برگزیده های پرشین تولز

سوالات و جوابهاي مربوط به تاپيك (معرفي برنامه‌هاي كاربردي براي تشخيص و ...)

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام
36.gif

. دوست عزيز مقاله را به درستي مطالعه نفرموديد! براي دونلود آپديت آن به شكل مجزا من لينك مستقيمش را قرار داده‌ام(اگر صفحه دونلود اين فايل‌ها را از سايتش بخواهيد مي‌توانيد لينكش را در كادر گوشه پايين سمت راست سايت http://www.avira.com/ با نام VDF Update بيابيد):

. با تشكر از خانم Amadea كه توانايي Update دستي برنامه فوق را كشف كردند. شما مي‌توانيد با دونلود جداگانه Definition، ديتابيس ويروس‌هاي برنامه را Update نماييد. (با تشكر مجدد از ايشان) براي دونلود Definition آن از لينك‌هاي زير استفاده نماييد:
1) ابتدا از لينك زير Definition جديد را دونلود نماييد:
For Windows NT/2000/XP please use the IVDF (Unicode) at:
http://dl.antivir.de/down/vdf/ivdf_fusebundle_nt_en.zip
Mirror 1
Mirror 2
Mirror 3
http://dl3.antivir.de/down/vdf/ivdf_fusebundle_nt_en.zip
. در مورد تغيير شكل هم به دليل تفاوت نسخه ها هست. نسخه جديد 8 هست و اون شكل‌ها مربوط به نسخه 7 هست. اما تنظيماتشان يك شكل و يك جور هستند.

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/05/21
209.gif
60.gif

p30p30

Registered User
لایک‌ها
41
سلام P30P30 عزيز
36.gif

. اگر منظورتان از تعريف ليست سفيد، همان فايل‌هايي هست كه عمل اسكن دستي يا اتوماتيك يا هردو روي آنها نبايد انجام گيريد، كه بايد برنامه Avira را باز نماييد و وارد منوي Extras\Configuration شويد. چك مارك گزينه Expert Mode را از كوشه بالاي پنل سمت چپ قرار دهيد. با اينكار گزينه‌هاي جديدي به Tree پنل سمت چپ اضافه مي‌شود. در Scanner\Scan\Exception و Guard\Scan\Exception مكان‌هايي است كه مي‌توانيد ليست مورد نظر خود را تعريف نماييد.

. اگر منظور ديگري داريد لطفن بيشتر توضيح دهيد.

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/05/16
209.gif
60.gif

سلام

من الان دوباره امتحان كردم!!

آقا اين كار عملي نشد! من مي خوام يك فولدر از يك درايو، اصلا اسكن نشه!!

ميشه توضيح بديد كه بايد چكار كنم؟

ممنون

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام دوست عزيز
36.gif

. چك كردم اما در بعضي حالات جواب مي‌دهد و در بعضي ديگر نه! شايد اين را بشود يك باگ دانست، بد نيست به خود Avira ايميلي بزنيد و اين مورد را گزارش دهيد.

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/06/02
209.gif
60.gif

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام AMIR-ALI عزيز
36.gif

به نقل از AMIR-ALI :
سلام
اميدوارم كه روبراه باشي
جا داره يه تشكر ازتون بكنم بخاطر اين فعاليتهاي مفيدتون
هر كار كردم دلم نيومد نظم تاپيك بهم بزنم و اونجا بپرسم
اين برنامه [IgImAx:منظور ايشان برنامه ReConnect هست.] چه فايده اي داره منظورم اينه كه اينكار و خود ويندوزم انجام ميده

. خوب ويندوز امكان شروع نمودن به شماره گيري اتوماتيك را نداره! يعني تا قبل از SP1 ويندوز(يا قبل‌تر) XP داشت!!(و در تمام ويندوزهاي 9x) با دستور:
rasphone.exe -t Connectionname
براي 9x ها هم اين دستور بود:
rundll32 rnaui.dll,RnaDial Connectionname

. اما اكنون اين دستور فقط پنجره Connection را باز مي‌كند و شماره گيري نميكند. اما Redial ويندوز در صورت قطع شدن عمل مي‌كند اما باز نياز هست كه شماره گيري صورت گيرد. همچنين اين برنامه يك Log فايل ساده اما مفيد را هم به ما مي‌دهد. (ويندوز هم براي بعضي از كانكشن‌ها ايجاد مي‌كند اما خيلي شلوغه!)

