برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
مشکل اینجاست که این کاربر متخلف بعد از ریپلای کردن پست من انواع و اقسام تهمت و افترا و الفاظی که لایق خودش هست را به من نسبت میده
بی ادبی و نمک پرانی هم میکنه مثل عقده ای ها پست های تنش زا میزاره و درگیری بین کاربران تاپیک ایجاد میکنه
دروغ استخون نیست که تو گلو گیر کنه مثل قیمت هایی که میزاری
میشه لطفا فقط یه مورد از این هارو تهمت و افترا و ... که میگیو نشون بدی ؟
دلار خریدم بله چون نگران آینده خانوادم هستم و هرکسی در قبال خانواده خودش مسئوله که رفاهش رو تامین کنه
شما چرا ناراحتی ؟
دلار بشه 100 تا تک تومنی هم من ناراحت نیستم چون انقدری درآمد دارم که یک ماه درآمدم چندین برابر بیشتر از این سود دلار باشه پس نگران چیزی نیستم
ولی شما با این قیمت های دروغی ای که میدین دنبال چی هستین ؟
چشم بستن روی بدبختی و فقر مردم چیو عوض میکنه که شما نمیخوای ببینی ارزش پول کشورت داره هر روز کمتر و کمتر میشه ؟

با دروغ گفتن و نرخ کم دادن چیزی عوض میشه ؟ مردم مرغ و گوشت رو کمتر میخرن ؟ وضع مردم بهتر میشه ؟ ارزش پولت بیشتر میشه ؟
تو پست قبلی هم گفتم دلار از قیمت 4 رسید به 15 و همه چی گرون شد
الان که پایین اومد باز هم اجناس دارن بالا میرن حالا شما هرچی کمتر قیمت بدی تاثیری نداره
یه کم چشکو گوشتو باز کن برادر مثل صدا و سیما نباش که میگه مملکت مثل گلو بلبله سعی کن حقایق رو ببینی ...

Last edited:

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
دروغ استخون نیست که تو گلو گیر کنه مثل قیمت هایی که میزاری
میشه لطفا فقط یه مورد از این هارو تهمت و افترا و ... که میگیو نشون بدی ؟
ولی شما با این قیمت های دروغی ای که میدین دنبال چی هستین ؟
اولا دروغگو خودتی
بعد اینقدر از توهین ها و تهمت ها و افترا هات اسکرین شات دارم که اگه به مدیریت ارسال کنم همین حالا بن دائم میشی
یه نگاه به تارخ عضویتت بنداز بعد توهین کن

قبلنا کاربرای جدید برای کاربرای قدیمی تر احترام قائل بودن

بعدش پست بالایی را ببین تایپ کرده میتونه هر قیمت کاذب و دروغی را تایپ کنه
ولی من شات میکنم
مثل شماها قیمت از خودم تایپ نمیکنم...
شماها راست میگین از تابلو صرافی عکس بگیرین بزارین اینجا
اون موقع هیچ حرفی توش نیست
قضاوت با دیگر دوستان

Last edited:

f3er

Registered User
لایک‌ها
165
باز بچه بازی شروع شد . خواهشا اینجا پیام الکی ندید . برید تو پیام خصوصی همدیگه رو تیکه پاره کنید . هنوز یه هفته نیست تاپیک باز شده لطفا بزارید گفتگو ها ادامه پیدا کنه . هر کسی هم خواست بخره هر کسی هم نخواست نخره . هر کسی اختیار مال خودش رو داره . با بی احترامی قیمت ها تغییری نمیکنه .

