برگزیده های پرشین تولز

شرکت های بیز و پنبه ریز و بادران

کدام شرکت از نظر شما بهتر است

• بیز

Votes: 32 30.5%
  • پنبه ریز

Votes: 29 27.6%
  • بادران

Votes: 44 41.9%

• Total voters
    105

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
عزیزان اجازه بدین افرادی که تجربه حضور در این شرکت ها رو داشتن تجربه شون رو به اشتراک بذارن,الان هر چقدر ما بگیم این نوع فعالیت خوبه یا بده به اندازه تجربه فردی که به صورت ملموس این نوع فعالیت رو حس کرده و در بطن ماجرا بوده تاثیر گذار نیست .دوستانی که قبلا در این شرکت ها بودن و یا در حال حاضر در این شرکت ها هستند خوشحال میشیم تشریف بیارن از تجربه شون بگن.
@nomel
@ArashMiniStar
@k-boy
@rezax01
@GoldenArmy
@Mr.Ansari
@sareee.20
@Meysamzarei74
@ariobarzan1
اقا اینا حسابشون پس دادن دیگ همه حرفام زده شده
من دوست زیاد داشتم که سالها پیش وارد همین پنبه ریز اینا شده بود کلی تعریف و ارزو
الان که میپرسیم با سر افکندگی میگن اومدیم بیرون :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
منم سراغ دارم دختری که وارد شد و دانشگاهشو کلا ول کرد و الان گویا ماهی 20 30 تومن درآمد داره و زندگیشو گذاشته رو این کار !! قضیه اینه که هر کسی را بهر کاری ساختن عزیز، شما تو هر بیزنس دیگه ای رو هم نگاه کنی یه درصد خیلی کمی هستن که تاپ و موفق شدن و به درآمد آنچنانی رسیدن! الان چندنفر هستن که با رویای دیجی کالا شدن رفتن تو کار فروش اینترنتی؟ چندتاشون دیجی کالا شدن؟؟؟ اینم همونه فرقی نداره ... مشکل اینجاست که تو این سیستم ها میخوان بصورت کاذب این توهم رو در شما ایجاد کنن که اینکاره ای بدون در نظر گرفتن محدودیت هات! که خیلیام جو گیر میشن و بعدم سرخورده!
بنده هم بارها پرزنت و فالو شدم ولی هیچ وقت وارد نشدم از طرفی اونچنان دید منفی هم ندارم نسبت بهشون به نظرم بودنشون بهتر از نبودنشونه.

