برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی زمین و مسکن

HALO

Registered User
لایک‌ها
293
درود .
دوستان برای سرمایه گذاری کوتاه مدت روی ملک و همچنین درنظرگرفتن بودجه یکسان شما کدوم راه رو پیشنهاد میدین و اگر دلیلشم بگین ممنون میشم.

1- خرید آپارتمان 12-13 سال ساخت تو منطقه ای که نسبتا بالاشهره .
2- خرید آپارتمان نوساز صفر تو منطقه ای که درمجموع میشه گفت پایین شهر محسوب میشه .

البته ذکر این نکته لازمه که این شرایطی که گفتم مربوط به شهر تهران نیست.
صد در صد مورد ۱

ahan resan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خوب ازونجایی که بحث سرمایه گذاری همیشه داغ هست و سرمایه گذاری ابعاد متفاوتی داره ، این تاپیک رو ایجاد میکنم تا مباحث مربوط به خرید ، فروش ، اجاره ، ساخت و ساز زمین و ملک منسجم بشه و دوستان اخبار و راهنمایی ها و ... رو از همین تاپیک دنبال کنند
crazy.gif

کسانی که قصد مشورت دارن یا دوستانی که میتونند در مورد ملک و زمین راهنمایی کنند توی این تاپیک دور هم جمع بشن ؛ خبر های مرتبط رو هم میزاریم ؛ شما هم خبر بگذارید اگر چیزی به اطلاعتون رسید
128fs318181.gif

سایر تاپیک های سرمایه گذاری :

سرمايه گذاري روي سكه و طلا
سرمایه گذاری روی ارز
سرمایه گذاری در بورس

بنده هستم در خدمت دوستان تا جایی که توان داشته باشم ؛ چه در این تاپیک و چه در موضوعات مذکور
rose3.gif
خب به نظرتون الان اگه یه پولی داشته باشیم کجا بهتر سود میده بهمون برای سرمایه گذاری؟ من خودم در بازار آهن آلات فعالم و اغلب موارد با نوسانات قیمت تیرآهن و میلگرد و این موارد مواجهم. اصلا نمیشه رو بازار حساب کرد

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
دوستان بافت جمعیتی فردوس غرب و شرق چطوریه همینطور امکاناتش؟ چه تیب جمعیتی هستند بیشتر؟ جهت زیندگانی نه سرمایه گذاری..

alireza386444

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
کسی اطلاعی از نحوه محاسبه قیمت پیش فروش داره؟
مثلا ملکی که الان مشابهش متری 20 تومنه پیش فروش 18 ماهش چقدر می ارزه؟
من 20 ماه پیش 4 تومن خریدم می خوام ببینم الان چقدر می ارزه؟

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk HD
قیمت آپارتمان باید کاملاً مشخص باشه و تعداد اقساط و نحوه پرداخت آن بر اساس توافق طرفین ذکر شود و پیش‌خریدار به تناسب اقساط پرداختی، مالکِ ملکِ پیش‌فروش شده می‌شود. البته اگر عملیات ساخت‌وساز متناسب با مفاد قرارداد پیشرفت نداشته باشد، پیش‌خریدار می‌تواند پرداخت اقساط تعیین شده را به زمانی موکول کند که تأییدیه تحقق پیشرفت در یک ماه را از مهندس ناظر گرفته است.

alireza386444

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
همه ساله با گرمای هوا بازار ملک از جمله خرید و فروش و همینطور رهن و اجاره داغ میشه .... خصوصاً روز های جمعه ؛ همین امروز چندین مشتری برای یکی از خونه هام اومد ... شواهد و قرائن نشون میدن که خدا رو شکر این بازار از رکود درومده ...
129fs386154.gif
خدارو شکر درسته که میگن در تهران خرید و فروش خونه نسبت به قبل خیلی کمتر شده؟ قیمت یه ملکی در منطقه 22 تهران که جای خیلی خوش اب و هوایی هم هست پرسیدم میگن 1 میلیارد و 700 ! موقعیت ملک خوبه دسته نوساز نیست ولی خوبه بازم. البته قولنامه ای هست. فک کنم 70 متر میشه همکف است

peugeot5

Registered User
لایک‌ها
716
تو عوض کردن ملک باید چیکار کرد که از تورم جا نموند؟
چطوری یه ملک خوب پیدا کنی ملکت رو بفروشی اون رو بخری؟

