برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
ممنون بچه ها از پاسخ هاتون. من برا کانادا اقدام کردم. آشنا هم دارم اونجا ولی الان حساب ندارم باید برم اونجا باز کنم.
فقط میخواستم بدونم اصلا شدنی هست؟ توی اسکن مشخص میشه و گیر میدن؟
سوال دیگه اینکه اگه گیر دادن و خلاصه فهمیدن چیکار میکنن؟! پولارو ضبط میکنن یا میدن به همراه؟!

پولتو تبدیل کن به اسکناس های ۵۰۰ یورویی
خیلی راحت بزار جیبت و بیا اینجا تبدیلش کن به دلار کانادا
به همین راحتی :)

ugi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
ممنون بچه ها از پاسخ هاتون. من برا کانادا اقدام کردم. آشنا هم دارم اونجا ولی الان حساب ندارم باید برم اونجا باز کنم.
سوال دیگه اینکه اگه گیر دادن و خلاصه فهمیدن چیکار میکنن؟! پولارو ضبط میکنن یا میدن به همراه؟!

با تهران تو من چند بار فرستادم کانادا حتی روز تعطیل هم اونور اسکناس تحویل داده بیست دلار کارمزد گرفته.

Sent from my C6602 using Tapatalk 2

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
پولتو تبدیل کن به اسکناس های ۵۰۰ یورویی
خیلی راحت بزار جیبت و بیا اینجا تبدیلش کن به دلار کانادا
به همین راحتی :)

فکر کنم اگه حواله کنم ارزونتر در بیاد!چون باید اینجوری یه بار هزینه چینج به یورو رو بدم یه بارم باز به دلار!!

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
با تهران تو من چند بار فرستادم کانادا حتی روز تعطیل هم اونور اسکناس تحویل داده بیست دلار کارمزد گرفته.

ببخشید من متوجه منظورتون نشدم!بیست دلار کارمزد حواله؟ برای چقدر؟

elfy

Registered User
لایک‌ها
67

از moneymex هم میتونی کمک بگیری moneymex.com

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
از moneymex هم میتونی کمک بگیری moneymex.com

ممنون قربان.ولی با توجه به این که من هنوز اونجا حساب ندارم می خواستم ببینیم چطور میشه با خودم ببریم
و اگه بر فرض بفهمن تو فرودگاه ایران چی کار میکنن؟!! پولی ضبط میشه یا میذارن بدم به همراه!

ugi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
ببخشید من متوجه منظورتون نشدم!بیست دلار کارمزد حواله؟ برای چقدر؟

یه صرافی به اسم تهرانتو ترید دات کام برای ده میلیون تومن بیست دلار کارمزد گرفت.

ebiramrb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سایت بینا به نقل از یک کارشناس نوشت: طبق اعلام بانک مرکزی بازار بورس ارز تا پايان مرداد ماه افتتاح خواهد شد، اما حقيقت آن است كه هنوز دستورالعمل‌ها و طرف عرضه و تقاضا در این معاملات مشخص نشده است، در حالی که بيش از يك هفته نيز به پايان مرداد ماه باقی نمانده است.
در پي آن تعطيلات چند روزه به مناسبت
عيد فطر و برگزاري اجلاس سران كشورهاي غیرمتعهد را در پيش رو داريم. از این رو به احتمال زياد تعيين تكليف بورس ارز تا بعد از مرداد ماه به طول خواهد انجاميد. در این میان اگر طی هفته جاری خبري از افتتاح بورس ارز منتشر نشود، بازار طلا نوسان صعودي به خود خواهد دید.
همچنين با توجه به تعطيلات پيش رو و افزايش سفرهاي برون مرزي تقاضا براي ارز بيشتر خواهد شد. این در حالی است که ارز مسافرتي نيز حذف شده است. در نتیجه اگر بانك مركزي ارز مسافرتي كه قول آن را داده بود، عرضه نكند، افزايش تقاضا در بازار آزاد را به تبع آن شاهد خواهيم بود.
در بازار طلا با توجه به اینکه پيش‌فروش سكه تمام شده و عرضه جديدي نيز پيش رو نيست، احتمال مي رود به مرور زمان حباب منفي بازار از بين برود و هفته‌ای موفقیت آمیز را پيش‌رو داشته باشيم.
شایان ذکر آنکه، در بازارهاي جهاني نيز اونس جهاني نوسان‌هاي مختلفي را تجربه كرد. انتظارات از محرك‌هاي اقتصادي بانك هاي مركزي دنيا، طلا را به بالاتر از 1600دلار در هر اونس فرستاد و اخبار منتشر شده طي هفته اخیر همگي از نرخ طلا حمايت كردند، به عنوان مثال توليدات صنعتي چين و شاخص خرده‌فروشي در ماه جولاي كاهش يافتند.
روز جمعه نيز طلاي خالص ركورد 1620 دلار در هر اونس را زد. كاهش قیمت ها طی روز جمعه در حالي اتفاق افتاد كه پنج شنبه در پي انتشار اخبار كاهش روند رشد اقتصادي چين و افزايش اميدها به ارائه محرك‌هاي اقتصادي اونس روند صعودي به خود گرفته بود. بلاتكليفي از آنكه آيا فدرال رزرو آمريكا و بانك مركزي اروپا اقدامي جهت بهبود وضعيت اقتصاد خواهند كرد يا خير صعود بيشتر بازار طلا را نامحتمل كرده است.
به نظر می رود برای موفقیت در این بازار نیازمند تحلیل دقیقتر می باشد.

