• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

علی دایی اسطوره فوتبال ایران و آسیا

ميهن پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگر به دایی فکر میکردید از اینکه تعداد بازیهای ملی و گلهای ملیش داره زیاد میشه خوشحال میشدید و در پوست خودتون نمیگنجیدید چنانچه میبینیم. ولی اونهایی که به ایران و موفقیت ملی فکر میکردند و با غرور و احساسشون در جام جهانی بازی شد هرگز امثال دایی و دادکان را نخواهند بخشید.
1814.jpg

ایران ما را رها کنید. ایران وسیله ای برای رسیدن شماها به موفقیتهای شخصی نیست.
متاسفم

اقاي داريوش خان اهل منطق اين عكسي كه گذاشتي نفر سمت چپي اسمش سالاره و از بچه هاي پرشين فوتباله سمت راستي هم همين طور ولي اسمش رو نميدونم.ميتوني يه سر بزني اون جا بعد ببيني هيچ وقت در مورد دايي چنين حرفي زده يا نه.

bmoqimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از تمامي دوستان خواهش دارم به هيچ عنوان نظرات اهانت آميزي كه زده ميشه رو جواب ندهند و تنها با كساني بحث كنند كه چيزي براي گفتن دارند .

شديدا درخواست مي كنم به هيچ عنوان به يكديگر اهانت نكنيد . بنده خود اگر تا اين لحظه صحبتي كرده ام كه باعث آزرده دلي كسي شده است عذرخواهي مي كنم .

100% اطاعت میشه!

angryvolcan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدا مالدیو و لائوس را نگهدارد! گلهای فینال و نیمه نهایی جام جهانی پله و پوشکاش در سطح بسیار بالاتری از گلهای دایی در مرحله پیش مقدماتی جام جهانی هستند. چه بخواهید چه نخواهید علی دایی در مهمترین تورنمنت فوتبال جهان یعنی جام جهانی هیچ گل زده ای ندارد با وجود اینکه تیم ملی در جام جهانی اخیر هیچ هدفی جز اینکه به دایی یک گل جهانی برسد نداشت.

دوست عزیز/پوشکاش خدا بیامرز در کل 4 گل در جام جهانی زد که 2 تای ان به کره سال 54 بود که حکم مالدیو امروز را دارد. تازه پوشکاش در 2 تیم ملی بازی کرده و گلهایش اینقدر است .حالا بماند چند تا از همین گلها را به ترکیه ان زمان زده که از مالدیو امروز هم کمتر هست .و این هم بماند که ان زمان گل تمامی بازیها محسوب میشده.!!!

ولی با این حال شما لطفا دایی را با دور و ور خودمان مقایسه کن .یعنی ایران و اطراف ان .
تازه مگر ایران چند گل در کل جام جهانی هایی که بوده زده !
من فقط 2 تا گل خیلی با ارزش در تاریخ این فوتبال دیدم. که هر دو انها را هم همین اقای لعنتی و منفور از دید شما ساخته .!!!

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675

bmoqimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
!
من فقط 2 تا گل خیلی با ارزش در تاریخ این فوتبال دیدم. که هر دو انها را هم همین اقای لعنتی و منفور از دید شما ساخته .!!!

یکیش که تابلو اما اون دومیش یادم نمیاد!
آقا تو این بازی تاثیر نبودن دایی رو تیم رو دیدین؟ اصلا بازیکنهاش هیچ کدوم مثل قبل نبودن!

bmoqimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب دایی در روزی که یک حرکت زشت انجام داد که اونم متعاقب بچه بازی بازی های شیث بود تونست مساوی کنه با پیروزی و اینکه همه دیدیم چه جوری داور تو پنالتی گرفتن و تکرارش اشتباه کرد!

نکته دیگه اینکه مثل همیشه بازیکن تعویضی دایی گل زد!