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
تو عوض کردن ملک باید چیکار کرد که از تورم جا نموند؟
چطوری یه ملک خوب پیدا کنی ملکت رو بفروشی اون رو بخری؟
من چندبار این موردو پرسیدم جوابی نگرفتم..امیدوارم شانست بگیره

alidna

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی که میشه کرد با توجه به قیمت های بازار ایران و حبابی بودنشان به نظرم خرید ملک در خارج کشور هست که انقدر تورم ندارند.من خودم در ترکیه سرمایه گذاری کردم و با تحقیق و در آوردن قیمت مسکن بلخره با توجه به بودجه ای که داشتم تونستم یک ملک مناسب در ترکیه بخرم.شما هم برای اطلاع از قیمت ملک در استانبول میتونین مثل من از هر سایتی کمک بگیرین

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
سلام
یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی که میشه کرد با توجه به قیمت های بازار ایران و حبابی بودنشان به نظرم خرید ملک در خارج کشور هست که انقدر تورم ندارند.من خودم در ترکیه سرمایه گذاری کردم و با تحقیق و در آوردن قیمت مسکن بلخره با توجه به بودجه ای که داشتم تونستم یک ملک مناسب در ترکیه بخرم.شما هم برای اطلاع از قیمت ملک در استانبول میتونین مثل من از هر سایتی کمک بگیرین
مرسی ولی ما از داماک میخریم :p حداقل اگر سرمون کلاه رفت بگیم یه شرکت بزرگ سرمونو کلاه گذاشت

mtt2018

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
یک سوالی داشتم: مشارکت در ساخت به شکلی که شما یک طبقه از خانه را پیش خرید می‌کنید و به شما سند هلوگرام دار داده میشه مطمئن هست؟ آیا جای بازی داره؟ اگه نکاتی داره ممنون میشم.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
دوستان منم سوالی داشتم یه ملکی‌ بخواهیم بخریم که روبروی مدرسه باشه آیا مدرسه امتیاز منفی واسه اون ملک حساب میشه یا مثبت؟

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
616
دوستان منم سوالی داشتم یه ملکی‌ بخواهیم بخریم که روبروی مدرسه باشه آیا مدرسه امتیاز منفی واسه اون ملک حساب میشه یا مثبت؟
منفی
سر و صدای زیاد
کمبود جای پارک
شلوغی صبح ها و ظهرها
صدای بلندگو اول وقت

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
خونه ویلایی تو تهران متری چنده؟
با سرچ دو کلید واژه " متوسط قیمت مسکن در تهران " که بالای 30 تومن هست ، قیمت همین حدود ها هست برحسب اولویت ها ، محدودیت ها وصد البته جیب تون
و " اختلاف قیمت خانه ویلایی و آپارتمانی " یا موارد مشابه میتونید به اطلاعات مناسبی دسترسی پیدا کنید .
تماس با شماره تلفن های املاک بزرگ که معمولا کارآموزان و افراد بیکار :LOL: متقاضی پاسخگویی زیاد هستند مفید خواهد بود.

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
سلام
ببخشید نمیدونم کجا بپرسم
شما میدونید هزینه کمیسیون املاکی برای یه رهن و اجاره چقدر هست؟ یعنی منه مستاجر چقدر باید کمیسیون املاک بدم ؟ ( 450 رهن و 1.5 اجاره)

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,256
سلام
ببخشید نمیدونم کجا بپرسم
شما میدونید هزینه کمیسیون املاکی برای یه رهن و اجاره چقدر هست؟ یعنی منه مستاجر چقدر باید کمیسیون املاک بدم ؟ ( 450 رهن و 1.5 اجاره)
نیم درصد مبلغ رهن و یک چهارم کرایه

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
نیم درصد مبلغ رهن و یک چهارم کرایه
سلام
مثلا 100 میلیون ماهی 1 میلیون تومان باید 750 هزار هر کدام از طرفین بدن؟ یعنی املاک 1.5 میلیون بگیره.درست گفتم؟
یک سوال دیگه: اگر املاکی خیلی بیش از این مبلغ مطالبه کرد میشه پیگیری کرد؟

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,256
سلام
مثلا 100 میلیون ماهی 1 میلیون تومان باید 750 هزار هر کدام از طرفین بدن؟ یعنی املاک 1.5 میلیون بگیره.درست گفتم؟
یک سوال دیگه: اگر املاکی خیلی بیش از این مبلغ مطالبه کرد میشه پیگیری کرد؟
بله

بالا