• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

mahnaz01

Registered User
لایک‌ها
6
وایی بد بخت شدم 3000 تا 1700 فروختم

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
وقتی لامپ اتاقت میشکنه روز اول میگی : اااااااااااااه این چرا اینجوری شد !؟ اگر درستش نکنی ،روز دومم همینو میگی و ...یه هفته بعد اصلا یادت میره لامپت شکسته!! ،چون برات عادی شده ! از این باید ترسید !!

بیشتر مردم جهان از صبح که پامیشن فکرو تمرکزشون رویه کاراشونه و از زندگیشون لذت میبرن ! ما چی !؟ از بچه 8-9 ساله تا پیر مرد 90 ساله شب و روزمون به فکر اینیم که آیا اینا توافق میکنن ؟ قیمت سکه چی شد ؟ دلار بالا رفت یا اومد پایین !؟ متاسفانه داریم به این وضع عادت میکنیم چون برامون عادی شده !!

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
وایی بد بخت شدم 3000 تا 1700 فروختم
پس من بدبخت چی که 2000تا تو قیمت 1880 خریدم :lol:
وقتی لامپ اتاقت میشکنه روز اول میگی : اااااااااااااه این چرا اینجوری شد !؟ اگر درستش نکنی ،روز دومم همینو میگی و ...یه هفته بعد اصلا یادت میره لامپت شکسته!! ،چون برات عادی شده ! از این باید ترسید !!

بیشتر مردم جهان از صبح که پامیشن فکرو تمرکزشون رویه کاراشونه و از زندگیشون لذت میبرن ! ما چی !؟ از بچه 8-9 ساله تا پیر مرد 90 ساله شب و روزمون به فکر اینیم که آیا اینا توافق میکنن ؟ قیمت سکه چی شد ؟ دلار بالا رفت یا اومد پایین !؟ متاسفانه داریم به این وضع عادت میکنیم چون برامون عادی شده !!

واقعا امان از بی تفاوتی

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
خوب اگه به پولت نیاز نداری مهناز جون باز بخر

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
خب دوستان به گاج رفتنو تبریک میگم

من که رفتم یه ده کوره ای پیدا کنم یه پناهگاهی واسه خودم بسازم :دی

تف به ذات نداشته شون :hmm:

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
مگه مذاکرات تمام شد؟ نوشته تازه دور سوم مذاکرات شروع شد که.

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
جزئیات طرح ایران منتشر نشده، اما به گفته برخی ناظران، معمولا پیشنهادهای جمهوری اسلامی شامل مجموعه ای از موضوعات متفاوت و نه لزوما مرتبط با برنامه هسته ای و یکی از دلایل عدم موفقیت مذاکرات قبلی بین گروه ۱+۵ و ایران بوده است.
در حالیکه نمایندگان گروه ۱+۵ برای گفتگو پیرامون نزدیک کردن نظرات دو طرف در مورد پرونده هسته ای ایران در این مذاکرات شرکت کرده بودند، بسته های پیشنهادی جمهوری اسلامی شامل مواردی مانند آمادگی دولت ایران در مشارکت در مدیریت جهانی و حل و فصل انواع مسائل بین المللی و منطقه بوده و گاه بحران هسته ای تنها موضوعی جنبی تلقی شده است.
به همین دلیل، کسانی که جمهوری اسلامی را به فعالیت های غیرمجاز هسته ای متهم می کنند این بسته های پیشنهادی را مردود دانسته و انگیزه ارائه آنها را "وقت کشی" و درگیر کردن جامعه جهانی در مذاکراتی طولانی و بی حاصل دانسته بودند تا ایران بتواند با استفاده از فرصت، به فعالیت های خود ادامه دهد.

