برگزیده های پرشین تولز

شرکت های بیز و پنبه ریز و بادران

کدام شرکت از نظر شما بهتر است

• بیز

Votes: 32 30.5%
  • پنبه ریز

Votes: 29 27.6%
  • بادران

Votes: 44 41.9%

• Total voters
    105

GoldenArmy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تماس فیس تو فیس و رو در رو مال قرن بیستم بود که یادش بخیر!
منظورم اینه باید فقط از سایت بادران خریداری کرد
و کسی حق نداره فروشگاه اینترنتی بزنه و محصولاتی ک کاربرانش سفارش میدن رو از بادران بگیره و بفرسته
چون اولش مجوزشو نمیدن بخاطر این ک بعدش 9 درصد مالیات باید بخوره رو کالاهاش
و کسایی ک مجوز نگیرن متخلف هستند و کارشون غیر قانونیه

sareee20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام .لطفا شرکتای هرمی رو با بازاریابی شبکه ای قاطی نکنید..بازاریابی شبکه ای الان داره توایران ب عنوان یه رشته تحصیلی دانشگاهی تدریس میشه.. شما در قبال اون فروشی ک دارید پورسانت میگیرین.‌فک نمیکنم غیرقانونی باشه.راجب قیمت ها ک میگین گرونه و فلان وبهمدان شما فک کنید میرید یه مانتو با بهترین جنس میخرین خو معلومه باکیفیت ترین ها مشخصه ک قیمت هاشون ازبازار یکم بیشترباشه.البته بادران اولین شرکتی هس ک قیمت هارو پایین اورده.بزرگترین شرکت شبکه ای هس توخاورمیانه..اولین شرکتی هس ک داره دانشگاه میزنه.‌بنظر من کلاه برداری نیس چون اجبار ب هیچ کاری نیستی درحد توان خودت پورسانت میگیری شما براشون مشتری پیدا میکنی درعوض درصدی هم نسیبت میشه.شما فک کن یه مانتو میخری دوستت میگ چه خوشگله از کجا خریدی شما ادرس مانتو فروشی رو بهشون میدی خب داری تبلیغات میکنی براشون دیگ ولی هیچی نسیبت نمیشه اما تو بازاریابی شبکه ای برای معرفی محصولاتش درصدی از پولش هم بهت میرسه.چند سال دیگ خریدها همه اینترنتی میشع خب ازحالاشروع کن من میتونم کمکتون کنم ..کیفیت ها عالی قیمتا مناسبببب اینو قول میدم.اگ کمک خواستین درخدمتم

Last edited:

GoldenArmy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام .لطفا شرکتای هرمی رو با بازاریابی شبکه ای قاطی نکنید..بازاریابی شبکه ای الان داره توایران ب عنوان یه رشته تحصیلی دانشگاهی تدریس میشه.. شما در قبال اون فروشی ک دارید پورسانت میگیرین.‌فک نمیکنم غیرقانونی باشه.راجب قیمت ها ک میگین گرونه و فلان وبهمدان شما فک کنید میرید یه مانتو با بهترین جنس میخرین خو معلومه باکیفیت ترین ها مشخصه ک قیمت هاشون ازبازار یکم بیشترباشه.البته بادران اولین شرکتی هس ک قیمت هارو پایین اورده.بزرگترین شرکت شبکه ای هس توخاورمیانه..اولین شرکتی هس ک داره دانشگاه میزنه.‌بنظر من کلاه برداری نیس چون اجبار ب هیچ کاری نیستی درحد توان خودت پورسانت میگیری شما براشون مشتری پیدا میکنی درعوض درصدی هم نسیبت میشه.شما فک کن یه مانتو میخری دوستت میگ چه خوشگله از کجا خریدی شما ادرس مانتو فروشی رو بهشون میدی خب داری تبلیغات میکنی براشون دیگ ولی هیچی نسیبت نمیشه اما تو بازاریابی شبکه ای برای معرفی محصولاتش درصدی از پولش هم بهت میرسه.چند سال دیگ خریدها همه اینترنتی میشع خب ازحالاشروع کن من میتونم کمکتون کنم ..کیفیت ها عالی قیمتا مناسبببب اینو قول میدم.اگ کمک خواستین درخدمتم
دقیقا
باز هم حق انتخاب دست خودتونه.
میتونید الان وارد کار بشید و کسایی ک چند سال دیگه وارد این کار میشن بشن زیر مجموعه شما
یا میتونید چند سال دیگه بیاید و بشید زیر مجموعه ی کسایی ک زودتر اومدن
فقط و فقط و فقط اینو بدونید که تا چند سال دیگه همه ی خرید ها اینترنتی میشه
چون !...
نمیشه جلوی پیشرفت علم رو گرفت.
و چ بخوایم چ نخوایم بازاریابی داره رشد میکنه
و موفقیت در انتظار کسیه ک چنگ بزنه بهش و با اون تغییر کنه و رشد کنه.

