برگزیده های پرشین تولز

سنتوری

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
من شنیدم قراره سی دی سنتوری توسط شرکت جوانه بیاد بیرون!!!!!!!!!!!! راسته؟!!!!!!!!!!!! مگه میشه آخه؟!
جدا ؟ چه خبر خوشحال کننده ای !
شما روزنامه ی فردا پیش پیش به دستتون می رسه ؟
عزیزم این خبر که مال ۳ ماه پیشه !! تو سایت جوانه پویا اطلاعات کاملش هست ولی زمان ریلیز نوشته نشده

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
MOVIE REVIEW
'Santouri The Music Man'
Iranian director Dariush Mehrjui offers a heart-rending account of addiction.
By Kevin Thomas, Special to The Times

"Santouri the Music Man," a harrowing account of a greatly gifted artist's slide into heroin addiction, is another sweeping yet incisive film from Dariush Mehrjui, one of Iran's most accomplished and courageous filmmakers for four decades.

As the film opens, the handsome, charismatic Ali (Bahram Radan) is at the point of losing everything: his career, his friends, his colleagues and above all his beautiful wife, Hanieh (Golshifteh Farahani), as gifted and versatile a pianist as he is a master of the santour, a stringed instrument that is played with mallets and sounds like a harpsichord.

After struggling to make ends meet, Hanieh is at the end of her tether, worn down by her husband's endless promises to change and his refusal to acknowledge his enslavement to heroin. At this point Mehrjui flashes back to happier times, when the couple met and Ali's career was soaring. Mehrjui eventually moves past the film's starting point, on to Ali's spiraling fall into the depths.

"Santouri" is one of a number of films that confront the widespread drug problem that plagues Iran, especially in Tehran. Mehrjui, who suggests that the addiction reflects a society torn by the conflict between rigid tradition and inevitable and rapid change, doesn't pinpoint the moment when Ali became hooked but does gradually reveal his troubled background as the son of a domineering mother who hates music and a wealthy father who disinherits him for pursuing a musical career.

"Santouri" pulls no punches in depicting the hell of heroin addiction, the obstacles to the addict getting help and the ordeal of withdrawal, ever accompanied by recidivism.

At the same time the film is suffused with exuberant passion, exemplified by its music, as glorious as the songs of Edith Piaf in "La Vie en Rose," a film with inevitable similarities to "Santouri." The film's many plaintive, enthralling songs, all made accessible by succinct English subtitles, feature Ardalan Kamkar's music and were composed by Mohsen Chavosi.

"Santouri the Music Man." MPAA rating: Unrated. In Farsi with English subtitles. Running time: 1 hour, 46 minutes. At Laemmle's Music Hall, 9036 Wilshire Blvd., Beverly Hills, (310) 274-6869; and Laemmle's Town Center 5, 17200 Encino Blvd., Encino (818) 728-1212​
.

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
خوب مثله اینکه دارن یه جایی اینو عرضه میکنند چه خوب روزنه امید

www.calendarlive.com

laemmle

قیمت بلیط این سالنم 10 دلاره یکی رو بفرستیم با دوربین فیلم بگیره بیاره ما هم ببینیم
icon10.gif
الان طرفداراهی محسن چاووشی به سیخم میکشن

اینم بقیه جاهایی که قراره بره رو پرده

واقعا که باید اونا ببینند بعد ما منتظر dvdیه دونه از این شرکتا باشیم که مثلا با زیر نویس چینی داده بیرون

شوالیه شب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سنتوری توی کانادا هم اکران شد که ما رفتیم دیدیم. فیلم فوق العاده احساسی و خیلی قشنگ بود. ما که همش داشتیم مسخره بازی در میاوردیم ولی یکی از دخترها حسابی گریه کرد!

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
سنتوری توی کانادا هم اکران شد که ما رفتیم دیدیم. فیلم فوق العاده احساسی و خیلی قشنگ بود. ما که همش داشتیم مسخره بازی در میاوردیم ولی یکی از دخترها حسابی گریه کرد!

