برگزیده های پرشین تولز

شكايت از Lover_Suspended

Lover_Suspended

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا قضاوت با خودتون...
می دونم این پول نقد نمی شه
اما این نهایت کاری بود که می تونستم انجام بدم

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
ببینید دوست من ،

همونطوری که هیچ دلیلی برای صحت حرف های شما وجود نداره ، هیچ دلیلی هم برای ردشون نیست.
ما نمی تونیم قضاوت کنیم. جایگاه ما نیست اصلا.
همه جای این فروم هم خدا رو شکر (چه موقع ثبت نام ، چه جزو قوانین بخش بازارچه) که تا مطمئن نیستید به حساب کسی پول نریزید.
حامد یا هیچ مدیر دیگه ای نمی تونه قضاوت کنه و تصمیم بگیره. این خود شمائید که باید دقت کنید.

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
خب به سلامتي ايشون هم تشريف فرما شدند آقاي عزيز من كه اگه بخوام تمام پي ام هايي كه بين من و شما رد وبدل شده اينجا ليست كنم كه آبروت بيشتر از اين ميره خيلي جالبه اولأ بگم بنده اصلأ از هاست و ماست سر در نمي يارم چه برسه به خريد و فروش اون انگار شما با كسي كه اصلا نميدونه كامپيوتر چيه در مورد شبكه تورنت باهاش صحبت كني منم مثل شما نيستم كه تو كاري اطلاعات و تبحر كافي نداشته باشم دخالت كنم و يه عده آدمو سركار بزارم تا آبروم بره مثل ادعاي شما با پهناي 10 مگابايت از دانلود 29 گيگ عاجزموندي وقتي هم اطلاعات مربوط به هاستو فرستادي من نه اونو با كسي در ميون گذاشتم نه اصلأ باهاش كار ديگه اي كردم تا اونجايي كه ميدونم به درد كساييه مي خوره كه مي خوان سايت بزنن دومأ اگه شما تو كار خريد و فروش هاستي مگه من گفتم تمام پول منو برگردون كه شمايه هاست 50000 تومني رو به رخ من ميكشي شما يه سري فايل دانلود كردي كه پولشو گرفتي يه سري هم دانلود نكردي كه پولشو بايد پس بدي قاعدتأ منم ميتونستم روز اول بگم بجاي پول 40 كيلو برنج بهت بدم شما روز اول آنچنان با اطمينان خاطر پولو گرفتي رفتي هر كاري مي خواستي انجام دادي اينقدر وقت داشتي كه سفارشاي منو برا ديگران هم آپلود كني منم اينجا مثل اسكل ها و خوشبينانه منتظر نشسته بودم حالا هاسستتو پيشكش مي كني خوب اگه زرنگ بودي كه هاستو خودت مي فروختي و پولشو نوش جون ميكردي حالا هم ننه من غريبم بازي در مياري هاست نازنينم :lol:ميتوني چك كني ببيني اصلأ من با هاستت كاري كردم يا نه همونطور هم كه گفتم من پول نقد مي خوام شما سكه طلا هم بدي به من من نمي گيرم دوستان خودتون قضاوت كنيد حرف من بي حسابه من و ديگران تو اين مدت اينقدر از شما دروغ شنيديم كه ديگه باوري به حرفاتون نداريم

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
ای بابا ..
تا کی آخه باید بیایم پی تی از این تاپیکها ببینیم ..
شکایت از فلانی ... فلانی پول منو خورده .. فلانی دزده ... آقا فلانی منو مشکون گرفته و ...

شما واقعا بخاطر 12 تومن این همه جنگ و دعوا راه انداختی؟ سه ماه ؟ بابا چه حال و حوصله ای داری !!
بده شماره حسابت رو من 12 تومن بریزم به حسابت دست از سرمون برداری !!!

امیرفرخ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یه سوالی واسم پیش اومد...به نظرتون خیلی بعید نیست که 12500 تومن رو یه نفر نداشته باشه که بخواد بده؟؟؟اونم بعد از چند ماه...
اگه میخواستند پول رو بدند، خودشون هاستی که گفتن رو 40000 تومن میفروختند...12500 حق friends_DVD رو میدادند...بقیه رو هم به یه زخمی میزدن...کسی که 12500 تومن رو بعد از چند ماه نداره که بده...27500 واسش خیلی پوله حتما...چرا خودشون نفروختن تا یه پولی هم دستشون بیاد؟؟؟

میدونم پول خیلی زیادی نیست...اینجا بحث حق هست...اینکه ما گوسفند باشیم و هر کی هر بلایی سرمون آورد ساکت بمونیم که درست نیست...از این جامعه مجازی بگیرید تا جامعه بزرگترش...

rezaamotori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای بابا ..
شکایت از فلانی ... فلانی پول منو خورده .. فلانی دزده ... آقا فلانی منو مشکون گرفته و ...

