برگزیده های پرشین تولز

سوالات متفرقه

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
ب ش ا ش به ایرانسل
آره 2 مگ تا 340 هم میره
دو تا شرکت قراره بتونن رو فیبر نوری سرویس بدن.
یکیش شاتله اون یکیش ها وب؟
جدیدا شنیدم های وب زیاد مثل سابق خوب نیست! صحت داره عایا؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
دو تا شرکت قراره بتونن رو فیبر نوری سرویس بدن.
یکیش شاتله اون یکیش ها وب؟
جدیدا شنیدم های وب زیاد مثل سابق خوب نیست! صحت داره عایا؟
از سابق خبر ندارم یک ماهه که گرفتم

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,025

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
نه
ولی مطمئن باش از ایرانسل خیلی بهتره
آقا سلام.
های‌وب منطقه ما رو پوشش نمیده متاسفانه. جایگزین مناسبی میتونید معرفی کنین که ما رو از شر این مخابرات خلاص کنه؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
آقا سلام.
های‌وب منطقه ما رو پوشش نمیده متاسفانه. جایگزین مناسبی میتونید معرفی کنین که ما رو از شر این مخابرات خلاص کنه؟
من برای حجم بالایی که میده های وب گرفتم
بهترین راه اینه که از همسایه های خودتون بپرسید چون به موقعیت مکانی شما بستگی داره شرکتی که برای من خوبه ممکنه برای شما بی کیفیت باشه ولی مخابرات هر جا که باشه آشغاله
https://forum.persiantools.com/threads/مشاوره-برای-انتخاب-سرویس-دهنده-adsl-ا.83308/

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
من برای حجم بالایی که میده های وب گرفتم
بهترین راه اینه که از همسایه های خودتون بپرسید چون به موقعیت مکانی شما بستگی داره شرکتی که برای من خوبه ممکنه برای شما بی کیفیت باشه ولی مخابرات هر جا که باشه آشغاله
https://forum.persiantools.com/threads/مشاوره-برای-انتخاب-سرویس-دهنده-adsl-ا.83308/
متاسفانه یا خوشبختانه نفر اولی هستم که اینجا adsl گرفتم.
شهریک تازه ساز بوده و اکثرا نت رادیویی داشتیم.
رادیو رو جمع کردم adsl گرفتم.
و متاسفانه تجهیزات dslam ندارن اینجا هنوز ولی میزارن و 2مگ گرفتم تا درست شه.
راضیم ازش در حال حاضر
اذیتم نکرده فعلا

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,245
متاسفانه یا خوشبختانه نفر اولی هستم که اینجا adsl گرفتم.
شهریک تازه ساز بوده و اکثرا نت رادیویی داشتیم.
رادیو رو جمع کردم adsl گرفتم.
و متاسفانه تجهیزات dslam ندارن اینجا هنوز ولی میزارن و 2مگ گرفتم تا درست شه.
راضیم ازش در حال حاضر
اذیتم نکرده فعلا
نت رادیویی دیگه چیه؟
همون سیمکارت منظورتونه؟

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
بنظرتون وقتی کسی پول کمی داره و میخواد مهاجرت کنه بره
پناهندگی تو صربستان برای ورود به احادیه اروپا بهتره؟ یا اقامت قانونی تو یه کشور کوچیک ضعیف مثل ارمنستان , لائوس , گرجستان , اکوادور و ..... ؟

mehran_mo

Registered User
لایک‌ها
146
بنظرتون وقتی کسی پول کمی داره و میخواد مهاجرت کنه بره
پناهندگی تو صربستان برای ورود به احادیه اروپا بهتره؟ یا اقامت قانونی تو یه کشور کوچیک ضعیف مثل ارمنستان , لائوس , گرجستان , اکوادور و ..... ؟

سلام عزیز
من جواب های شما را جاهای مختلف میدم.
به صورت کلی اقامت قانونی بهتر از پناهندگیه، با اقامت قانونی شما مدت زمانی که برای انتظار اقامت صرف می کنین را هدفمند صرف می کنین برای همین توی مدت کوتاه تر پیرشفت می کنین.
بین کشور هایی که گفتین من از گرجستان اظلاع دارم. دولت گرجستان در حال توسعه کشور برای جذب توریست هست به همین دلیل به خارحی هایی که توانایی ورود سرمایه یا توانایی انجام کاری که به عمران کشور و شهری کمک میکنه تسهیلات خیلی خوبی میده. اگه تخصص خاصی دارین و یا کاری بلدین و یا اینکه میتونین با چند نفر دیگه که سرمایه گذاری کنن همراه بشین و توی گرجستان کاری که توانایی اداره اش را داشته باشین راه بندازین غیر از تسهیلاتی که توی این مدت استفاده می کنین در اخر هم اقامت می گیرین.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
سلام عزیز
من جواب های شما را جاهای مختلف میدم.
به صورت کلی اقامت قانونی بهتر از پناهندگیه، با اقامت قانونی شما مدت زمانی که برای انتظار اقامت صرف می کنین را هدفمند صرف می کنین برای همین توی مدت کوتاه تر پیرشفت می کنین.
بین کشور هایی که گفتین من از گرجستان اظلاع دارم. دولت گرجستان در حال توسعه کشور برای جذب توریست هست به همین دلیل به خارحی هایی که توانایی ورود سرمایه یا توانایی انجام کاری که به عمران کشور و شهری کمک میکنه تسهیلات خیلی خوبی میده. اگه تخصص خاصی دارین و یا کاری بلدین و یا اینکه میتونین با چند نفر دیگه که سرمایه گذاری کنن همراه بشین و توی گرجستان کاری که توانایی اداره اش را داشته باشین راه بندازین غیر از تسهیلاتی که توی این مدت استفاده می کنین در اخر هم اقامت می گیرین.

