برگزیده های پرشین تولز

سوالات متفرقه در زمینه فیلم ها و سریال ها

only_flight

Registered User
لایک‌ها
595
سلام دوستان عزیز.

یه فیلمی رو دیده بودم که مربوط به سگهای سیبرین هاسکی بودش. با اینکه 2 بار فیلم رو دیدم ، هیچ وقت قسمت نشده از اول ببینم. یعنی اخرش نصیب ما میشدش .متاسفانه اسمش رو هم نمیدونم.

صدا و سیمای خودمون هم پخش کرده بود.

یه پسره بودش ، مثل اینکه 6 ماه ، سگهای سیبرین هاسکیش تو قطب رو تنها میزاره ، بعد از 6 ماه با دوستاش میره دنبالشون.

ممنون میشم اسم فیلم رو میدونید ، بگید تا برم دانلود کنم و از اول ببینمش.

only_flight

Registered User
لایک‌ها
595
دوستان کاربلد ، دوستانی که زیاد فیلم میبینین ، بیاید ما رو یه راهنمایی بکنید ، به خدا جای دوری نمیره. :D

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
8 درجه زير صفر

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
یه فیلمی هم بود که خیلی وقت پیش پخش شد به نام روح ژوپیتر کسی اسم انگلیسی اینو نمیدونه که دانلودش کنیم؟
فارسیش هم بینتیجه بود ):

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
سپاس از شما :)

mohammadabba30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کمک واسه پیدا کردن نام فیلم

1) 3 نفر توسط یه گروهی گرفته میشوند و که یکی از اونها که خیلی غلدر تر و قوی تر بود رو گرفتند و سرش رو توی پلاستیک کردند و از بالا توی پلاستیک اب میریختند و اونو تا مرز خفگی شکنجه میدادن بعد از چند بار شکنجه اونو داخل یه اتاقی میندازن و اون طرف یه قرص از پشت هدبند خودش یه قرصی میخوره که دکترا فردا صبحش میان و میبینن که طرف مرده و اونو توی مردابی میندازن که پر از جنازه هست وقتی که اونو میندازن بعد از مدتی دوباره به هوش میاد و سرفه میکنه و اب بالا میاره که وقتی بلند میشه یکدفعه چشمش به دست جنازه همسرش که انگشتر دستش بود میوفته و به سمت جسدش میدوه میره جسد اونو بغل میکنه و با چوب و مقدار زیادی نی همسرشو اتش میده که بعدش یه اسلحه رو با اسلحه های دیگه به صورت ترکیبی درست میکنه و میره انتقام زنشو میگیره

2) فیلم مربوط به 2 زن که یکیشون رزمی کاره 2 مرد هست اول فیلم یه گروهی میگیرن زن یکی از این مردهارو از توی خونش مدزدن بعد این سه تا میرن که اونو ازادش کنن اخر فیلم هم یکی از اون زن ها توسط یه مرد قوی هیکل کشته میشه که یکی از اون پسرا با زوبین یک تیر به دست طرف میزنه بعدش با هم مبارزه میکنن اخرش هم اون پسره طناب دوره گردن اون مرده قوی هیکل میندازه و با جیپ اونو میکشه رو زمین اخرش هم میندازتش توی یک چاله که طرف باز بلند میشه اون جیپو با طناب به طرف خودش میکشه که یه تمساح پاشو گاز میگیره که اخرش اون کماندوه
از توی جیپ میپره بیرون و جیپ میوفته روش بعدشم با تفنگ میزنن ماشینو منفجر میکنن
یه جایی اون دختر رزمی کاره اسیر میشه 2 تا سرباز میبرنش که بندازنش توی یه اتاقی بعد اون 2تا سرباز میخوان بهش تجاوز کنن (که یکی از اون سربازا سرشو میاره پایین که دختره با لگد از پشت اونو میزنه) که اون 2تا سربازو میزنشان بعد با اون مرد قوی هیکله قد بلند مبارزه میکنه ازش کتک میخوره که بعد یارو بدون دست باهاش مبارزه میکنه و دختره رو میزنه یه جای دیگش هم هر 2 تا دخترا رو بالای یه گودال با طناب اویزان میکنن که زیر پایشان هم هممون تمساحا هست

اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم
ممنون واسه سایت خوبتون

اهورا مزدا

Registered User
لایک‌ها
684
سلام
دنبال اسم دو تا فيلم هستم
اولي فيلم خارجي بود .يه پسر جوان آتل و باطل كه ظاهرا از يكي از بستگانش بهش ارث رسيده .وقتي براي اطلاع از وصيت نامه ميره ميبينه شرايط عجيبي براش در نظر گرفته شده مثل كار كردن تو مزرعه ياكاراي سخت و ... ظاهرا هدف اون فرد فوت شده ( پدر بزرگ تا همچين چيزي) تحول اين جوان بوده ....
خلاصه همينجور ميگذره تا با يك زن جوان آشنا ميشه كه دخترش مريضه و اين اتفاقات موجب ميشه تا به خودش بياد و يه جورايي متحول بشه...
......................................
دومي هم يه فيلم خارجي خيلي قديميه
تو يكي از نماها يكي از ارازل (احتمالا در زندان) يك عدد booger از دماغش در مياره و پرتش ميكنه سمت شيشه و شيشه رو ميشكنه :general607:
ژانرش بزن بزن يا پليسي و يه خورده كمدي بود تقريبا يكي از شخصيت هاش هم يك كشيش قوي هيكل بوكسور بود كه به بچه هاي يتيم ورزش بوكس ياد ميداد...

kamyy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک فیلمی هست دریاره بچه تمساحی که پیش یک بچه توی شهر هست . وقتی پدر بچه متوجه تمساح می شه اونو می گیره و توی توالت میاندازه . سال ها می گذره و تمساح بزرگ شده و البته تحت تاثیر مواد رادیواکتیو هم قرار گرفته و خطری برای شهر محسوب می شه .

اسم فیلم چیه ؟

♣ACE

Registered User
لایک‌ها
1,385
یک فیلمی هست دریاره بچه تمساحی که پیش یک بچه توی شهر هست . وقتی پدر بچه متوجه تمساح می شه اونو می گیره و توی توالت میاندازه . سال ها می گذره و تمساح بزرگ شده و البته تحت تاثیر مواد رادیواکتیو هم قرار گرفته و خطری برای شهر محسوب می شه .

اسم فیلم چیه ؟
اینه
http://www.imdb.com/title/tt0080354/?ref_=fn_al_tt_1
شماره 2 هم داره .. جالب اینکه شماره 2 هم داستانش عین شماره یکه
من بچه بودم تو زنگ پرورشی این فیلمو از کلوب گرفته بودن برامون پخش کردن .. نمدونم انگیزشون چی بود

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121

اسم فیلم چیه ؟
اول فکر کردم داره مسخره بازی درمیاری
این چیه آخه :D

MRMReady

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام خدمت همه‌ی عزیزان این انجمن

من چندسال پیش در صدا و سیمای ایران فیلمی دیدم که خیلی خوشم آمد و الان دوست دارم داشته باشمش؛ خیلی هم دوبله‌ی قشنگی داشت اما اسمش رو خاطرم نیست
با سرچ تو وب اسم اصلیش رو پیدا کردم
Quick change محصول 1990 آمریکا (موضوع: یک دلقک با همکاری دو دوستش بزرگ‌ترین بانک نیویورک را میزنه!! موفقیت‌آمیز!)
اسم فارسیش یادم نیست.
اگه کسی داره یا اسم فارسیشو یادشه لطفا کمک کنه.
با تشکر

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
سلام دوستان ... فکر میکنم ک بهترین فروم رو انتخاب کردم برای این پست...
میخوام بدونم ک میشه ، ی فیلمی رو ساخت و رو دی وی دی رایتش کرد و فروش اینترنتی داشت؟؟؟
ایا گیر نمیدن؟

rashiddivx

Registered User
لایک‌ها
610
شما اگه توی سایتهای تخصصی سینمایی این سوال رو بپرسی بهتر به جواب می رسی ولی من فکر کنم باید نیاز به مجوز داشته باشی

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
سلام
من تقریبا 13-12 سال پیش یه فیلمی رو دیدم که درباره قتل کندی بود البته توی فیلم تا اونجایی که یادمه اسمی از کندی گفته نشد و از کلمه رئیس جمهور استفاده میشد
داستانش از این قرار بود که فردی بدنبال قاتل رئیس جمهور تحقیقاتی رو شروع میکنه و به دنبال حقیقته از صحنه های ماندگار فیلم اخر فیلم بود که یه دزد رو استخدام میکنن تا داخل خونه یکی از سناتورها بره بعد میخواد گاو صندوق رو باز کنه نمیتونه بعد از مواد منفجره میخواد استفاده کنه برا باز کردن گاو صندوق و بخاطر خفه شدن صدای انفجار میگه ضبط رو روشن کن از قضا همون نوار یه جور رمزه
بعد این نوار رو رمز گشایی میکنه و توی نوار یه داستانیه که زنگ میزنه به زنش و درباره داستان میپرسه همون موقع که زنش در حال تعریف داستانه میکشنش
اگه دیدینش کمک کنین

بالا