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
عزیزان اجازه بدین افرادی که تجربه حضور در این شرکت ها رو داشتن تجربه شون رو به اشتراک بذارن,الان هر چقدر ما بگیم این نوع فعالیت خوبه یا بده به اندازه تجربه فردی که به صورت ملموس این نوع فعالیت رو حس کرده و در بطن ماجرا بوده تاثیر گذار نیست .دوستانی که قبلا در این شرکت ها بودن و یا در حال حاضر در این شرکت ها هستند خوشحال میشیم تشریف بیارن از تجربه شون بگن.
@nomel
@ArashMiniStar
@k-boy
@rezax01
@GoldenArmy
@Mr.Ansari
@Meysamzarei74
@ariobarzan1
چقدر اینجا من حرص میخوردم سر بعضی جوابا:D:D:D
اقا اینا حسابشون پس دادن دیگ همه حرفام زده شده
من دوست زیاد داشتم که سالها پیش وارد همین پنبه ریز اینا شده بود کلی تعریف و ارزو
الان که میپرسیم با سر افکندگی میگن اومدیم بیرون :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
داداش مگه ما چیکار کردیم ک میگی حسابشونو پس دادن :D:p
منم سراغ دارم دختری که وارد شد و دانشگاهشو کلا ول کرد و الان گویا ماهی 20 30 تومن درآمد داره و زندگیشو گذاشته رو این کار !! قضیه اینه که هر کسی را بهر کاری ساختن عزیز، شما تو هر بیزنس دیگه ای رو هم نگاه کنی یه درصد خیلی کمی هستن که تاپ و موفق شدن و به درآمد آنچنانی رسیدن! الان چندنفر هستن که با رویای دیجی کالا شدن رفتن تو کار فروش اینترنتی؟ چندتاشون دیجی کالا شدن؟؟؟ اینم همونه فرقی نداره ... مشکل اینجاست که تو این سیستم ها میخوان بصورت کاذب این توهم رو در شما ایجاد کنن که اینکاره ای بدون در نظر گرفتن محدودیت هات! که خیلیام جو گیر میشن و بعدم سرخورده!
بنده هم بارها پرزنت و فالو شدم ولی هیچ وقت وارد نشدم از طرفی اونچنان دید منفی هم ندارم نسبت بهشون به نظرم بودنشون بهتر از نبودنشونه.
من برعکس شما خیلی دید منفی داشتم قبل ورودم ب نتورک چون پسر عموم ی کوعستیه تیر بود و جلوی چشمم دیده بودم چ حرفایی پشت مردم میزنن و چجوری عکسشو تظاهر میکنن! حالا داستان ورود من طولانیه :D
اینکه میگین هرکسیرا بهر کاری ساختن کاملا درسته! یسری میان توی نتورک میخوان از همون اول خودشون همه کارارو انجام بدن و نمیشه! البته این نشدن واسه همس! اصل موفقیت توی نتورک در درجه اول محصول درست ( تناسب کیفیت و قیمت) و دوم حمایت تیم بالاسری! ی جمله ای یکی از دوستامون میگفت: " ب نتیجه رسوندن هیچکاری غیرممکن نیست بشرطی ک براتون مهم نباشه اون کار ب اسم کی تموم میشه!" یسری میان تو نتورک فقط دنبال مقام بالان :D چیزیکه اصلا توی نتورک معنی نداره و همه تو ی لول دارن کار میکنن ولی اینا میخوان از همون اول میخوان اسمشون بیوفته سرزبونا و سرخود یکارایی میکنن یا یحرفایی بدون سند میزنن ک هم باعث خروجی شدن خودون میه هم وقت چندنفر دیگرو تلف میکنن!
ولی خب چیزیکه توی نتورک مهمه صبره! شما باید تا جاییکه میتونی اموزش ببینین , اطلاعات کسب کنی هم درمورد محصول هم درمورد کار و تا وقتی ک بهت اجازه ندادن نباید سرخود کار کنی! باید اول ساخته بشی و تا قبل از اینکه امادگی پیدا نکردی اجازه بدی اوناییکه شمارو اوردن کارارو انجام بدن!
بعد اینکه من قبلا فکر کنم گفتم اینجا توی نتورک شرط ورود این نیست ک شما زندگیتو ول کنی , همه چیز پله پلس ینی اون خانمیکه شما مثال زدی حتما نتیجه دیده ک وقتشو خالی کرده گذاشته رو نتورکش!

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
سلام دوستان.با توجه به اینکه نزدیک به 3 سال از شروع این تاپیک می گذره,فکر میکنم وقت مناسبی باشه دوستانی که تو این مدت تو این شرکت ها فعالیت داشتند یک review ارائه کنند.آیا از دوستان کسی به موفقیت دست یافته؟چالش های کار شما چه بود و در ازای وقت و هزینه ای که گذاشتین چه موفقیتی داشتین؟اگر تجربه تون رو به اشتراک بذارین ممنون میشم.
ریویو هم من خودم شرکتمو عوض کردم ولی خب هیچ ضرری نکردم توی این کار تا الان
الانم توی شرکت جدید دارم پیش میبرم کارمو :D
هرچی میخوام بگم میبینم قبلا گفتم توی این تاپیک ولی بازم اگه سوالی بجز اسم شرکت و درامد بود درخدمتم