ebiramrb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
و اما مربی گری زندگی یا Life Coaching چیست؟

کوچینگ یک رابطه دو طرفه بین شما و مربی است. رابطه ای به منظور حرکت شما از وضعیت فعلی به سوی وضعیت مطلوب در زندگیتان.
محور اصلی مربی گری کشف ، خودآگاهی و انتخاب است. کوچینگ روشی است برای توانمند سازی افراد تا بتوانند جوابهای خودشان را پیدا کنند ، روشی است برای تشویق و حمایت آنها در فرایند اتخاذ تصمیم های مهم.​
کوچینگ یا مربی گری فردی نوعی از گفتمان بر اساس احترام متقابل ، عدم تعصب ، درک ، مهر ورزی و تعهد راسخ به حقیقت گویی می باشد که فرضیات آن توانمندی و ظرفیت افراد است و نه ضعف ، نا توانی و وابستگی آنها. در یک گفتمان مربی گری ، اعتقاد راسخ بر این است که انسانها در هر شرایطی از زندگیشان قدرت انتخاب دارند.​
از اینرو می توان گفت که مربی گری سبکی از ارتباط است که بنا به نیاز طبیعی جامعه انسانی بوجود آمده و شکل گرفته است ، سبکی که یک تغییر را در خودآگاهی انسانها منعکس می کند ، آگاهی به حق انتخاب و تعهد به انتخاب مبتنی بر ارزشهای هر شخص.
خدمات مربی گری به گونه ای طراحی شده است که در آن مربی و مراجع به طور یکسان و فعالانه در یک رابطه مشارکت و همکاری می کنند ، رابطه ای که هدف اصلی آن تحقق اهداف و نیازهای مراجع می باشد.
اصول اساسی که زیربنای رابطه فوق را تشکیل می دهند عبارتند از:

• مراجع به طور طبیعی دارای خلاقیت ، منابع و استعدادهای لازم می باشد
  • دستورالعمل رابطه از سوی مراجع تعیین می شود نه از سوی مربی
  • مربی گری تمامیت زندگی مراجع را در نظر می گیرد

تفاوت کوچینگ با مشاوره روانشناسی

کوچینگ مشاوره نیست چون در مشاوره، شخص مشاور با گرفتن اطلاعات از مراجع راه حل نهایی را به وی نشان می دهد ولی در کوچینگ، مراجع خودش راه حل را می داند و اگر هم نداند قادر به یافتن آن می باشد. اصولا در یک رابطه مربی گری، مربی هیچ برتری نسبت به مراجع ندارد و چیزی به او آموزش نمی دهد. برخلاف مشاوره روانشناسی که عمدتا به مشکلات و بیماریها در گذشته می پردازد، در یک رابطه کوچینگ به اهداف و آرزوهای مراجع در حال و آینده پرداخته می شود و اصولا اعتقاد بر این است مراجع فردی سالم، خلاق و توانمند است که برای محقق کردن اهداف و خواسته هایش از خدمات کوچینگ بهره می برد.

