• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
سلام دوستان

این تاپیکو زدم جهت تحلیل و بررسی ارز مخصوصا دلار شبیه تاپیکی که در مورد سکه هستش

در مورد اطلاعاتی در مورد این که کی ارزهای مختلف ارزون میشن یا گرون چه موقع وقت مناسبیه برای خرید و یا فروش اینجا میشه بحث کرد

قیمت امروز :

دلار آمريکا خرید : 1242 فروش : 1250

يورو خرید : 1774 فروش : 1784
@the boy
از اون سال به بعد دیگه ارزون نشد:general505:

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
منظورشون احتمال زیاد دلار فیزیکی هست نه مجازی
داخل پنلشون اگر نگاه کنید زدن دلار فیزیکی هم دارن !

پ.ن : با بیش از 1 میلیارد سرمایه عجیبه که لینک رفرال میذارید... ( تبلیغ )
یک دهم این سرمایه ای که میگید ( هرچند انقدر نیست ) با همین ریفرال ها در اومده ! ( البته مدیر این سایت برای این بنر 120 هزار تومن پرداخت کرده برای یک ماه از کاربران همین انجمن هم هست )

از کاربر فعالی مثل شما بعیده خواهش میکنم ناراحت نشید ولی شما هم بهتره تو زندگی بقیه سرک نکشید و تو چیزی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید البته میدونم این حرفم خنده داره چون ایرانی جماعت در همه زمینه ها متخخص هست و اگر فضولی نکنه انگار یه چیزی کم داره
راحت باش عزیزم

Captive

لایک‌ها
16,664
داخل پنلشون اگر نگاه کنید زدن دلار فیزیکی هم دارن !

بیکار نیستم عضو این سایت بشم ببینم داخل پنلشون چی زده :)

یک دهم این سرمایه ای که میگید ( هرچند انقدر نیست ) با همین ریفرال ها در اومده !

نووش جونتون اون 10% اما اینجا جاش نیست، تایتل رو بخونید.

از کاربر فعالی مثل شما بعیده خواهش میکنم ناراحت نشید ولی شما هم بهتره تو زندگی بقیه سرک نکشید و تو چیزی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید البته میدونم این حرفم خنده داره چون ایرانی جماعت در همه زمینه ها متخخص هست و اگر فضولی نکنه انگار یه چیزی کم داره

برعکس چون به من ربط داشت فضولی کردم، این تاپیک که فقط برا شما نیست، منم دارم استفاده میکنم، نمیتونم ببینم یکی در میون شما پست بذاری که امضات مشخص باشه عزیزم.

پ.ن : شما برو تو بخش مربوطه تاپیک باز کن صبح تا شب لینک رفرال بذار، اگر من اومدم حرفی بزنم بعد هی بگو ایرانی جماعت ایرانی جماعت..

پ.ن2: تجربه نشون داده همه ی افرادی که ایرانی جماعت ایرانی جماعت میکنند، و ناراضی هستند از رفتار و فرهنگ ایرانی ها خودشون از همه بدترن..

پ.ن3: یه وقت ناراحت نشی عزیزم

Captive

لایک‌ها
16,664
( البته مدیر این سایت برای این بنر 120 هزار تومن پرداخت کرده برای یک ماه از کاربران همین انجمن هم هست )

خیلی ممنون که حرف بنده رو تایید کردید.

( تبلیغ )

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
بیکار نیستم عضو این سایت بشم ببینم داخل پنلشون چی زده :)
بله بیکار نیستید ببینید دارن یا ندارن ولی بیکار هستید که سرمایه بندرو چک کنید و ببینید چیکار میکنم !

نووش جونتون اون 10% اما اینجا جاش نیست، تایتل رو بخونید.
ببخشید جای چی ؟ امضارو هم باید از شما اجازه بگیرم ؟

برعکس چون به من ربط داشت فضولی کردم، این تاپیک که فقط برا شما نیست، منم دارم استفاده میکنم، نمیتونم ببینم یکی در میون شما پست بذاری که امضات مشخص باشه عزیزم.
مسئول تفکر اشتباه شما من نیستم دوست گرامی امضارو امروز گذاشتم قبل از امضا هم بنده پست زیاد میدادم پس لطفا تفکرات مریض خودتونو به بقیه نسبت ندید

پ.ن2: تجربه نشون داده همه ی افرادی که ایرانی جماعت ایرانی جماعت میکنند، و ناراضی هستند از رفتار و فرهنگ ایرانی ها خودشون از همه بدترن..