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
کسی که تو ضمینه فروش سنگ ها مرمر , مرمریت , گرانیت , تراورتن میتونه همکاری کنه
یا صادر کننده این سنگ ها میشه
بهم پیام بده تا شرایط سنگ ها و شرایط همکاری بهش اطلاع بدم

hadiam

Registered User
لایک‌ها
2
برد رو دوست من یاسر صمدی کرد که لیدر اصلی بادران تو مشهده و بیش از 12000 زیر مجموعه داره.یک وانت داشت و کارگاه چوب بری رفت تهران دست اول گرفت و آمد مشهد و بقیه ماجرا منم اشتباه کردم که بر حسب تجربیاتم نرفتم تو سیستم و وقتی هم خواستم برم که عملا فایده ای نداشت.واریزی بادران براش طبق چیزی که به چشم دیدم ماهی 60 میلیون بود نزدیک 2 سال پیش...
کلاً اول بودنه که سود داره وقتی دنباله رو باشی میشی مثه همه

Pedi951

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان هر کی میگه شرکت بیز مشکل داره یا پول نمی‌ده یا هرچی دیگه با من تماس بگیره یه قرار بزاریم رو کاغذ بهش ثابت کنم که بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای حال حاضر شرکته بیزه با احترام نسبت به شرکت های نتورک همکار
09106427650
تلگرام هم جواب میدم

profosor_2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من خودم تجربه فعالیت در این نوع شرکتها رو دارم این شرکتها خیلی حرفه ای عمل میکنن

اولین سوالی که در ذهن ادم پیش میاد ؟؟
محدودیت در تبلیغات هست یعنی حق نداری با فیلم یا توضیح نوشتاری عضو بگیری حتما باید طرف رو بیاری تو یه محیط تک تنها و مغذشو بخوری تو نت هم حق تبلیغات نداری

دومین سوال ؟؟
چرا رانه های ملی با اینکه بیکاری زیاد هست واین روش میتونه ریشه کن کنه و در ضمن حمایت از تولید ملی هم شعار هست پس چرا ازشون چیزی گفته نمیشه
پس معلومه ریگی به کفش شون هست

سومین سوال؟
چرا باید حتما وارد حساب کاربریت بشی و تمدید عضویت رو بزنی
یعنی اگر یه چند روزی مشکل داشته باشی و به حسابت سر نزنی کلیک نکنی همه زحماتت به باد هوا میره

خوب با این همه سوال و سوالات مختلف دیگه باید بگم این نوع روشها استراتژی شون این جوری هست که با عدد و ارقام ادمو گول میزنن چجوری اول بهت امید میدن و میفرستنت به بازار تا براشون جنس بفروشی بصورت دورگردی
بعد وقتی گنده شدی بهت پیشنهادی میدن که بیا و از ما ماهیانه پول بگیر و تبلیغاتمونو بکن و کارتو ادامه بده اگر قبول نکنی یه روزی یه جوری با یه دلیل الکی حسابت بسته میشه و تمام
اکثر این افرادی که میگن ماهی 200 میلیون درامد دارم 50 میلیون درامد دارم بری پیگیری کنی همشون تو خونه اجاره ای دارن زندگی میکنن فقط بخاطر اینکه زیاد بودن و درامد خوبی رسیدن اونم فقط عددی هیچی به حسابشون زاید واریز نمیشه و ماهیانه یه مبلیغ به حسابشون واریز میشه
اگر کسی رو دیدید که میگه ماهیانه 10 میلیون یا 20 میلیون داره به حسابم واریز میشه اکثرا یا میگن یکی دوماهه موفق شدم بعد چندین سال یا بعضی هاون میگن یکسالی هست از خدش بپرسید پس چرا وضع مالیت خرابه
مایهانه 10 میلیون پول کمی نیست سالی 120میلیون تومن میشه خخخخ
همش دروغه همش چرته فقط ادمو به دام میندازن و از ادم وقت میگیرن مفت و با وقتت جنسشونو میفروشن و تبلیغشون رو میکنن همین جنسهاشون هم همشون اشغال کارخانه هاست که به فروش نمیره اگر یه جنس مارک دار دیدی بهش شک کن چون مطئنان مارکشو قلابیه
بقول مهران مدیری دیدم که میگم

