برگزیده های پرشین تولز

شرکت های بیز و پنبه ریز و بادران

کدام شرکت از نظر شما بهتر است

• بیز

Votes: 32 30.5%
  • پنبه ریز

Votes: 29 27.6%
  • بادران

Votes: 44 41.9%

• Total voters
    105

Shakoora

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان،من یک قضیه ای برام پیش اومده دوستم چندوقتیه داره تو شرکت بادران کار میکنه و تا الان چندین بازه داره همش بهم میگه منم برم تو این کار.اما من نه به نتورکینگ اعتماد دارم نه به دوستم.دوستم کلا ادمیه که زیاد بلوف میزنه و اگه پنجاه تومن درامد داشته باشه میگه پونصد تومن داشتم.الانم میگه کم کار میکنم و ماهی پونصد از چندتا زیر مجموعم میگیرم و بزودیم درامدش خیلی بیشتر میشه.من یک بار به یه شرکت نتورک تک سو رفتم و حرفاشاونو شنیدم و خوشم نیومد،دوستم توی بادرانه اما حرفاش دقیقا شبیه همون ادم شرکت تک سو هست.وعده درامد چند میلیونی توی یک سال.و از این حرفا،سوالم اینه ایا واقعا راست میگه یا حرفاش الکیه که منو خام کنه و زیرمجموعش بشم؟

rasana

Registered User
لایک‌ها
34
سلام دوستان،من یک قضیه ای برام پیش اومده دوستم چندوقتیه داره تو شرکت بادران کار میکنه و تا الان چندین بازه داره همش بهم میگه منم برم تو این کار.اما من نه به نتورکینگ اعتماد دارم نه به دوستم.دوستم کلا ادمیه که زیاد بلوف میزنه و اگه پنجاه تومن درامد داشته باشه میگه پونصد تومن داشتم.الانم میگه کم کار میکنم و ماهی پونصد از چندتا زیر مجموعم میگیرم و بزودیم درامدش خیلی بیشتر میشه.من یک بار به یه شرکت نتورک تک سو رفتم و حرفاشاونو شنیدم و خوشم نیومد،دوستم توی بادرانه اما حرفاش دقیقا شبیه همون ادم شرکت تک سو هست.وعده درامد چند میلیونی توی یک سال.و از این حرفا،سوالم اینه ایا واقعا راست میگه یا حرفاش الکیه که منو خام کنه و زیرمجموعش بشم؟
دوست عزیز سلام
نتورک یه شبه میلیونر شدن نیست
حداقل 5 سال زمان میخواد تا به درآمد ثابت 10 میلیون در ماه برسی
در ضمن در طول این 5 سال حداقل روزانه 4 ساعت مفید کار کنی
اگه غیر از این بهت گفتن راست نگفتن بهت
چون ریزش هست تو این کار
میبینی بعد از یکسال کار کردن یه شاخه از زیر مجموعه هات میریزه
برای اطلاعات بیشتر با بنده در تماس باشین
عزیز یوسفی
09380986389

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

roshdacademy.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دوستان عزیز
در شرکت های بازاریابی شبکه ای برای فرد دیگری کار می کنید
چرا به کارآفرینی فکر نمی کنید؟
هر کسی استعدادهایی داره که می تونه آقای خودش باشه
با کار برای این و اون در واقع آرزوهای اونها رو برآورده می کنید نه آرزوهای خودتون رو
من در شرکت بیز پرزنت شدم و محصولاتشون رو دیدم
این شرکت ها اکثر محصولاتشون وارداتیه و اینکه شعار میدن از تولیدات داخلی حمایت می کنن درست نیست
محصولات ایرانیش هم کیفیت نداره.
برای خودتان کار کنید.