ا چه جالب پس بالاخره یه ایرانی اینو دید خودش خوبه

پ ن : شما ورژن فارسی یکی از مدیرهای اینجا هستی ها که کارش خیلی درسته خوش آمدی و موفق باشی

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دوستان آخرش سرنوشت این فیلم چی شد ؟!
یعنی جدی قرار نیست تو ایران پخش بشه ؟!
اگه هنوز هم تو کانادا رو پرده است هماهنگ کنید بریم ببینیم !
بلیط رفت و برگشت کانادا چند در میاد ؟!!!

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
سلام

توی آمریکا هم داره پخش میشه ها میگم شما که داری مهمونمون میکنی یه سره بریم آمریکا هم گرم تره این چله زمستونی هم نزدیکتره هم اسکارم دارن شروع میکنن میریم میبینیم

ولی اصلا نگران نباش من پیش بینی میکنم ( میخواستم از این کار بیام بیرون نمیزارن) تا 1 ماه آینده DVD شو توی همین فروشگاه پی تی بفروشن

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
سلام

بله هنوز هم در كانادا رو پرده هست اين فيلم!
در نتيجه لينكهاي دانلودش بيشتر ميشه!

كاش قبل از اينكه همه ملت اين فيلم رو با كيفيت مزخرف دانلود كنن و ببينن پخش بشه اينجا هم!

بليط كانادا هم نا قابل!
1.8 ميليون با KLM
حدود 24 ساعت هم طول ميكشه! (البته همش رو هوا نيستي ، يه مدتي تو فرودگاه آمستردام معطل ميشي!)

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
ممنون از قیمت !
پولش مشکلی نیست ولی 24 ساعت زیاده !!!
منم امیدوارم بالاخره اینا دست از این مسخره بازی که سر هر فیلم درست و حسابی در میارن بر دارن و ما هم بتونیم مثل آدمیزاد بریم سینما فیلمی که دوست داریم رو ببینیم !!!
..... !

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای!! خداااااااااااااااا بود این فیلم! حیف که هیچ کس ندیده من بشینم بحث کنم!! ولی همین قدر بگم که مادرجان رو ما به زور بردیم که تنها نرفته باشم بعد تا 10 دقیقه اول همینطور قر میزد! تا یارو دهنش رو باز کرد خوند مادر جان خلع سلاح شد! از اون موقع هم گیر داده میگه دوباره بریم! :lol:

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
ولی یک چیزی بگم کسی ناراحت نشه... خواستش هم بشه... این فیلم اصلا تو مایه های مجوز هم نیست... اصلا جنبه ی پخش توی سینمای ایران ... نیست تو این مایه ها! اگر بخوان حذف هم بکنن برای پخش فقط یک ربع از فیلم از زیر قیچی شاید در بیاد... آنهم به زور و رشوه!

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
ولی یک چیزی بگم کسی ناراحت نشه... خواستش هم بشه... این فیلم اصلا تو مایه های مجوز هم نیست... اصلا جنبه ی پخش توی سینمای ایران ... نیست تو این مایه ها! اگر بخوان حذف هم بکنن برای پخش فقط یک ربع از فیلم از زیر قیچی شاید در بیاد... آنهم به زور و رشوه!

احساس ميكنم يكم زياده روي الكي كرده!

خيلي از اين صحنه ميتونست به راحتي نباشه!

مثلآ گير دادن به رختخواب و حموم !!!

به هر حال فيلم رو يه جوري ساختن كه به اين راحتي ها مجوز نگيره!!! و اينش خيلي عجيبه!!

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77

به هر حال فيلم رو يه جوري ساختن كه به اين راحتي ها مجوز نگيره!!! و اينش خيلي عجيبه!!

یعنی هیچ امیدی نیست دیگه:(

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9

رخت و خواب حموم کجاشه ؟
bored.gif

والا اون نسخه ای که ما دیدیم این چیزا نبود
bored.gif

بله هنوز هم در كانادا رو پرده هست اين فيلم!
در نتيجه لينكهاي دانلودش بيشتر ميشه!

كاش قبل از اينكه همه ملت اين فيلم رو با كيفيت مزخرف دانلود كنن و ببينن پخش بشه اينجا هم!

