برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
ممنون از نظرتون

صرفا اون مطلب رو برای یک سری افراد که دنبال شبه علم هستند عرض کردم

اینها همه چی رو باختند؛ اقتصاد، سیاست خارجی، مردم، رفتار انسانی و ... همه رو باختند و حالا به کارکرد اقتصادهای برتر دنیا مشکوک هستند

می خوان اقتصادی که تورم پولش سالی 2 درصد هست رو تو اذهان داخلی جوری جلوه بدن که گونی گونی پول چاپ می کنه
جای تعجب داره با این همه چیز که گفتی و اقتصاد با اون همه کسری بودجه دارن به حیات خودشون ادانه میدن

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
753
جای تعجب داره با این همه چیز که گفتی و اقتصاد با اون همه کسری بودجه دارن به حیات خودشون ادانه میدن

ای بابا!

شماها چرا رمز دار حرف می زنید!

آدم به خودش شک می کنه داره با کارگر ساختمانی بحث می کنه یا استاد دانشگاه! کدومشی؟

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
753
رمزدار دیگه چیه،خودت کدومشی

اصولا در این انجمن خیلی ها در لفافه حرف می زنند، نقدی اگر دارید با شجاعت بگید (نقد سازنده).

من قدیما اصلاح طلب بودم

شما طرف کی هستی؟ کی به حیات خودش ادامه میده؟ غربی ها یا اصولگراها؟ کسری بودجه کی داره؟

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
اصولا در این انجمن خیلی ها در لفافه حرف می زنند، نقدی اگر دارید با شجاعت بگید (نقد سازنده).

من قدیما اصلاح طلب بودم

شما طرف کی هستی؟ کی به حیات خودش ادامه میده؟ غربی ها یا اصولگراها؟ کسری بودجه کی داره؟
شما رجل سیاسی هستی دنبال نقد سازنده ای؟تو ایران کی حاکمه که کسری بودجه داره الان داره به حیات خودش ادامه میده؟اتفاقا منم بعضی مواقع فکر میکنم بعضی ها واقعا چیزی بارشونه بعد میریم جلو متوجه میشم اشتباه کردم بخصوص که ساعت ۵ صبح پیام میذارن

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
753
تو ایران کی حاکمه که کسری بودجه داره الان داره به حیات خودش ادامه میده؟

شما اگر تاریخ کشور ها رو مطالعه کرده باشید، خیلی مسائل و مشکلات ویران کننده ای در کشورهای جهان وجود داشته و همچنان حاکمان دست بالا رو داشتند و کسری بودجه در برابرش چیزی نیست.

همیشه کسری بودجه و تورم و رکود در ایران وجود داشته و مشکلات اقتصادی بی شمار بوده.

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
شما اگر تاریخ کشور ها رو مطالعه کرده باشید، خیلی مسائل و مشکلات ویران کننده ای در کشورهای جهان وجود داشته و همچنان حاکمان دست بالا رو داشتند و کسری بودجه در برابرش چیزی نیست.

همیشه کسری بودجه و تورم و رکود در ایران وجود داشته و مشکلات اقتصادی بی شمار بوده.
جمله اولتو خوندم خواستم بیام بگم تورم و تاریخ و اقتصاد داستانش چیه ولی جمله آخرت مشخص شد ساندیس خوری

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
753
از این موضوعات پرت که به بیراهه رفت بگذریم.

به نظر من دیگه هیچ وقت اقتصاد سال های 87,88 و 96 تکرار نمیشه
واقعا هر کس هر کاری رو به راحتی انجام داد همون سال ها بود

قشر بی شماری خونه خریدن، کسب و کار راه انداختن و شرکتشون سودهای کلان کرد و ...