123_gole_sorkh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان میخواستم نظر شما رو درباره این 3 شرکت بدونم واینکه ایا از طریق اینترنت هم میشه با این 3 شرکت کار کرد و درامدی داشت؟
با تشکر
اره میشه من خودم شاغلم بیرون اما کارمم تو شرکت بادران خول جلو میرم.و تاحالاشم خوب نتیجه گرفتم

123_gole_sorkh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز سلام
نتورک یه شبه میلیونر شدن نیست
حداقل 5 سال زمان میخواد تا به درآمد ثابت 10 میلیون در ماه برسی
در ضمن در طول این 5 سال حداقل روزانه 4 ساعت مفید کار کنی
اگه غیر از این بهت گفتن راست نگفتن بهت
چون ریزش هست تو این کار
میبینی بعد از یکسال کار کردن یه شاخه از زیر مجموعه هات میریزه
برای اطلاعات بیشتر با بنده در تماس باشین
عزیز یوسفی
09380986389

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk
عزیزم کار 5ساله نیس کسایی رو میشناسم که 8ماهه سقف درامدی زدن اما حداکثر دیگه تو 2سال به درامد بالای 10میلیوم میرسی

123_gole_sorkh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بادران که تا الان 4 بار اخطار گرفته. در ضمن کالا هایی هم که میده یه طوریه. کی میاد ساعت 300 هزار تومنی بخره!!
--------------------
پنبه ریز تا الان 1 بار اخطار گرفته. وسایلش طوری نیست که بشه فروخت. قیمت بالا داره که با اون قیمت کسی که تازه اولین بارش هست و مارک کالا رو نمیدونه خرید نمیکنه.
در ضمن امتیاز هایی که برای هر کالا گذاشته در پورسانت خرید شخصی هیچ سودی نداره. یعنی کالایی که 70 هزار تومن پولشه، 40 امتیاز داره.
پورسانت خرید شخصی 24% هست. اما نحوه پورسانت شخصی: امتیاز هر کالا * 1000 * 24%
یعنی با خرید یک کالای 70 هزار تومنی شما فقط 9600 تومن پورسانت میگیرید و این افتضاح هست!
-------------
بیز هم 3 بار اخطار گرفته. یکیش بانکی که طرف قرار داد بوده خارج کشور بود.
طبق قانون هیچ شرکت بازاریابی شبکه ای نباید بانک طرف قرار دادش خارج کشور باشه.
من به شخصه تا الان از هیچ کسی درباره بیز خبری مبنی بر اینکه شرکت خوبی هست، نشنیدم.
موفق باشید...
نمیدونم این بدبینیتون به کار واقعا با یک اطلاعات قوی هست یا نه.ولی درست نیس درمورد شرکتی مثل بادران که الان در حد بینامللی دا

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
دوستان در بازاریابی شبکه ای پنبه ریز اصلا نمیشه محصولاتش رو تو شبکه های مجازی یا سایت تبلیغ کرد میخواستم ببینم همشون همین قانون رو دارند یعنی شما فقط باید برید مثلا به همسایه فامیل همکار و فیس تو فیس جنس بفروشید اینترنتی و تبلیغات در مثلا کانال و سایت خودتون هم نمیشه!
اینطوریه؟!
تو پنبه ریز عضو شدم ولی تا متوجه این قضیه شدم انصراف دادم!
ممنون

mybiggest

Registered User
لایک‌ها
25
دوستان در بازاریابی شبکه ای پنبه ریز اصلا نمیشه محصولاتش رو تو شبکه های مجازی یا سایت تبلیغ کرد میخواستم ببینم همشون همین قانون رو دارند یعنی شما فقط باید برید مثلا به همسایه فامیل همکار و فیس تو فیس جنس بفروشید اینترنتی و تبلیغات در مثلا کانال و سایت خودتون هم نمیشه!
اینطوریه؟!
تو پنبه ریز عضو شدم ولی تا متوجه این قضیه شدم انصراف دادم!
ممنون