GoldenArmy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دقیقا
باز هم حق انتخاب دست خودتونه.
میتونید الان وارد کار بشید و کسایی ک چند سال دیگه وارد این کار میشن بشن زیر مجموعه شما
یا میتونید چند سال دیگه بیاید و بشید زیر مجموعه ی کسایی ک زودتر اومدن
فقط و فقط و فقط اینو بدونید که تا چند سال دیگه همه ی خرید ها اینترنتی میشه
چون !...
نمیشه جلوی پیشرفت علم رو گرفت.
و چ بخوایم چ نخوایم بازاریابی داره رشد میکنه
و موفقیت در انتظار کسیه ک چنگ بزنه بهش و با اون تغییر کنه و رشد کنه.
مثالش شرکت نوکیا
الان چند نفرتون نوکیا دارید؟
هر جا میرفتی میگفت اول نوکیا بعد حالا ی گوشی دیگه ای بخر
همه فکر میکردن ک دیگه شرکت دیگه ای نمیتونه بیاد رو کار
اما ی شرکت ک اصن معلوم نبود از کجا اومد
و سیستم عاملشو کرد اندروید
و با تغییرات تغییر کرد و محصولاتشو بروز کرد و پیشرفت کرد
اون شرکت هوآوی بود
و نوکیایی که تغییراتو نپذیرفت الان دیگه اسمی هم ازش نیست...

roshdacademy.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
با 2 میلیون سرمایه میشه چیکار کرد؟
دوست عزیز
توصیه می کنم کسب و کار خودت را راه بیانداز و برای کسی کار نکن (من جمله شرکت های بازاریابی شبکه ای)
کسب و کار اینترنتی خودت را راه بیانداز.
برای اینکه اولین قدم را برداری در دوره آموزشی رایگان آکادمی رشد شرکت کن:
http://roshdacademy.ir/دوره-رایگان-انتخاب-ایده-پرسود-به-مدت-مح/

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
میشه بگی اون چهار اخطارش چی بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
دوست عزیز. من قبلا هم گفتم این اطلاعاتی ک من دادم واسه دو سال پیشه. دقیق یادم نیست چرا اخطار گرفته
ولی الان تو سایت وزارت صنعت معدن سرچ کردم اطلاعیه 38 که نوشته مربوط ب یکی از اخطار هاش بوده ک ب مدت 6 ماه تعلیق شده بود
قبلا تو صفحه ای ک سایت وزارت صنعت معدن واسه معرفی شرکت ها داشت تعداد اخطار هر شرکت زده بود
بعد یه مدتی تمام اخطار های شرکت ها رو حذف کردن
اینم لینک اطلاعیه شماره 38:

http://www.networkmarketing.mimt.gov.ir/Forms/NewsDetail.aspx?ID=77
--------------------------
ضمن اینکه من با پیام هایی ک از شما دیدم احساس میکنم تعصبی صحبت میکنید. شاید من اشتباه میکنم
ولی چنین احساسی بهم دست داد
لطفا بدون تعصب صحبت کنید
موفق باشید :)