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
1053500x293_1440599642423074.jpg

faras

Registered User
لایک‌ها
2
اره.چرا نباید توقع داشته باشی وقتی اول کار موقع پرزنت میگن اگه کارایی که ما میگیم انجام بدید صرف سه ماه فلان قدر میشید ولی یک نفرهم نمیشی
پول مفت به کسی نمیدن تو این مملکت
دوست عزیز اگر کس در کاری موفق نشه دلیل آن این نیست که اون کار مشکل داره
شما در مدت 3 ماه فقط باید آموزشها را ببینی و خودتو تغییر بدی و بتونی موج جدید زندگی را درک کنی.
در نتورک کارکردن باید یکسال اول فقط کاشت در سال داشت و در سال سوم برداشت
من الان دو ماهه دارم کار میکنم ماه اول 900 تومن هم پورسانت داشتم این ماه هم تا الان 450 دارم. حدود 80 نفری هم زیر مجموعه دارم و البته هنوز خیلی از آموزشهای لازم را ندیده ام و مدام در تلاش هستم که خودمو آپدیت کنم.
اگر فکر میکنی که باید در 3ه ماه کار کردن در نتورک درآمد بالایی داشته باشی اشتباه بهت آموزش دادن.
در نتورک فقط 1+9 درصد آدمها میان و از اونا هم 5 تا 10 درصد موفق میشن. پس من و شما چرا جزو این درصد موفق ها نباشیم

faras

Registered User
لایک‌ها
2
من خودم تجربه فعالیت در این نوع شرکتها رو دارم این شرکتها خیلی حرفه ای عمل میکنن

اولین سوالی که در ذهن ادم پیش میاد ؟؟
محدودیت در تبلیغات هست یعنی حق نداری با فیلم یا توضیح نوشتاری عضو بگیری حتما باید طرف رو بیاری تو یه محیط تک تنها و مغذشو بخوری تو نت هم حق تبلیغات نداری

دومین سوال ؟؟
چرا رانه های ملی با اینکه بیکاری زیاد هست واین روش میتونه ریشه کن کنه و در ضمن حمایت از تولید ملی هم شعار هست پس چرا ازشون چیزی گفته نمیشه
پس معلومه ریگی به کفش شون هست

سومین سوال؟
چرا باید حتما وارد حساب کاربریت بشی و تمدید عضویت رو بزنی
یعنی اگر یه چند روزی مشکل داشته باشی و به حسابت سر نزنی کلیک نکنی همه زحماتت به باد هوا میره

خوب با این همه سوال و سوالات مختلف دیگه باید بگم این نوع روشها استراتژی شون این جوری هست که با عدد و ارقام ادمو گول میزنن چجوری اول بهت امید میدن و میفرستنت به بازار تا براشون جنس بفروشی بصورت دورگردی
بعد وقتی گنده شدی بهت پیشنهادی میدن که بیا و از ما ماهیانه پول بگیر و تبلیغاتمونو بکن و کارتو ادامه بده اگر قبول نکنی یه روزی یه جوری با یه دلیل الکی حسابت بسته میشه و تمام
اکثر این افرادی که میگن ماهی 200 میلیون درامد دارم 50 میلیون درامد دارم بری پیگیری کنی همشون تو خونه اجاره ای دارن زندگی میکنن فقط بخاطر اینکه زیاد بودن و درامد خوبی رسیدن اونم فقط عددی هیچی به حسابشون زاید واریز نمیشه و ماهیانه یه مبلیغ به حسابشون واریز میشه
اگر کسی رو دیدید که میگه ماهیانه 10 میلیون یا 20 میلیون داره به حسابم واریز میشه اکثرا یا میگن یکی دوماهه موفق شدم بعد چندین سال یا بعضی هاون میگن یکسالی هست از خدش بپرسید پس چرا وضع مالیت خرابه
مایهانه 10 میلیون پول کمی نیست سالی 120میلیون تومن میشه خخخخ
همش دروغه همش چرته فقط ادمو به دام میندازن و از ادم وقت میگیرن مفت و با وقتت جنسشونو میفروشن و تبلیغشون رو میکنن همین جنسهاشون هم همشون اشغال کارخانه هاست که به فروش نمیره اگر یه جنس مارک دار دیدی بهش شک کن چون مطئنان مارکشو قلابیه
بقول مهران مدیری دیدم که میگم

