برگزیده های پرشین تولز

سریع‌ترین روش برای رسیدن به 100 میلیون (با ماهی 1.5 تومن)

area0000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
فری لنسری خوبه اما نه به عنوان شغل دائم ..

شما مریض نمیشی؟
مسافرت نمیری؟
اگه با 5 ساعت کار مریض بشم که الان کل کارمندها باید مریض باشن چون نرمِ ساعات اداری 8 ساعته.
کی گفته نباید به عنوان شغل دائم باشه. اینکه آویزون این شرکت و اون شرکت باشی و سرِ هر بهانه‌ای نیرو تعدیل کنن و پرداختِ به موقع حقوقِ سر ماه رو یک مزیت بدونن خوبه؟ شما ایران رو نبین که ارتباطش با دنیا قطعه، خارج از ایران فری‌لنسرهایی هستند که درآمد ماهیانه‌شون 10 برابر یک نمایندۀ مجلسه. داخل کشور هم افرادی رو داریم که شغل دائمشون فری‌لنسریه. اتفاقاً آزادتری و منت کسی بالا سرت نیست. خیلی هم بهینه‌تر می‌تونی کار کنی. شرکت‌های ایرانی هم کم کم فهمیدن که دورکاری مزایای بیشتری داره و نیروهای دورکار استخدام میکنن. البته به عنوان یک فری لنسر باید یک تخصص رو پیش بگیرید تا اسم و رسم داشته باشید.

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
کی با 5 ساعت کار مریض میشه که من دومی‌اش باشم؟ نرمِ اداری 8 ساعت کاره. تازه کم هم کار می‌کنم.
کی گفته نباید به عنوان شغل دائم باشه. اینکه آویزون این شرکت و اون شرکت باشی و سرِ هر بهانه‌ای نیرو تعدیل کنن و پرداختِ به موقع حقوقِ سر ماه رو یک مزیت بدونن خوبه؟ شما ایران رو نبین که ارتباطش با دنیا قطعه، خارج از ایران فری‌لنسرهایی هستند که درآمد ماهیانه‌شون 10 برابر یک نمایندۀ مجلسه. داخل کشور هم افرادی رو داریم که شغل دائمشون فری‌لنسریه. اتفاقاً آزادتری و منت کسی بالا سرت نیست. خیلی هم بهینه‌تر می‌تونی کار کنی. شرکت‌های ایرانی هم کم کم فهمیدن که دورکاری مزایای بیشتری داره و نیروهای دورکار استخدام میکنن. البته به عنوان یک فری لنسر باید یک تخصص رو پیش بگیرید تا اسم و رسم داشته باشید.
پسر خوب به جای موضع گرفتن جمله من با دقت بالاتر ببین ! نوک دماغ نبین فقط

کارمند اداره 8ساعت کارمیکنه سالی 30روز مرخصی کاری با حقوق دارن !

بیمه به کنار..

انسان در جهانی زندگی میکنه نیاز به سفر داره.. "مرخصی با حقوق "

وقتی مریض میشه نیاز به امنیت شغلی داره در زمان درمان حقوق داشته باشه
--

شفاف سازی مالی باید بشه ! در مورد خارج صحبت میکنی ! اوکی من میگم اروپا باید شفاف سازی بشه درامدت ! 40درصد آن را به دولت تقدیم کنی بابت مالیات !

رقابت بالای فری لنسر هاهم درنظر بگیر

bozorg2015

Registered User
لایک‌ها
63
gorbachof4

شما اشاره کردید، که ماهی 1500 حقوق می گیرید، می خواهم بدانم مگر از مسافران هتل انعام نمی گیرید، زیرا بسیاری از کارکنان هتلها از مسافران و مشتریان رستوران انعام می گیرند.

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
gorbachof4

شما اشاره کردید، که ماهی 1500 حقوق می گیرید، می خواهم بدانم مگر از مسافران هتل انعام نمی گیرید، زیرا بسیاری از کارکنان هتلها از مسافران و مشتریان رستوران انعام می گیرند.
من نگفتم ماهی 1.5 میگیرم بلکه گفتم حقوقم در ماه 1.5 هست ولی هر چند ماه حقوق یک ماه رو میدهند...الان از حقوق اذر مونده--بیمه هم دیشب نگاه کردم از شهریور نریختن و چند ماه بیمه مونده و فقط دی رو ریختند.
انعام؟؟انعام کجا بود برادر من؟؟مسافرا پول اتاق رو به زور میدند انعام پیشکش!