همچین قانونی که شک دارم باشه
توی نیوشانیک که فروش فضای مجازی و شبکه های اجتماعی عالی داره کار میشه

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
همچین قانونی که شک دارم باشه
توی نیوشانیک که فروش فضای مجازی و شبکه های اجتماعی عالی داره کار میشه

با سلام کاربرگرامی
فروش محصولات اینترنتی مروارید پنبه ریز به صورت مستقیم به مصرف کننده انجام می شود؛ فروش و تبلیغات از طریق هر گونه شبکه های مجازی و ویترین کردن محصولات شرکت غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی دارد.با سپاس

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
از دوستانی که تجربه دارند و کار کردند در بازاریابی شبکه ای راهی هست که محصولات رو در سایت یا شبکه های اجتماعی و ... گذاشت و فروش توسط خود شرکت انجام بشه و نیاز نباشه که خود ما کالا رو تهیه کنیم و برای مشتری ارسال کنیم و کالا رو خود شرکت مستقیم ارسال کنه؟
با تشکر

roshdacademy.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
از دوستانی که تجربه دارند و کار کردند در بازاریابی شبکه ای راهی هست که محصولات رو در سایت یا شبکه های اجتماعی و ... گذاشت و فروش توسط خود شرکت انجام بشه و نیاز نباشه که خود ما کالا رو تهیه کنیم و برای مشتری ارسال کنیم و کالا رو خود شرکت مستقیم ارسال کنه؟
با تشکر
دوست عزیز
اساس بازاریابی شبکه ای همین هست که شما کالای مصرفی تونو بخرید و به بقیه هم بگید کالای مصرفی شونو بخرن
اما متاسفانه توی گروه ها بخاطر کسب درآمد بیشتر (طمع بیشتر) پلن های بالاتر توصیه میشه
از طرفی کالاهای موجود با قیمت بیشتری در این شرکت ها عرضه میشه
همچنان توصیه می کنم برای خودتان کار کنید نه دیگران

mybiggest

Registered User
لایک‌ها
25
با سلام کاربرگرامی
فروش محصولات اینترنتی مروارید پنبه ریز به صورت مستقیم به مصرف کننده انجام می شود؛ فروش و تبلیغات از طریق هر گونه شبکه های مجازی و ویترین کردن محصولات شرکت غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی دارد.با سپاس
مرسی
پس یه قانون داخل شرکتیه

با تشکر

بقیه شرکتها رو نمیدونم اما این کار توی شرکت نیوشا الان خیلی وقته عالی داره انجام میشه

دوست عزیز
اساس بازاریابی شبکه ای همین هست که شما کالای مصرفی تونو بخرید و به بقیه هم بگید کالای مصرفی شونو بخرن
اما متاسفانه توی گروه ها بخاطر کسب درآمد بیشتر (طمع بیشتر) پلن های بالاتر توصیه میشه
از طرفی کالاهای موجود با قیمت بیشتری در این شرکت ها عرضه میشه
همچنان توصیه می کنم برای خودتان کار کنید نه دیگران

ببخشید واقعاً جالبه برام طبق کدوم سورس یا منبع معتبر بازاریابی شبکه ای اساس این تجارت اینجوری تعریف شده؟ چه کتابهایی در مورد اساس این تجارت خوندین؟

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
دوستم کلا ادمیه که زیاد بلوف میزنه و اگه پنجاه تومن درامد داشته باشه میگه پونصد تومن داشتم.الانم میگه کم کار میکنم و ماهی پونصد از چندتا زیر مجموعم میگیرم و بزودیم درامدش خیلی بیشتر میشه

خب این کاری نداره دوست من
درخواست کنید پرینت سه ماهه اخیر و اکانت سه ماهه شرکت رو ب شما نشون بده
که واقعا پونصد از شرکت به حساب شخصیش واریز میشه یا نه
کلا هر کسی به شما گفت درآمد بالا داره واسه اثبات حرفش درخواست پرینت حساب بانکی و اکانت شرکت رو بکنید
موفق باشید :)