بادران الان یکماهه که داره تو تمام کانالهای تلویزیونی تبلیغ میکنه. مشکلی نیست

تو این سیستم ها نمیشه زیر یکسال ده میلیون داشت هر کی میگه دروغه اما من افرادی را دیدم که از فامیل ها هم هستن بعد از 2 سال به 20 میلیون هم رسیدن البته درآمد نتورک نوسان داره و بالا و پایین میشه

faras

Registered User
لایک‌ها
2
برد رو دوست من یاسر صمدی کرد که لیدر اصلی بادران تو مشهده و بیش از 12000 زیر مجموعه داره.یک وانت داشت و کارگاه چوب بری رفت تهران دست اول گرفت و آمد مشهد و بقیه ماجرا منم اشتباه کردم که بر حسب تجربیاتم نرفتم تو سیستم و وقتی هم خواستم برم که عملا فایده ای نداشت.واریزی بادران براش طبق چیزی که به چشم دیدم ماهی 60 میلیون بود نزدیک 2 سال پیش...
کلاً اول بودنه که سود داره وقتی دنباله رو باشی میشی مثه همه

در این سیستم ها درسته که اگر کسی زودتر وارد بشه درآمد بالایی داره اما همیشه هم اینطور نیست و بستگی به توان هر فرد داره. اما نتورک یک شغل و کار جهانیه و داره تو دنیا جا می افته. بعد از سالها که تو ایران اومده الان داره بادران در تلویزیون تبلیغ میشه و داره فراگیر میشه لذا اگر کسی امروز وارد بشه بهتر از اینه که چند سال دیگه بیاد. من الان دو ماهه هستم اما ناراحتم ازاینکه چرا دو سال پیش نرفتم و خوشحالم که الان دو ماهه جایگاه دارم.

faras

Registered User
لایک‌ها
2
من از تجربیات خودم در بادران میخوام بگم

از اواسط خرداد ماه وارد کار شدم. اصلا توسط کسی هم دعوت نشدم فقط با مطالعه ای که داشتم و شناخت کار تصمیم گرفتم فعالیت کنم. وقتی فهمیدم یکی از همسایه ها عضوه ازش کد معرف گرفتم و خودم ثبت نام کردم. جزوه های آموزشی که خود سایت گذاشته را کامل خوندم و در دوره های آموزشی آن شرکت کردم هنوز هم آموزشهای اولیه من تمام نشده و دارم آموزش می بینم ضمن اینکه در این مدت کار فروش را هم شروع کرده ام . (کاری که باید 25 سال پیش شروع می کردم. تمام آدمهای موفق دنیا از فروش موفق شده اند) من در بادران یاد گرفتم که مهارت فروش کالا را کسب کنم و بدون خجالت و رودربایستی محصولاتم را به افراد در جاهای مختلف خیلی شیک و درست معرفی کنم و بفروشم. یاد گرفتم بجز محصولات بادران محصولات دیگری را هم بفروشم ضمن اینکه در این مدت تونستم تیم خوبی هم درست کنم که الان مجموعه ام حدود 80 نفر شده.
دوستان، نتورک خودش یک راه میانبر برای درآمد داشتن است نمیشه توش میانبر زد و باید تلاش وکوشش کرد آموزشها را درست و اصولی دید و فعالیت کرد. تمام شرکتهایی که مجوز فعالیت دارن خوبن و هر کدام مزایا و معایبی دارن اما هر کدام را که انتخاب کنید بدانید که باید با صبر و تلاش کارتون را پیش ببرید و عجله نداشته باشید مطمئن باشید اگر مراحل را درست و اصولی پیش برید حتماً موفق خواهید شد.
خیلی از افرادی که وارد این سیستمها شدن و الان میگن موفق نبودن کسانی هستن که اگر به خودشون رجوع کنن می فهمن که خودشان درست و اصولی کار نکردن. برای رسیدن به اهدافشون تلاش کافی را نکردن و خواستن خیلی زود به پول و درآمد برسن.
همه می دانیم که بدون تلاش در هیچ کاری نمیشه موفق شد. نتورک هم همینطوره. اما نتورک بر عکس سایر کارها اولش سخته و بعدها آسون میشه . وقتی مجموعه ات بزرگ شد و لیدرها و سرگروههای موفقی را تونستی در تیمت تربیت کنی اونوقت می تونی مزه موفقیت و درآمد بالا را بچشی، البته اینکار از همه بر نمیاد.
اگر دارن جایی بهتون میگن که که یکماهه، دوماه؛ سه ماهه یا ششماهه به درامد بالا می رسید قطعاً بدونید که درست نیست و دارن بهتون دروغ میگن. اینکار سختی های خودشو داره. اگر میخوایی بعد از یکسال حدود 5 تا 10 تومن درآمد داشته باشی باید یکسال براش زحمت بکشی و وقت بذاری اگر اینکارو نکنی مطمئن باش به درآمد بالا نخواهی رسید.
خوشحال میشم پاسخگوی سوالات یا ابهامات دوستان باشم/;)