خبرگزاری دولتی ایران در دفاع از بسته پیشنهادی جمهوری اسلامی گفته است که در آن "داده ها و ستانده ها متوازن است" و بسته پیشنهادی گروه ۱+۵ را "به روز نبودن و عدم تناسب بین داده ها و ستانده های آن" قلمداد کرده است.
این خبرگزاری توضیح نداده است که منظور از "داده ها و ستانده ها" در پیشنهادهای هسته ای چیست اما احتمالا اشاره به "به روز نبودن" بسته پیشنهادی می تواند حاکی از آن باشد که طرف مقابل پیشرفت های هسته ای اخیر جمهوری اسلامی مانند افزایش تولید اورانیوم غنی شده و تولید اورانیوم با خلوص بیشتر را به عنوان واقعیاتی اجتناب ناپذیر مورد قبول قرار نداده است.
صبح پنجشنبه، شبکه تلویزیونی عرب زبان العالم، متعلق به جمهوری اسلامی" گفته است که پیشنهاد گروه ۱+۵ رضایت طرف ایرانی را جلب نکرده و ایران خواستار اصلاحات اساسی در آن شده است و افزوده است که طرف مقابل به اصل گام به گام که در نشست استانبول بر سر آن توافق شده بود پایبند نبوده است.
همچنین، تلویزیون انگلیسی زبان پرس تی وی، متعلق به جمهوری اسلامی، در خبری کوتاه به نقل از "منابع نزدیک به هیات ایرانی" گفته است که چشم انداز مذاکرات "مبهم" است و اگر گروه ۱+۵ بسته پیشنهادی ایران را رد کند، آینده مذاکرات "زیر سئوال قرار می گیرد."

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
از سر صبح بازار بودم . قیامتی بود مثه اینکه میخواد جنگ بشه
i298960_ddd.gif

همه داشتن میخریدن
i298960_ddd.gif

به شخصه خبر رسمیش دربیاد که مذاکرات منفی شده یا به هر دلیلی دور سوم بکشه یا از مزخرفات همه سرمایم رو شمش رو میخرم
i298960_ddd.gif

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
دکتر جون کجایییییییییی بابا .تو این شرایط بحرانی .
باز مارو کاشتی رفتی :lol:

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
i298960_ddd.gif

همه داشتن میخریدن
i298960_ddd.gif

به شخصه خبر رسمیش دربیاد که مذاکرات منفی شده یا به هر دلیلی دور سوم بکشه یا از مزخرفات همه سرمایم رو شمش رو میخرم
i298960_ddd.gif
اینو تو از کجا پیداش کردی ؟ ===>
i298960_ddd.gif

اینو من 5 سال پیش درست کرده بودم ! هر کاری هم کردم نتونستم آستینش رو درست کنم ! بعدش هم جز چند بار اصلا ازش استفاده نکردم ! :blink:

mahnaz01

Registered User
لایک‌ها
6
فکر میکنید شنبه با چه قیمتی شروع شه دلار

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
تغییر مواضع 1+5 نسبت به صبح/ بحث در مورد لغو تحریم‌ها

خبرگزاری فارس: مواضع 1+5 در مذاکره با ایران نسبت به صبح تغییر کرده و بحث درباره لغو تحریم‌ها به میان آمده است.
خبرگزاری فارس: تغییر مواضع 1+5 نسبت به صبح/ بحث در مورد لغو تحریم‌ها

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس، مواضع 1+5 در مذاکره با ایران نسبت به صبح تغییر کرده و بحث درباره لغو تحریم‌ها به میان آمده است.

به نظر می‌رسد که غرب به این نتیجه رسیده که باید گام‌های اعتماد ساز بردارد.

در حال حاضر سعید جلیلی و کاترین اشتون برای سومین بار در حال گفت‌وگو هستند و در این دیدار درباره اصل تداوم مذاکرات و زمان و مکان آن تصمیم‌گیری می‌شود.

جلیلی و اشتون پس از پایان گفت‌وگوها در نشست‌های خبری جداگانه به سوالات خبرنگاران پاسخ می‌دهند.

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
از 1800 شروع میشه :( و به تدریج میره بالا تا وقتی ایران غنی سازی رو بطور کامل متوقف نکنه همین قیمت ها خواهد بود

Dead line اینا تا جمعه هست شنبه و یکشنیه تعطیلی بازارهای بین المللی هست و محل جولان برای قیمت در ایران . فعلا اگر هم قصد تبدیل سرمایه از این بازار ارز چشم پوشی کنید . فعلا فقط فلزات گرانبها اونم در بحث شمش از 50 گرم به بالا

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
i298960_ddd.gif

همه داشتن میخریدن
i298960_ddd.gif

i298960_ddd.gif

حالا چرا بعد از خبر رسمی؟

بالا