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
باز بچه بازی شروع شد . خواهشا اینجا پیام الکی ندید . برید تو پیام خصوصی همدیگه رو تیکه پاره کنید . هنوز یه هفته نیست تاپیک باز شده لطفا بزارید گفتگو ها ادامه پیدا کنه . هر کسی هم خواست بخره هر کسی هم نخواست نخره . هر کسی اختیار مال خودش رو داره . با بی احترامی قیمت ها تغییری نمیکنه .
همه کاربرا شاهد هستن که من اصلا به این کاربر متخلف کاری ندارم ولی این کاربر متخلف هست که وقتی پست میزارم سریع پست های منو ریپلای میکنه و توهین و تهمت و بی ادبی میکنه
حتی مدیریت هم بهش تذکر دادن که پست های منو ریپلای نکنه

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
@khunires

سلام

من به احترام شما و دیگر بچه ها که حدودا 5 نفر میشدن ( که پست من رو گزارش میکردن ) :D بعد از باز شدن تایپیک صحبتی نکردم.. اما شما صفحه ی 1055 این تاپیک رو چک بفرمایید و ببینید بنده چه صحبتی کردم و آقایی که پدرش فاضل هست، چجوری داره به هر کسی که نظر مخالف میده میپره و تو تاپیک کار و کاسبی راه انداخته...

اینم پست نامربوطش در جواب به من که خیلی مودبانه پیام گذاشته بودم:

بخدا قسم الان همه دارن پست مفید میدن و بحث در مورد تاپیک میکنن و قیمت میدن و در مورد آینده و قیمت ها حرف میزنن
نمیدونم شما چرا نمیخوای بیخیال اسپم دادن بشی !!!!!

همه دارن درست حسابی پست میدن
باز شما داری تاپیکو به حاشیه میبری
به قول معروف همه دنبال چیزی هستن که ندارن و همش ازش صحبت میکنن شما هم همش داری .....

"التماس تفکر"

به نظر من اگر این کاربر ادامه داد باید باهاش برخورد جدی بشه چون الان اعصاب همه رو خورد کرده تایپیک رو هم به بخش کسب درآمد اشتباه گرفته.

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
@khunires

به نظر من اگر این کاربر ادامه داد باید باهاش برخورد جدی بشه چون الان اعصاب همه رو خورد کرده تایپیک رو هم به بخش کسب درآمد اشتباه گرفته.

من شما رو آدم منصفی می شناختم. اما ظاهرا خصومت شخصیت با این کاربر، روی قضاوتت تاثیر گذاشته;). من به شخصه نه تنها پست های آقا میلاد اعصابم رو خرد نکرده، بکه خیلی وقت ها هم از اطلاعات مفیدی که داده، استفاده کردم:general406:. فکر میکنم بی تعارف بودن من هم برای اکثر کاربرها واضح و مبرهنه. توی گفتن حقیقت، دوست و دشمن نمی شناسم:D

این هم که به یه نفر بگی که شاید من بتونم کارت رو راه بندازم، اسمش کاسبی راه انداختن و کسب درآمد نیست به جان مصطفی:D. قبلا هم همین مطلب رو در مورد آقا بهنام گفتی. فکر میکنم شما که شغلت اینه بهتر از خیلی ها میدونی که ارز ( چه فیزیکیش، چه الکترونیکیش) چیزی نیست که آدم روی دستش بمونه و برای فروشش مجبور به بازاریابی در این تاپیک باشه. اگر کسی اینجا چیزی میگه، صرفا برای راه انداختن کار یک هموطنه

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
من شما رو آدم منصفی می شناختم. اما ظاهرا خصومت شخصیت با این کاربر، روی قضاوتت تاثیر گذاشته;). من به شخصه نه تنها پست های آقا میلاد اعصابم رو خرد نکرده، بکه خیلی وقت ها هم از اطلاعات مفیدی که داده، استفاده کردم:general406:. فکر میکنم بی تعارف بودن من هم برای اکثر کاربرها واضح و مبرهنه. توی گفتن حقیقت، دوست و دشمن نمی شناسم:D

فکر میکنم شما که شغلت اینه بهتر از خیلی ها میدونی که ارز ( چه فیزیکیش، چه الکترونیکیش) چیزی نیست که آدم روی دستش بمونه و برای فروشش مجبور به بازاریابی در این تاپیک باشه. اگر کسی اینجا چیزی میگه، صرفا برای راه انداختن کار یک هموطنه

ببین من با 50% از صحبت ها و پست های شما هم موافق نیستم و کلا مشکل دارم باهاشون، اما 50% دیگه رو قبول دارم و همیشه هم مفید بوده و استفاده کردم، پس نمیام به خاطر 50% ی که مشکل دارم صبح تا شب پست شما رو نقل و قول کنم و بپرم بهتون..