طی جلسات هفتگی کوچینگ شما
  • تصمیم می گیرید که در چه زمینه ای با هم کار کنیم.
  • به کشف خواسته های واقعی خود می پردازید.
  • چالشها و موانع رسیدن به اهداف خود را تشخیص می دهید.
  • با هم برای حرکت به سوی هدفتان برنامه ریزی می کنیم.

چه کسی می تواند از کوچینگ بهره ببرد؟
شرط لازم برای استفاده از خدمات یک مربی اول احساس نیاز به تغییر و دوم داشتن انگیزه و اراده لازم برای ایجاد آن تغییر می باشد. اگر به همین شیوه زندگی ادامه دهیم چگونه می توانیم انتظار نتایج متفاوتی را داشته باشیم؟ بیشتر وقتها رسیدن به چیز جدیدی در جهان خارج مستلزم آفرینش چیز جدیدی در درون ماست. مراجعان کوچینگ برای اینکه به نتایج مورد انتظار خود دست پیدا کنند باید آمادگی برای ایجاد تغییر در نگرشها، رویه زندگی و حتی گاهی باورهای خود را داشته باشند.

ساختار خدمات کوچینگ کاربرای زندگی

ایجاد تغییر و تثبیت آن نیازمند اراده، صرف انرژی و تداوم آن است از اینرو خدمات مربی گری در قالب دوره های سه ماهه ، شش ماهه و یکساله با مشخصات زیر ارائه می شود:
  • یک جلسه شناخت اولیه ( حدودا سه ساعت)
  • یک جلسه 45 دقیقه ای حضوری یا تلفنی در هفته
  • ارتباط نامحدود از طریق ایمیل یا پیام صوتی

البته برای آشنایی هرچه بیشتر سمینار رایگان نیز انجام می گیرد که می توانید با جستجو آن ها را پیدا کنید.

elfy

Registered User
لایک‌ها
67
ممنون قربان.ولی با توجه به این که من هنوز اونجا حساب ندارم می خواستم ببینیم چطور میشه با خودم ببریم
و اگه بر فرض بفهمن تو فرودگاه ایران چی کار میکنن؟!! پولی ضبط میشه یا میذارن بدم به همراه!

فکر کنم بتونی بتونی بزنی به حساب ریالی اونا بعد از دفتر ونکور کش بگیری

hajamirahmad

Registered User
لایک‌ها
2
[h=2]قیمت هر اونس طلا (دلار)[/h]
هر اونس طلا1326.95

[h=2]قیمت سکه[/h]شنبه 23 شهريور 92، 11:40
نرخ امروزنرخ روزگذشته
ico_d.png
سکه طرح قدیم۱,۰۰۵,۰۰۰۱,۰۲۵,۰۰۰
ico_d.png
سکه تمام (امامی)۱,۰۱۸,۰۰۰۱,۰۳۵,۰۰۰
ico_d.png
نیم سکه۵۲۰,۰۰۰۵۲۳,۰۰۰
ico_d.png
ربع سکه۳۲۰,۰۰۰۳۲۲,۰۰۰
ico_c.png
سکه گرمی۲۲۰,۰۰۰۲۲۰,۰۰۰

[h=2]نرخ ارز بازار آزاد (ریال)[/h]شنبه 23 شهريور 92، 11:40
نرخ امروزنرخ روزگذشته
ico_c.png
دلار۳۱,۷۰۰۳۱,۷۰۰
ico_d.png
یورو۴۲,۳۰۰۴۲,۴۰۰
ico_d.png
پوند۵۰,۰۰۰۵۰,۳۰۰
ico_c.png
درهم۸,۷۰۰۸,۷۰۰
ico_d.png
دلار کانادا۳۱,۵۰۰۳۱,۶۰۰
ico_d.png
دلار استرالیا۲۹,۴۰۰۲۹,۵۰۰
ico_d.png
ریال سعودی۸,۵۰۰۸,۶۰۰
ico_c.png
لير ترکيه۱۶,۲۰۰۱۶,۲۰۰
ico_c.png
کرون سوئد۴,۸۵۰۴,۸۵۰