GoldenArmy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز. من قبلا هم گفتم این اطلاعاتی ک من دادم واسه دو سال پیشه. دقیق یادم نیست چرا اخطار گرفته
ولی الان تو سایت وزارت صنعت معدن سرچ کردم اطلاعیه 38 که نوشته مربوط ب یکی از اخطار هاش بوده ک ب مدت 6 ماه تعلیق شده بود
قبلا تو صفحه ای ک سایت وزارت صنعت معدن واسه معرفی شرکت ها داشت تعداد اخطار هر شرکت زده بود
بعد یه مدتی تمام اخطار های شرکت ها رو حذف کردن
اینم لینک اطلاعیه شماره 38:

http://www.networkmarketing.mimt.gov.ir/Forms/NewsDetail.aspx?ID=77
--------------------------
ضمن اینکه من با پیام هایی ک از شما دیدم احساس میکنم تعصبی صحبت میکنید. شاید من اشتباه میکنم
ولی چنین احساسی بهم دست داد
لطفا بدون تعصب صحبت کنید
موفق باشید :)
نه عصبانی نیستم.
ولی از حرفایی که اشتباهه بدم میاد.
قصدمم از حرف زدن اینجا اینه که
فقط بتونم ی دونه از اون تصورات غلطی که مردم از نتورک مارکتینگ تو ایران دارند رو برطرف کنم
و بهشون بفهمونم این صنعت واقعا میتونه زندگی ادم رو تغییر بده.
همین :)

سارا80

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام. من هم با اصرار فراوان یکی از دوستان خوبم در جلسات شرکت بازاریابی شرکت کردم. به هیچ عنوان صحبتها و منطق کاریشان مجابم نکرد. به شخصه به کار تجارت و مدیریت علاقه دارم و مطالعه فراوانی در این زمینه انجام میدم. واقعا تنها چیزی که تونستم استنباط کنم زحمت و تلف کردن وقت برای پولدار کردن یه عده آدم زبانباز و پر مدعا بود. این چه قانونیه که اجازه میده کلی جوون که سرمایه یک کشور هستند و برای تحصیل،حرفه،سلامتی،آموزش،...،کلی وقت و بودجه صرف شده بدون استفاده از تواناییهاشون به صرف پولدار شدن وارد چنین شرکتهایی بشن که نه حرفه ای رو گسترش میده نه دانشی رو به خدمت میگیره، نه تولید ملی رو بهبود میده،....، و گذشته از همه اینها در مورد خود فرد نه بیمه ای، نه بازنشستگی، نه به قول معروف آب باریکه ای وجود داره و وقتی در این مورد سوال میکنید جوابشان اینه که انقدر در این کار درآمد خواهید داشت که نیازی به این بیمه و حقوق نیست. میشه بگید دلیل حرفه آموزی و تحصیل چیست وقتی میشه از طریق حرف زدن و گپ زدن و فروش یه سری محصول پولدار شد؟؟؟؟؟ به نظرتون منطقیه؟؟

Meysamzarei74

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام. میشه بگید چه حرف هایی به شما زدند؟
درباره کار، شرکت، محصولات، مبلغ اولیه خرید، تمدید مجوزی که ده روز دیگه تموم میشه و ...
سلام من تو بادرانم
با اصرار دوستم رفتم
پرزنت انگار اتاق هیپنوتیزمه
اصلا همشون انگار ربات ان
همش یه چیزیو تکرار میکنن
مدل حرف زدنشون یکیه
با اینکه تو سایت بادران نوشته مبلغ خرید دلخواهه ولی من با اصرار مثلا لیدر ها 100 تومن خرید زدم