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
نمیدونم این بدبینیتون به کار واقعا با یک اطلاعات قوی هست یا نه.ولی درست نیس درمورد شرکتی مثل بادران که الان در حد بینامللی دا
سلام
این اطلاعاتی که گفتم واسه اون موقع بوده. درست هم بوده.
الان تا اونجایی که اطلاع دارم وزارت صنعت معدن تمام اخطار ها رو بخشیده
و اینکه الان شرکت ها خیلی فرق کردن. محصولات و پلن های درآمدزایی جدید گذاشتن
باید دید محصولات و پلن ها چطوری هستن
موفق باشید :)

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
hdrq_ewrwer.jpg

ariobarzan1

Registered User
لایک‌ها
180
با تشکر

شرایط بالا برای کدام یک از شرکت ها و یا دوستانی که اینجا هستند انجام میشه اگه نمیتونید اینجا اعلام کنید لطفا خصوصی پیام بدهید!
با تشکر

GoldenArmy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
----------------------------------------------------------------------
لطفا تا آخر بخونید.
-----------------------------------------------------------------------
شرکت پنبه ریز که اگه دولت حمایتش میکرد باید نه درصد مالیات رو کالا هاش بزنه تا بفهمیم که دولت داره روش نظارت میکنه.
در ضمن شرکت بادران در تاریخ 6/6/1390 اولین مجوز بازار یابی خودشو از سازمان صنعت معدن و تجارت گرفت و اولین شرکت بازار یابی ایران بود.
اینو میتونید تو سایت مجوز های رسمی و تایید شده ی جمهوری اسلامی ایران ببینید که بادران مقتدرانه در رتبه ی اول قرار دارد.
قیمت محصولات بیز که خیلی گرونه و محصولاتش جوریه که نمیشه واقعا فروخت .مثلا کرم شبو عده ی خیلی کمی هستن که میخرن و اونم با این قیمت بالا محاله کسی بخره.
قیمت شامپو در بادران نسبت به پنبه ریز خیلی تفاوت داره.
باید بگم قیمت محصولات بادران واثعا کمتر هستش و کیفیت واقعا بالا...خداییش خودم دارم استفاده میکنم و واقعا مشتریام بهم زنگ میزنن و وقتایی که مدرسه هستم صبح ها خودشون میان در خونمون و از مادرم محصول رو میگیرن و اونقدر صبر نمیکنند تا ظهر که خودم برسم و بهشون بدم..
در ضمن بیش از 95% محصولات بادران تولید داخل هستش و ارم استاندارد هم داره.
ولی محصولات پنبه ریز و بیز معلوم نیست ایرانی است یا خیر.
این رو هم بدونید که ایران فناوری استیک آلکالاین (یک محصول قلیایی کننده ی آب) که شرکت نوترون ژاپن فناوری اونو داشت و اونو ساخت و بعد از آمریکا و آلمان ، ایران چهارمین کشوری بود که این قناوری رو گرفت و داره محصولتشو داخل بادران میفروشه !!!!
البته این رو هم بدونید که استارت بزرگتریییین ورزشگاه دنیا بالغ بر 160 هزار نفر در متراژی بالغ بر 300 هزار متر مربع در حال احداث است که پنج سال دیگه این استادیوم ،استادیوم برزیل رو ک 150 هزار صندلی گنجایش داره رو رد میکنه و میشه بزرگترین ورزشگاه دنیا !!!
و استارت این کار رو داره بادران میزنه ...
این رو هم بدونید بادران اولین شرکتی هستش که بعنوان اولین شرکت بازاریابی دانشگاه زده با نام خودش ...
سالن همایشاتی بالغ بر 6000 نفر گنجایش داره
این رو هم بدونید برای گرفتن همایش ها باید از دولت اول از همه مجوز گرفت و بعد مکانشو پیدا کرد و بعد همایش راه انداخت ولی دکتر قربانی(رییس هییت مدیره) گفته که میتونند هر وقت که بخواند به راحتی همایش برگزار کنند.
این رو هم بدونید شرکت بیز ،سالن همایشاتش تنها بالغ بر 2000 نفره
شرکت بادران فضای اموزشی بالغ بر 13000 متر مربع در اختیار داره که بعنوان بزرگترین فضای اموزشی کل دنیا شناخته شده ک یک شرکت بازار یابی در دنیا در اختیار داره
این رو هم بدونید که بادران یک تیم در لیگ دسته یک داره که در چند بازی پیش خود تونست سفید رود رشت رو بزنه.
هزینه ی ارسال کالا 3 هزار تومانه
5 تا 10 درصد پورسانت از خرید شخصی
و به غیر از این پنج پلن دیگه درامد زایی
و واقعا ازتون میخوام یک سر به سایت بادران بزنید و همه ی قسمت هاشو نگاه کنید.
این رو هم بدونید 90% کالا طرح 4+1 و 5+1 و 6+1 داره
اگه 4+1 رو نگاه کنیم این یعنی ب ازای هر چهار خرید یک دونه رایگان و این یعنی 20 درصد پورسانت
و شش به علاوه یک یعنی پانزده درصد تخفیف
بهتره بگیم همون سود
این رو هم بدونید بیش از 300 شعبه در سراسر کشور داره و پنبه ریز تنها 15 شعبه
اون هم بیشتر در مراکز استان ها
اما بادران تو شهری که 40 هزار نفر جمعیت داره هم دفتر داره
شهر خودمونو میگم و ممکنه شهری باشه ک کمتر جمعیت داشته باشه اما دفتر داشته باشه.
این رو هم بدونید که اولین کسی که تو ایران بیشترین پورسانت رو میگیره از نتورک مارکتینگ هم از شرکت ماست.
و کلام اخرم:
این رو بدونید علم میره جلو و هیچ کس نمیتونه جلوشو بگیره.
این رو بدونید اگه الان به این عرصه بیاید کسایی که سه سال پنچ سال ده سال دیگه میان تو این کار
حداقلش اینه که میشن زیر مجموعه شما.
اگه خواست مطالب و نوشته های بیشتری که خودم سر جلسات یادداشت کردم رو بدم بهش بهم ایمیل بزنه.
مطالب خوبی دارم و میخوام کمکی کرده باشم در جهت پیشرفت هم میهنانم.