منبع : ارگ طلا

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72

فرودگاه ايران که کاری نميکنه فرودگاه اونور اگه بفهمن ايرانی هستی اين همه پول رو هم گذاشتی رو جيبت امدی اونجا بيچارت ميکنن

elfy

Registered User
لایک‌ها
67
فرودگاه ايران که کاری نميکنه فرودگاه اونور اگه بفهمن ايرانی هستی اين همه پول رو هم گذاشتی رو جيبت امدی اونجا بيچارت ميکنن

اره دقیقا تو یوتوب یک ویدیو بود پلیس فرودگاه یک زنه رو گرفته بود ایرانی ۲۰ هزار تا همراهش بود ایقدر سوال جوابش کردن اخرم به جرم پول شویی همه پولا رو ازش گرفتن

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276

اخه نکته کار من اینه که فرودگاه اونور در صورت اعلام قبلی و با توجه به اینکه مهاجرم کاری بام نداره! من مشکلم الان فرودگاه ایرانه که نمیدونم قضیش دقیقا چطوره!

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
اره دقیقا تو یوتوب یک ویدیو بود پلیس فرودگاه یک زنه رو گرفته بود ایرانی ۲۰ هزار تا همراهش بود ایقدر سوال جوابش کردن اخرم به جرم پول شویی همه پولا رو ازش گرفتن

دقیقاً برعکس انتظاری که ممکنه داشته باشید که اونا خیلی هم خوشحال بشن شما اون همه پول وارد یه کشور میکنید دقیقاً بر عکس سیستم سفت و سختی در همه کشورهای دنیا وجود داره و جالبه بدونید نه تنها حمل مقدار زیاد پول براشون حکم پولشویی رو داره بلکه هفته پیش با یه شخصی صخبت میکردم برای تاسیس یه شرکت در چین میخواست حتی پول رو حواله کنه تا شرکت LLC بزنه یکی از مواردی که دولت چین قبول نمیکنه حواله صرافی هست یعنی باید یکی از بانک های ایران حواله رو فقط به یکی از حساب های شخص مورد نظر در چین حواله کنه و در غیر این صورت مردوده

سیستم پولی آمریکا اگر اینقدر دقیق نبود و اینقدر زیر ذربین نمیرفت مبادلات مالی دلاری دنیا ما الان مشکل ارزی نداشتیم!

اخه نکته کار من اینه که فرودگاه اونور در صورت اعلام قبلی و با توجه به اینکه مهاجرم کاری بام نداره! من مشکلم الان فرودگاه ایرانه که نمیدونم قضیش دقیقا چطوره!

توی فرودگاه هم من ندیدم به کسی گیر بدن در صورتی که نوشتند حداکثر ارز خروجی نباید بیشتر از 5000 تا باشه(اگر اشتباه نکنم) البته

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276

باید قبلش بشون اعلام کنی که چقدر پول همراته و دلیلش چیه و اینکه درامد و شغلی داشتی و اینا! اگه بشون نگی و خودشون بفهمن پولشویی حساب میکنن!

marco250

Registered User
لایک‌ها
340

این حرف شما نادرست است.
این کاربر داره به عنوان مهاجر وارد کشور کانادا می شود و می تواند به هر میزان که همراهش هست را در صورت دکلر کردن وارد کانادا کند.

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
اون فیلمی که شما دیدید ممکنه به هزار دلیل دیگه باشه که شما عنوان نکردید.
ممکنه اون زن پولو دکلر نکرده باشه یا اینکه مقدار پول همراهش رو کمتر دکلر کرده.

لطفا با دادن اطلاعات غلط باعث نگرانی هموطنانتون نشید.