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
دوست عزیز اگر کس در کاری موفق نشه دلیل آن این نیست که اون کار مشکل داره
شما در مدت 3 ماه فقط باید آموزشها را ببینی و خودتو تغییر بدی و بتونی موج جدید زندگی را درک کنی.
در نتورک کارکردن باید یکسال اول فقط کاشت در سال داشت و در سال سوم برداشت
من الان دو ماهه دارم کار میکنم ماه اول 900 تومن هم پورسانت داشتم این ماه هم تا الان 450 دارم. حدود 80 نفری هم زیر مجموعه دارم و البته هنوز خیلی از آموزشهای لازم را ندیده ام و مدام در تلاش هستم که خودمو آپدیت کنم.
اگر فکر میکنی که باید در 3ه ماه کار کردن در نتورک درآمد بالایی داشته باشی اشتباه بهت آموزش دادن.
در نتورک فقط 1+9 درصد آدمها میان و از اونا هم 5 تا 10 درصد موفق میشن. پس من و شما چرا جزو این درصد موفق ها نباشیم
بر فرض درست بودن تمام صحبتای شما مجموعه ای ک در عرض دوماه از 1 نفر ب 80 نفر برسه هیچ اموزشی درش نیست و فقط جوه :D ینی شما همین تصاعدو بگیری دوسه ماه دیگه دنیارو گرفتی :D
شما میگی سه ماه اموزش پس هنوز خود شما اموزش کامل ندیدی و مجموعت ب صد نفر نزدیک شده و قدرت هندل کردنشو نداری :)
بهتره انقدر این بیزنسو ساده جلوه ندیم چون بیشتر ب خودش ضربه میزنیم :general504:

faras

Registered User
لایک‌ها
2
بر فرض درست بودن تمام صحبتای شما مجموعه ای ک در عرض دوماه از 1 نفر ب 80 نفر برسه هیچ اموزشی درش نیست و فقط جوه :D ینی شما همین تصاعدو بگیری دوسه ماه دیگه دنیارو گرفتی :D
شما میگی سه ماه اموزش پس هنوز خود شما اموزش کامل ندیدی و مجموعت ب صد نفر نزدیک شده و قدرت هندل کردنشو نداری :)
بهتره انقدر این بیزنسو ساده جلوه ندیم چون بیشتر ب خودش ضربه میزنیم :general504:
با شما کاملا موافقم که نباید زیاد ساده جلوه داد بستگی به توان هر شخص داره
اما عضو گیری در نتورکی مثل بادران یعنی استفاده از دایره نفوذ من برای عضویت خانواده و سریکلهای بالام نیازی به آموزش ندیدم همینکه اونا ایمان و باور منو در کار دیدند عضو شدن و صد البته نصفشون فعال شدن و نصفشون نه

