برگزیده های پرشین تولز

شكايت از Lover_Suspended

mehrdad661

Registered User
لایک‌ها
3
به خاطر 12500 بايد خجالت بكشم يا گرفتن حقم كدومشون شما يه راه حل پيدا كن من حرف بي حساب ميزنم ميگم خودت هاستو آب كن اگر آب شدنيه البته پول منو بده بد ميگم حرف بي حسابه بعضيا ميان اينجا كه يه بابابزرگي بكنند و برن

فقط میدونم این تایپیکی که باز کردی پول اینترنت + اعصابت + ادامه دادنش برات بیشتر تموم شد

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
والا من گفتم اینو تا همون اول قضیه بخوابه !
هنوز هم سر حرفم هستم ! شماره حساب بدید 12 تومن واریز میکنم این جنگ و دعوا تموم شه بره !

واسه حرف شاهد زمین نمونه هم من پولی به کسی نمیدم ولی بخواین به همون اندازه که از فایلهای دانلود نشده مونده مجانی برای دوستمون میگیرم..

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
ای بابا ..
تا کی آخه باید بیایم پی تی از این تاپیکها ببینیم ..
شکایت از فلانی ... فلانی پول منو خورده .. فلانی دزده ... آقا فلانی منو مشکون گرفته و ...

شما واقعا بخاطر 12 تومن این همه جنگ و دعوا راه انداختی؟ سه ماه ؟ بابا چه حال و حوصله ای داری !!
بده شماره حسابت رو من 12 تومن بریزم به حسابت دست از سرمون برداری !!!
شما به جای اینکه بذلو بخشش کنی بیا این 3 تومن پول پیکو بده که بالا کشیدی
اصلاً اقای knnweمن از این شاهد هم شکایت دارم!

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
من تو هیچ فرومی ندیدم ایتقدر کار بر هاش بیشعوووور باشن ... تو همه تاپیک ها به هم میپرن ... اصلا به بقیه چه دعوای این دو تاس. ... مخصوصا به این شاهد ... گفتی 12 تومنت رو میدم ... خوب بده ... نمی خوای بدی هم چرت ننویس/
شما ببخشید اقای با شعور!;)

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
شما به جای اینکه بذلو بخشش کنی بیا این 3 تومن پول پیکو بده که بالا کشیدی
اصلاً اقای knnweمن از این شاهد هم شکایت دارم!
3y84xfp.gif
حاضرم پس بفرستیش من سه تومن سری قبل رو که میدم هیچ ... پول پیک اینسری هم با خودم :D
بعدم برو اول اسمش رو یاد بگیر بعد بیا !
اصلا برو اسپم نکن تو تاپیک مردم
download.aspx

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
واسه حرف شاهد زمین نمونه هم من پولی به کسی نمیدم ولی بخواین به همون اندازه که از فایلهای دانلود نشده مونده مجانی برای دوستمون میگیرم..

ممنون آقا ما از خير دانلود اين فايل ها گذشتيم اي كاش اين آقاي لاور از رويه كاري شما پيروي مي كردند دمت گرم

imarketcenter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من 2 قرون به يكي بدهكار باشم شب نمي تونم بخوابم نيميدونم بعضيا فكر مي كنند پول مردم ارثيه باباي اوناست پول ملتو مي خورن يه آبم روش انگار نه انگار اين فقط يه جنبه قضيه س فعاليت اين جونورا و امثالشون تو بازارچه به ضرر اون كسايي هست كه تو همون زمينه مثلأ دانلو كار مي كنند و باعث ميشه من و امثال من كه تجربه ي بعدي تو اين كار پيدا كرديم به واسطه گندكاري هاي ايشون ديگه اطمينان و اعتماد نداشته باشيم خلاصه نظر من اينه كه اين آقا براي هميشه بايد از اين فوروم اخراج بشن اين حامد خان هم بايد از اين خواب خرگوشي بيدار شن جالبه اين shoppars كه همه فكر كنم بشناسيدش 6 تا دي وي دي و 1 كتاب رو با هر زحمتي كه آوردنش به ايران داشت به خاطر تعهدي كه نسبت به من و ساير مشتري هاش داره از ينكه دنيا (آمريكا) به دستم رسوند صحيح و سالم و كامل حالا اين آقا نشسته تو مشهد بعد از 4 ماه كه من علاف خودش كرده كلي تو اين مدت اعصابم از بدقولي هاي ايشون بهم ريخته پول قلنبه هم به طور كمال وتمام از قبل گرفته بعد از اينكه 300 تا پي ام براش فرستادم ناقص و نيمه فرستاده حالا هم زير بار نميره باقي پولو بده باعث خجالت و شر مساريه

سلام دوست عزیز
ما هم برای جلوگیری از کلاه برداری بعضی افراد و حمایت از فروشندگانی که واقعا درست کار میکنند ولی به خاطر کلاهبرداری دیگران مشتریان اعتماد نمیکنند از آنها خرید کنند سیستم ایران مارکت سنتر را راه اندازی کردیم
در این سیستم شما ابتدا از فروشگاه مورد نظر خرید خود را انجام میدهید هنگام تحویل کالا یا خدمات درب منزل مبلغ کالا که در فاکتوری که به شما داده خواهد شد را به مامور پست میدهید
لیست تعدادی از فروشگاههایی که عضو سیستم ایران مارکت سنتر هستتند و میتوانید به این صورت از آنها خرید نمایید در زیر است :
http://www.iranmc.com/samples.php

