• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
ای دروغا که وگفتی راسته ؟! من که اصلا به این حرف که اگه به ایران حمله بشه میشه جنگ جهانی موافق نیستم . همه کشورها مثل ایران نیستن که به فکر مردمشون نباشن بلکه سیاست بقیه کشورها رو منافع ملیشون تعیین میکنه . پس اینکه بخاطر ایران بخوان دست و پاشون رو بشکنن اصلا درست نیست . الان هم می بینید چین و سوریه و چهارتا کشور درپیت دیگه با ایران همراه هستن بخاطر منافع اقتصادی و قراردهایی هست که با ایران می بندن و دارن از آب گل آلود ماهی می گیرن . سوریه و مصر و مابقی کشورهای عربی که اصلا ارتش انچنانی ندارند که بخوان مقابل قدرت ها زمان جنگ با کشور ثالثی نظیر ایران اعلام وجود کنند . طالبان و حزب الله و مابقی هم تا زمانیکه ایران هست و خوش و خرمه و داره بهشون دلار میرسونه دارن از ایارن حمایت می کنن و سلاح دستشون میاد که بخرن و یه گرد و خاکی کنن . اگه جنگی هم بشه این ها هزینه های اندکی واسه قدرت ها هست که پرداخت میشه . کره شمالی که اصلا مطمئن باشید گروه خونش به آقایون ما نمی خوره که بخواد دفاعی بکنه . چین و روسیه هم برا منافع مادی و امتیازات ترکمنچایی خودشون هرکاری میکنن تا جنگ نشه وگرنه بشه اینا هم وسط میان تا از گرفتن منافع جنگ عقب نمونن . پس کلاً بدونید تا جنگ نشه باید دعا کنیم وگرنه شد دیگه دلتون رو به کسی خوش نکنید . اینا که هموطن و ایرانی ان به فکر ملت نیستن از بیگانه ها چه انتظاری دارید ؟

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
دهنشون سرویس قیمت دلار همینطوری داره می ره بالا.

کسی نیست بگه حالا آروم آروم برو. نزدیک به ۱۸۰۰ شده.

دوستان کسی می دونه الان باید بخریم یا وایستیم شاید ارز تزریق کنند!

hes_luckey

Registered User
لایک‌ها
27
یه سوالی پیش اومده واسه من

یکی میتونه به من بگه کجای دنیا ارز اینجوری بالا و پایین میشه ؟!!

تا کی قراره این مسخره بازی ادامه پیدا کنه ؟!

دو روز میاد پایین دو قرون جمع میکنیم بریم یه حالی به خودمون بدیم و یه چیزی واسه خودمون بگیریم یهو میبینیم دو برابر شده !

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
یه سوالی پیش اومده واسه من

یکی میتونه به من بگه کجای دنیا ارز اینجوری بالا و پایین میشه ؟!!

تا کی قراره این مسخره بازی ادامه پیدا کنه ؟!

دو روز میاد پایین دو قرون جمع میکنیم بریم یه حالی به خودمون بدیم و یه چیزی واسه خودمون بگیریم یهو میبینیم دو برابر شده !

فکر کنم فقط ایران و زیمباوه هستش شاید هم سوریه ولی هیچکدومشون سرمایه های ما رو ندارند و وسعت و جمعیت ما رو.

در دنیای پیشرفته تورم زیر ۱٪ هست در سال. من که چند سال آمار یکی از اقوام رو دارم توی آمریکا می گه قیمت پایین میره که بالا نمیاد. اونجا فکر کنم یک مدت بعد از ۲۰۰۸ تورم منفی داشتند!

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
خب تبریک میگم مذاکرات منفی بود....

و همچنان کشور داره به گاج میره....

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
باید صبرکرد، جلیلی و آشتون بیان صحبت کنن معلوم میشه اوضاع از چه قرار هست.
گرچه ایران غنی سازی رو متوقف هم بکنه و به توافق هم برسن، چند وقت بعدش برنامه موشکی، حقوق بشر، دموکراسی، آزادی بیان، تروریسم و ... رو پیش میکشن. هم اینوریا میدونن اونها حرف آخرشون چی هست، هم اونوریا میدونن که اینها میدونن!

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
دلار 1763
زورشون به سرعت اینتزنت میرسه. سرعت 10 کیلوبیت هم نیست

----------------
انگار این پست رو دیدن سرعت بهتر نشد :دی

Last edited:

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,718
سرعت سایت های داخلی خوبه سایت هایی که سرورشون تو خارجه افتضاحه. همه چیز رو به اینترنت ربط میدن :blink:

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
منبع؟
در حالی که بنده هم شنیدم اوضاع خوب نیست
شبکه ی خبر....
زنده بغداد.

گفت کشور به گاج رفت....

زمانی که همه میگن منفی هست یعنی منفی هست همه جا همین صحبت هست...
توی کنفراس هم شاید اعلام کنن زیاد خوب نبود... بعدش هم زمان بعدی رو مشخص کنن...

ولی 99% منفی هست.

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
پس از مذاکرات روز چهارشنبه، یکی از اعضای هیات ایرانی که نخواست نامش فاش شود در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فرانسه بر لزوم «تجدید نظر» غرب در بسته پیشنهادی خود تأکید کرد و گفت که در حال حاضر «به حد کافی» زمینه‌های مشترکی برای برگزاری دور دیگری از مذاکرات وجود ندارد.
منبع

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
به حمدالله دلار 100 تومن رفت روش

sam_sami_2000

Registered User
لایک‌ها
70
روند صعودی دلار متاسفانه شروع شده . در صورت عدم بالا بردن عرضه توسط دولت میتونه 1900 رو هم رد کنه .

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
آخه یکی نیست بگه !@#!$ همان روش قبل رو تو بسته پیشنهاد دادید که چی بشه ؟

دلم می خواد سرمو بکوبم تو دیوار با این مملکت تخمی تخیلیشون !

طرف می گفت ایران داره فقط زمان می خره ، راست می گفت

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
اتفاقا با به نتیجه رسیدن میتونست زمان بخره , الان اگه به نتیجه نرسه موشکای میلیون دلاری میدن بهمون به جای زمان , البته از بالا میندازن خودمون باید بگیریمش.

mamal5011

Registered User
لایک‌ها
141
اتفاقا با به نتیجه رسیدن میتونست زمان بخره , الان اگه به نتیجه نرسه موشکای میلیون دلاری میدن بهمون به جای زمان , البته از بالا میندازن خودمون باید بگیریمش.

خیلی باحال گفتی داداش:D:D

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975

توافق یعنی بازرسی مرتب ! چیزی که اینا اصلا دوس ندارن

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
یکی از بچه ها میخواست واسه مغازه موبایل بخره، گفتم صبر کن ببینیم این نتیجه مذاکرات چی میشه احتمال داره مثبت باشه دلار بیاد پایین (اینجا اکثراً گفته بودن مثبت میشه) ضرر کنی

بالا