برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
فاند و اخبار در بازار یعنی چرت محض . تجره حرف اول رو میزنه . اخبار و فاند + رانت میشه = سود حتی . کسی که از روی تجربه ترید میکنه رد خور نداره .

3 روز بازار منفی بوده خیلی ها فروشنده بودن و با ضرر فروختن و بازار هم ترس فروش داره هم خرید . نتیجه چی میشه ؟

نتیجه : به شخصه میخرم تا جایی هم که نقدینگی داشته باشم این کار رو انجام میدم . این بازی با قیمت ها برای یک بازه زمانی کوتاه رو دوباره باز کردم . از قیمت 3280 هم شروع به خرید کردم .

پی نوشت : با رویت این پست من نتیجه ای نگیرید برای خودتون چون چیزی رو که من پس پرده میبینم شما عزیزان ازش غافل هستید . با توجه به قدرت ریسک پذیری خودتون و تحلیل خودتون کاری رو انجام بدید .

بازی رو شروع کردم که یه سودی کنم . این بازی در حال کنونی کشور یه بازده مشخصی داره . قضیه فنر فشرده شده و رشد شارپی کشک هست در حال حاضر .

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
فاند و اخبار در بازار یعنی چرت محض . تجره حرف اول رو میزنه . اخبار و فاند + رانت میشه = سود حتی . کسی که از روی تجربه ترید میکنه رد خور نداره .

3 روز بازار منفی بوده خیلی ها فروشنده بودن و با ضرر فروختن و بازار هم ترس فروش داره هم خرید . نتیجه چی میشه ؟

نتیجه : به شخصه میخرم تا جایی هم که نقدینگی داشته باشم این کار رو انجام میدم . این بازی با قیمت ها برای یک بازه زمانی کوتاه رو دوباره باز کردم . از قیمت 3280 هم شروع به خرید کردم .

پی نوشت : با رویت این پست من نتیجه ای نگیرید برای خودتون چون چیزی رو که من پس پرده میبینم شما عزیزان ازش غافل هستید . با توجه به قدرت ریسک پذیری خودتون و تحلیل خودتون کاری رو انجام بدید .

بازی رو شروع کردم که یه سودی کنم . این بازی در حال کنونی کشور یه بازده مشخصی داره . قضیه فنر فشرده شده و رشد شارپی کشک هست در حال حاضر .
دکتر جان پیش بینی چه سودی رو کردی؟
تا چه مقدار از بازار خارج میشی؟
فقط دلار؟

hajamirahmad

Registered User
لایک‌ها
2
نرخ امروزنرخ روزگذشته
ico_d.png
سکه طرح قدیم۱,۰۴۵,۰۰۰۱,۰۵۶,۰۰۰
ico_d.png
سکه تمام (امامی)۱,۰۴۹,۰۰۰۱,۰۵۹,۰۰۰
ico_c.png
نیم سکه۵۳۸,۰۰۰۵۳۸,۰۰۰
ico_u.png
ربع سکه۳۳۰,۰۰۰۳۲۱,۰۰۰
ico_u.png
سکه گرمی۲۲۵,۰۰۰۲۲۰,۰۰۰

نرخ امروزنرخ روزگذشته
ico_d.png
دلار۳۱,۷۰۰۳۲,۲۰۰
ico_d.png
یورو۴۲,۶۰۰۴۳,۳۰۰
ico_d.png
پوند۵۰,۳۰۰۵۰,۹۰۰
ico_d.png
درهم۸,۸۰۰۸,۹۰۰
ico_d.png
دلار کانادا۳۱,۷۰۰۳۱,۸۰۰
ico_d.png
دلار استرالیا۲۹,۸۰۰۲۹,۹۰۰
ico_d.png
ریال سعودی۸,۶۰۰۸,۷۰۰
ico_d.png
لير ترکيه۱۶,۰۰۰۱۶,۳۰۰
ico_d.png
کرون سوئد۴,۷۰۰۴,۹۰۰

منبع: ارگ طلا

lion33

Registered User
لایک‌ها
316

دکتر تحلیل میکنید لطفا؟
رو چه قیمتی خارج میشید؟

hajamirahmad

Registered User
لایک‌ها
2
[h=2]قیمت هر اونس طلا (دلار)[/h]
هر اونس طلا1345.6

[h=2]قیمت سکه[/h]پنجشنبه 21 شهريور 92، 11:50
نرخ امروزنرخ روزگذشته
ico_d.png
سکه طرح قدیم۱,۰۲۵,۰۰۰۱,۰۴۵,۰۰۰
ico_d.png
سکه تمام (امامی)۱,۰۳۶,۰۰۰۱,۰۴۹,۰۰۰
ico_d.png
نیم سکه۵۲۳,۰۰۰۵۳۸,۰۰۰
ico_d.png
ربع سکه۳۱۸,۰۰۰۳۳۰,۰۰۰
ico_d.png
سکه گرمی۲۲۰,۰۰۰۲۲۵,۰۰۰