با تشکر

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
من هنوز حرف خودمو ميزنم و تا وقتي كسي با دليل و منطق به من ثابت نكنه كه حرفم غلطه دست بردار نيستم چرا اين آقاي لاور هاستو خودشون نمي فروشن چرا حوالش دادن به من من كه چيزي زيادتر از طلبم نمي خوام كسي هم كه حاظر نشد هاستي كه به ادعاي ايشون 50000 قيمتش 12500 بخره خوب معلومه قضيه از اول بودار بود و حق با من بود كه قبول نكردم و زير بار نرفتم اين آقاي لاور كارشه به جاي اينكه لقمه رو صاف بزار دهنش دور سرش مي چرخونه تا كارا پيچ بخوره

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام دوست عزیز
ما هم برای جلوگیری از کلاه برداری بعضی افراد و حمایت از فروشندگانی که واقعا درست کار میکنند ولی به خاطر کلاهبرداری دیگران مشتریان اعتماد نمیکنند از آنها خرید کنند سیستم ایران مارکت سنتر را راه اندازی کردیم
در این سیستم شما ابتدا از فروشگاه مورد نظر خرید خود را انجام میدهید هنگام تحویل کالا یا خدمات درب منزل مبلغ کالا که در فاکتوری که به شما داده خواهد شد را به مامور پست میدهید
لیست تعدادی از فروشگاههایی که عضو سیستم ایران مارکت سنتر هستتند و میتوانید به این صورت از آنها خرید نمایید در زیر است :
http://www.iranmc.com/samples.php

با تشکر
یعنی شما منظورت اینه هر کسی کار دانلود انجام میده با شما قرارداد ببنده بعد دانلود ها رو بده شما، شما هم بدی درخواست کننده بعد پولو بگیری بدی دانلود کننده
9.gif

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یعنی شما منظورت اینه هر کسی کار دانلود انجام میده با شما قرارداد ببنده بعد دانلود ها رو بده شما، شما هم بدی درخواست کننده بعد پولو بگیری بدی دانلود کننده
9.gif

بعد با این قرار داد ، دانلود هر گیگ از تارنت هزینه اش چقدر میشه ؟؟

هر گیگ 5 هزار تومان ؟؟

mtvideos

Registered User
لایک‌ها
0
هیچ کس به اندازه ی من از این اقا شکایت نداره ....
این اقا 30 هزار تومن از پول من رو بالا کشیده و از تیر ماه تا الان هزار تا وعده و وعید به من داده ...!
این اقا یک کلاه بردار و حروم خوره واقعیه ...!

هزار تا تاپیک زد با عنواین مختلف ... پول مردم رو هم خورد ... حالا هم داره پشت سرش اب می خوره ...!
به همین راحتی ...

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
یا خدا ! :D خداییش توان من دیگه به 30 تومن نمیرسه :D خودتون مشکل خودتون رو یه جوری حل کنید :D

/

آخه مرد حسابی !! میخوای کلاه برداری کنی برو یه کلاه برداری درست حسابی کن !! نه 12 تومن و 30 تومن !!

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
یا خدا ! :D خداییش توان من دیگه به 30 تومن نمیرسه :D خودتون مشکل خودتون رو یه جوری حل کنید :D

شاهد خان و این حرفا ؟؟:D
شما که پول خردت تراول 200 تومنیه :happy:
آخه مرد حسابی !! میخوای کلاه برداری کنی برو یه کلاه برداری درست حسابی کن !! نه 12 تومن و 30 تومن !!
چرا مردم رو به راه کج هدایت میکنی؟ :دی

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
یه فکر خوب به نظرم رسید
کسایی که تا الان پول کسی رو خوردن یه تاپیک درست بشه و اون تاپیک مهم بشه ، بعد تو تاپیک اسم ، شماره حساب و کلیه مشخصات طرف رو توش بذارید که کسایی که نمی دونن قبل از این که پول واریز کنن برن تو تاپیک و قبل از این که پول واریز کنن خبر دار بشن
که دیگه سر افراد بعدی کلاه نره
به نظرم بهترین فکر همینه :)

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
یه فکر خوب به نظرم رسید
کسایی که تا الان پول کسی رو خوردن یه تاپیک درست بشه و اون تاپیک مهم بشه ، بعد تو تاپیک اسم ، شماره حساب و کلیه مشخصات طرف رو توش بذارید که کسایی که نمی دونن قبل از این که پول واریز کنن برن تو تاپیک و قبل از این که پول واریز کنن خبر دار بشن
که دیگه سر افراد بعدی کلاه نره
به نظرم بهترین فکر همینه :)
اونوقت این تشکیلات رو یکی باید نظارت کنه ! کی این کار رو بکنه؟
حامد که نیست بازارچه همینطوریش بی مدیره !!

electronwizard

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
0
آقا تو رو خدا به من فحش ندین ، من از همه جا بی خبرم، فقط داشتم دنبال هاست برای سایت شرکت میگشتم ،اینجا رو پیدا کردم، خلاصه این هاسته با این قیمت خیلی خوبه ،اگر mysql ،unlimit باشه ،من میخرم همون 40 تومن

ممنون

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
آقا تو رو خدا به من فحش ندین ، من از همه جا بی خبرم، فقط داشتم دنبال هاست برای سایت شرکت میگشتم ،اینجا رو پیدا کردم، خلاصه این هاسته با این قیمت خیلی خوبه ،اگر mysql ،unlimit باشه ،من میخرم همون 40 تومن

ممنون
شما هم اول کلاهتو بالا پایین کن بعد , همینجوری که هاست نمیخرن :D
اصلا معلوم نیست هاسته خوب باشه یا بد , هاست هست از 7 روز 6 روزش داون هست , معلوم نیست چند ماه مونده باشه تا مهلتش تموم بشه ,

همینمون کمه که شماهم بیای شاکی بشی که تقصیر پرشین تولز هست من از اینجا خرید کردم :D

بالا