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
2-ترجمه، تایپ، کارهای گرافیکی، طراحی بنر و ... . از کجا برای این کارا مشتری پیدا کنم؟
پیشنهاد من کار کردن در سایتهای فریلنسری خارجی هست مثله freelancer.
شما اگر حتی یه پروژه کوچیکه ۱۰۰ دلاری هم در ماه انجام بدید برابری میکنه با حقوقه فعلیتون . بهترین کار اوت سورس کردنه پروژه ها هست، شما پروژه را آنجا قبول میکنی و بعد به یک فریلنسر داخل ایران میدی تا برات انجام بده با توجه به قیمته فعلی دلار الان حتی هندی ها هم نمیتونن با شما رقابت کنند. ;)

sisigirl122

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آخه من پام هر جا رسیده خشک شده. یک طرح پیش‌فروش سکه بود که چند تا آدم نامرد اومدن 30 هزار سکه خریدن. صبح روز بعدش رفتم بانک، گفت طرحش متوقف شده. می‌ترسیم این داستان کشورها که یکی یکی دارن خودشون رو از اسارت دلار می‌رهانند (از جمله چین) یه روزی کار دست دلار بده؛ ایران هم که ضمضمه‌اش میاد می‌خواد یورو رو مبنا قرار بده. ارزش دلار به حمایت کشورهاست؛ آمریکا با تزریق تورمش به کشورهای دیگه، ارزش این ارز رو حفظ کرده و الا این کشور اینقدر برای جنگ هزینه کرده که اگه تقی به توقی بخوره، کمرش از وسط دو نصف میشه. به هر حال برای کوتاه‌مدت ایدۀ خوبیه. ممنون ازت.
منم با دلار اصلا موافق نیستم طلا بهتره .. طلا بخر

area0000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
پسر خوب به جای موضع گرفتن جمله من با دقت بالاتر ببین ! نوک دماغ نبین فقط

کارمند اداره 8ساعت کارمیکنه سالی 30روز مرخصی کاری با حقوق دارن !

بیمه به کنار..

انسان در جهانی زندگی میکنه نیاز به سفر داره.. "مرخصی با حقوق "

وقتی مریض میشه نیاز به امنیت شغلی داره در زمان درمان حقوق داشته باشه
--

شفاف سازی مالی باید بشه ! در مورد خارج صحبت میکنی ! اوکی من میگم اروپا باید شفاف سازی بشه درامدت ! 40درصد آن را به دولت تقدیم کنی بابت مالیات !

رقابت بالای فری لنسر هاهم درنظر بگیر

وقتی کم کار می‌کنم؛ یعنی وقت بیشتری برای استراحت، ورزش و تفریح دارم؛ حالا اینکه چطور از این وقت استفاده کنم یه بحث دیگه است.
بیمه هم خودم پرداخت می‌کنم. در مورد مرخصی با حقوق، یکی از عیب‌های فری‌لنسری همینه. ولی من به خاطر یک مرخصی با حقوق و بیمه، خودم رو اسیر دیگران نمی‌کنم. زمانی باید برای دیگران کار کرد که سرمایه و مهارت کافی نداشت.