بليط كانادا هم نا قابل!
1.8 ميليون با KLM
حدود 24 ساعت هم طول ميكشه! (البته همش رو هوا نيستي ، يه مدتي تو فرودگاه آمستردام معطل ميشي!)
یعنی سینماهای اونجا هم امنیت نداره؟
bored.gif

یعنی میشه نسخه پرده ای بیاد؟

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
رخت و خواب حموم کجاشه ؟
bored.gif

والا اون نسخه ای که ما دیدیم این چیزا نبود
bored.gif

مگه ميشه!؟!

مثلآ: اونجاييكه دختره ميره!
3 ساعت رختخواب نشون ميده و حموم بعد ميگه چطوري دلت مياد كارهايي كه با من كردي رو با يكي ديگه هم بكني و اين حرفها ...
البته هيچ چيز خاصي نيست اما به هر حال تو فرهنگ سينمايي ما امثال اين صحنه ها كه تو فيلم كم نيست مورد قبول نيست

یعنی سینماهای اونجا هم امنیت نداره؟
bored.gif

یعنی میشه نسخه پرده ای بیاد؟
پس اين همه فيلم هاليوودي كه كنار خيابون ميفروشن و از رو پرده ضبط شده رو نديدي؟!
كلآ اين ايده از اونجا اومده اينجا!!!

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
مگه ميشه!؟!

مثلآ: اونجاييكه دختره ميره!
3 ساعت رختخواب نشون ميده و حموم بعد ميگه چطوري دلت مياد كارهايي كه با من كردي رو با يكي ديگه هم بكني و اين حرفها ...
البته هيچ چيز خاصي نيست اما به هر حال تو فرهنگ سينمايي ما امثال اين صحنه ها كه تو فيلم كم نيست مورد قبول نيست

پس اين همه فيلم هاليوودي كه كنار خيابون ميفروشن و از رو پرده ضبط شده رو نديدي؟!
كلآ اين ايده از اونجا اومده اينجا!!!

این دیالوگ رو یادم نیست ولی تا اونجایی هم که یادمه

بعد از جشن دو نفره ازدواج توی اون چادر یه صحنه هست که از حمام اومدن و رو سرشون حوله اس با هم میگن می خندن
تختخوابی هم اصلا نبود
bored.gif

کلا مشکل این فیلم هم این جور چیزا نیست که با حذف این صحنه ها رفع شه مشکل بیشتر به مضمون و برداشتهای مختلفیه که ازش می شه

اون فیلمای هالیوودی رو هم فکر می کنم بیشتر از سینماهای اروپای شرقی و....به بیرون درز می کنه نه از آمریکا و کانادا

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
کلا مشکل این فیلم هم این جور چیزا نیست که با حذف این صحنه ها رفع شه مشکل بیشتر به مضمون و برداشتهای مختلفیه که ازش می شه

من اينرو قبول دارم.
اما به هر حال جوري هست كه صحنه هايي از اون به هر حال حذف بشه!

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
والا من فیلم زیاد نمیبینم... چه ایرانی چه خارجیش... تک و توک... ولی واقعا تمام اون مهمانی ها و الکل رد و بدل شدن ها واقعا اجازه میدن توی سینمای ایران؟

حالا اون ماجرای رخت خواب و موال به کنار یک جای فیلم در گوش باباش یک چیزی میگه کل سینما یک ربع چهارشاخ بودن! لول!

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
این دیالوگ رو یادم نیست ولی تا اونجایی هم که یادمه

بعد از جشن دو نفره ازدواج توی اون چادر یه صحنه هست که از حمام اومدن و رو سرشون حوله اس با هم میگن می خندن
تختخوابی هم اصلا نبود
bored.gif

نه این ماله جای دیگه اس! :)

اون فیلمای هالیوودی رو هم فکر می کنم بیشتر از سینماهای اروپای شرقی و....به بیرون درز می کنه نه از آمریکا و کانادا

ها! اینجا فکر کنم کسی حاااااااال این کارارو نداشته باشه!

بالا