شما واقعا بخاطر 12 تومن این همه جنگ و دعوا راه انداختی؟ سه ماه ؟ بابا چه حال و حوصله ای داری !!

تا یه همچین آدمایی(!) وجود دارن وضع مشکلات این فروم که هیچ ، وضع مملکت هم درست نمیشه ، از اینی هم که هست صد برابر بدتر میشه . اینترنت هم مثل جامعه پر انگل شده .
.
.
.
.

دوست عزیز مساله رقم نیست اصلا . موضوع سر اینه که به وچود آمدن همچین مسائلی به طور کل به اعتبار کاربرای فروم لطمه میزنه . از طرف دیگه کسی که پولی رو به ناحق از کسی گرفته باید اون پولو تا ریال آخر برگردونه حالا چه یک قرون چه 1 میلیارد . اینجا هم واسه ما نمی خواد پولتو به رخ بکشی . آقای frirends_dvd فکر نمی کنم به پول شما احتیاجی داشته باشه . پول اگه داری بزار جیبت لازمت میشه!!!

Lover_Suspended

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من با خود اقا شاهین صحبت کردم...
منتظر جوابشونم
می گن من این کاره نیستم که بخوام هاست را اب کنم
منم گفتم چند جا تبلیغ می دم...

نکته:
12 تومان هیچی نیست
ولی وقتی پول خود بنده را هم یکی یک جایی بالا کشیده
و من ندارم خیلی است...
وگرنه خودم عقلم می رسه که این پول ارزش این همه حرف را ندارهههههههههههههههههه

Lover_Suspended

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای بابا ..

انصافا این اخر کوبیدن بودن....
شاهد جان شما بیا همین هاست را ازش بخر
هم خودت سود کن
هم ایشون به پولشون برسن

hooligan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا یه همچین آدمایی(!) وجود دارن وضع مشکلات این فروم که هیچ ، وضع مملکت هم درست نمیشه ، از اینی هم که هست صد برابر بدتر میشه . اینترنت هم مثل جامعه پر انگل شده .
.
.
.
.

دوست عزیز مساله رقم نیست اصلا . موضوع سر اینه که به وچود آمدن همچین مسائلی به طور کل به اعتبار کاربرای فروم لطمه میزنه . از طرف دیگه کسی که پولی رو به ناحق از کسی گرفته باید اون پولو تا ریال آخر برگردونه حالا چه یک قرون چه 1 میلیارد . اینجا هم واسه ما نمی خواد پولتو به رخ بکشی . آقای frirends_dvd فکر نمی کنم به پول شما احتیاجی داشته باشه . پول اگه داری بزار جیبت لازمت میشه!!!

اون شخصی که داره یه جنسی رو میخره یا معامله ای میکنه به صورت اینترنتی و از یه شخص حقیقی اولین چیزی رو که باید بدونه اینه که ممکنه پولش خورده بشه و هیچ قانونی هم نداریم که اون شخص این کار رو نکنه ... پس اگه نمیتونه این ریسک رو بکنه بهتره قید این جور معامله ها رو بزنه یا اول معامله کردن رو یاد بگیره ...

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
انصافا این اخر کوبیدن بودن....
شاهد جان شما بیا همین هاست را ازش بخر
هم خودت سود کن
هم ایشون به پولشون برسن
عجب آدمی هستی ما بابا !! خوب 12 تومنشو بده بهش دیگه ! خودت هم که قبول داری طرف حق هست ! حداقل آبروی خودت بیشتر از این نمیره بابا !!

