• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
از سر صبح بازار بودم . قیامتی بود مثه اینکه میخواد جنگ بشه
i298960_ddd.gif

همه داشتن میخریدن
i298960_ddd.gif

به شخصه خبر رسمیش دربیاد که مذاکرات منفی شده یا به هر دلیلی دور سوم بکشه یا از مزخرفات همه سرمایم رو شمش رو میخرم
i298960_ddd.gif
اینو تو از کجا پیداش کردی ؟ ===>
i298960_ddd.gif

اینو من 5 سال پیش درست کرده بودم ! هر کاری هم کردم نتونستم آستینش رو درست کنم ! بعدش هم جز چند بار اصلا ازش استفاده نکردم ! :blink:

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
تغییر مواضع 1+5 نسبت به صبح/ بحث در مورد لغو تحریم‌ها

خبرگزاری فارس: مواضع 1+5 در مذاکره با ایران نسبت به صبح تغییر کرده و بحث درباره لغو تحریم‌ها به میان آمده است.
خبرگزاری فارس: تغییر مواضع 1+5 نسبت به صبح/ بحث در مورد لغو تحریم‌ها

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس، مواضع 1+5 در مذاکره با ایران نسبت به صبح تغییر کرده و بحث درباره لغو تحریم‌ها به میان آمده است.

به نظر می‌رسد که غرب به این نتیجه رسیده که باید گام‌های اعتماد ساز بردارد.

در حال حاضر سعید جلیلی و کاترین اشتون برای سومین بار در حال گفت‌وگو هستند و در این دیدار درباره اصل تداوم مذاکرات و زمان و مکان آن تصمیم‌گیری می‌شود.

جلیلی و اشتون پس از پایان گفت‌وگوها در نشست‌های خبری جداگانه به سوالات خبرنگاران پاسخ می‌دهند.

کلا مزخرف هست شانتاژ خبری هست برای تعادل در بازار داخلی هست . اینا هم از بیرون در فشار هستن هم از داخل . داخل از جانب حجم نقدینگی در گردش بازار اگر ارز بخواد هم دقیقا خرداد مثه پارسال سناریو صعودی و لجام گسیختگی رو در پیش بگیره اوضاغ میشه .................. . فاکتور اسرائیل یه فاکتور مهم هست که باید در نظر بگیرن این پنجره بغداد اگر بسته بشه آخرین اشعه امید هم میتونیم بگیم فی الواقع بسته میشه . در ضمن جهش نرخ ارز برای سومین بار و 25% نفت ایران که روی نفت کش ها بارگیری شده و همین جوری مونده رو هم از یک از طرف وارد معادلات کنید و از سوی دیگر گرانی لجام گسیخته . تف به اون تئوریسین که اینا دارن هیچ موقع منافع ملی و آسایش و رفاه شهروندان این مملکت رو در نظر نمیگیره .

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
[/B]

حالا چرا بعد از خبر رسمی؟

ببین گلم شانتاژ خبری برای بازار لازم هست . البته یکی از کثیف ترین راه های ممکن هست ولی هست . ببین الان فک میکنی طرف های وابسته که به نحوی از این بازی خبر داشتن چقدر سود کردن ؟

اینو تو از کجا پیداش کردی ؟ ===>
i298960_ddd.gif

اینو من 5 سال پیش درست کرده بودم ! هر کاری هم کردم نتونستم آستینش رو درست کنم ! بعدش هم جز چند بار اصلا ازش استفاده نکردم ! :blink:

حالا بماند :دی
i334514_dtans.gif
i334514_dtans.gif
i334514_dtans.gif

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
تا چند دقیقه دیگه نتایج مصاحبه با جلیلی و اشتون معلوم میشه

خیلی ها منتظر هستن

امیدوارم نتایج مثبتی داشته باشه و یا به دور بعد کشیده بشه

صبح خبر های بدی تو رسانه ها بود و بعد از ظهر خبر از صحبت در مورد لغو تحریم ها

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
دور سوم اینا باز چه صیغه ای است اینا درست کردن
فقط میخوان زمان بخرن و بس