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
با شما کاملا موافقم که نباید زیاد ساده جلوه داد بستگی به توان هر شخص داره
اما عضو گیری در نتورکی مثل بادران یعنی استفاده از دایره نفوذ من برای عضویت خانواده و سریکلهای بالام نیازی به آموزش ندیدم همینکه اونا ایمان و باور منو در کار دیدند عضو شدن و صد البته نصفشون فعال شدن و نصفشون نه
من قصد دخالت تو شیوه کار لیدرای شما ندارم ولی متاسفانه بادران هنوز ک هنوز داره ب شیوه پلنای باینری کار میکنه! کلا لیدراش باینری کار بودن از قدیم همینم تکثیر شده :D
تو پلنای باینری تمرکز روی ورودی گرفتن بالاس و خرید اولیه. چون فقط یبار خرید زده میشه همون اول با ثبت نام ورودی دیگه نیازی ب سروکله زدن باهاش نیست و میرن سراغ مابقی لیستش :D البته این روش مشکلی نداره ولی خب روی پلن باینر جواب میده ولی توی ام ال ام خیر و فقط خروجیای سیستمو خیلی بالا میبره!
توی ام ال ام شما اگه بعد از دوماه ی مجموعه 7 نفره اکتیو و آموزش دیده داشته باشین بعد 5ماه میتونین اطمینان داشته باشین ک دارم از نتورک مارکتینگ پول درمیارم :)

faras

Registered User
لایک‌ها
2
من قصد دخالت تو شیوه کار لیدرای شما ندارم ولی متاسفانه بادران هنوز ک هنوز داره ب شیوه پلنای باینری کار میکنه! کلا لیدراش باینری کار بودن از قدیم همینم تکثیر شده :D
تو پلنای باینری تمرکز روی ورودی گرفتن بالاس و خرید اولیه. چون فقط یبار خرید زده میشه همون اول با ثبت نام ورودی دیگه نیازی ب سروکله زدن باهاش نیست و میرن سراغ مابقی لیستش :D البته این روش مشکلی نداره ولی خب روی پلن باینر جواب میده ولی توی ام ال ام خیر و فقط خروجیای سیستمو خیلی بالا میبره!
توی ام ال ام شما اگه بعد از دوماه ی مجموعه 7 نفره اکتیو و آموزش دیده داشته باشین بعد 5ماه میتونین اطمینان داشته باشین ک دارم از نتورک مارکتینگ پول درمیارم :)

باهاتون موافقم اگر آموزش دیده بشن و اکتیو بشن بسیار بهتر از ورودی گرفتن بالاس

ضمناً از این مدت و البته کوشش و خطا و استفاده از تجربیاتی چون شما به این نتیجه رسیدم که فقط آموزش افراد و اکتیو کردن آنها جواب می ده هر چند که ممکنه زمانبر و سخت باشه اما ارزشش رو داره.

faras

Registered User
لایک‌ها
2
الان که وارد تلفیق هنر شدم فهمیدم صحبت‌های دوستان در مورد نتیجه نداشتن شرکتهایی مثل بادران، بیز و پنبه ریز صحت داره و کاملا درسته. خیلی راحت و شیک با یکبار خرید می‌تونی در شروع کار پس از دو-سه هفته هر هفته هشتصد تومان داشته باشی.