خصومت شخصی هم ندارم با کسی، روز اول هم خیلی مودبانه و باکلاس به ایشون گفتم ولی در جواب جوری برخورد کردن ایشون که انگار من 1 روزه اومدم تو انجمن و هیچی رو نمیدونم و ایشون علامه دهر هستند!!

این هم که به یه نفر بگی که شاید من بتونم کارت رو راه بندازم، اسمش کاسبی راه انداختن و کسب درآمد نیست به جان مصطفی:D

منظور من فقط این پست نیست، و صحبت بنده رو خود ایشون تایید کردند، و حتی حاضر شدن سودشون از اینکار رو هم به من ببخشند و کمک کنند، پس شما هم طرفداری نکنید.

قبلا هم همین مطلب رو در مورد آقا بهنام گفتی.

در مورد آق بهنام هم بنده اصلا نام کاربری ایشون رو هم نگاه نکردم، اصلا دقت نکردم چه کسی پست زده و فقط ایراد به قوانین و نحوه ی پست گذاشتن کاربرها کردم، ولی چیزی که میدونم 100% هدفشون خیر بوده ایشون...

فکر میکنم شما که شغلت اینه بهتر از خیلی ها میدونی که ارز ( چه فیزیکیش، چه الکترونیکیش) چیزی نیست که آدم روی دستش بمونه و برای فروشش مجبور به بازاریابی در این تاپیک باشه.

اگر حرف شما درست باشه، کسایی که ارز 19 هزار تومنی خریدن نباید رو دستشون باد میکرد :D

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
Last edited:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
در ضمن، بنده خودمم چند بار پست های آقا عرفان رو نقل قول کردم و گفتم سعی کنید قیمت رو بر اساس واقعیت بیان کنید، یا اگر اسکرین شات هم میذارید بفرمایید که سورس خبر کجاست؟ اینجوری نیست که یه طرف غش کرده باشم، حتی خود شما هم شاهد بودید که پست های کاربر Web Developer رو هم نقد کردم، اما مودبانه نه اینکه احساس خود شاخ پنداری کنم.

من تک تک اعضایی که قیمت میذارن رو از لحاظ روحیات، میشناسم و حتی قیمت گذاشتنشون رو هم ( توو عالم خودم ) تحلیل میکنم :D

من فقط خواهشم اینه که بقیه رو ببو گلابی فرض نکنیم، به خدا من نه قیمت های این تاپیک واسم مهم هست و نه قیمت هایی که سایت ها میذارن :D:D چون هم از حال با خبر هستم و هم آینده، در نتیجه نگران این نیستم که حالا یکی 200ت بالاتر قیمت بذاره یا 500ت پایین تر، فقط دوست دارم به عنوان یک کاربر فعال پیام ها رو بخونم و هرجایی که احساس کردم نظر من میتونه مفید واقع بشه پست بذارم و خودم رو نخود هر آش نکنم.

Last edited:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653

در ضمن، شما لطف کنید صفحه ی 1055 رو یک بار دیگه بخونید متوجه میشید که من خصومت شخصی دارم یا دوست شما با کاربر عرفان.. بنده اینجا به طرفداری از عرفان پیام گذاشتم و اون دوستانی که واقعا حسته شدن از دعواهای خاله زنکی، وگرنه در مورد من هرچقدر دلش میخواد پیام بذاره و صحبت کنه، اصلا مهم نیست برام :دی

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
فکر نکنم با ایشالله ماشالا چیزی بیاد پایین.وضعیت بد هست بدتر هم خواهد شد.مگر مذاکره ای صورت بگیره .