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دور سوم اینا باز چه صیغه ای است اینا درست کردن
فقط میخوان زمان بخرن و بس
دوست عزیز منظور از زمان خریدن 2 ساعت که نیست ! برو برای ماهها !
به نظرم ایران راضی نیست از نتیجه و میخواد یه چیزی بگیره ازشون.

shayan_island

Registered User
لایک‌ها
218
جون دادا من خودم هم موندم چی کا میکنن .
i352030_60216-56.gif

اینهم 2تا خبر از توییتر کسری ناجی
Ashton presser at the end of #Iran nuclear talks here in Baghdad is postponed as the two sides go into another plenary meeting in 30 mins..
The two sides at #Iran nuclear talks are trying to save the talks from collapse by holding more talks. Will they meet again, where and when?
21min ago

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
اینهم 2تا خبر از توییتر کسری ناجی
Ashton presser at the end of #Iran nuclear talks here in Baghdad is postponed as the two sides go into another plenary meeting in 30 mins..
The two sides at #Iran nuclear talks are trying to save the talks from collapse by holding more talks. Will they meet again, where and when?
21min ago

فقط خبر از مجاری رسمی میتونه معتبر باشه با گمانه زنی کسری ناجی نمیشه سرمایه رو به خطر انداخت سرمایه خودم به شخصه رقم کوچکی نیست که خاطر کسری ناجی بخوام روش ریسک کنم .
i298960_ddd.gif

shayan_island

Registered User
لایک‌ها
218
فقط خبر از مجاری رسمی میتونه معتبر باشه با گمانه زنی کسری ناجی نمیشه سرمایه رو به خطر انداخت سرمایه خودم به شخصه رقم کوچکی نیست که خاطر کسری ناجی بخوام روش ریسک کنم .
i298960_ddd.gif

اقای دکتر قطعا باید اخبار از طریق چند منبع معتبر و رسمی منتشر و تایید بشه اما همانطور که میدونید کسری ناجی گزارشگر اعزامی بیبی سی هست در بغداد و این مطلب رو صرفا برای اطلاع از تحولات اخیر گذاشتم و نه نتیجه گیری از مذاکرات.

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
اقای دکتر مطمئنا باید خبر از طریق چند منبع معتبر و رسمی انتشار و تایید بشه اما همانطور که میدونید کسری ناجی گزارشگر اعزامی بیبی سی هست در بغداد و این مطلب رو صرفا برای اطلاع از تحولات اخیر گذاشتم و نه نتیجه گیری از مذاکرات.

چون تحلیل کرده بود گلم این رو گفتم . خبر باید به صورت Raw (خام) نقل بشه نه با تحلیل ارائه بشه
i298960_ddd.gif
مقصود این بود

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
چون تحلیل کرده بود گلم این رو گفتم . خبر باید به صورت Raw (خام) نقل بشه نه با تحلیل ارائه بشه
i298960_ddd.gif
مقصود این بود
دکتر آواتار خودتو بزار !
عادت کرده بودیم بهش

unreal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هنوز برای نتیجه گیری زوده دارن مذاکره میکنند.:p

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
بترکن چقدر مذاکره میکنن

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
آخ اعصاب من بهم میریزه اونایی که دلار 1550 بود و میومدن قیمت گوشت و مرغ رو میددان و افتخار میکردن الان پیداشون نیست !
به خدا خجالت داره

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
یه نکته هست
چرا صرفها امروز بیشتر از همیشه باز بودن و دلار میفروختن؟
یعنی داره دلارا به قیمت بالا رد میشه؟

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
کنفرانس خبری ساعت چنده ؟
فارس که نوشته بود 8و نیم به وقت تهران که نگاه کردم دیدم شروع نشده بود !

shayan_island

Registered User
لایک‌ها
218
i298960_ddd.gif
مقصود این بود

درسته آقای دکتر اما مساله اصلی اینه که فعلا هیچ خبرگزاری بطور رسمی در اینباره خبری منتشر نمیکنه و اخباری که بیرون میاد نتیجه گفتگوی کوتاه کزارشگرها با برخی از اعضای حاضر در نشست و گمانه زنی خبرنگاران هست.
نشست خبری کنفرانس تا دقایقی دیگه قراره آغاز بشه البته اگه دوباره مذاکرات از سر گرفته نشه.

بالا