Meysamzarei74

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام. من هم با اصرار فراوان یکی از دوستان خوبم در جلسات شرکت بازاریابی شرکت کردم. به هیچ عنوان صحبتها و منطق کاریشان مجابم نکرد. به شخصه به کار تجارت و مدیریت علاقه دارم و مطالعه فراوانی در این زمینه انجام میدم. واقعا تنها چیزی که تونستم استنباط کنم زحمت و تلف کردن وقت برای پولدار کردن یه عده آدم زبانباز و پر مدعا بود. این چه قانونیه که اجازه میده کلی جوون که سرمایه یک کشور هستند و برای تحصیل،حرفه،سلامتی،آموزش،...،کلی وقت و بودجه صرف شده بدون استفاده از تواناییهاشون به صرف پولدار شدن وارد چنین شرکتهایی بشن که نه حرفه ای رو گسترش میده نه دانشی رو به خدمت میگیره، نه تولید ملی رو بهبود میده،....، و گذشته از همه اینها در مورد خود فرد نه بیمه ای، نه بازنشستگی، نه به قول معروف آب باریکه ای وجود داره و وقتی در این مورد سوال میکنید جوابشان اینه که انقدر در این کار درآمد خواهید داشت که نیازی به این بیمه و حقوق نیست. میشه بگید دلیل حرفه آموزی و تحصیل چیست وقتی میشه از طریق حرف زدن و گپ زدن و فروش یه سری محصول پولدار شد؟؟؟؟؟ به نظرتون منطقیه؟؟
ببخشید کدوم سیستم هستید؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
کاملا درسته
شما همین الان نگا کنید میبینید همه مردم دنیا دارن مثه چی صبح تا شب فعالیت مفید میکنن تا صنعت و علم و ... پیشرفت کنه
بعد یه عده توی این کشوری که هر روز داره داغون تر میشه بقیه رو ترغیب به جنس فروختن و بازاریابی میکنن
حالا نکته جالبش اینه که این شرکت ها شعار اصلیشون حذف واسطه ست در صورتی که خودشون هم واسطه محسوب میشن

در کل سعی کنید توی زندگیتون باری به هر جهت نباشید و عمرتون رو صرف ایده پردازی و پیشرفت یه دانش و تخصصی بکنید
اینکه برید 4 تا جنس دوزاری و دره پیت رو به عمه و خاله بفروشید اصلا کاره خاصی نیست
مهم اینه که پس فردا که از این دنیا رفتیم حداقل از این بابت مطمئن باشیم که کارهایی که دوست داشتیمو انجام دادیم هرچند به نتیجه هم نرسیده باشن

سارا80

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ببخشید کدوم سیستم هستید؟
درود دوست گرامی. وارد سیستم نشدم. فرقی هم نمیکنه کدوم سیستم. تمامشون حرفهای مشابه و شعارهای یکسانی میدن. یه سری جوان موفق معرفی میکنند که اینها هیچی نداشتن الان ماشین فلان داذند و بازم میخوان مدل ماشینشونو بالا ببرند. جالب اینجاست که همه هم ماشین میخرند. به نظرتوت این جای سوال نداره؟؟ چرا ماشین؟ چرا ساعت، عینک، لباسای شیک؟؟ اینها تماما سیاست این شرکتهاست و به چند تا منتخب خودشون آموزش میدن که چیزهایی رو استفاده کنند که به چشم بیاد و جوون ترغیب بشه برای فعالیت. حالا اگه پشت صحنه رو ببینیم تمام اینها یا متعلق به صاحبان شرکتهاست یا به صورت اقساط و با ارایه تضمین برای این افراد خریداری شده. چرا همین دوستانی که هیچی نداشتن و الان پورسانت خوبی میگیرند برای ایجاد یه حرفه اقدام نمی کنند؟ طرف مستاجره و خونش پارکینگ نداره بعد رفته یه ماشین دویست میلیونی خریده!! اینی که میگم را از خود اعضا شنیدم. حالا خودتون قضاوت کنید

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
سلام من تو بادرانم
با اصرار دوستم رفتم
پرزنت انگار اتاق هیپنوتیزمه
اصلا همشون انگار ربات ان
همش یه چیزیو تکرار میکنن
مدل حرف زدنشون یکیه
با اینکه تو سایت بادران نوشته مبلغ خرید دلخواهه ولی من با اصرار مثلا لیدر ها 100 تومن خرید زدم

کسایی ک تو نتورک کار میکنن اعتقاد دارن ک حتما راهی رو ک بالاسری رفته رو باید انجام بدن تا ب پول برسن
واسه همین همیشه ب بالاسری نگاه میکنن و هر چی اون گفت رو قبول و انجام میدن
و این زنجیره ادامه داره تا میرسه ب لیدر
یعنی هر چی لیدر انجام بده، بقیه هم باید کپی کنن انجام بدن!