. در كل كاربرد اين نوع برنامه‌ها در چنين جاهايي هست. در ضمن دستتان درد نكند كه يادم آورديد پست Reconnect بايد به روز كنم.

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/06/06
209.gif
60.gif

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
ممنونم از راهنماييتون و پست هاي فوقالعاده مفيد و جذابتون
--------------------------
پس اين به چه دردي ميخوره؟
properties/options/redialimg options
اگر قسمت زمانش يك ثانيه كنيم كار اين برنامه رو انجام ميده
---------------------------
ممكنه كاربرد Log براي من توضيح بديد
---------------------------
وين من سرويس پك 2 اين امكان داره

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
يه زماني مكافي سرور بود ببين به چه روزي افتاده
واسه اين سيستماي ما نود از همه بهتره

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام amir_nz عزيز
36.gif

. مطالبي بر پست شما در اينجا نوشتم لطفن مطالعه فرماييد. ممنون از نظراتتان و اشتراك گذاري تست‌هايتان و اطلاعاتتان.

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/06/28
209.gif
60.gif

amir_nz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام igimax
من هم ممنون ! :cool:
جواب دادم ....

new_boys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من آنتی ویروسم ورژن 8.0.1.326 هست . رفتم به آدرس زیر
http://dl.antivir.de/down/vdf/ivdf_fusebundle_nt_en.zip و این فایل رو دانلود کردم 19.17 مگابایت هم بود روی گزینه آپیدت رفتم و به صورت manual انتیخاب کردم و فایل رو انتخاب کردم ولی error زیر رو میده
the VDF update kit is corrupted . the file will not be installed مشکل از چیه ؟ آخه کامل دانلود شد !!!

Last edited:

userbahrami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کاربرigimax

سلام
من میخواستم دیتابیس ویروسهاتونو دانلود کنم ولی امکان پذیر نبود و explorer پیغام خطا میداد
که آدرس وجود نداره.
اگه لطف کنید و این دیتابیس رو در اختیار من بزارید ممنون میشم
با نشکر

new_boys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز دوباره 19.45 مگ دانلود کردم ولی باز پیغام خطا داد . اگه اینطوری باشه که مفت نمی ارزه .

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام به همه دوستان
36.gif

دو نكته مهم:

. در ابتدا عرض كنم كه، من تقريبن يه 2 ماهي بود كه كلن! در اينترنت و دنياي كامپيوتر به دليل بيماري پدرم، غايب بودم. خدا هيچ كس رو بيمار نكنه و اگر شد محتاج بيمارستان نكنه!!!! پس ببخشيد اگر در پاسخ تاخير داشتم، الان هم كه تقريبن وقت كردم كه يه چكي كنم به دليل بهبودي نسبي حال ايشان هست. (پس احتمال دارد كه در آينده دير به دير چك كنم) اگر كسي سوالي در اين فروم از من پرسيده يا ايميلي زده كه من پاسخ ندادم لطفن به من اطلاع بدهد. (تا پايان هفته صبر كند چون دارم ايميل‌هاي اين مدت غيبتم را چك مي‌كنم شايد لابلايشان مطالب شما هم باشد...ببخشيد!)