[h=2]نرخ ارز بازار آزاد (ریال)[/h]پنجشنبه 21 شهريور 92، 11:50
نرخ امروزنرخ روزگذشته
ico_u.png
دلار۳۱,۸۰۰۳۱,۷۰۰
ico_c.png
یورو۴۲,۶۰۰۴۲,۶۰۰
ico_c.png
پوند۵۰,۳۰۰۵۰,۳۰۰
ico_c.png
درهم۸,۸۰۰۸,۸۰۰
ico_c.png
دلار کانادا۳۱,۷۰۰۳۱,۷۰۰
ico_c.png
دلار استرالیا۲۹,۸۰۰۲۹,۸۰۰
ico_c.png
ریال سعودی۸,۶۰۰۸,۶۰۰
ico_c.png
لير ترکيه۱۶,۰۰۰۱۶,۰۰۰
ico_c.png
کرون سوئد۴,۷۰۰۴,۷۰۰

منبع : ارگ طلا

tabotekhali

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان
من می خوام دلار بخرم باید به چه نکاتی توجه کنم؟ چون تا به حال هیچ تجربه ای در مورد خرید و فروش دلار نداشتم
چند دلاری باید بخرم که برای خرید و فروشش اذیت نشم؟
ایا باید از فروشنده فاکتور بگیرم؟
فاکتور دستی هست یا سیستمی؟
صرافها دیگه صد در صد معتبرن؟
یعنی با خیال راحت می تونم ازشون خرید کنم
مشکل تقلبی و ... توی صرافی ها وجود نداره
صرافی معتبری تو شیراز می شناسید؟
پنج شنبه عصرها هم باز هستند؟
خواهش می کنم در صورت امکان راهنماییم کنید
واقعا برام حیاتیه چون پولی هست که با زحمت به دست اوردم
ممنونم

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
سلام دوستان
من می خوام دلار بخرم باید به چه نکاتی توجه کنم؟ چون تا به حال هیچ تجربه ای در مورد خرید و فروش دلار نداشتم
چند دلاری باید بخرم که برای خرید و فروشش اذیت نشم؟
ایا باید از فروشنده فاکتور بگیرم؟
فاکتور دستی هست یا سیستمی؟
صرافها دیگه صد در صد معتبرن؟
یعنی با خیال راحت می تونم ازشون خرید کنم
مشکل تقلبی و ... توی صرافی ها وجود نداره
صرافی معتبری تو شیراز می شناسید؟
پنج شنبه عصرها هم باز هستند؟
خواهش می کنم در صورت امکان راهنماییم کنید
واقعا برام حیاتیه چون پولی هست که با زحمت به دست اوردم
ممنونم

سلام

از صرافی معتبر- با مجوز بانک مرکزی- خرید کنید. روی شیشه صرافی مینویسه با مجوز بانک مرکزی
نوع اسکناسش فرقی نمیکنه. ترجیحا 100 دلاری بگیرید که حجمش کمتر باشه
معمولا الان صرافیها فاکتور چاپی میدن. حتی بعضیها در یک برگه جدا شماره سریال دلارهایی که خریدید رو مهر صرافی میزنن و تحویل شما میدن.
ساعت فروش صرافیها بین 11 صبح تا 5 بعد از ظهره. ساعتهای نزدیک به تعطیلی ، قیمتها کمی باز میشن - تفاوت خرید و فروش زیاد میشه-

tabotekhali

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

از صرافی معتبر- با مجوز بانک مرکزی- خرید کنید. روی شیشه صرافی مینویسه با مجوز بانک مرکزی
نوع اسکناسش فرقی نمیکنه. ترجیحا 100 دلاری بگیرید که حجمش کمتر باشه
معمولا الان صرافیها فاکتور چاپی میدن. حتی بعضیها در یک برگه جدا شماره سریال دلارهایی که خریدید رو مهر صرافی میزنن و تحویل شما میدن.
ساعت فروش صرافیها بین 11 صبح تا 5 بعد از ظهره. ساعتهای نزدیک به تعطیلی ، قیمتها کمی باز میشن - تفاوت خرید و فروش زیاد میشه-

واقعا از راهنماییتون ممنونم
خیلی لطف کردید

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
واقعا از راهنماییتون ممنونم
خیلی لطف کردید