ایکاش دلار به 100 هزار تومن می رسید تا شاید محرک قوی مذاکره میشد:general509:. این دوستانی که اینجا برای ثابت موندن 4-5 ماهه قیمت دلار ذوق میکنند و از اینکه الان هارد اکسترنال رو 400 تومن ارزونتر میخرن و میتونن گوشیشون رو ارزونتر به روز کنند، خوشحالند:D، نمیدونن که دارن چی رو پشت پرده از دست میدن. چین و روسیه و هند، عاشق چشم و ابروی ما نیستن که دارن به بازار ارز تزریق میکنند. اینها مثل خون آشام یه سرم قندی به ما وصل کردن که علی الحساب نمیریم و از اون طرف دارن یواش یواش خونمون رو میخورند:D. علاوه بر از دست دادن امتیازاتی مثل خزر و چابهار و اخیرا آبادان و چیزهای دیگه ای که همه میدونن:general509:، مشکلات حتی مهمتری هم متاسفانه با ادامه این وضعیت وجود داره:(

کشوری که تحت تحریم های شدید با کمک یک قدرت خارجی مقاومت کنه، تمام زیرساخت های صنعتیش نابود میشه. بعضی از دوستان فقط دلار 11 تومنی رو میبینند و بس. این رو هم در نظر بگیرید که قبلا برای دور زدن تحریم، شما به یک واسطه نیاز داشتید، الان به 3 تا واسطه نیاز دارید. اگر قبلا 50 دلار برای دور زدن تحریم مصرف میکردید، الان باید 200 دلار خرج کنید. این باعث میشه که هزینه صادرات، هزینه ارائه خدمات، هزینه صنعت، هزینه تولید و غیره به شدت بالا بره، به نحوی که از اساس، اون کار رو از توجیه اقتصادی و حیز انتفاع ساقط میکنه. اون وقت همون آدمی که هارد اکسترنالش رو 300 تومن ارزونتر میخره، باید در به در دنبال کار بگرده:general208:
صنعتی که تکنولوژی پیشرفته واردش نشه، سرمایه خارجی واردش نشه، نابود میشه. صنعت نفت ایران با این تحریم ها نابود میشه. من نوعی امروز از اینکه چین کمک کرده و دلار 20 تومنی، 11 تومن شده خوشحالم، غافل از اینکه چین منو در یک سراشیبی وحشتناک انداخته که دارم با سرعت به سمت دلار 6 رقمی قل میخورم:D

چرا راه دور بریم آقا :D من چند روز پیش متوجه شدم که سیم کارت اروپاییم دیگه در اپراتورهای ایران کار نمیکنه:general509: چون احتمالا برای پرداخت پول رومینگ بین دو اپراتور مشکل به وجود آمده. من بخت برگشته مجبور شدم برای یه زنگ که میخواستم با شماره خودم بزنم، هلک هلک:D پا شم برم ترکیه:general509:. خب تحمل این دیوانگی هم حدی داره. چند روز دیگه خسته میشم و کلا کارمو تعطیل میکنم و چند نفر هم این وسط بیکار میشن. کما اینکه میتونم شرکت های معروف از همکارهام رو نام ببرم که به معنی واقعی کلمه، مجبور به تعطیلی کارشون شدن. چون تحریم ها اونقدر هزینه به کار تحمیل میکرد که توجیه اقتصادی کار از بین رفته بود.

