برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

sun-graphic

Registered User
لایک‌ها
161
حداقل بزار حساب آینده ساز که بیست درصد میده و سود هم روی سود میاد، با سود مرکب گرفتن اضافه کردن مبلغ سود به اصل پول، در نهایت سود سالانه بیش از بیست درصد میشه.
بنظر من صندوق هم بزارید خیلی خیلی مطمئن تر از اینکه پیش کسی که ازش کاملا مطمئن نیستین سرمایه گذاری کنید.

بانک آینده یکی دوجا خوندم برشکست شدن البته مثل اینکه شایعه بوده یکم ترسیدم
البته سرمایه زیر صد تومن هست اگه مشکلی پیش بیاد شنیدم بانک مرکزی ساپورت میکنه درسته؟
یه مسیله دیگه هم اینه من مجبورم هرماه یکم از سرمایه رو بردارم در این صورت سود کم میشه؟ چطوری حساب میکنند؟

از این کارا نکن برادر! خیلی‌ها رو می‌شناسم که سر این قضایا پول‌شون به فنا رفته و کاری هم نتونستن بکنن. خود ما هم سال‌ها قبل برای یه همچین چیزی کلاه سرمون رفت. طرف از آشناهای نزدیک همسایه‌ای بود که 10،15 سال می‌شناختیمش و دیگه فکر می‌کردیم خیلی مطمئن هست، ولی بعد از یه مدت گم و گور شد و مشخص شد که مشکل مالی پیدا کرده (یا حداقل خودش این‌طور ادعا می‌کرد). حال ما چون از طریق اون همسایه باهاش آشنا شده بودیم، تونستیم به بدبختی به پول‌مون برسیم ولی کلاً این کارها ریسک بالایی داره و سراغش نرین بهتره. توی همین بانک‌هایی که 20% میدن بذارین، خیال‌تون هم راحت‌تره. با اینکه همینا هم معلوم نیست به کجا میرسن ولی حداقل مشکلاتش کمتره.

درسته کنسلش کردم واقعا توو این مملکت ادم از بانک هم میترسه شرایط رو جوری کردن که مجبوریم به این سودهای کم اکتفا کنیم

vayu

Registered User
لایک‌ها
645
بانک آینده یکی دوجا خوندم برشکست شدن البته مثل اینکه شایعه بوده یکم ترسیدم
البته سرمایه زیر صد تومن هست اگه مشکلی پیش بیاد شنیدم بانک مرکزی ساپورت میکنه درسته؟
یه مسیله دیگه هم اینه من مجبورم هرماه یکم از سرمایه رو بردارم در این صورت سود کم میشه؟ چطوری حساب میکنند؟
در مورد ورشکسته شدن بانک آینده، اگر تو سایت codal نگاه کنید یا به کسی که اطلاعات بورسی داره بگید، بانک آینده نسبت به خیلی از بانک ها اوضاعش بهتره!

بله بانک مرکزی تا صد میلیون سپرده شما رو تضمین می کنه

مسئله ای پیش نمیاد بعد از یکماه برداشت بدون جریمه است.
البته شما فرض کن رو سود پولت هم سود میاد که در واقع با برداشتن این سود فقط این بخش رو از دست میدین که رقم زیادی هم شاید نباشه

sun-graphic

Registered User
لایک‌ها
161
در مورد ورشکسته شدن بانک آینده، اگر تو سایت codal نگاه کنید یا به کسی که اطلاعات بورسی داره بگید، بانک آینده نسبت به خیلی از بانک ها اوضاعش بهتره!

