• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

boby4u

Registered User
لایک‌ها
65
دوستان كسي توي بانك قوامين حساب سپرده بلند مدت داره؟
براي من حدود ٣٦ هزارتومن كم ريختن توي اين ماه!!!
چه حسابی بوده همین طرح 4 یه ساله بوده که کارت بانکی داره ؟بلند مدت چقد سود میداده بهتون چون طرح 4 یکسالشو که کف 2 میلیون باید تو حساب باشه رو اردیبهشت ماه دقیقا 22 درصد واریز کردن ولی از 1 خرداد 22 درصدیای سال 93 شده 20 درصد

jabarsink2000

Registered User
لایک‌ها
16
سلام .الان تمام روز شمارها شده 10 درصد یا جایی بیشتر هم میده؟
اینده سپرده روز شماره داشتم که از 19 درصد شد 10 درصد .

sam_sami_2000

Registered User
لایک‌ها
70
چه حسابی بوده همین طرح 4 یه ساله بوده که کارت بانکی داره ؟بلند مدت چقد سود میداده بهتون چون طرح 4 یکسالشو که کف 2 میلیون باید تو حساب باشه رو اردیبهشت ماه دقیقا 22 درصد واریز کردن ولی از 1 خرداد 22 درصدیای سال 93 شده 20 درصد
يكي از حساب هايم ٢٠٠م بوده توي طرح ٢٠٪‏+٤٪‏ كه سال پيش باز ميشد كه ٤٪‏ اول كار پرداخت ميشد و بقيه ٢٠٪‏ سالانه كه با توجه به ٣١ روزه بودن ماه براي فروردين درست پرداخت شده ولي براي ارديبهشت تقريبا ٨٠٠٠تومن كم پرداخت شده. حساب ديگري با مبلغ بيشتر هم دارم كه اون ٥ ساله هست (٢سال پيش باز كردم) اون هم نسبت به فروردين ماه ٢٨٠٠٠ تومن كم ريختند. به شعبه مراجعه كردم و قبول كردن اشتباه رو و گفتن كه واريز ميكنن. حساب ها كوتاه مدت نيستند و مبلغ هم ١-٢م نيست. اگر براي فرد ديگه اي اين اتفاق افتاده اعلام كنه ببينيم قضيه چيه.

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
يكي از حساب هايم ٢٠٠م بوده توي طرح ٢٠٪‏+٤٪‏ كه سال پيش باز ميشد كه ٤٪‏ اول كار پرداخت ميشد و بقيه ٢٠٪‏ سالانه كه با توجه به ٣١ روزه بودن ماه براي فروردين درست پرداخت شده ولي براي ارديبهشت تقريبا ٨٠٠٠تومن كم پرداخت شده. حساب ديگري با مبلغ بيشتر هم دارم كه اون ٥ ساله هست (٢سال پيش باز كردم) اون هم نسبت به فروردين ماه ٢٨٠٠٠ تومن كم ريختند. به شعبه مراجعه كردم و قبول كردن اشتباه رو و گفتن كه واريز ميكنن. حساب ها كوتاه مدت نيستند و مبلغ هم ١-٢م نيست. اگر براي فرد ديگه اي اين اتفاق افتاده اعلام كنه ببينيم قضيه چيه.
داداش قضیه خاصی نیست فقط 22شده20 اگه بالای350ملیون پول داری حضوری برو بانک با تکمیل تعهدنامه همون سود قبلی 22 یا 24 بهت پرداخت میشه حالش رو ببر:D
سیاست بانک مرکزی اینه که هر چی پولت بیشتر سودت بیشتر و چاق تر و هر چی پولت کمتر سودت هم کمتر و لاغر تر و با پول کم زیر10ملیون بری بانک مثل من له میشی:(

Last edited:

mkh58

Registered User
لایک‌ها
69
سال 95 کبیسه است یعنی 366 روز می باشد که نسبت به 365 روز حدود 0.9972 می باشد
لذا سود قبلی را ضربدر 0.9972 کن سود سال 95 بدست خواهد امد

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
بانک شهرم اینجوری کلاه برداری میکنه ! ما ده گزاشتین گفت 9900 برات سهم خریدم اون صد تومن هم با سود ماه اول واریز میشه !! اون صد تومن رو تو 2 مرحله و 2 ماه ریختن و یه جوری ریختن که سود اون دوماه مالیده شه . دزدن ماشاالله
از اونور که وسط ماه حساب باز کنی سود رو میخورن و اگه حتی یه روز زودتر حسابو ببندی بازم از سود میزنن !!