مثل کسی که بدون توجه به بقیه مسائل میگه آخ جون دلار ارزون شد، مثل اون طوطیه است:D. میگن طرف یه طوطی خیلی باهوش داشته که هر کی دستشو طرف ظرف غذاش می برده، جیغ و صدا راه می انداخته. طرف میگه این چقدر خوبه، به جای دزدگیر خونه ازش استفاده کنم:D. لابد هر غریبه ای که بیاد، این صدا میکنه... طرف میره مسافرت برمیگرده می بینه که کل خونه اش رو دزد برده. به طوطیه میگه چرا سر و صدا راه نینداختی که همسایه ها بیان. طوطیه میگه ظرف تخمه و غذای من که سر جاشه، دزد نیومده:p:D

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
بازهم طبق پیشبینی 2 3 صفحه قبل(اصلاح در 12200 و کف سازی در کانال 11) طی 2 روز اخیر دلار در 11200 با حمایت قوی و خوبی همراه بود به شکلی که امروز صبح همتی هم با 11250 شروع کرد

اگه کلوز آخر هفته 11500+ باشه آروم آروم باید با کانال 10 خداحافظی کنیم. فقط یه فاند بسیار قوی در حد تصویب کامل اف ای تی اف و سی اف تی شاید بتونه به صورت هیجانی و کوتاه مدت دلار رو به کانال 10 برگردونه

امروز بعد از ظهر بازار صعودی ملایم بود

قیمت کلوز سه شنبه 25 دی 97

دلار بازار = 11550

دلار صرافی = 11700

سکه نرخ تابلو = 3900

آبشده = 1546

گرم 18 = 357

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
ببین من با 50% از صحبت ها و پست های شما هم موافق نیستم و کلا مشکل دارم باهاشون، اما 50% دیگه رو قبول دارم و همیشه هم مفید بوده و استفاده کردم، پس نمیام به خاطر 50% ی که مشکل دارم صبح تا شب پست شما رو نقل و قول کنم و بپرم بهتون..

خصومت شخصی هم ندارم با کسی، روز اول هم خیلی مودبانه و باکلاس به ایشون گفتم ولی در جواب جوری برخورد کردن ایشون که انگار من 1 روزه اومدم تو انجمن و هیچی رو نمیدونم و ایشون علامه دهر هستند!!

منظور من فقط این پست نیست، و صحبت بنده رو خود ایشون تایید کردند، و حتی حاضر شدن سودشون از اینکار رو هم به من ببخشند و کمک کنند، پس شما هم طرفداری نکنید.

در مورد آق بهنام هم بنده اصلا نام کاربری ایشون رو هم نگاه نکردم، اصلا دقت نکردم چه کسی پست زده و فقط ایراد به قوانین و نحوه ی پست گذاشتن کاربرها کردم، ولی چیزی که میدونم 100% هدفشون خیر بوده ایشون...

اگر حرف شما درست باشه، کسایی که ارز 19 هزار تومنی خریدن نباید رو دستشون باد میکرد :D

من طرفداری کسی رو نکردم، ایشون رو هم مدت کمی هست که می شناسم. اما به نظر من فارغ از هر نوع دسته بندی بچگانه بین دلار دارها و دلار ندارها:D، پست های آقا میلاد مفیده. حداقل یک چیزی برای ارائه داره و چیزهایی می نویسه که آدم چند دقیقه بهشون فکر میکنه. پست هاش از نوع آخ جون دلار رفت بالا، یا آخ جون دلار اومد پایین، ننه خدا از دهنت بشنفه:D، خواهر خدا به کمرت بزنه:D، نیست

پ.ن: ارز 19 تومنی افسانه ای بیش نبود:D. فکر کنم تنها کسی که دلار 19 تومنی و یوروی 22600 فروخت من بودم:D. روز 4 مهر که قیمت به اینجا رسید، اصلا خرید و فروشی انجام نمیشد. منم که میگم فروختم، به یه آشنا که نیاز فوری داشت حواله فروختم. وگرنه بالاترین قیمتی که بازار توش فعال بود، حدود 17500 بود

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
در ضمن، شما لطف کنید صفحه ی 1055 رو یک بار دیگه بخونید متوجه میشید که من خصومت شخصی دارم یا دوست شما با کاربر عرفان.. بنده اینجا به طرفداری از عرفان پیام گذاشتم و اون دوستانی که واقعا حسته شدن از دعواهای خاله زنکی، وگرنه در مورد من هرچقدر دلش میخواد پیام بذاره و صحبت کنه، اصلا مهم نیست برام :دی