سلام
ممنون از پاسخ شما
با این پولی که بنده دارم اقامت قانونی نمیدن
اقامت قانونی فقط چنتا کشور میدن مثل ارمنستان - گرجستان- تایلند - لائوس - تاجیکستان فقط میدن اونم کل پول میره
دوست بند خودش در گرجستان هست ثبت شرکت کرده - سال هاست اونجاست
الان داره میره پیناهندگی ارپا و متاهلم هست - کل پولش چیزی که براش مونده حدود آخر آخرش 15 میلیونه
منم که بدتر ازاون

اگه راهی پیدا کردی به منم بگو :oops::general503:

راه پیدا کردم خوب

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,025

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
خب میخوای چی کار کنی؟! میگی رفیقت ثبت شرکت کرده پول هم نداره! مگه شرکت بدون پول هم میشه؟!!

قسمت اول جوابم برای یکی دیگه بود
قسمت دوم برا تو

بعد فکر کردی ثبت شرکت چقدر میخواد؟
تو همین ایرانش با 200 هزار تومن ثبت شرکت مسعولیت محدود میکنن

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
دوستان دلیلش چیه که بعضی وقتها وقتی روی #هشتگ های پُستمون توی اینستاگرام کلیک میکنیم توی لیست پُستهای جدید پُست ما نمایش داده نمیشه؟؟؟
راه حلی داره؟

Brahms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
از سر کنجکاوی از قیمت بلیط های هواپیما همینجوری در سایت علی بابا یه گشتی زدم. یه سوالی برام پیش اومد:

1. اول اینکه ما به عنوان ایرانی میتونیم از هواپیما های خارجی که مال ایرلاین های خارجی هست استفاده کنیم؟ چون در لیست پرواز ها ایرلاین Pegasus رو دیدم که مال ترکیه است.

2. دوم اینکه، من پرواز تهران-وین رو جستجو کردم و در لیست پرواز ها یه تفاوت قیمت بسیار زیاد وجود داشت. پرواز های Iran Air همگی قیمت بلیط (رفت برگشت) برای هر نفر حدود 7 میلیون بود و و پرواز های Pegasus حدود 2 میلیون. با ذکر این نکته که پرواز های Pegasus حدود 12 ساعت زمان میبره و مال Iran Air حدود 28 ساعت و در بعضی از پرواز ها 38 ساعت! قیمت Iran Air برای چی انقدر بالاست؟

23.PNG

3. نکته ی دیگه ای که برام خیلی غیر قابل فهم بود! توقف های طولانی مدت پرواز هست. مثلا پرواز های (به مقصد وین) Pegasus که یک توقف داره حدود 5 ساعته و برای Iran Air که دو توقف داره یه 16 ساعت و یک 14 ساعت! 30 ساعت توقف؟؟؟ کل پرواز خودش 4 ساعته و 30 ساعتش توقف هست. در این مدت مسافر باید چیکار کنه؟ چون که 16 ساعت که نمیشه تو فرودگاه منتظر موند...

24.PNG

شاید من چیزی رو اشتباه متوجه شدم!

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
از سر کنجکاوی از قیمت بلیط های هواپیما همینجوری در سایت علی بابا یه گشتی زدم. یه سوالی برام پیش اومد:

1. اول اینکه ما به عنوان ایرانی میتونیم از هواپیما های خارجی که مال ایرلاین های خارجی هست استفاده کنیم؟ چون در لیست پرواز ها ایرلاین Pegasus رو دیدم که مال ترکیه است.

2. دوم اینکه، من پرواز تهران-وین رو جستجو کردم و در لیست پرواز ها یه تفاوت قیمت بسیار زیاد وجود داشت. پرواز های Iran Air همگی قیمت بلیط (رفت برگشت) برای هر نفر حدود 7 میلیون بود و و پرواز های Pegasus حدود 2 میلیون. با ذکر این نکته که پرواز های Pegasus حدود 12 ساعت زمان میبره و مال Iran Air حدود 28 ساعت و در بعضی از پرواز ها 38 ساعت! قیمت Iran Air برای چی انقدر بالاست؟

مشاهده پیوست 1059078

3. نکته ی دیگه ای که برام خیلی غیر قابل فهم بود! توقف های طولانی مدت پرواز هست. مثلا پرواز های (به مقصد وین) Pegasus که یک توقف داره حدود 5 ساعته و برای Iran Air که دو توقف داره یه 16 ساعت و یک 14 ساعت! 30 ساعت توقف؟؟؟ کل پرواز خودش 4 ساعته و 30 ساعتش توقف هست. در این مدت مسافر باید چیکار کنه؟ چون که 16 ساعت که نمیشه تو فرودگاه منتظر موند...

مشاهده پیوست 1059079

شاید من چیزی رو اشتباه متوجه شدم!

بخاطر اینکه اینجا ایرانه و دوست دارن انقدر بیرن مگه زوره :p زور که نیست
پرواز رفت و برگشت با رانزیت آمریکا به اکوادور یه کشور خیلی دور 21 ساعت پرواز به پول ما 7 میلیون تومن میشه - همین اکوادور با مسیر از ایران و غیر ویزا ترانزیتی بری فقط رفتش 10 میلیون تومنه :general506:

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
دوستان تراول چک نو میخوام برای هدیه دادن. برم بانک راحت بهم میدن؟؟

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
کدام یک از سایتهای خدمات ترجمه، بهترین مترجمان و مناسبترین قیمت را دارد و ترجمه ها

استاندارد و روان انجام می شود؟

بالا