون متنفر شدم. پولم این همه مدت توی گردششون بود اونوقت کارمنده که انگاز از دماغ فیل افتاده یه جوری نه میگه انگار همه چیه این مملکت درسته فقط این یه تیکه دسته چک دادن به ما مشکل داره...کیه که ندونه به آشناهاشون ده تا ده تا دسته چک میدن! اینا رو آدم فقط یه حساب داشته باشه وقتی پول میزنن به حساب گیر نکنه.

Last edited:

sisili123456789

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
میخوام بیست میلیون از کشاورزی بریزم بانک مسکن .
چکار کنم راحت و سریع انجام بشه ؟
اینترنتی میتونم یا حتما باید برم بانک؟
البته تا حالا اینترنتی اینکارو نکردم و نمیدونم چجوریه ؟
مدل داخل بانکیش رو هم بگین لطفا ... چون شاید نخوام با اینترنت انجام بدم.... مثلا چک بین بانکی خوبه بگیرم یا مستقیما خود بانک کشاورزی میتونه بریزه به داخل کارت بانک مسکن؟
ممنون

asrejavan5

Registered User
لایک‌ها
282
سلام
مدل داخل بانکیش رو هم بگین لطفا ... چون شاید نخوام با اینترنت انجام بدم.... مثلا چک بین بانکی خوبه بگیرم یا مستقیما خود بانک کشاورزی میتونه بریزه به داخل کارت بانک مسکن؟
ممنون
چک تضمینی. کل مبلغ رو یک چک تضمینی رمز دار بهت میدن میبری بانک مسکن.خیالت راحت از این روش امن تر وجود نداره. حتی اگه اون تیکه برگ رو گم کنی یا ازت بدزدن نمیتونن به پول نقد تبدیلش کنن حتی خودت هم نمیتونی ببری به بانک و بگی پول نقد میخوایی. اون فقط پول رو از حساب کشاورزیت به حساب مسکنی که خودت گفتی میریزه.اینترنتی هم میشه اگه اکانت اینترنتی داشته باشی. در کل اگه دنبال راه کم دردسری همون چک تضمینی رو برو.

Last edited:

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
سلام
ممنون
خیلی راحت ساتنا کنید؛ واریز امن و آنی بدون اخذ کارمزد؛
از شعبه هر مبلغی رو میتونین ساتنا کنین؛(بالای ۱۵ میلیون؛زیر ۱۵م پایا میشه)
اما از اینترنت بانک،بستگی به پیشفرض ممکن هست محدود شده باشه؛ بعضا ۲۵ تا ۵۰ میلیون بیشتر نمیشه از اینترنت بانک ساتنا کرد؛
البته بستگی به پیشفرض بانک داره که با درخواست میتونین تغییرش بدین

Sent from my E5823 using Tapatalk

Last edited:

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
دوستان کسی از 22 درصد روشماره قوامین اطلاع داره که الان چند درصد شده ؟ تا انتهای اردیبهشت قرار بوده همان 22 درصد واریز کنند ولی بعدش معلوم نبوده
داداش من از یه سری شنیدم میگفتن15درصد شده یه سری هم میگفتن10درصد شده آقا کسی خبری نداره چند درصد شده؟
قبلا1ملیون تومن رو 18500تومن میداد اگر10درصد شده باشه1ملیون رو 10000تومن میده یعنی 8500 تومن کمتر:general208:

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
داداش من از یه سری شنیدم میگفتن15درصد شده یه سری هم میگفتن10درصد شده آقا کسی خبری نداره چند درصد شده؟
قبلا1ملیون تومن رو 18500تومن میداد اگر10درصد شده باشه1ملیون رو 10000تومن میده یعنی 8500 تومن کمتر:general208:

این ماه که 22 داد من پرسیدم گفتن ماه بعد معلوم نیست اما تا اسفند کمتر از 20 نمیدن.مگه دیوانه است 10-15 بده مثه بقیه بانک ها صندوق 20-22 درصدی هم نداره دیگه ورشکست میشه.

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
والا امروز قوامین بودم گفتن با 20 درصد تمدید شده

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
والا امروز قوامین بودم گفتن با 20 درصد تمدید شده
جدی میگی داداش؟ یعنی 1ملیون که قبلا 18500سود میداد حالا سودش با 20 درصد شده 16500تومن یعنی 2000تومن کمتر
برای ما که پول کم داریم زیاد تفاوتی نداره ولی اگه کسی 100ملیون پول داره همین 2000تومن کم شدن سود میشه 200هزار تومن

cyru3

Registered User
لایک‌ها
40
دوستان کسی از بانک نور اطلاعی داره در مورد سود روزشمار؟

Ami R 940

Registered User
لایک‌ها
52
130 میلیون رو کجا بزارم بیشتر سود بگیرم...فقط سود مهمه...
پارسال قوامین 22درصد,روزشمار گزاشتم.الان کردنش 20..