. در ثاني!!! به دليل از كار افتادن سايت 5Gigs-ام كليه فايل‌هاي آپلودي من به اين سايت، لينك‌هاي دونلودشان از كار افتاده است. در حال انتقال چنين فايل‌هايي به سايت 4Shared هستم. لطفن اگر لينك معيوبي را در مطالبم مشاهده نموديد من را مطلع نماييد. ممنون...

new_boys عزيز:
. دوست عزيز حتمن از يك برنامه Download Manager براي دونلود چنين فايل‌هايي استفاده نماييد. مانند IDM يا GetRight يا DAP يا ... و در اين مورد خاص! بهتر هست كه زمان دونلود فايل IVDF ، عمل دونلود را قطع و دوباره Resume نفرماييد!

userbahrami عزيز:
. قبل از پاسخ به شما، لطفن پست خود را كه در تاپيك "معرفي برنامه‌ها..." در اين صفحه قرار داده‌ايد را Delete نماييد! چون كه در همه پست‌هاي خود در آن تاپيك از عزيزان تقاضا نموده‌ام كه "در آن تاپيك پست ندهند"!!!!
. اما دوباره ديتابيس ويروسي را براي استفاده شما عزيزان آپلود نمودم، اما كمي ويروس‌هاي آن قديمي شده‌اند و مدتيست وقت نكرده‌ام كه ويروس‌هاي جديد را به آن اضافه كنم.

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/10/09
209.gif
60.gif

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
سلام
من آنتی ویروسم ورژن 8.0.1.326 هست . رفتم به آدرس زیر
http://dl.antivir.de/down/vdf/ivdf_fusebundle_nt_en.zip و این فایل رو دانلود کردم 19.17 مگابایت هم بود روی گزینه آپیدت رفتم و به صورت manual انتیخاب کردم و فایل رو انتخاب کردم ولی error زیر رو میده
the VDF update kit is corrupted . the file will not be installed مشکل از چیه ؟ آخه کامل دانلود شد !!!

سلام و درود به جناب igimax عزیز
متاسفانه تقریبا این مشکل من هم هست( با نسخه 7 و 8 هم تست کردم) برای من هم این پیغام(زیر) داده می شود!
jh7ln9.jpg

داستان این Licence برای من غیر قابل هضم هست :wacko:
سپاسگذار

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام As@di™ عزيز
1538.gif

. نقل قولي كه از دوستمان فرموديد مربوط به مشكل در دونلود فايل VDF مي‌شود اما مشكل برنامه شما از لايسنس خارج شدن آن هست. قبلن در پست 191 تاپيك Avira سوالي مشابه شماتوسط دوست خوبمان عظمتي جان پرسيده شده بود كه من دو لينك موجود در پست 193 موجود در همان تاپيك فوف را كه به ايشان معرفي نمودم مشكلشان حل شد. اما يادم رفت كه در پست خودم در معرفي Avira آن را قرار دهم. ببخشيد. لينك فوق را كه داريد ولي نقل قولي از پست 193 را هم اينجا قرار ميدهم:

به نقل از پست 193 تاپيك معرفي Avira :
Azemati عزيز:
. سلام Azemati بزرگ! چطوريد آقا؟!
. آقا در فروم Avira جستجو كردم و به اين لينك رسيدم، شما مي‌توانيد لايسنس كي معتبر را از لينك داده شده دونلود نماييد. لطفن ما را از نتيجه مطلع نماييد. (اين هم لينك نتيجه جستجوهاي ديگر در فروم فوق اگر كه لينك اول جواب نداد)

. اگر اين لينك به شما هم جواب داد لطفن نتيجه را خبر دهيد. ممنونم....