رفقا به نظرتون ممکنه بعد از توافق دوباره چنین سال هایی تکرار بشه؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
آیا دلار به زیر 50 برخواهد گشت ؟
399.gif

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
درهم 14050 است اگه ضرب ۳.۶۷ کنیم میشه ۵۱۵۶۳ یعنی دلار دستوری پایینه و با خبر در مانی بذار این تاثیر خبر درمانی تموم بشه بعدش .....🤑

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
۴۹۷۰۰ دلار تهران
@Webmoney-XCH پاسخگو باش
geryefade.gif
اینجور که بوش میاد و حس تحلیلیم بهم میگه تا سال بعد ۶۰ هزار تومن رو رد نخواهد کرد و ناگهانی تا ۹۰ خواهد رفت

ولی چیزی که برام عجیبه تورم افزایشیه و ماهانه ۸.۵ درصد ما تورم داریم بر اساس قیمت ملک و ماشین و سکه که میشه تقریبا سالی ۱۰۰ درصد

کمترین تورم مربوط به خوراک و میوه ایناست و سالانه ۳۰ درصد هست بصورت کلی ولی چون روند تولید افزایشیه و عرضه اش رشد می‌کنه توی این زمینه از بقیه چیز ها کمتره تورمش

واسه ارز هم ماهی ۶ درصد رو میشه حساب کرد که میشه سالی ۷۲ درصد

منتهی این تورم ها ماهانه اعمال نمیشه بلکه در بازه های ۶ ماهه یا یکساله اعمال میشه

Last edited:

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
اینجور که بوش میاد و حس تحلیلیم بهم میگه تا سال بعد ۶۰ هزار تومن رو رد نخواهد کرد
برای این چیزی که میگی باید حجم عظیمی ارز وارد بشه نه اینی که تو کشورهای دیگه بلوکه شده که اندازه مورچست برای کمبود ارز ایران

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
برای این چیزی که میگی باید حجم عظیمی ارز وارد بشه نه اینی که تو کشورهای دیگه بلوکه شده که اندازه مورچست برای کمبود ارز ایران
تقریبا مهارش کردن با کنترل واردات مثلا ارز ندادن به ایران خودرو

که این خودش باعث ایجاد تورم قیمت ماشین و تثبیت حدودی قیمت دلار میشه

البته اینا موقتیه دل خوش به این مقدار نباشید

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
یک موج شدیدی و تورم چند صد درصدی برای دارو و اقلام بهداشتی قراره راه بیفته

بزودی....

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
تقریبا مهارش کردن با کنترل واردات مثلا ارز ندادن به ایران خودرو

که این خودش باعث ایجاد تورم قیمت ماشین و تثبیت حدودی قیمت دلار میشه

البته اینا موقتیه دل خوش به این مقدار نباشید
کجا مهار کردن دلار بعد ماه رمضون زیر ۵۰ نیومده ،همین روند ادامه پیدا کنه زودتر از سال بعد به ۷۰ میرسه

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
۴۹۷۰۰ دلار تهران
@Webmoney-XCH پاسخگو باش
geryefade.gif
bav3_154fs759111.gif

پاسخ به شیوه مال باختگان بورس: من که تو کف 20 هزار تومن خریدم و در اوج 61 هزار تومن فروختم. الان هم منتظر فرصت ورود مجددم. باید با دانش وارد این بازار شد:p:D

پاسخ به شیوه مال باختگان ارز دیجیتال: از 20 هزار تا 61 هزار یه کله رفته بود، حالا 20 درصد اصلاح کرده. دیگه نمیشه فقط بره بالا که. بازار به این اصلاح نیاز داشت. هر پایینی، فرصت خرید و میانگین کم کردنه:p:D

پ.ن: دشمن شاد شدیم رفت پی کارش oaxo_156fs428254[1].gif

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
مشاهده پیوست 1326393

پاسخ به شیوه مال باختگان بورس: من که تو کف 20 هزار تومن خریدم و در اوج 61 هزار تومن فروختم. الان هم منتظر فرصت ورود مجددم. باید با دانش وارد این بازار شد:p:D

پاسخ به شیوه مال باختگان ارز دیجیتال: از 20 هزار تا 61 هزار یه کله رفته بود، حالا 20 درصد اصلاح کرده. دیگه نمیشه فقط بره بالا که. بازار به این اصلاح نیاز داشت. هر پایینی، فرصت خرید و میانگین کم کردنه:p:D

پ.ن: دشمن شاد شدیم رفت پی کارش مشاهده پیوست 1326394
ای افتک دانا بگو به ما از نیرخ طیلا در ماه بعد

بالا