بله بانک مرکزی تا صد میلیون سپرده شما رو تضمین می کنه

مسئله ای پیش نمیاد بعد از یکماه برداشت بدون جریمه است.
البته شما فرض کن رو سود پولت هم سود میاد که در واقع با برداشتن این سود فقط این بخش رو از دست میدین که رقم زیادی هم شاید نباشه

مچکرم خیلی ممنون دوست عزیز لطف کردین
فردا میرم حساب آینده ساز میزارم

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,679

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
این درواقع همون حساب سودمند بانک آینده هست که سود یکسال رو موقع افتتاح حساب میده ولی تا یکسال نباید به پول دست زد چون نرخ شکست داره
پارسال ۲۰ درصد میداد ولی شنیدم امسال ۱۷ درصد شده
با این ۱۷ درصد قطعا حساب آینده ساز توجیه بیشتری داره چون هرزمان اراده کنی میشه پول رو برداشت
تو این اوضاع سپرده کردن پول اونم به مدت یکسال ارزش نداره

vpngator

Registered User
لایک‌ها
117
دوستان تا میتونید دلار بخرید یا سکه یا اگه مبلغتون نمیرسه خورده طلا بخرین

مطمئن باشید سود بانکی اگه به درد میخورد اینا نمیدادن !

سرمایه خودتونو نابود نکنید در ازای ماهی چند میلیون تومان

مطمئین باشید هنوز غمش مانده ...

SamaN DL

Registered User
لایک‌ها
69
دوستان تا میتونید دلار بخرید یا سکه یا اگه مبلغتون نمیرسه خورده طلا بخرین

مطمئن باشید سود بانکی اگه به درد میخورد اینا نمیدادن !

سرمایه خودتونو نابود نکنید در ازای ماهی چند میلیون تومان

مطمئین باشید هنوز غمش مانده ...
دلاری که هر روز بالا پایین میشه تو این وضعیت نمیشه بش اعتباری کرد :|

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
سلام دوستان من سپرده زرين قوامين رو دارم كه ماه شمار ٢٠درصد بوده اين ماه رو ١٩ درصد ريختن كسي ميدونه جريان چيه؟؟

hadi1258

Registered User
لایک‌ها
68
دوستان عزیز الان بانکی هستش که سود 22 درصد بده ؟
منظورم صندوق یا سپرده های سهامی نیستش .
حساب بانکی یکساله منظورم هست که سود 22 درصد بده.
ممنونم از شما

baktash1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
بعد 2 سال که سپرده روزشمار داشتم و با تمام کم کردن سودها که قرار بود حسابهای قبلی اگه از کف نیاد پایین کم نکنن متاسفانه کم کردن
بانک آینده به جای 21 درصد سود برای من 10 درصد واریز کرده.حتی ماه پیش هم 21 درصد واریز کرد..
در حالی که به اصل پول دست نزده بودم
به نظرتون برم سمت صندوق ها؟
امین آشنا دیگه ضامن نقدشوندگی نداره نه؟!

sun-graphic

Registered User
لایک‌ها
161
دوستان امکان داره بانک اینده 20 درصد رو کم کنه؟ مثل همین مورد که دوستمون پست بالا گفتن
چون من دارم روو این سود حساب میکنم و وام میگیرم

93n03x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
سلام دوستان با توجه به اینکه امین آشنا تضمین نقد شوندگی نداره. به نظرتون پولمون رو برداریم؟ چه صندوق دیگه ای رو پیشنهاد میکنین

SamaN DL

Registered User
لایک‌ها
69
نه عزيز سود امروز واريز شده و براي فروردين حدود 110.5 ميليون تو حساب بوده١٧٨٧ تومن سود ريختن به نظرم يك درصد نامردا كم كردن
سلام

بزرگوار جسارتا کدوم بانک سرمایه دارین؟

Afshin75

Registered User
لایک‌ها
109
سلام
بعد 2 سال که سپرده روزشمار داشتم و با تمام کم کردن سودها که قرار بود حسابهای قبلی اگه از کف نیاد پایین کم نکنن متاسفانه کم کردن
بانک آینده به جای 21 درصد سود برای من 10 درصد واریز کرده.حتی ماه پیش هم 21 درصد واریز کرد..
در حالی که به اصل پول دست نزده بودم
به نظرتون برم سمت صندوق ها؟
امین آشنا دیگه ضامن نقدشوندگی نداره نه؟!
سود آینده فعلا کم نشده اگر فکر میکنید برای شما کمتر از مقداری که باید واریز شده به شعبه مراجعه کنید

بالا