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
الان که وارد تلفیق هنر شدم فهمیدم صحبت‌های دوستان در مورد نتیجه نداشتن شرکتهایی مثل بادران، بیز و پنبه ریز صحت داره و کاملا درسته. خیلی راحت و شیک با یکبار خرید می‌تونی در شروع کار پس از دو-سه هفته هر هفته هشتصد تومان داشته باشی.
عزیزم این شرکت کاملا غیر قانونیه و صرفا بخاطر یکسری مصلحت و زدوبند بسته نشده :D
داستای درگیری وزارت صنعت با سازمان گردشگری و حکم دیوان عالی عدالت و اون بند معروفی ک این شرکت ب اصطلاح خودش زرنگ بوده و تونسته ازش استفاده کنه تا این سیستمو بالا بیاره جوکی بیش نیست همش :D
تمام لیدرای ارشد این سیستم حرف مشترکشون اینه ک ما معلوم نیست تا کی بتونیم کار کنیم ولی توجیهشون اینه ک اگه شرکتو ببندن و جمع بشه شما کار غیرقانونی انجام ندادین و پولاتونو ازتون نمیگیرن ک خب اینم حرف اوناس :D
این درامد زودرسی ک شما میگین همون چیزیه ک مردمو وسوسه میکرد برن کوعست و داستاناشو ک دیگه لازم نیست بگم
ولی این شرکن مصداق بارز یک سیستم هرمیه و توجیهایی ک برای شما میارن مثل ایرانی بودن محصول و ... هیچ کدوم این گیرارو رفع نمیکنه حالا بماند ک سر همون ایرانی بودن محصولات و قیمتگذاریش و اصل بودنشون کلی حرف و حدیث هست :D شما برای ورود ب شرکت حتی نیاز ب کد ملی هم ندارین و هیچ جایی رو عملکرد شرکت نظارتی نداره نمیدونم چطور وارد این سیستم میشین o_O خیلی از لیدرای شرکت همزمان دارن تو ی شرکت ام ال ام کار میکنن و فقط اومدن اینجا ی پولی ب جیب بزنن و برن :general707::D
بنظرم وقتتون رو توی این سیستم تلف نکنین :)

faras

Registered User
لایک‌ها
2
عزیزم این شرکت کاملا غیر قانونیه و صرفا بخاطر یکسری مصلحت و زدوبند بسته نشده :D
داستای درگیری وزارت صنعت با سازمان گردشگری و حکم دیوان عالی عدالت و اون بند معروفی ک این شرکت ب اصطلاح خودش زرنگ بوده و تونسته ازش استفاده کنه تا این سیستمو بالا بیاره جوکی بیش نیست همش :D
تمام لیدرای ارشد این سیستم حرف مشترکشون اینه ک ما معلوم نیست تا کی بتونیم کار کنیم ولی توجیهشون اینه ک اگه شرکتو ببندن و جمع بشه شما کار غیرقانونی انجام ندادین و پولاتونو ازتون نمیگیرن ک خب اینم حرف اوناس :D
این درامد زودرسی ک شما میگین همون چیزیه ک مردمو وسوسه میکرد برن کوعست و داستاناشو ک دیگه لازم نیست بگم
ولی این شرکن مصداق بارز یک سیستم هرمیه و توجیهایی ک برای شما میارن مثل ایرانی بودن محصول و ... هیچ کدوم این گیرارو رفع نمیکنه حالا بماند ک سر همون ایرانی بودن محصولات و قیمتگذاریش و اصل بودنشون کلی حرف و حدیث هست :D شما برای ورود ب شرکت حتی نیاز ب کد ملی هم ندارین و هیچ جایی رو عملکرد شرکت نظارتی نداره نمیدونم چطور وارد این سیستم میشین o_O خیلی از لیدرای شرکت همزمان دارن تو ی شرکت ام ال ام کار میکنن و فقط اومدن اینجا ی پولی ب جیب بزنن و برن :general707::D
بنظرم وقتتون رو توی این سیستم تلف نکنین :)

من محصولاتم دستم رسیده خیلی هم اوکی هستن. درآمدهام هم اوکی شده و به حسابم ریخته شده.
ترفندهای بادران و بیز هم برای بستن تلفیق به جایی نرسیده و نخواهد رسید.
تمام صحبتهای شما هم حرفهای لیدر من تو بادران بود که بیان می کرد و می گفت دو روز دیگه می بندنش
لا اقل زمانی که اینجا صرف میکنم نتیجه میده و به درآمد می رسم و بنجلهای شرکتهایی مثل بادران و بیز را گوشه خونه ام انبار نمی کنم.
خود بادران و بیز و پنبه ریز هم هرمیه. ما تعریف شما از هرم نادرسته.
چون کوئست هم پلنش اینطوری بوده دلیل به بد بودن این نیست. خدا را شکر همگی داریم کار میکنیم و درآمدمون را هفتگی میگیریم

بالا