قبل از نشستن هواپیما تو فرودگاه مقصد کارت گمرک رو بین مسافران پخش می کنند که همه مسافران (هم افراد مقیم و سیتیزن و هم توریست ها) باید این فرم رو پر کنند و تمام دارایی و کالاهای همراهشون رو دکلر کنند.
در قسمت چک گذرنامه شما به همراه گذرنامه باید این کارت رو به افسر تحویل دهید تا افسر بالای کارتتون رو بر اساس نوع ویزایی که دارید مشخص و مهر می زند و این کارت رو به شما بر می گرداند.
شما بعد از گرفتن بار و چمدان وقتی به سمت درب خروج می روید .قبل از خروج افسری از شما این کارت رو می گیرد و معمولا به افراد مقیم و سیتیزن بدون اینکه بارشان رو بگردند اجازه خروج می دهند (مگر اینکه به شما شک کنند) ولی افرادی که با ویزای توریستی وارد می شوند رو به یک سالن دیگه هدایت می کنند و انجا از شما در مورد مقدار پول همراهتان سئوال می کنند و از شما می خواهند که پول رو بهشون نشون بدهی تا ان رو بشمارند .سپس چمدانها و بار رو باز می کنند و بازرسی میکنند (حتی اجازه دست زدن به بارتون رو هم در حین بازرسی نمی دهند.) بعد از بازرسی اگه مشکلی نباشه از شما کارت رو می گیرند و اجازه خروج به شما می دهند.

افرادی که برای بار اول لند می کنند بعد از چک گذرنامه و خوش امد گویی توسط افسر گذرنامه شما رو به قسمت اداره مهاجرت فرودگاه هدایت می کند تا کارهای مهاجرتی تون رو تکمیل کنید. انجا از شما مقدار دقیق پول همراهتون رو می پرسند و توی فرم لند تون (که توی اون پاکتی که همراهتون هست) می نویسند.

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
اون فیلمی که شما دیدید ممکنه به هزار دلیل دیگه باشه که شما عنوان نکردید.
ممکنه اون زن پولو دکلر نکرده باشه یا اینکه مقدار پول همراهش رو کمتر دکلر کرده.

لطفا با دادن اطلاعات غلط باعث نگرانی هموطنانتون نشید.

قبل از نشستن هواپیما تو فرودگاه مقصد کارت گمرک رو بین مسافران پخش می کنند که همه مسافران (هم افراد مقیم و سیتیزن و هم توریست ها) باید این فرم رو پر کنند و تمام دارایی و کالاهای همراهشون رو دکلر کنند.
در قسمت چک گذرنامه شما به همراه گذرنامه باید این کارت رو به افسر تحویل دهید تا افسر بالای کارتتون رو بر اساس نوع ویزایی که دارید مشخص و مهر می زند و این کارت رو به شما بر می گرداند.
شما بعد از گرفتن بار و چمدان وقتی به سمت درب خروج می روید .قبل از خروج افسری از شما این کارت رو می گیرد و معمولا به افراد مقیم و سیتیزن بدون اینکه بارشان رو بگردند اجازه خروج می دهند (مگر اینکه به شما شک کنند) ولی افرادی که با ویزای توریستی وارد می شوند رو به یک سالن دیگه هدایت می کنند و انجا از شما در مورد مقدار پول همراهتان سئوال می کنند و از شما می خواهند که پول رو بهشون نشون بدهی تا ان رو بشمارند .سپس چمدانها و بار رو باز می کنند و بازرسی میکنند (حتی اجازه دست زدن به بارتون رو هم در حین بازرسی نمی دهند.) بعد از بازرسی اگه مشکلی نباشه از شما کارت رو می گیرند و اجازه خروج به شما می دهند.

افرادی که برای بار اول لند می کنند بعد از چک گذرنامه و خوش امد گویی توسط افسر گذرنامه شما رو به قسمت اداره مهاجرت فرودگاه هدایت می کند تا کارهای مهاجرتی تون رو تکمیل کنید. انجا از شما مقدار دقیق پول همراهتون رو می پرسند و توی فرم لند تون (که توی اون پاکتی که همراهتون هست) می نویسند.

ممنون قربان از اطلاعاتی که دادین. الان من بیشتر گیر همین فرودگاه ایرانم که میگه ۵۰۰۰ تا بیشتر نمیتونی ببری!اخه یه مهاجری که میخواد زندگیشو ببره اونور ۵۰۰۰ تا معنی نمیده!!

بالا