من کاربر عرفان رو ایگنور کردم متاسفانه یا خوشبختانه:D. اصل دعوا رو ندیدم. کلا در مورد دعواهای پی تی هم حافظه ام رو به زحمت نمی اندازم. فراموش میکنم میره پی کارش. تنها خصومتم با مصطفاست:D

در مورد قیمت هم، واقعا هیچ راهی برای اثبات واقعی بودن یا غیر واقعی بودن قیمت نیست. من نوعی حتی حاضر نیستم سورس قیمتم رو در تاپیک بگم، چه برسه به اینکه بخوام با مدرک اثباتش کنم:D.
همینطوری خوبه. هر کی هر قیمتی که دلش میخواد بذاره، اونی که میره بخره یا بفروشه، قیمت واقعی رو میفهمه دیگه:D. حالا 500 تومن بالا و پایین در این تاپیک اهمیتی نداره.

f3er

Registered User
لایک‌ها
165
در مورد قیمت هم، واقعا هیچ راهی برای اثبات واقعی بودن یا غیر واقعی بودن قیمت نیست. من نوعی حتی حاضر نیستم سورس قیمتم رو در تاپیک بگم، چه برسه به اینکه بخوام با مدرک اثباتش کنم:D.
همینطوری خوبه. هر کی هر قیمتی که دلش میخواد بذاره، اونی که میره بخره یا بفروشه، قیمت واقعی رو میفهمه دیگه:D. حالا 500 تومن بالا و پایین در این تاپیک اهمیتی نداره.

پیش بینی تون برای قیمت دلار تو اردیبهشت ماه چقدر هست ؟

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
من نه قیمت های این تاپیک واسم مهم هست و نه قیمت هایی که سایت ها میذارن :D:D چون هم از حال با خبر هستم و هم آینده،

لطفا پیشبینیت از قیمت دلار در این سه مقطع از سال 98 رو بگو: اردیبهشت، شهریور، دی

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
پیش بینی تون برای قیمت دلار تو اردیبهشت ماه چقدر هست ؟

به نظر من کف قیمت اردیبهشت، 18 تومنه. این در صورتیه که تزریق ارز به همین شکل فعلی انجام بشه که این هم بعیده. یه چیزی بین 20 تا 25 تومن، قیمت معقولیه

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653

خب، منم همین رو میگم دیگه.. به من چه که شما میگی قیمت 17500 تومن هست یا آقای ایکس میگه 4200ت :D، در نتیجه نیازی نیست چلنج داشته باشیم باهم، ولی اگر قانون گذاشتن که باید سورس را هم اعلام کنیم باید رعایت بشه.

لطفا پیشبینیت از قیمت دلار در این سه مقطع از سال 98 رو بگو: اردیبهشت، شهریور، دی

ببینید " زمان حال " که کاملا مشخص هست و همینطور که بعضی از کاربران گفتند به صورت دستوری نگهش داشتند، اما در مورد آینده منظور من این نبود که شما بگی 3 اردبیهشت یا 16 تیر سال آینده دلار چه قیمتی میشه :دی، چون اصلا امکان پذیر نیست، همانطور که خیلی ها تصور نمیکردن دلار 4-5 تومنی بشه 17500 ( به قول افتک )

شما اگر نمودار 4 سال قبل رو ببینید دلار در ماه آذر ( نزدیک به سال نو میلادی ) روند صعودی داشته اما امسال اینطور نبود و معمولا در بهمن ماه قیمت ها صعودی نیست که شاید امسال اینطور نباشه و صعودی بشه :دی

ولی در کل اگر بخوام نظر شخصی خودم رو بیان کنم:

به نظر من ( اگر اتفاق خاصی رخ نده، مثل آشتی تام و جری) تا اواخر بهمن ماه قیمت و نوسان هیجانی نخواهیم داشت، برای نزدیکای عید قیمت رو روی 12500-13ت میبینم ( حداکثر) و برای بعد از عید هم نهایت تا 15ت.

بالا