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/12/24
209266.gif
26650.gif

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
سلام As@di™ عزيز
1538.gif

. نقل قولي كه از دوستمان فرموديد مربوط به مشكل در دونلود فايل VDF مي‌شود اما مشكل برنامه شما از لايسنس خارج شدن آن هست. قبلن در پست 191 تاپيك Avira سوالي مشابه شماتوسط دوست خوبمان عظمتي جان پرسيده شده بود كه من دو لينك موجود در پست 193 موجود در همان تاپيك فوف را كه به ايشان معرفي نمودم مشكلشان حل شد. اما يادم رفت كه در پست خودم در معرفي Avira آن را قرار دهم. ببخشيد. لينك فوق را كه داريد ولي نقل قولي از پست 193 را هم اينجا قرار ميدهم:

. اگر اين لينك به شما هم جواب داد لطفن نتيجه را خبر دهيد. ممنونم....

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/12/24
209266.gif
26650.gif

درود بر جناب دانشجو igimax
بله ....ممنون! با راهنمایی خوب شما مشکل کاملا برطرف شد...
ابتدا از این لینک : http://dlce.antivir.com/down/windows/hbedv.key
فایل مربوطه را دانلود و در این آدرس :
C:\Program Files\Avira\AntiVir PersonalEdition Classic\
جایگزین کردم و الان تا تاریخ 1/7/2009 لايسنس دارم!
پ.ن : در حال حاضر هم مشغول پاکسازی و تسویه حساب با ویروس های از خدا بی خبر هستم!
پ.ن2:در ضمن امیدوارم حال پدر گرامیتان خوب شده و برای شما لحضات خوشی را در کنار خانواده آرزومندم......
سپاسگذار

یک ابهام: لطفا اینجا رو هم نگاه کنید

Last edited:

timemachine2029

Registered User
لایک‌ها
130
سلام
آقا با این وی ال سی پلیر چه جوری میشه thumbnails ار ویدیو ها گرفت
ممنون

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام timemachine2029 عزيز
1538.gif

. عيد و سال 88 بر شما مبارك باشد و همه دوستان اين تاپيك و فروم و ... من در مورد برنامه VLC تجربه‌اي ندارم چون هميشه از K-Lite Mega به دليل Codecهاي بسيار زيادش استفاده مي‌كردم ولي جديدن پس از اين برنامه برنامه KM Player را هم نصب مي‌كنم چون از پلير اين برنامه و امكانات خيلي خوبش خيلي خشم آمده. در اين برنامه و در نسخه جديد آن توانايي به نام Album Art اضافه شده كه فكر كنم همانند آنچيزي باشد كه شما در VLC منظورتان بوده:

. اين برنامه را مي‌توانيد از فروم آن و از اين لينك دونلود نماييد. يكي از امكانات خيلي جالب آن اين هست كه مي‌شود زير نويس فيلم (Soft Subscene) را به قسمت سياه و زير فيلم انتقال داد. البته مثل اينكه اگر از Codecهاي خودش استفاده نماييم با نمايش فونت فارسي در زير نويس مشكل داشته باشد! ولي چون من تقريبن هميشه با زيرنويس انگليس فيلم را نگاه مي‌كنم، با اين قضيه مشكلي ندارم.
3989.gif

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
88/01/04
209266.gif
26650.gif

Last edited:

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام
سال نو مبارک میشه یه آنتی اس پای ور در کنار آنتی ویروس آواریا بگی چون من از نسخه مجانیش استفاده می کنم

و یه سوال دیگه اگه فلشی ویروسی شناخته شه یا هر چیز دیگر و من گزینه دلیت را بزنم فایل را پاک می کنه یا ویروس را ؟

منظورم اینه که مثلا مشتری برای من فایل اتوکد آورده که من پلات بگیرم و داخل فلش پر ویروس باشه که معمولا هست و من اسم فایل اتوکد را نمی دونم و آنتی ویروس شروع می کنه به اخطار و من هی پاک می کنم آیا فایل طرف پاک میشه؟

و آیا نیازی هست فایروال هم نصب کرد من در محل کار به اینترنت دسترسی ندارم منظورم لازم فقط برای آپدیت انتی ویروس وصل میشم؟

امیدوارم حال پدرتون هرچه زودتر خوب شه

مرسی

بالا