برگزیده های پرشین تولز

سرویس رپیدلیچ رایگان، بدون محدودیت همراه با اکانت Rapidshare و Hotfile

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
اف تی پی تایید می شه:دی

پ.ن: اگر نمی خوای ftp کنی یک فولدر شیر بذار فایلهای بدرد بخوری که بچه ها مستقیم می کنن رو بریز توش (مثل آپ دیت سریال ها و .... که ترافیک کمتری از اکانت ها استفاده بشه و به سرور کمتر فشار بیاد.

همین.:D

rickykaka

Registered User
لایک‌ها
4
آقا دمت گرم من از چندروز پیش که سایت شما رو پیدا کردم بیش از 2 گیگ مستقیم کردم.به خصوص که رپید مشکل داشت خیلی به کار اومد.خیلی بسیار ممنون

فقط اگه همه رعایت کنند خوب میشه که اکانت پریمیوم کم نیاد.من اوایل فقط یه دونه مستقیم می کردم ولی واسه اینکه مشکل پیش نیاد امروز دو سه تا رو پشت سرهم مستقیم کردم ولی هرچی مستقیم کردم دانلود کردم.اسراف نشد :)

خلاصه خیلی خوبه.سرعتش هم همیشه بالا بوده.ممنون

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
آقا اسمتونو نمیدونم ولی بسیار ممنون از این کارتون
امیدوارم زیاد خرج رو دستتون نگذاره چون خودم یک زمانی آپلود سنتر مجانی با لینک مستقیم داشتم میدونم لینک مستقیم برای سرور یعنی چی....
هرچند من خودم هاست leech شخصی دارم و از سایت شما استفاده نمیکنم ولی حسابی کار بچه های پی تی رو راه انداختید :دی

شهرام هستم
1-20070210065344.gif

خرج که داره اگه اینجا بگم همه با هم به حالم گریه می کنید
cry222.gif

یوزرها اذیت نکنن منم می تونم این سرویس رو پایدار نگه دارم. اما خداییش بعضی یوزرها رحم ندارن
35at179.gif

مخلصیم

خدا خيرت بده عزيز
اقا من ديدم بيشتريت ترافيك سايتت اول ايران بعد آمريكا خيلي عجيبه اونا ديگه چرا
اگر خواستي 10 كشور اولو كه رو سايتته بگم
بنظر من حجمشو بكن 120مگ چند شبه ميبينم قسمت هاي سريال لاست رو سرور اخه بابا اونو ديگه همه جا دارند اصلا دوستان بخرن بصرفه تر هست تا دانلود
راستي اگر امكان ftp باز كني ميشه برخي فايلا رو بريزيم رو سرور خودمون و حجم و سي پيو از سرورو شما هم نگيريم

الان بیشترین ترافیک بعد از ایران مصر هستش بعدش آمریکا، بعد آمریکا هم اندونزی.
توی فروم های خارجی هم معرفی کرده بودم این سوریس رو + اینکه خیلی ها از طریق سرچ وارد سایت و این سرویس می شن.
FTP هم فعال شد، اما اگر مشکل ساز بشه بر می دارم.

اف تی پی تایید می شه:دی

پ.ن: اگر نمی خوای ftp کنی یک فولدر شیر بذار فایلهای بدرد بخوری که بچه ها مستقیم می کنن رو بریز توش (مثل آپ دیت سریال ها و .... که ترافیک کمتری از اکانت ها استفاده بشه و به سرور کمتر فشار بیاد.

همین.:D

FTP فعال شد :دی
ایده هم که دادی خوب چیزی بید :دی
یحتمل اجراش می کنم.
مخلصیم

آقا دمت گرم من از چندروز پیش که سایت شما رو پیدا کردم بیش از 2 گیگ مستقیم کردم.به خصوص که رپید مشکل داشت خیلی به کار اومد.خیلی بسیار ممنون

فقط اگه همه رعایت کنند خوب میشه که اکانت پریمیوم کم نیاد.من اوایل فقط یه دونه مستقیم می کردم ولی واسه اینکه مشکل پیش نیاد امروز دو سه تا رو پشت سرهم مستقیم کردم ولی هرچی مستقیم کردم دانلود کردم.اسراف نشد :)

خلاصه خیلی خوبه.سرعتش هم همیشه بالا بوده.ممنون

شما هرچی دوست داری دایرکت کن مشکلی نداره.
ترافیک رپید هم ساعت 6 صبح، 12 بعد از ظهر و گاهی هم 6 بعد از ظهر شارژ می شه اون موقع بهترین وقت هستش برای دایرکت کردن، البته بزودی ترافیک هم تزریق می کنم :دی
Hotfile هم که باشه چه بهتر.
مخلصیم

Last edited:

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
FTP رو برداشتم! از صبح نشده تا الان که این پست رو می زنم 20 گیگ BW رو خوردن!
همه جور آدم از چندکشور میان داخل این سرویس، خیلی از آپشن ها رو نمی شه فعال کرد، مثلاً کافیه من Delete رو فعال کنم!
تا شخصی سازی کردن این سرویس برای هر یوزر فعلاً نمی شه این گزینه ها رو فعال کنم.

