• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

"شوخی کردم" سریال جدید مهران مدیری

mondert

Registered User
لایک‌ها
1,425
مدیری اگه می خواست گند قهوه تلخ رو جبران کنه راهش فقط عذرخواهی زبانی نبود!
این کار مفهومش این بود که یعنی ببخشید مردم که ما سر شما رو کلاه گذاشتیم ببخشید دیگه تکرار نمیشه قول میدیم فقط همین یه بار باشه!
پس لطفا این بار بیاید ویلای من رو بخرید قول میدیم دیگه کلاهتونو برنداریم و به شعورتون توهین نکنیم!
مدیری اگه می خواست جبران کنه باید ویلای من رو که افتضاح ترین سریالی بود که تا حالا ساخته به صورت رایگان بین مردم توزیع کنه یا حداقل نصف یا یک سوم سریال رو رایگان بده تا کمی از مردم دلجویی کنه ولی اینا انقدر پررو هستن که سریال کهنه و از رده خارج شده 7 سال پیش باغ مظفر رو هم به قیمت روز فروختن به مردم!

Dr.Mass

Registered User
لایک‌ها
887
خارجیا هرچی دارند از ما دارند اگه تموم عمرشونم جون بکنند و نوکری مارو بکنند بازم به ما بدهکارند :دی
کاربر فعال زبان عزیز شما دیگه چرا :D
اگه خارجیا نبودن الان تو کاربر فعاله چی بودی ؟ :D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
عجب چیز چرتی بود:eek:
صد رحمت به خنده بازار:rolleyes:

افتکم!

Registered User
لایک‌ها
376
با تشکر از زحمات شبانه روزی مجموعه بیش از 1000 نفری که در ساخت این سریال زحمت میکشند ، خواهشمندم 1 نفر از این هزار نفر را بفرستند نهضت سواد آموزی تا حداقل در تیتراژ سریال، زکریا رو با دال ذال ننویسند:D

http://s31i.img-up.net/shookhi4a6d.jpg

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
مدیری روی اعتبار و محبوبیتش قمار کرد و باخت.
این آدم سالها مردم غم زده و عصبانی ایرانو شاد میکرد؛ چیزی که کار هر کسی نبود.
اما حیف که ظرفیتشو نداشت.

Dr.Mass

Registered User
لایک‌ها
887
با تشکر از زحمات شبانه روزی مجموعه بیش از 1000 نفری که در ساخت این سریال زحمت میکشند ، خواهشمندم 1 نفر از این هزار نفر را بفرستند نهضت سواد آموزی تا حداقل در تیتراژ سریال، زکریا رو با دال ذال ننویسند:D

http://s31i.img-up.net/shookhi4a6d.jpg
حالا خیلی درست نیست ما از این مدیری بدمون میاد ازش غلط دیکته ای بگیریم.
ولی از این ایرادای بی سوادانه کم نداشتن . مثلا تو کل این 2 اپیزود 1 باسواد داشتن که میتونست خارجی حرف بزنه.یه جا فرانسوی و یه جا انگلیسی.
aa.jpg
مدیری روی اعتبار و محبوبیتش قمار کرد و باخت.
این آدم سالها مردم غم زده و عصبانی ایرانو شاد میکرد؛ چیزی که کار هر کسی نبود.
اما حیف که ظرفیتشو نداشت.
همش هم تقصیر این بیچاره نبود.وقتی تو این خراب شده بمونی انتخابای زیادی برای قمار نداری .
بهترین کار کنار کشیدن تو اوج موفقیت اوایل دهه هشتاد بود.

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
همه چیش تکراریه
مثلن رفتن مصاحبه با مردم کلیپا قدیمی رو کپی کردن
اون بخش اخبارش مثلن رفته صد سال بعد (کپی بی مزه از 1500) اگه 1500 خودش کپی نباشه :D
یکم خلاقیت هم خوبه
هیئت عوامل رو میبرن یه مجموعه دیگه همین میشه

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
ولی از این ایرادای بی سوادانه کم نداشتن . مثلا تو کل این 2 اپیزود 1 باسواد داشتن که میتونست خارجی حرف بزنه.یه جا فرانسوی و یه جا انگلیسی.
مشاهده پیوست 516824

همش هم تقصیر این بیچاره نبود.وقتی تو این خراب شده بمونی انتخابای زیادی برای قمار نداری .
بهترین کار کنار کشیدن تو اوج موفقیت اوایل دهه هشتاد بود.
تازه راه پول در آوردن یادگرفته کجا بکشه کنار ! تازه پولها مزه کردند!
این پشت صحنه معراجی ها که انفجار صورت گرفت و بنده خدا ها کشته شدند، یه عکس از این دهنمکی بود که با ماشین تویوتا 2013 تشریف آورده!
تعداد افرادی که با عملشون در ذهن مردم جاودانه میشن کمتر از 1% این جامعه آماری هست.