پ.ن3: یه وقت ناراحت نشی عزیزم
بله من کاملا تایید میکنم با اینکه پدر و مادرم پزشک هستند و خیلی با شخصیت ولی خود بنده به هیچ عنوان مثل اونا نیستم و تو کوچه خیابون بزرگ شدم
ولی حداقل انقدری شعور دارم که در زندگی دیگران دخالت نکنم

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
خیلی ممنون که حرف بنده رو تایید کردید.

( تبلیغ )
خواهش میکنم
بنده مثل شما نیستم که ادای .... در بیارم و ادعای ..... بکنم
سعی میکنم صادقانه بد باشم تا اینکه به دروغ خوب باشم
موفق باشید

Captive

لایک‌ها
16,664
بله بیکار نیستید ببینید دارن یا ندارن ولی بیکار هستید که سرمایه بندرو چک کنید و ببینید چیکار میکنم !

سرمایه شما رو چک نکردم!! شما موجودی دلاریتون رو گفتید که اگر * 11 هزار ت بشه میشه حدود همون 1 میلیارد !!

ببخشید جای چی ؟ امضارو هم باید از شما اجازه بگیرم ؟

امضا به خودتون مربوطه.. گذاشتن لینک رفرال با اهداف تبلیغاتی ممنوع هست.

بله من کاملا تایید میکنم با اینکه پدر و مادرم پزشک هستند و خیلی با شخصیت ولی خود بنده به هیچ عنوان مثل اونا نیستم و تو کوچه خیابون بزرگ شدم

پس تایید کردید که بی شخصیت هستید؟ چون مثل پدر و مادرتون نیستید..

ولی حداقل انقدری شعور دارم که در زندگی دیگران دخالت نکنم

زندگی دیگران؟؟ فکر کنم بهتره کمی استراحت کنید.

Captive

لایک‌ها
16,664
متاسفانه این تاپیک جوری شده که کاربرا باید دعوای دیگران و پست های نامربوطشون رو بخونن.. یه عده هم این وسط سوء استفاده میکنند، عنوان تاپیک رو باید به " دوست داری دلار چند باشه؟ " و هرگونه اسپم و تبلیغ آزاد تغییر پیدا کنه...

UltraAvatar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
کیفیت این تاپیک خیلی پایین اومده
همش دارین کل کل میکنین به جای اینکه تحلیل بزارین این تاپیک عملا هیچ فرقی با فرومهای فوتبالی نداره چون همه دارن اعلام طرفداری میکنن و میخوان همو خراب کنن.. یکم بی طرف باشین و خدا خدا نکنین برای بالا یا پایین اومدن دلار اینجا برای کسی مهم نیست شما سود یا ضرر میکنید این مسائل به شما مربوطه . لطف کنید از موضوع تاپیک دور نشید