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
کاملا درسته
شما همین الان نگا کنید میبینید همه مردم دنیا دارن مثه چی صبح تا شب فعالیت مفید میکنن تا صنعت و علم و ... پیشرفت کنه
بعد یه عده توی این کشوری که هر روز داره داغون تر میشه بقیه رو ترغیب به جنس فروختن و بازاریابی میکنن
حالا نکته جالبش اینه که این شرکت ها شعار اصلیشون حذف واسطه ست در صورتی که خودشون هم واسطه محسوب میشن

در کل سعی کنید توی زندگیتون باری به هر جهت نباشید و عمرتون رو صرف ایده پردازی و پیشرفت یه دانش و تخصصی بکنید
اینکه برید 4 تا جنس دوزاری و دره پیت رو به عمه و خاله بفروشید اصلا کاره خاصی نیست
مهم اینه که پس فردا که از این دنیا رفتیم حداقل از این بابت مطمئن باشیم که کارهایی که دوست داشتیمو انجام دادیم هرچند به نتیجه هم نرسیده باشن
عزیزم چی دقیقا همینطوره؟ :D
شما چقدر از نت اطلاعات دارین؟ چون با برچسب همکار انجمن وقتی اینجوری یچیزی کوبیده میشه ادم دوست داره دلیلشو بدونه! امیدوارم این حرف شما از شنیده هاتون نباشه و ی تجربه ای یا مطالعه ای پشتش باشه اگرم نیست ک ادامه ندیم :D:p

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
عزیزم چی دقیقا همینطوره؟ :D
شما چقدر از نت اطلاعات دارین؟ چون با برچسب همکار انجمن وقتی اینجوری یچیزی کوبیده میشه ادم دوست داره دلیلشو بدونه! امیدوارم این حرف شما از شنیده هاتون نباشه و ی تجربه ای یا مطالعه ای پشتش باشه اگرم نیست ک ادامه ندیم :D:p
این نظر شخصی من بوده با توجه به دیده ها و شنیده ها و اطلاعاتی هست که توی این زمینه بدست آوردم
خدا رو شکر هیچ وقت هم وارد این شبکه ها نشدم و نخواهم شد چون جز ضرر و حروم کردن وقت هیچی نداره
در ضمن شما به عنوان یه دوست یا یه کاربر این نظر رو بخون و کاری به برچسب همکار انجمن نداشته باش

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
این نظر شخصی من بوده با توجه به دیده ها و شنیده ها و اطلاعاتی هست که توی این زمینه بدست آوردم
خدا رو شکر هیچ وقت هم وارد این شبکه ها نشدم و نخواهم شد چون جز ضرر و حروم کردن وقت هیچی نداره
در ضمن شما به عنوان یه دوست یا یه کاربر این نظر رو بخون و کاری به برچسب همکار انجمن نداشته باش
حله پس :دی

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
سلام دوستان.با توجه به اینکه نزدیک به 3 سال از شروع این تاپیک می گذره,فکر میکنم وقت مناسبی باشه دوستانی که تو این مدت تو این شرکت ها فعالیت داشتند یک review ارائه کنند.آیا از دوستان کسی به موفقیت دست یافته؟چالش های کار شما چه بود و در ازای وقت و هزینه ای که گذاشتین چه موفقیتی داشتین؟اگر تجربه تون رو به اشتراک بذارین ممنون میشم.

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
عزیزان اجازه بدین افرادی که تجربه حضور در این شرکت ها رو داشتن تجربه شون رو به اشتراک بذارن,الان هر چقدر ما بگیم این نوع فعالیت خوبه یا بده به اندازه تجربه فردی که به صورت ملموس این نوع فعالیت رو حس کرده و در بطن ماجرا بوده تاثیر گذار نیست .دوستانی که قبلا در این شرکت ها بودن و یا در حال حاضر در این شرکت ها هستند خوشحال میشیم تشریف بیارن از تجربه شون بگن.
@nomel
@ArashMiniStar
@k-boy
@rezax01
@GoldenArmy
@Mr.Ansari
@Meysamzarei74
@ariobarzan1

بالا