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
مشت محكمي بر دهان ياوه گوياني مثل راپيد صهيونيستي زدي طوري دندوناشون ريخت زمين

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
مشت محكمي بر دهان ياوه گوياني مثل راپيد صهيونيستي زدي طوري دندوناشون ريخت زمين

فعلاً که از Rapidshare گرفته تا گوگل با لگد افتادن به جون ما :دی
ما هرچی هم بزنیمشون کم زدیم!

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
آقا دمت گرم! واقعا دمت گرم! من چندتا فیلم از مگا آپلود میخواستم بگیرم نه تنها اکانتش را نداشتم بلکه اصلا این سایت فیلتر شده ولی سایت شما کارم راه انداخت! خدا خیرت بده... در ضمن من تخصصم را برات PM زدم اگه کاری در اون زمینه داشتی حتما بگو در خدمتیم... امیدوارم این سرویس فوق العاده ایرانی همچنان ادامه داشته باشه:D

Last edited:

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
آقا دمت گرم! واقعا دمت گرم! من چندتا فیلم از مگا آپلود میخواستم بگیرم نه تنها اکانتش را نداشتم بلکه اصلا این سایت فیلتر شده ولی سایت شما کارم راه انداخت! خدا خیرت بده... در ضمن من تخصصم را برات PM زدم اگه کاری در اون زمینه داشتی حتما بگو در خدمتیم... امیدوارم این سرویس فوق العاده ایرانی همچنان ادامه داشته باشه:D
خوشحالم که کارت رو راه انداخت این سرویس.
m169.gif

دوستان اکانت Hoftile تموم شده، در نتیجه فعلاً با Rapidshare کارتون رو راه بندازید تا این رو هم شارژ کنم.

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
سلام داداش تو رو خدا امكان اف تي بذار بشه منتقل كرد رو سرور خودمون
يا يه سوال ديگه روي adrive منتقل كنيم قابليت توقف موقتي داره ؟ منظورم با IDM هست
---------------
من ميگم بچه هايي كه از اين سرويس استفاده ميكنيم همينجا نفري هر10 روز 500تومان بديم ايشون بد نيستا به تداوم سرويس هم كمك ميكنه ضمن اينكه همين بچه هاي اينجا حدود 40نفر باشن 20تومن ميشه حداقل پول اكانتاي ايشون در بياد من بشخصه حاضرم
ولي در اينصورت IP كشورهاي ديگر بايد بسته بشه ديشب حدود 4 نصفه شب تعداد بيشترين بازديد از آمريكا اول بود بعد امارات بعد ايران 13 نفر كه همشم به من ارور اي پي ميداد

Last edited:

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
سلام داداش تو رو خدا امكان اف تي بذار بشه منتقل كرد رو سرور خودمون
يا يه سوال ديگه روي adrive منتقل كنيم قابليت توقف موقتي داره ؟ منظورم با IDM هست
---------------
من ميگم بچه هايي كه از اين سرويس استفاده ميكنيم همينجا نفري هر10 روز 500تومان بديم ايشون بد نيستا به تداوم سرويس هم كمك ميكنه ضمن اينكه همين بچه هاي اينجا حدود 40نفر باشن 20تومن ميشه حداقل پول اكانتاي ايشون در بياد من بشخصه حاضرم
ولي در اينصورت IP كشورهاي ديگر بايد بسته بشه ديشب حدود 4 نصفه شب تعداد بيشترين بازديد از آمريكا اول بود بعد امارات بعد ايران 13 نفر كه همشم به من ارور اي پي ميداد