area0000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
پیشنهاد من کار کردن در سایتهای فریلنسری خارجی هست مثله freelancer.
شما اگر حتی یه پروژه کوچیکه ۱۰۰ دلاری هم در ماه انجام بدید برابری میکنه با حقوقه فعلیتون . بهترین کار اوت سورس کردنه پروژه ها هست، شما پروژه را آنجا قبول میکنی و بعد به یک فریلنسر داخل ایران میدی تا برات انجام بده با توجه به قیمته فعلی دلار الان حتی هندی ها هم نمیتونن با شما رقابت کنند. ;)
درآمد دلاری به اون سادگی که فکر می‌کنید نیست؛ یعنی دریافت پول به این راحتی نیست!
اکثر این سایت‌ها یا از طریق پی‌پال یا ویزا/مستر کارت پول رو واریز می‌کنن و هر دوی این‌ها با ملیت ایرانی دشمنی خاصی دارند؛ مخصوصاً پی‌پال. این سایت‌ها و شرکت‌های واسط هم هیچ تضمینی برای احراز هویت و به وجود اومدن مشکلات ندارند. بخوام در این مورد بهتون بگم باید کتاب بنویسم. مثلاً پی‌پال، اگه تراکنش‌ها رو آنالیز می‌کنه. اگه یکهو پول زیادی منتقل به حساب یک فرد تازه وارد که تا پیش از اون میانگین تراکنش‌هاش فلان قدر نبوده واریز بشه، بخش احراز هویت ورود پیدا می‌کنه و حتی ممکنه به صورت حضوری یا تلفنی احراز هویت کنند که این جور مواقع شرکت‌های واسط که به اسم شما حساب پی‌پال باز می‌کنند تو اثبات هویت به مشکل برمی‌خورند و پولتون بلوکه میشه. حالا از این بگذریم که باید حواست باشه، اون کسی که پول رو به حساب پی‌پال شما (همون پی‌پال واسط) واریز می‌کنه نباید تو کادر توضیحات اسمی از ایرانی بودن شما بزنه مثلا ننویسه: «ممنون دوست ایرانی من!»
همین سایت فری‌لنسر، یک پدرسوخته‌ای هست که دومی نداره. موقع ثبت نام کشور ایران رو داره، حتی شماره موبایل هم ایران قبول می‌کنه. خوب که پول اومد تو حسابت، دبه کردنشون شروع می‌شه. حتی اپراتورش به صورت تلفنی با شما تماس می‌گیره و ازتون سوال می‌پرسه.

بهترین روش برای درآمد دلاری، پیدا کردن یک شریک خارج از کشور هست که مقیم اونجاست. یعنی شما کار کنید و تمام مشخصات و هویت ثبت‌نامی تو این سایت‌ها مال اون شخص باشه. که این یعنی باید اطمینان صد در صد به طرف مقابل داشته باشید. بیت‌کوین هم خیلی از سایت‌های خارجی ندارند، اون‌هایی هم که دارند هنوز به این روش اعتماد ندارن. حتی تو بعضی از کشورها، تراکنش بیت‌کوین ممنوعه. در کل درآمد دلاری به اسم آسمونه. به عمل کار برآید!

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
درآمد دلاری به اون سادگی که فکر می‌کنید نیست؛ یعنی دریافت پول به این راحتی نیست!
اکثر این سایت‌ها یا از طریق پی‌پال یا ویزا/مستر کارت پول رو واریز می‌کنن و هر دوی این‌ها با ملیت ایرانی دشمنی خاصی دارند؛ مخصوصاً پی‌پال. این سایت‌ها و شرکت‌های واسط هم هیچ تضمینی برای احراز هویت و به وجود اومدن مشکلات ندارند. بخوام در این مورد بهتون بگم باید کتاب بنویسم. مثلاً پی‌پال، اگه تراکنش‌ها رو آنالیز می‌کنه. اگه یکهو پول زیادی منتقل به حساب یک فرد تازه وارد که تا پیش از اون میانگین تراکنش‌هاش فلان قدر نبوده واریز بشه، بخش احراز هویت ورود پیدا می‌کنه و حتی ممکنه به صورت حضوری یا تلفنی احراز هویت کنند که این جور مواقع شرکت‌های واسط که به اسم شما حساب پی‌پال باز می‌کنند تو اثبات هویت به مشکل برمی‌خورند و پولتون بلوکه میشه. حالا از این بگذریم که باید حواست باشه، اون کسی که پول رو به حساب پی‌پال شما (همون پی‌پال واسط) واریز می‌کنه نباید تو کادر توضیحات اسمی از ایرانی بودن شما بزنه مثلا ننویسه: «ممنون دوست ایرانی من!»
همین سایت فری‌لنسر، یک پدرسوخته‌ای هست که دومی نداره. موقع ثبت نام کشور ایران رو داره، حتی شماره موبایل هم ایران قبول می‌کنه. خوب که پول اومد تو حسابت، دبه کردنشون شروع می‌شه. حتی اپراتورش به صورت تلفنی با شما تماس می‌گیره و ازتون سوال می‌پرسه.