ماهی 260 هزارتومان به ضررم شده.

این داستات فرشتگان اینا چیه..اعتباری هست به اینا پول نخورن.

mr.foad

Registered User
لایک‌ها
127
ماهی 1.600.000 تومان سود که زیاد آدم رو ترغیب نمیکنه. فکر میکنم با این سرمایه سوپرمارکت سود ماهیانه ش بیشتر از 2 میلیونه....
برام سواله که چرا افراد بجای اینکه پولشون رو توی تجارت بندازن به چنین سود کمی قانع میشن؟ شایدم من جایی اشتباه میکنم، خیلی دوست دارم نظر دوستان رو بدونم. بهترین کار با این سرمایه چیه؟ سرمایه گذاری تو بانک ؟ یا تجارت و ...؟
به نظر من الان کار آزادم دیگه ارزش قبل رو نداره. شما واسه یه مغازه ی کوچیک راه انداختن چقدر سرمایه اولیه نیاز داری ؟! پول پیش مغازه پول اجاره ماهیانه و اجناس و .. همه دیگه 100 رو پر میکنه البته خیلی بالاتر.
شما صبح زود باید بیای باز کنی مغازه رو (درستش اینه اصلا ولی به هرحال) شبم آخر وقت ببندی اگرنه مشتری نمیاد خرید کنه. الانم که شهر پر شده از سوپرمارکتهای بزرگ و این فروشگاه های پشتوانه دار با تخفیفات ویژه که واقعا رو بازار سوپریای محله ها اثر گذاشته. حساب کنیم صبح تا شب سر و کله زدن و گاها دعوا مرافع با مشتری های خسیس و ... چقدر سود در ماه داره ؟! سوپری کوچیک و معمولی باشه با این سرمایه تهش 2500 داشته باشه خوبه. از این مقدار دستکم 500 میره واسه اجاره (بیشتره ولی به هرحال) از این دو تومن پول برق و ... دراد که مارکتی هزینه برقش خیلی زیاده دیگه دستکم 200 رو میندازه.
حالا ریزشهای کار که گذشتن تاریخ اجناس باشه و .. به کنار.
تازه قوانین مالیاتی دقت کردی چقدر تغییر کرده ؟! هم زیاد شده هم ارزش افزوده اومده روش و طبق قانون شما نمیتونی از مردم بگیری ولی باید به اداره مالیات اونو بدی. گرونشونم کردن الان سر سال از هرکی چقدر مالیات میگیرن ؟! بعضا از یه تومن واسه شغل های آزاد بیشتره.
تازه مغازه اجاره ای امنیتم نداره هر آن ممکنه صاحب خونه بگه آقا من نمیتونم تمدید کنم برو. بدبختیای نقل مکان و جواز مجدد گرفتن و ... که فقط همین جواز کسب بیشتر از یه میلیون هزینه داره. با کارای شهرداری و دارایی و مالیات که دهن آدم سرویس میشه. آخر آخرش ممکنه مقداری از بانک بیشتر بده ولی در نهایت میبینی ارزش نداره.
شغلای دیگه هم کم و بیش همینطوره منتها خیلی ها چاره ای غیر این ندارن.
حالا این واسه 100 تومن و 200 تومن بود. یکی 500 یا 600 سرمایه داره واقعا شغلی که بیشتر از ماهی 10 میلیون خالص در نهایت بهش بده وجود نداره که ریسکش از بانک کمتر باشه. به شرطی که بانک مطمئن باشه نه موسسه و مجوزدار و .. ! بیشترین مشکل رو این مالیات و قوانین مالیاتی و شهرداری و دارایی و اماکن و اینا به وجود آوردن که فقط اونایی که توش افتادن میدونن چقدر سر این چیزا مردمو اذیت میکنن تکون میخوری پول میگیرن ایرادای الکی میگیرن میپیچونن اصلا عین خیالشون نیست طرف چقدر داره دوندگی میکنه همینطوری حقوق مفت میگیرن و اونجا مشغول تعریفن نصفشونم عمدا اذیت میکنن تا طرف پیشنهاد رشوه بده. خلاصه با این شرایط الان و این قوانین اصلا ارزش نداره بری تو بازار کار دائمی. تازه از امسال برخلاف سالای قبل حسابای شخصی هم رسد میشه قشنگ میدونن تراکنشات چقدر بوده روش مالیات میگیرن تهش درحد بانک یا کمتر میمونه.

بالا