خواهش میکنم

نگران نباشید. اونقدری که از دلار تقلبی و اینا میگن ، قضیه جدی نیست. صرافیهای با مجوز هم همشون معتبرند. فقط قبل از خرید یک قیمت از صرافی یکی از بانکها بگیرید. شماره تلفن صرافی بانکها روی اینترنت هست. برای مثال این صرافی خوبیه
http://ttexchange.ir

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
بچه ها کسی میتونه یه آمار خروج دلار از کشور بده؟ شدنی هست بیشتر از ۵ هزار دلار برد؟ میخوام مهاجرت کنم تا ۵۰ هزار دلار میتونم ببرم!!
یعنی اونطرف گفته مشکلی نداری من مشکلم با این طرفه!!

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
فکر کنم اول باید بری اونجا یه حساب باز کنی, بعد از طریق صرافی تو ایران پولت رو برات حواله کنند

------

کدوم سایت قیمتش دقیق تر هست نسبت به دیگر سایتها؟ سایتها رو که نگاه می کنی 100-200 تومن با هم اختلاف فیمت دارن !

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
فکر کنم اول باید بری اونجا یه حساب باز کنی, بعد از طریق صرافی تو ایران پولت رو برات حواله کنند

------

کدوم سایت قیمتش دقیق تر هست نسبت به دیگر سایتها؟ سایتها رو که نگاه می کنی 100-200 تومن با هم اختلاف فیمت دارن !

اره میدونم ولی این صرافی ها نامردا کلی کارمزد میگیرن!!تازه یه سری شون میگن اول اسکناس ها رو ازت میخریم بعد دوباره بهت با نرخ حواله میفروشیم!!
میخوام اگه بشه با خودم ببرمشون!

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
اره میدونم ولی این صرافی ها نامردا کلی کارمزد میگیرن!!تازه یه سری شون میگن اول اسکناس ها رو ازت میخریم بعد دوباره بهت با نرخ حواله میفروشیم!!

اگه اونور اشنایی چیزی داری بهش بگو اینجا ریال به حسابش بریزی اونجا ازش دلار بگیری
یکی که بخواد سرمایه اش رو بیاره ایران
حالا کدوم کشور می خوای بری ؟

Buddha

Registered User
لایک‌ها
109
به ریسکش نمی ارزه 50 هزار تا با خودتون ببرین. تمام سفر حول ولای اینکه ساکتون کجاست و چمدونتون کجا رفت رو خواهید داشت. یه لحظه هم نمی تونید چشم به هم بزارین.
بگردید صرافی با انصاف پیدا کنید.
اگر برای استرالیا یا کانادا یا آمریکا هست بگین ببینم می تونم اونبر آشنا پیدا کنم شما اینجا دلار رو تحویل بدین اونجا بریزن به حسابتون (اگه حساب دارین).
اگر هم حساب ندارین فعلا همون 5 هزار تا رو ببرین بعد که اونجا حساب باز کردین یه نفر از آشنای شما دلار رو اینجا تحویل بده، تا اونجا به حسابتون واریز شه.

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به ریسکش نمی ارزه 50 هزار تا با خودتون ببرین. تمام سفر حول ولای اینکه ساکتون کجاست و چمدونتون کجا رفت رو خواهید داشت. یه لحظه هم نمی تونید چشم به هم بزارین.
اگر برای استرالیا یا کانادا یا آمریکا هست بگین ببینم می تونم اونبر آشنا پیدا کنم شما اینجا دلار رو تحویل بدین اونجا بریزن به حسابتون (اگه حساب دارین).
اگر هم حساب ندارین فعلا همون 5 هزار تا رو ببرین بعد که اونجا حساب باز کردین یه نفر از آشنای شما دلار رو اینجا تحویل بده، تا اونجا به حسابتون واریز شه.

با مستر و ویزاکارد اینا نمیشه؟

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
اگه اونور اشنایی چیزی داری بهش بگو اینجا ریال به حسابش بریزی اونجا ازش دلار بگیری
یکی که بخواد سرمایه اش رو بیاره ایران
حالا کدوم کشور می خوای بری ؟

ممنون بچه ها از پاسخ هاتون. من برا کانادا اقدام کردم. آشنا هم دارم اونجا ولی الان حساب ندارم باید برم اونجا باز کنم.
فقط میخواستم بدونم اصلا شدنی هست؟ توی اسکن مشخص میشه و گیر میدن؟
سوال دیگه اینکه اگه گیر دادن و خلاصه فهمیدن چیکار میکنن؟! پولارو ضبط میکنن یا میدن به همراه؟!

بالا