• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

علی دایی اسطوره فوتبال ایران و آسیا

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
ان شا ا... با پیروزی مقابل تیم مس کرمان در کرج جشن قهرمانی به پا خواهد شد و کاپیتان-مربی-بازیکن-سلطان-سرور-اسطوره-نابغه-آقای گل-گل آقای فوتبال ایران علی دایی جام رو بالای سر می بره:lol::lol::lol:

به امید قهرمانی دایی و سایپا:happy:

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
البته من كه پرسپوليسيم ترجيه مي دم پرسپوليس قهرمان شه ( از اونجايي كه تو فوتبال ما هيچ چيز بعيد نيست ) . اگر نشد حتما تيم دايي قهرمان شه .

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
البته من كه پرسپوليسيم ترجيه مي دم پرسپوليس قهرمان شه ( از اونجايي كه تو فوتبال ما هيچ چيز بعيد نيست ) . اگر نشد حتما تيم دايي قهرمان شه .
این فیروز خانی که من میشناسم...فردا جام رو میبره بالا سرش!!!

استاد جنگ روانی...آخر سیاست!!

البته با تمام تفاسیر امیدوارم نتایج طوری رقم بخوره که استقلال به حقش برسه.

madonna_200490

Registered User
لایک‌ها
17
10 دقیقه به پایان بازی مونده سایپا 2-0 جلو هسته با گل زنی دایی زنده باد علی دایی

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من هم خوشحال شدم ...
u-flower.gif

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
همگی به افتخار دایی بزرگ سه بار هورا بکشید:)

هووورررااااا هوررراااا هوووورررااااا
6fjv9qv.gif

زنده باد علی دایی نابغه فوتبال ایران و آسیا و حتی جهان

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
و علي دايي پس از سال ها بازي و كسب افتخار بعد از پايان بازي امروز از فوتبال خداحافظي كرد ...

bmoqimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا خوشحال شدم از این جشن قهرمانی سایپا و البته بیشتر برای دایی !یه اندکی نوشتم برا دایی که تو پست بعدی میزارم اما قبلش یکی جواب بده دایی این فصل چندتا گل زد!؟

bmoqimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اپیزود آخر : خداحافظ قهرمان :(

امشب در کنفرانس مطبوعاتی بعد از جشن قهرمانی دایی و یارانش چیزی از قهرمان شنیدیم که همچون آب سردی بود بر پیکر طرفدارانش.هنوز خاطره خداحافظی زیدان در اوج و در بلندی به نام بهترین بازیکنی جهان در خاطره ها مانده زیدانی که علی رقم بهترین بودن به سبب زیدان ماندن کفش های خود را آویخت و حاظر به قبول منت کشورهای عربی و آمریکایی نیز نشد! در همین حال خاطره له شدن پهلوانمان در جام جهانی نیز هنوز زنده است ستاره ای به ظاهر افول کرده و شکست خورده و ناتوان که **** تیمی ایران را نابود کرده بود و به فکر منافع خویش بود!

علی دایی در جام جهانی به جرات می توان گفت بزرگترین شکست زندگیش را متحمل شد و در حالی که همه خواستار و آماده شنیدن نوای خداحافظی از او بودند در کمال ناباوری به دنیای بازیگری فوتبال بازگشت!با این کار آماج حملات بدخواهانه دشمنان قسم خورده ای قرار گرفت که از لیز خوردن او آواز کهولت سر می دادند و بی هیج او را نشانه می رفتند...اما مرد بزرگ ماند و جنگید کمافی السابق!!
جنگید تا 2 گل به پیروزی بزند و گلهای موثر دیگری که هرکدام نشان از تجربه و توان بالای او داشت!
جنگید تا در بازی ای که 3بار پنالتی او تکرار شد هر سه بار گل بزند تا نشان بدهد علی دایی است!
جنگید تا در هنگام عقب افتادن تیمش در بازی با استقلال با ورودش به زمین جو را آنچنان تغییر دهد که برد منجر به قهرمانی را بیاورند!
جنگید تا پیروز شد آنهم در مقابل تمام بدخواهانی که اکنون دیگر حرفی برای گفتن ندارند!
علی دایی پیر و کند و بی مصرف امروز قهرمان لیگ ایران شد!!
مرد بزرگ دوباره از شکستی که داشت درس گرفت و برخواست و امروز دوباره در اوج بود و در اوج رفت همانطور که زیدان در اوج رفت!اینجاست که خاطره مرد بزرگ می ماند چون او نباخت نه به خودش نه به سن و نه به سرنوشت و نه به زور!!! او در مقابل همه جنگید تا امروز همه بدانند که دایی که بود و چه می کرد!
و اما ای مردم کوردلی که کوباندن دایی از نان شب برایتان واجب تر بود و نادانسته و از روی جهالت به اسطوره ناسزا میگفتید اکنون آنچنان مبهوت میشوید و پشیمان که گویی حادثه ای خارق العاده اتفاق افتاده است...خیر تنها حق به حق دار رسید و قهرمان ملی ما دوباره همانی شد که مستحقش بود!

امروز روز خداحافظی دایی بود امروز وقتش بود...دایی تا امروز به عنوان بازیکن جنگید از فردا به عنوان مربی وارد جنگ جهانی بعد می شود میدانی که قطعا دشوارتر از قبل است زیرا بازیکنانی با غیرت دایی نادر اند!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن: مردم ما به همان آسانی که کسی را اسطوره می نامند او را از عرش به فرش می کشند و تنها دایی ها خواهند توانست اسطوره بیایند و اسطوره بروند!

