برگزیده های پرشین تولز

سوالات متفرقه در زمینه فیلم ها و سریال ها

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
دکستر چطوریه؟ انگیزه ش از قتل فقط برقراریه عدالته یا اخلاق خون آشامی هم داره؟ چندش نباشه مثلسکوت بره ها:general309:

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
دکستر چطوریه؟ انگیزه ش از قتل فقط برقراریه عدالته یا اخلاق خون آشامی هم داره؟ چندش نباشه مثلسکوت بره ها:general309:
دکستر شخصیتی داره که تمایل به کشتن درونش وجود داره.
چندش به اون صورت نه اما داستان خوبی داره و این که یه جاهاییش هم ضدحال میشه.
تعریف نکنم و ببینید بهتره.

Deco 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با عرض سلام دنبال یه فیلمی میگردم که دهه 80 پخش شد و موضوعش در باره یه پسر شیطون به نام جیسون بود

Jimm

Registered User
لایک‌ها
197
سلام به همه دوستان

آقا من یک فیلم چینی رو تقریباً 7 سال پیش از تلوزیون دیدم اون موقع تلویزیون اسم فیلم رو زده بود ( راز بزرگ چین ) اما هرچی الان به این اسم سرچ میزنم هیچی یافت نمیشه !!
فیلم درمورد یک روش مبارزه و شمشیرزنی بود که توی مغز یک استاد چینی بود و شخصیت منفی داستان هم این راز رو میخواست اما استاده گفته تنها زمانی میدم که بتونی من رو شکست بدی !
یارو هم نمیتونه استاده رو شکست بده ولی تو مبارزه آخر شکست میده ولی استاده راز رو نمیده بهش و چون از شکست داره میمیره راز رو از مغز خودش انتقال میده به مغز یک آدم معمولی بعد دیگه شخصیت منفی راه میوفته این یارو رو پیدا کنه و راز رو بگیره حتی چشمای خودش رو شخصیت منفی کور میکنه تا قدرت تمرکزش بالاتر بره بعد طرف رو تو آمریکا پیدا میکنه بعد مبارزشون میکشه به روی مجسمه آزادی توی نیویورک و .....
هرکس اسم فارسی و یا انگلسیش رو میدونه بگه دانلود کنم مرسی

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,681
سلام به همه دوستان

آقا من یک فیلم چینی رو تقریباً 7 سال پیش از تلوزیون دیدم اون موقع تلویزیون اسم فیلم رو زده بود ( راز بزرگ چین ) اما هرچی الان به این اسم سرچ میزنم هیچی یافت نمیشه !!
فیلم درمورد یک روش مبارزه و شمشیرزنی بود که توی مغز یک استاد چینی بود و شخصیت منفی داستان هم این راز رو میخواست اما استاده گفته تنها زمانی میدم که بتونی من رو شکست بدی !
یارو هم نمیتونه استاده رو شکست بده ولی تو مبارزه آخر شکست میده ولی استاده راز رو نمیده بهش و چون از شکست داره میمیره راز رو از مغز خودش انتقال میده به مغز یک آدم معمولی بعد دیگه شخصیت منفی راه میوفته این یارو رو پیدا کنه و راز رو بگیره حتی چشمای خودش رو شخصیت منفی کور میکنه تا قدرت تمرکزش بالاتر بره بعد طرف رو تو آمریکا پیدا میکنه بعد مبارزشون میکشه به روی مجسمه آزادی توی نیویورک و .....
هرکس اسم فارسی و یا انگلسیش رو میدونه بگه دانلود کنم مرسی
فیلم خوبی بود قدیما تلوریون سالی 5-6 بار میذاشت. اسمش مردی به نام هیرو بود منتها تلوزیون بعضی وقتا که میخواد فیلم تکراری پخش کنه واسه اینکه زیاد تابلو نشه اسم فیلم رو عوض میکنه.:D
a man called hero 1999

Last edited:

Deco 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
آقا کسی میدونه این عکس مال چه کارتونیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Fj6dHSxpKb.jpg

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
سلام، از کجا میتونم دوبله شده ی فیلم صبحانه در تیفانی رو به طور رایگان و کامل دانلود کنم؟

Deco 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
آقا یه سریالی بود که قدیما میداد که آقای فخرالدین صدیق شریف نقش یه معلم شهید و داشت و دانش آموزاش داشتن دفترچه خاطراتشو تکمیل میکردن کسی میدونه اسمش چی بود؟

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,681
آقا یه سریالی بود که قدیما میداد که آقای فخرالدین صدیق شریف نقش یه معلم شهید و داشت و دانش آموزاش داشتن دفترچه خاطراتشو تکمیل میکردن کسی میدونه اسمش چی بود؟
این سریال رو خیلی دوست داشتم اگه درست یادم باشه اسمش "ردپای دوست" بود.

Deco 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
عمو مصطفی فکر کنم نقش اصلیشم این آقا بود که بهش میگفتن غلام کله ههههههههه
n00003386_b.jpg

Deco 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
یه سریالی میداد که آقای علی طالب لو نقش یه عارف عاشق مولانا رو بازی میکرد و دامادش رو تو سکانس آخر میکشتن کسی نمیدونه اسمش چی بود واقعا سریال وحشتناکی بود:(

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
عزیزان کسی اطلاعی از آغاز فیلمبرداری مجموعه دوم وارکرفت نداره ! یکش که فعلا روی پرده است

behnam69.x

Registered User
لایک‌ها
439
این مستند سونامی و شکوفه های گیلاس اگر اشتباه نکنم همون سالی که فرهادی جایزه برد اینم برا بهترین مستند کاندید بود . من از همون زمان دنبال این مستند بودم اما اصلا نتونستم هیچ جای اینترنت پیداش کنم . کسی لینک دانلودی چیزی داره ازش ؟

Deco 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
آقا یه فیلم آلمانی بود که شبکه 3 اواخر دهه 70 نشون داده بود به نام انتقام متقابل یک پدر که پسر یه آقایی رو دزدیده بودن و باهاش بدرفتاری میکردن و این آقا هم پسر آدم ربا رو دزدیده بود کسی نمیدونه اسمش چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
آقا یه فیلم آلمانی بود که شبکه 3 اواخر دهه 70 نشون داده بود به نام انتقام متقابل یک پدر که پسر یه آقایی رو دزدیده بودن و باهاش بدرفتاری میکردن و این آقا هم پسر آدم ربا رو دزدیده بود کسی نمیدونه اسمش چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یک چیزایی تو ذهنمه ولی فکر نکنم المانی بودا

Deco 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
شایدم ایتالیایی بود

Deco 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام رفقا دنبال 2 تا سریال سوریه ای هستم
اولی یه سریالی که سال 1383 شبکه ا میداد که یه آدم انقلابی به نام حافظ خودشو با چهره های مختلف گریم میکرد

دومی یه سریالی که یه سری تاجر پارچه تو شهر حلب سوریه باهم رقابت داشتن که ماه رمضان از شبکه 2 پخش شد

بالا