بهترین روش برای درآمد دلاری، پیدا کردن یک شریک خارج از کشور هست که مقیم اونجاست. یعنی شما کار کنید و تمام مشخصات و هویت ثبت‌نامی تو این سایت‌ها مال اون شخص باشه. که این یعنی باید اطمینان صد در صد به طرف مقابل داشته باشید. بیت‌کوین هم خیلی از سایت‌های خارجی ندارند، اون‌هایی هم که دارند هنوز به این روش اعتماد ندارن. حتی تو بعضی از کشورها، تراکنش بیت‌کوین ممنوعه. در کل درآمد دلاری به اسم آسمونه. به عمل کار برآید!
بله یه 10 سالی هست که دیگه با هویت ایرانی شما نمیتونید توی اینترنت تجارت کنید. همه این مشکلات در واقع مربوط به قسمت نقد کردن درآمد هست و فرض من بر این هست که کسی که وارد بازار خارجی میشه مشکل نقد کردن درآمدش رو حل کرده باشد

alpha20

Registered User
لایک‌ها
79
فراکابها همیشه عالین بدون ضرر
البته اگه به صف خریدشون برسین...

area0000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
بله یه 10 سالی هست که دیگه با هویت ایرانی شما نمیتونید توی اینترنت تجارت کنید. همه این مشکلات در واقع مربوط به قسمت نقد کردن درآمد هست و فرض من بر این هست که کسی که وارد بازار خارجی میشه مشکل نقد کردن درآمدش رو حل کرده باشد
مدل ماشین و رنگش رو انتخاب کردم فقط تو پولش موندم
خب بنده خدا مشکل همون نقد کردن درآمد هست دیگه. مابقی کارها که همه بلدن.

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
مدل ماشین و رنگش رو انتخاب کردم فقط تو پولش موندم
خب بنده خدا مشکل همون نقد کردن درآمد هست دیگه. مابقی کارها که همه بلدن.
واسطه زیاده برات نقد کنن

area0000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
واسطه زیاده برات نقد کنن
دوست عزیز مثل اینکه متوجه اوج فاجعه نشدی.
تو سایتی مثل Freelancer باید مشخصات ثبت‌نام با مشخصات پاسبورد یا شناسنامه و آدرس منزل و ... تطابق داشته باشه. این یعنی امکانش نیست که شما با مشخصات خودتون تو این سایت‌ها ثبت‌نام کنید و فقط شمارۀ حساب یک نفر دیگه رو بدید؛ این یعنی موقع تصفیه حساب، از طرف واحد مالی اون شرکت با طرف مقابل تماس اسکایپی می‌گیرن. خیلی از واسطه‌ها به خاطر سختی این کار بی‌خیال میشن، خیلی‌های دیگه برای شما کار نمی‌کنن چون شاغل هستند و طبق قوانین اون کشور، اگه درآمدشون از یک سطح بالاتر رفت بهشون مالیات‌های سنگین می‌بندن. حالا افراد دوز و کلک دار هم کنار می‌زارم. حتی اگر همۀ واسط‌ها رو مطمئن در نظر بگیریم بازم به سختی میشه یک واسط مناسب برای شراکت پیدا کرد.
با تجربه‌ای که دارم، اگه آشنای درست حسابی خارج از کشور ندارید، اصلاً واسطی در کار نیست.
واسط کمه خیلی خیلی خیلی هم کمه.

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
بهترین روش برای درآمد دلاری، پیدا کردن یک شریک خارج از کشور هست که مقیم اونجاست.
اگر چنین کسی رو داشته باشید، چه سایتی راه اندازی می کنید؟
این سوالو هر کسی جواب داره لطف کنه جواب بده.

area0000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
اگر چنین کسی رو داشته باشید، چه سایتی راه اندازی می کنید؟
این سوالو هر کسی جواب داره لطف کنه جواب بده.
نیازی به سایت نیست. تولید ویدیو در یوتیوب، انجام پروژه در سایت‌های فری‌لنسینگ خارجی و صدها مورد دیگه. چون ارزش دلار در مقابل ریال خیلی بالاست، شما هر کاری هرچند کوچیک هم انجام بدی درآمدش بالاست.

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
نیازی به سایت نیست. تولید ویدیو در یوتیوب، انجام پروژه در سایت‌های فری‌لنسینگ خارجی و صدها مورد دیگه. چون ارزش دلار در مقابل ریال خیلی بالاست، شما هر کاری هرچند کوچیک هم انجام بدی درآمدش بالاست.
سلام ببخشید در زمینه حسابداری و ای تی و مکانیک چطور میتونیم از خارج پروژه بگیریم؟

بالا