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
دوستان پیشنهاد میکنم سریال شرلوک هلمز رو بگیرن ببینن،قسمت 1و2 ریلیز شده و شدیدا خنده داره(اصن یه وضی)
متاسفانه ایران فیلم انگار سیستم وی آی پی شو آپدیت کرده و نمیتونم لینک هاشو بزارم(قدیما میشد لینکشو گرفت و بدی بقیه هم استفاده کنن!)

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
دوستان پیشنهاد میکنم سریال شرلوک هلمز رو بگیرن ببینن،قسمت 1و2 ریلیز شده و شدیدا خنده داره(اصن یه وضی)
متاسفانه ایران فیلم انگار سیستم وی آی پی شو آپدیت کرده و نمیتونم لینک هاشو بزارم(قدیما میشد لینکشو گرفت و بدی بقیه هم استفاده کنن!)
شرلوک طنزه ؟ من فکر میکردم از این سریال جدیاس :D

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
خنده دارم هست:)
مخصوصا فصل 3،قسمت2(2ژانویه پخش شد و الان ریلیز شده)

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
شرلوک که رفیق نه سریال هست و نه طنز :)ته مایه طنز داره.
ولی انصافا ببین بی بی سی 1 چه سریال ها و فیلم هایی پخش می کنه برای سال نو ما چه پخش می کنیم!
اسپاگتی در 8دقیقه ، ورود آقایان ممنوع ، شیر و عسل و ده ها فیلم بی ارزش دیگه .
وقتی هم مردم کلافه می شن از اینا میرن یه سریال 30 قسمتی رو تله فیلم می کنن.

پ.ن: خودت رو معطل ایران فیلم و... نکن . یه سرچ بزن تورنت کیف کن .این قدر سایت های خارجی با شرافت می ذارن دانلود کنی که من دیگه از ایرانی ها دل کندم

افتکم!

Registered User
لایک‌ها
376
نخیرم.خیلی هم درسته :p. میدونی آقا.بحث بی سوادی نیست. امروزه با وجود گوگل هر بی سوادی میتونه با یه سرچ ساده و حفظ کردن چند تا جمله، نیم ساعت در مورد عملکرد ایستگاه فضایی سخنرانی کنه:D، غلط دیکته ای این روزها معنیش عدم دقت نویسنده و بی ارزش بودن متنه. وقتی طرف به من نامه میزنه توی 10 خط 3 تا غلط داره ،یعنی نوشته طرف انقدر برای خودش بی ارزش بوده که 2 دقیقه وقت نذاشته بازبینیش بکنه، منم پاره میکنم میریزم دور :دی . من پستهای اسپم توی پیتیم رو بعد از ارسال یبار بازبینی میکنم که غلط نداشته باشه ، حالا فکر کن طرف فیلم ساخته ، تدوین شده ،در تیراژ چند صد هزار رایت کردن ، چند صد نفر روش کار کردن..آخرش غلط املایی توی تیتراژ !! یعنی سیمان سفید بگیرن در اون مجموعه رو:D. من اگر اینجوری بی دقت کار میکردم تا حالا پای چوبه دار بودمo_O

Last edited:

Dayfar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
از این سریال خوشتون نمیاد نیاد ولی دیگه اسم بی بی سی کثیف رو تو این تاپیک نیارید!

افتکم!

Registered User
لایک‌ها
376
پ.ن: خودت رو معطل ایران فیلم و... نکن . یه سرچ بزن تورنت کیف کن .این قدر سایت های خارجی با شرافت می ذارن دانلود کنی که من دیگه از ایرانی ها دل کندم
پندار خان سلام. خوبی ؟

آقا فیلمی شبیه سری scary movies سراغ داری ؟

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
از این سریال خوشتون نمیاد نیاد ولی دیگه اسم بی بی سی کثیف رو تو این تاپیک نیارید!
کثیف و اینا مال تاپیک سگ اس,اشتباه پست زدی :D:D:D

Sent from my Awesome LG P713

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
پندار خان سلام. خوبی ؟

آقا فیلمی شبیه سری scary movies سراغ داری ؟
سلام افتک
خوشحالم کردی برگشتی:)
می دونی که کلا کمدی خیلی کم نگاه می کنم اما توی کمدی در حال حاضر How I Met Your Mother رو بنظرم میاد خوب باشه .

بالا