این هم جیمیل بنده:
[email protected]
موفق و موید باشید.
اگر کسی میخواد بیشتر بحث کنیم یا بیشتر اطلاعات بگیره و خیالش راحت تر بشه بهم ایمیل بزنه.

GoldenArmy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
شرایط بالا برای کدام یک از شرکت ها و یا دوستانی که اینجا هستند انجام میشه اگه نمیتونید اینجا اعلام کنید لطفا خصوصی پیام بدهید!
با تشکر
باید بگم که شرکت بادران میتونه سفارشات شما رو با پست دقیقا بفرسته درب خونتون و این خیلی حس اطمینانی به مشتری میده.

GoldenArmy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با 2 میلیون سرمایه میشه چیکار کرد؟
میتونی هر ماه 10 درصد کم کممممش بهش اضافه کنی.
تازه کلی کار میشه انجام داد که به پول نیازی نیست و فقط باید بفهمی موضوعاتو
نگا خاصیت نت ورک اینه که نمیگه سفیدی سیاهی ایرانی هستی خارجی هستی دستت قطعه پات شکسته دانشجویی یا زن و بچه داری یا دانش جو هستی فقط و فقط و فقطططططططططط بهت میگه که این مطالب رو بخون برو بهش عمل کن و موفق میشی.
همه ی کار اینه و ی باور داشته باشی که تو راه نا امید نشی.

بالا