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
خود بانک های آمریکایی میگن ریال ایران به پشتوانه منابع عظیم انرژیش (رتبه اول دنیا در نفت و گاز) میتونه بعنوان ارز اصلی در تجارت جهانی مورد استفاده قرار بگیره و جایگزین دلار بشه.
اگر ایران از همین حالا بخواد راهش رو عوض کنه و به جای حرکت به سمت پسرفت و نابودی به سمت پیشرفت و سازندگی حرکت کنه در مدت ۳۰ سال میتونه به یکی از بزرگترین اقتصادهای دنیا تبدیل بشه که پا به پای آمریکا، اتحادیه اروپا، ژاپن، چین و ... حرکت کنه و حتی پیشی بگیره.
تصور کنید یعنی انقدر ثروت داره این کشور که من و شما میتونیم تو دوران زندگیمون تبدیل این ایران الان رو به ایرانی جز کشورهای جی هشت ببینیم.
کشوری که 25 درصد ذخایر انرژی دنیا رو در اختیار داره و فقط یک درصد جمعیت دنیا رو شامل میشه اما با اینحال 48 درصد جمعیتش فقیر محسوب میشن.
شما هنوز متوجه نشدین که دیگه نفت و گاز وطلا نیست که تعیین کننده ی قدرت اقتصادی یا اعتبار یک سیستم اقتصادیه ، که اگه اینطور بود خود کشورهای بزرگ صادر کننده ی نفت ، صاحب بزرگترین ذخایر دلاری دنیا نبودن .
این تفکر که ما منابع داریم و باید فقط استخراجش کنیم و بشینیم صبح تا شب تخمه بخوریم گل بگیم گل بشنویم ، مُرد خاکش کردن استخوانش هم پوسید ، نمیدونم شما تو این دنیا و سال 97 ...2018 زندگی میکنی یا نه ، فقط کافیه یکمی اطرافت رو ببینی ، از همون صدا و سیمان هم اخبار رو پیگیری کنی متوجه این موضوعات میشی چون اظهر من الشمس هست .
ایران به درآمد ناخالص ملی سال 57 هنوز نرسیده ، متوجه هستی چی میگم ؟!! یعنی ما به سطح درآمدی سال 57 هم هنوز نرسیدیم ، بیشتر از اون پیشکش . هر علمی خط کش و معیارهای خودش رو داره که با اونها باید سنجیده بشه ، تو مسابقه ی دو معیار زمان کرنومتر هست ، کسی نمیتونه بیاد بگه این دونده خوشگل تره یا بیشتر عرق کرده پس برندست .
شما ببین معیارهای اقتصادی ما چیه بعد رویا پردازی کن ، اونهایی که این حرفها رو میزنن دو دسته بیشتر نیستن ، به خدا قسم دسته سوم نداره :
یا از شرایط موجود سود میبرن ، یا بیسوادهایی هستن که یه سری حرف بلغور میکنن . نمیدونم سن و سال شما چقدره ولی گول هیچکدوم رو نخور .
میدونی نفت شل چیه ؟ نمیبینی که همه خودروها داره برقی میشه ؟ کل فروش نفت ایران نصف فروش شرکت اپله :general509: بعد بخواد جزو جی8 بشه !! بخدا اگه سقف خونتون از این حرفها شکاف بخوره جای تعجب نداره ، چون من که سرم درد گرفت از اینکه یه هموطنم با این افکار همراهه .

سهم کشورهای مختلف از تولید ناخالص جهانی
world-gdp-41ff.png

هر کدام از ایالت های آمریکا به اندازه چه کشوری درآمد ناخالص ملی تولید میکند :
Comparison_between_U.S._states_and_countries_by_GDP_in_2012.jpg

اینکه الان ما چند درصد از تولید ناخالص جهانی رو داریم هم بد نیست بری و پیدا کنی ، چون زیر 1% هستیم .

.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
من فقط سوالم اینه نفت تموم بشه شما 1 دونه فقط یه دونه چیز بگو که ایران داره و میتونه روش حساب کنه
هرچی هم که داشته برای قبل بوده و الان هزاران جایگزین براش ساخته شده

اه حال آدمو به هم میزنید با این توهمای ایرانی بهتره ایرانی فلانه بابا با واقعیت کنار بیاید بخدا اولین قدم برای شروع رشد همینه که باور کنی هیچی نیستی و بری سمت اینکه چیزی بشی
در ایران معدن خیلی خیلی زیاده و می تونه زمینه ساز توسعه از جهات زیادی باشه فقط مشکلی که هست نبود فناوری و دانش یا امکانات هست که باعث میشه مواد معدنی استخراج بشه و اکثرا به صورت خام به کشورهای دیگه صادر بشه، که اگه خام نمی فروختی می تونی کالایی تولید کنی که ارزشش ۱۰۰۰ برابر ارزش اون مواد خام باشه و اونو صادر کنی

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
خود بانک های آمریکایی میگن ریال ایران به پشتوانه منابع عظیم انرژیش (رتبه اول دنیا در نفت و گاز) میتونه بعنوان ارز اصلی در تجارت جهانی مورد استفاده قرار بگیره و جایگزین دلار بشه.
اگر ایران از همین حالا بخواد راهش رو عوض کنه و به جای حرکت به سمت پسرفت و نابودی به سمت پیشرفت و سازندگی حرکت کنه در مدت ۳۰ سال میتونه به یکی از بزرگترین اقتصادهای دنیا تبدیل بشه که پا به پای آمریکا، اتحادیه اروپا، ژاپن، چین و ... حرکت کنه و حتی پیشی بگیره.
تصور کنید یعنی انقدر ثروت داره این کشور که من و شما میتونیم تو دوران زندگیمون تبدیل این ایران الان رو به ایرانی جز کشورهای جی هشت ببینیم.
کشوری که 25 درصد ذخایر انرژی دنیا رو در اختیار داره و فقط یک درصد جمعیت دنیا رو شامل میشه اما با اینحال 48 درصد جمعیتش فقیر محسوب میشن.
لطف می کنید منبع این حرف رو مشخص کنید کدوم بانک ها چنین ادعایی دارند

بالا