والا امکان FTP رو فعال کردم توی 4 ساعت کلی از پهنای باندم رفت. ماهی 1 ترابایت پهنا دارم که تا همین امروز که 6 MAY هستش 294 گیگ ازش رفته! حالا خودت حساب کن FTP هم فعال بشه چه بلایی سر پهنای باند در میاد و نمی تونم تا آخر ماه نگهش دارم. زمانی FTP رو فعال می کنم که بتونم از پس هزینه های سروری که این حجم رو ساپورت کنه بر بیام.
ارور دیشب فکر کنم بخاطر تموم شدن اکانت رپید یا هات فایل بوده. هات فایل مشکلی نداره از نظر ترافیک، اما رپید شیر هر اکانت 5 گیگ ترافیک در روز داره. من هرچی هم که 100 گیگ پهنا می خرم براش باز کم میاره.
فعلاً تا جایی که بتونم از جیب خودم هزینه می کنم برای این سرویس.
ورژن جدید هم بزودی میاد بالا، زودتر از اینا قرار بود اما توی برنامه نویسیش یکم به مشکل خوردیم که اون هم ایشالا بزودی حل می شه.
adrive هم تا جایی که من اطلاع دارم Resume داره و مشکلی نداره.

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
من هم اماده ام که بهای ابونمان ماهیانه ای بپردازم ولی همونجور که دیگران گفتند بهتره روی ipها بازنگری انجام بشه

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
من هم اماده ام که بهای ابونمان ماهیانه ای بپردازم ولی همونجور که دیگران گفتند بهتره روی ipها بازنگری انجام بشه

اسکریپتی که توی پست قبلی عرض کردم آماده بشه کنترل بیشتری می تونم روی ip ها داشته باشم.
شاید یه بخش VIP راه انداختم روی یه سرور دیگه. به هر حال تا این اسکریپت ok نشه کاریش نمی شه کرد این خارجکی ها رو، خیلی هاشون از طریق گوگل میان.

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
تورنت فلاکس نصب نمی کنی؟
38.gif
38.gif

پ.ن: فقط برا ترکرهای عمومی ها! که آپلود نخواد! (حتی اگه باکس های کوچیک با قیمت کم بفروشی هم خوبه :دی)

پ.پ.ن: رو که نیست ما داریم:دی

hamed_1989

Registered User
لایک‌ها
8
برای من همش برای هات فایل ارور پورت 80 میده.

Nomad 609

Registered User
لایک‌ها
38
Last edited:

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
تورنت فلاکس نصب نمی کنی؟
38.gif
38.gif

پ.ن: فقط برا ترکرهای عمومی ها! که آپلود نخواد! (حتی اگه باکس های کوچیک با قیمت کم بفروشی هم خوبه :دی)

پ.پ.ن: رو که نیست ما داریم:دی

تورنت فلاکس خیلی پیچیده تر هستش و سرور الاغی می خواد :دی

برای من همش برای هات فایل ارور پورت 80 میده.

اکانت هات فایل تموم شده این دوستم قرار بود شارژ کنه فعلاً معلوم نیست کدوم گوریه :دی

http://rs454.rapidshare.com/files/303627649/lngmndctnr2.1.3.part4.rar
یکی لینک مستقیم اینو به من میده ؟! 100 مگابایته ولی وقتی مستقیم میکنم میشه 48 کیلوبایت :blink:
کمک کنید کلی دانلود کردم این پارت آخرش یهو اینجوری شد :(((

این لینک های اصلی رپید نیست، این لینک رو وقتی اکانت داری بهت می ده.
شما lngmndctnr2.1.3 رو گوگل کن یحتمل بتونی لینک اصلی رو پیدا کنی.

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
سلام. امکانش هست این محدودیت 24 ساعته برای دانلود فایل را به 48 یا حداقل 36 ساعت تبدیل کنید؟ ظرفیت هارد هم که همیشه روی 33 درصد هست فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد... اگه مدت نگهداری فایلها بیشتر بشه هم برای افرادی که اینترنت نسبتا کم سرعت دارن بهتره و هم اکانت رپیدشیر کمتری مصرف میشه چون مثلا یه قسمت جدید از سریال که میاد تا چند روز همه اون را دانلود میکنن و اگه روی سرور بمونه اکانت برای فایلهای تکراری هدر نمیره در صورتی که الان بخش عمده فضای هارد هم بلااستفاده مونده. ممنون...

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
http://rs454.rapidshare.com/files/303627649/lngmndctnr2.1.3.part4.rar
یکی لینک مستقیم اینو به من میده ؟! 100 مگابایته ولی وقتی مستقیم میکنم میشه 48 کیلوبایت :blink:
کمک کنید کلی دانلود کردم این پارت آخرش یهو اینجوری شد :(((
لينك اصلي براي مستقيم كردن فايلت اين هستش
http://rapidshare.com/files/303627649/lngmndctnr2.1.3.part4.rar/
اينو بزني برات مستقيم ميشه

بالا