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
اولا 12500 تومن هيچي نيست كه وضعيت مملكتمون اينجوري شده براي مني كه اين پول رو ازراه حلال بدست ميارم 1 قرون 1 قرونه شما يه روز بيكار يبشين خونه ببين همين 1 قرونم دستت مياد يا نه 12500 كه هيچي من كسايي رو مي شناشم كه 1250000 براشون هيچي نيست كه خوب همه ميدونن اين پولارو چه جوري بدست ميارن و از چه راهي بنده چرا قيدپولي رو كه با زحمت درميارم بزنم بله ازاين پولاي حروم خيلي مي بينيم اين ور اون ور خرج ميشه بنده اگه به يه نفر بدهكار باشم فرش زير پام مي فروشم تا طلبمو صاف كنم ميخوام ببينم همين جناب آقا راضي مي شدن مشتري بعد از دريافت سفارش پولو بده ايشون ماشاءاله اينقدر از كارشون مطمئن بودن كه حتي پيشنهاد نكردن نصف پولو بعدأ بگيرن يعني اين قدر به كارشون مطمئن بودن؟؟ يعني 1 درصدم احتمال نمي دادن يه وقت مشكلي پيش بياد من نميدونم چرا اول كار با اشتهاي زياد پول رو قبول مي كنن ولي بعد موقع پس دادن انگار پول زوره​

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
ای بابا ..

ببخشيد با شما مشورت نكردم آخه ما گدا هستيم اين پول برامون خيلي ارزش داره الان بابام مريضه خواهرم دفتر مشق نداره برو رد كارت كي از تو خواست افاضه كني

rezaamotori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولا 12500 تومن هيچي نيست كه وضعيت مملكتمون اينجوري شده براي مني كه اين پول رو ازراه حلال بدست ميارم 1 قرون 1 قرونه شما يه روز بيكار يبشين خونه ببين همين 1 قرونم دستت مياد يا نه 12500 كه هيچي من كسايي رو مي شناشم كه 1250000 براشون هيچي نيست كه خوب همه ميدونن اين پولارو چه جوري بدست ميارن و از چه راهي بنده چرا قيدپولي رو كه با زحمت درميارم بزنم بله ازاين پولاي حروم خيلي مي بينيم اين ور اون ور خرج ميشه بنده اگه به يه نفر بدهكار باشم فرش زير پام مي فروشم تا طلبمو صاف كنم ميخوام ببينم همين جناب آقا راضي مي شدن مشتري بعد از دريافت سفارش پولو بده ايشون ماشاءاله اينقدر از كارشون مطمئن بودن كه حتي پيشنهاد نكردن نصف پولو بعدأ بگيرن يعني اين قدر به كارشون مطمئن بودن؟؟ يعني 1 درصدم احتمال نمي دادن يه وقت مشكلي پيش بياد من نميدونم چرا اول كار با اشتهاي زياد پول رو قبول مي كنن ولي بعد موقع پس دادن انگار پول زوره​

به شدت هر چه تمام تر تایید میشه .
کسی که واسه پولش زحمت کشیده حاضر نیست به هیچ قیمتی پولشو بریزه تو حلقوم یک مشت مفت خور از خدا بی خبر .

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
ببخشيد با شما مشورت نكردم آخه ما گدا هستيم اين پول برامون خيلي ارزش داره الان بابام مريضه خواهرم دفتر مشق نداره برو رد كارت كي از تو خواست افاضه كني
با این طرز برخورد کردنت من هم بودم سه ماه میدوئوندمت !! باز خوبه حداقل lover اینقدر نامرد نبود بزنه زیر همه چیز !! برو خدارو شکر کن !

Lover_Suspended

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا برادر من
کلاه منم یکی برداشته
منم تا 15 این ماه یک قرونم ندارم
حالا اینکه یکی کلاه منو برداشته را باز من بیام باز کنم که چی
شاهین اقا من نه می خوام تو سرت بزنم نه هیچی دیگه
رک و راست گفتم الان پول ندارم
بیا اینم هاست
تنها چیز ارزش مندی که الان مونده
حالا شما باز داری بحث را کش می دی که این مال مردم خور...
بابا بسته دیگه
من اگه می خواستم بخورم می رفتم کارت یکی دیگه را می دادم
که لو نرم
بعد هم
50 تومان می خوردم
نه 12 تومان

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
به شدت هر چه تمام تر تایید میشه .
کسی که واسه پولش زحمت کشیده حاضر نیست به هیچ قیمتی پولشو بریزه تو حلقوم یک مشت مفت خور از خدا بی خبر .