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
بیست درصد روزشمار قوامین هنوز هستش؟

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
سلام
بانک مسکن یک مدل صندوق داره میگه فعلا داریم سود 21 درصد میدیم .
کسی میدونه ایا اصل پولمون تضمین شده هستش یا اینکه امکان داره مثل بورس کم بشه ؟
کلا این مدل صندوق بانک مسکن کسی گرفته یا داره یا کلا پیشنهاد میکنین ؟

ممنون
امروز اینم پرسیدم
ظاهراً سپرده میکنی 2 ماه نباید دست بزنی
1-2 روز قبل از برداشت پول باید بهشون بگی
طبیعتاً کارت هم تعلق نمیگیره
شاید تا 1-2 ماه دیگه به گفته رئیس بانک بخاط استقبال زیاد بردارن البته من تایید یا تکذیب نمیکنم این حرف رو.
برای کسایی که برای سپرده میخوان بد نیست همون شرایط روز شمارم داره

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,416
امروز اینم پرسیدم
ظاهراً سپرده میکنی 2 ماه نباید دست بزنی
1-2 روز قبل از برداشت پول باید بهشون بگی
طبیعتاً کارت هم تعلق نمیگیره
شاید تا 1-2 ماه دیگه به گفته رئیس بانک بخاط استقبال زیاد بردارن البته من تایید یا تکذیب نمیکنم این حرف رو.
برای کسایی که برای سپرده میخوان بد نیست همون شرایط روز شمارم داره
یعنی تا دو ماه برداری سودی نمیدن؟ ظاهرا اوراق هست و اصولا حساب بانکی نیست

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

pourya1

Registered User
لایک‌ها
50
دوستان امروز بانک ایران زمین بودم . گفتن که میتونید اوراق بخرید سود قطعی 20 درصد و از 1 تا 4 درصد متغیر اضافه میشه . مثلا ماه قبل 21.6 سود داده بودن . برای برداشت هم باید از 3 روز قبل اعلام کنید .

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
دوستان امروز بانک ایران زمین بودم . گفتن که میتونید اوراق بخرید سود قطعی 20 درصد و از 1 تا 4 درصد متغیر اضافه میشه . مثلا ماه قبل 21.6 سود داده بودن . برای برداشت هم باید از 3 روز قبل اعلام کنید .
صندوق هست؛
قبلا تا ۲۴ هم سود داده؛اگز تضمین ۲۰ رو داشته باشه گزینه خوبی هست؛
بخصوص که زمزمه کاهش دوباره سود داره میاد

Sent from my E5823 using Tapatalk

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
تا پایان امسال تمدید شده.
گویا اون واسه کسایی هست که از قبل حساب داشتن! من رفتم 18 درصد واسم باز کردن!
حداقل موجودیش چقدر باید باشه؟!
2 میلیون! موقع افتتاح حساب هم امضا میکنی که در صورتی که زیر دو میلیون بیاد بهش سودی تعلق نمیگیره!

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
بانك دي حساب هاي قديمي كه يك تومن مسدود مي كرد و 20 درصد مي داد آيا همچنان با همون 20 تمديد كرده يا تبديل به 18 كرده؟ كسي اطلاع داره

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
کوتاه مدت ها که همه 10% هستند، اما روی حسابهای دیگه با ترفندهای مختلفی که می زنند، من بالای 20% مطلقاً ندیدم.

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
دوستان بنظرتون اگه روزشمار جدید فرشتگان سودش بیاد پایین حسابای قدیم روز شمار هم سودشون کم میشه؟؟

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
بالا