پ.ن2: دایی امروز به بزرگترین اسطوره تاریخ فوتبال ایران تبدیل شد!

پ.ن 3 :امشب با شنیدن خبر هیچ وقت ندیدن دوباره دایی در زمین بازی گریستم!

پ.ن آخر :دایی ما از اسطوره خودمان می خواهیم که بزرگ باشد و بزرگ منشانه رفتار کند و خود را تا سطح فوتبال این مملکت پایین نیاورد!

زنده باد علی دایی​

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
دایی تا امروز به عنوان بازیکن جنگید از فردا به عنوان مربی وارد جنگ جهانی بعد می شود میدانی که قطعا دشوارتر از قبل است زیرا بازیکنانی با غیرت دایی نادر اند!!
سالها طول خواهد كشيد تا بازيكني با غيرت و جنگندگي علي دايي از اين فوتبال بيرون بيايد...
بعد ها خيلي بيشتر در مورد دايي و خصوصيات فني و شخصيت اخلاقي او خواهيم شنيد.

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
متاسفانه با دایی خوب برخورد نشد...خودش هم تو این زمینه مقصر بود...باید زودتر از زمین سبز فوتبال خداحافظی میکرد...قبل از اینکه دوباره به پرسپولیس برگرده.

به هر حال من هم از قهرمانی سایپا با مربی جوانی همچون علی دایی خوشحال شدم....امیدوارم سایر تیمها هم به مربیان جوان فرصت درخشش بدن.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
واقعا خوشحال شدم از این جشن قهرمانی سایپا و البته بیشتر برای دایی !یه اندکی نوشتم برا دایی که تو پست بعدی میزارم اما قبلش یکی جواب بده دایی این فصل چندتا گل زد!؟
10 تا تو لیگ زد ...

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
خداییش خداحافظیش با شکوه بود ، با قهرمانیش همراه شد . اینهمه افتخار داشت ، حالا هم که یه افتخار دیگه در زمینه مربی گری کسب کرد ... مبارکش باشه :) دمش گرم

Red Star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پهلوان علی دایی که در تمام چند سال گذشته در مقابل انواع تهمتها و توهینها خشم خود را فرو خورده بود
با قهرمان کردن تیمش در اولین سال مربیگریش حرفهای زیادی برای گفتن داشت
حرفهایی با مردم ، حرفهایی با به اصطلاح نویسندگان ، حرفهایی با متفحشین و حتی حرفهایی برای مسئولین و خیلیهای دیگر

او نشان داد که همواره حق به حقدار میرسد
او نشان داد که صد گل ملی تقدیمی به شخص خاصی نیست
بلکه فقط باید به مردم هدیه شود

این است مرام پهلوانی
زیر بار زور نرفتن و مبارزه با گروهی جاهل ، کور دل و انبوهی از رسانه های تخریب گر در خدمت

گروهی که فقط از یک چیز ناراحت بودند " چرا علی دایی صد گل ملی را به ....... هدیه نکرد "
آری ، فقط همین بود و بقیه بهانه ...

پهلوان و قهرمان ایران زمین خسته نباشی

Ace Of Spades

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
علی دایی اگه اون وضع رو تو جام جهانی بهم نمی زد الان ارزشش بیشتر بود
به هر حال اگه یه جمع بندی بکنیم آدم مفیدی برای فوتبال کشور بود
امیدوارم موفق باشه !

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
شايعه شده دايي مي خواد نصف سهام سايپا رو بخره . البته اينكه اين خبر تا چه حد صحت داره من بي اطلاعم .

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
چه چیزائی که تو استادیوم به این دائی نگفتیم !

موقعی که دوربین میرفت رو دائی کل استادیوم به فحش میبستنش و هووووووووو میکشیدن -

دائی .... ننت
دائی .... ننت
دائی .... ننت

من دلم ميخواد برم از اونايي كه اين فهش ها را ميدن بپرسم كه حالا اينا گفتي چي شد ؟ به غير از اينكه انرژي خودشون ا حروم ميكنن هيچ كاري نمي كنن دوست دارم يه دفعه مادر اقاي دائي با خودش بياد تو ورزشگاه و اين فهش ا بدند اونوقت ببينن كه مادر اقاي دايي چه طور شد آيا واقعا ... ننت شد
به جاي اينكه وقتي دايي مياد تو زمين تيم خودشون ا تشويق كنن تا نزارن دايي كار خودشو كنه ميان فهش ميدن كه اين باعث مصمم تر شدن آقاي دايي ميشه كه كاري بكنه كه اين تماشاچي ساكت بشه و دهن كثيف خودشو ببنده

من به آقاي دايي تبريك ميگم چون با قهرماني خودش تمام فهش هايي كه تماشاچي هاي استقلال و پرسپوليس به هش داده بودن ا جواب داد

جالب اينجاست كه فقط تماشاچي هاي اين دو تيم هستند كه فهش به دايي ميدهند
يه نفر ميگفت بايد فرهنگ سازي در ورزشگاه ها بكنيم ما بايد اول هسته ورزشگاهاي ايران( آزادي ) را درست كنيم بعد باقي را درست كنيم كه اونا هم خودش درست ميشه

بالا