ممنون از تائيدتون شما برو يه ماه يه جايي كار كن حقوق بگير پولتو گم كن حالا داري تو خيابون ميري يه پولي پيدا كن و همين پولو چند روز بعد گمش كن كدوم بيشتر ميسوزوندت خوب معلوم شما 10 تا تك تومنم كه بابت زحمت كشيدي گم كني ناراحت ميشي ولي من خيلي از اين تازه به دوران رسيده ها رو ديدم بابت يه ماشين 10 ميليوني بنگاه 20 ميليون ازش گرفته عين خيالشم نيست چون ميدونه 2 روز بعد سر يكي ديگه رو كلاه ميزاره 10ميليونش درمياد بله اينجوري قضيه خوب اگه من به اين آقا بدهكار بودم حرفي نداشتم اما بعد از اين همه انتظار و اين جريانات حالا بخواد اين پولم هاپيلي هپو بشه ديگه خيلي سنگين برا آدم

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
پول رو به حساب ریختن و رسید دارن. اگر چند نفر شکایت کنن میتونن به جرم کلاه برداری ایشون رو به دادگاه بکشونن

اون کلاه بردار هم مثل شما حساب کرده که کسی برای 10 تومن شکایت نمیکنه که اینقدر راحت این کار رو انجام میده.
ماشاا... تو ایران همه میلیاردر هستن. اصلا اگر تو خیابون راه برن و 10 هزار تومن از دستشون بیفته خم نمیشن بردارن!

یه سوال فنی ؟
چجوری میخواید ثابت کنید اصلا پول دادید به ایشون ؟
برا 10-12 تومن میشه شکایت کرد ؟ (120 تومن پول منو خوردن چیزی نتونستم بگم , شکایت هم نتونستم بکنم).

با بن کردن مشکلتون حل میشه ؟ اگه میشه من بن کنم !!!
پرشین تولز اومد برا این مشکل راه حل عنوان فروشنده رو اجرا کرد , که به کاربرانی که فعالیت کردن و موردتایید قرار گرفتن ,
عنوان فروشنده رو بهشون داده که کاربرا بدونن ایشون قبلا فعالیت کرده و کاربرهای دیگه هم راضی بودن ,
با این وجود تو قوانین هم نوشته که هیچ مسولیتی قبول نمیکنه !
شما قبل خرید از کسایی که قبلا خرید کردن یا یکی از قدیمی ها پرسیدی که ایشون کارش چجوریه ؟ که الان اومدی از بقیه شاکی شدی ؟

KeywordCountry

Registered User
لایک‌ها
0
والا من خیلی وقت نیست که اینجا اومدم
ولی می دونم که حق با اقا شاهین هست
از طرفی این اقای عاشف هم چندین تاپیک دارن
که خیلی ها خرید کردن
حالا بگذریم...
من می گم بجای این حرفا که اخرش بسته شدن تاپیکه و دیگه هیچ
یک حرف درست درمون بگیم
اینجا همه اش شده داستان
این اقا که هاست داده
5گیگ هم هست
شما زیر قیمت بدی خیلی زود فروش می ره
هم به پولت می رسی و اعصابت راحت می شه
و هم این بحث تموم می شه

بازم ببخشید فضولی کردم

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
با این طرز برخورد کردنت من هم بودم سه ماه میدوئوندمت !! باز خوبه حداقل lover اینقدر نامرد نبود بزنه زیر همه چیز !! برو خدارو شکر کن !

نه بيام از شما تشكرم بكنم شما سر پيازي ته پيازي اومدي پولتو به رخ ما بكشي امثال شما هارو رو خوب مي شناسم تو اين قضيه شك نكن فقط يه كلاه بردار حرومزاده نامرد يا يه احمق كه از سلامتي عقلي برخوردار نيست ميتونه از گم شدن مالش ناراحت نشه با خيلي از شما تازه به دوران رسيده ها برخورد داشتم كه حاتم طائي بازي در ميارن و از كيسه مردم به خيال خودشون بذل و بخشش كنند مردمم بگن به به عجب آدم خيريه "ول كن بابا فداي سرت" اي بابا اين كه مبلغي نيست مگه پول علف خرسه كه آدم بي خيالش بشه البته پولي كه از راه دزدي و ... بدست بياد بله آدم ناراحت نميشه

Lover_Suspended

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه جالب
فعلا بگزارید من اونی که 70 تومان پولم را بالا کشیده بیارمش دادگاه
بعد...

خیلی جالبه
دقیقا عین یک موتوری که یک ماشین بهش می زنه
هزار تا پدر مادر پیدا شده
همه هم یک فحشی می دن یک نظری می دن می رن
کسی اگه مرده بلند شه بیاد این واموندهر ا بخره نصف قیمت من و این اقا را راحت کنه