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من که گرفتن پنالتی اشتباه نبود و پنالتی بود ولی تکرارش رو نمیشه نظر داد چون هیچ دوربینی از گوشه ها نداریم که نشون بده دروازه بان اومده جلو یا نه؟! ولی اگر صحبت از اشتباه داوری میشه باید منطقی بود. همین حرکت زشت دایی باید با کارت قرمز همراه میشد. اگر داور اخراج میکرد روند بازی 100% عوض میشد. پس اشتباه داوری همچین به ضرر سایپا هم نبوده.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
دیگه از پیروزیهای سایپا خبری نیست اسطوره را چه شده؟

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظرم با این نتیجه ای که امروز پیش اومد متاسفانه استقلال شانسش خیلی بالا رفت. در حد 90% !!! چون یه بازی عقب افتاده با ملوان داره که اگر بتونه ببره (که کار خیلی سختیه!) به 2 امتیازی سایپا میرسه و اگر بتونه سایپا رو تو تهران ببره تقریبا شانسش بالای 90% میشه برای قهرمانی.

البته من شنیده بودم که اگر استقلال از جام قهرمانان اسیا حذف بشه تا 2 سال محروم میمونه. درسته؟! اگر اینطوری باشه که قهرمانی به چه دردش میخوره؟!

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
قابل توجه اونهايي كه مي گويند شما همش طرفداري از دايي مي كنيد .

بايد گفت كه حركت دايي در بازي روز جمعه واقعا زشت بود و يك بازيكن كه داراي تجربه كافي هم هست بايد كاملا هواسش به حركاتي كه مي كنه جمع باشه حتي اگر مقصر نبود . در هر صورت اميدوارم كه ديگه اين حركات از دايي سر نزنه

zirnevis

Registered User
لایک‌ها
8
دایی فعلا چهار جلسه نه . میدونه این همه آدم مخالفشن باز حرفایی می زنه که حتما محروم بشه:wacko:

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
دایی فعلا چهار جلسه نه . میدونه این همه آدم مخالفشن باز حرفایی می زنه که حتما محروم بشه:wacko:
دایی اشکال را می بیند و مردی است که نمی تواند چشم بسته بگذرد .
پس به هر قیمت بر سر حرفش می ایستد و این قابل احترام است .

یادش به نیکی در تاریخ ورزش این آب و خاک ؛ جاودانه خواهد شد .

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
قابل توجه اونهايي كه مي گويند شما همش طرفداري از دايي مي كنيد .

بايد گفت كه حركت دايي در بازي روز جمعه واقعا زشت بود و يك بازيكن كه داراي تجربه كافي هم هست بايد كاملا هواسش به حركاتي كه مي كنه جمع باشه حتي اگر مقصر نبود . در هر صورت اميدوارم كه ديگه اين حركات از دايي سر نزنه
البته من هم با زشت بودن حرکتش موافق هستم .

باید حرفه ای تر عمل می کرد .

اما صحبت هایش خیلی جالب بود .

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
خود رییس کمیته انضباطی گفت دایی حرف هایی رو میخواست مطرح کرد که اصلا صلاح نبود با حضور خبرنگاران باشه :blink:

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
خود رییس کمیته انضباطی گفت دایی حرف هایی رو میخواست مطرح کرد که اصلا صلاح نبود با حضور خبرنگاران باشه :blink:
منظور ایشان این بوده که نباید به حرف میان مردم کشیده شود .

علی دایی باید بین خودمان مطرح می کرد و ما هم بهش می خندیدیم و تموم می شد .

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
علی دایی باید قبول می کرد که بر روی شیث خطا کرده، انکار خطا درست نیست و توجیهات اون بیشتر خنده دار بود تا حرف محکمه پسند. اما این حرفش که گفت تکرار پنالتی پرسپولیس شجاعت لازم نداشت و خواسته ی همه ی تماشاچی ها بود به نظرم جالب اومد. راست می گفت، چون قبلا دقیقا مشابه همین صحنه در مقابل استقلال اتفاق افتاده بود و داور با وجود حداقل 2 متر جلو اومدن طالب لود پنالتی رو تکرار نکردند.
در مورد رای صادره کمیته انضباطی هم به نظرم تصمیم گرفته بودند به هر نحوی شده حال دایی رو بگیرن و ضمنا نشون بدن ما عدالت رو بر قرار می کنیم و برامون فرق نمی کنه که بازیکن مقابل کیه. اما به نظرم این رای در مقایسه به سوابقی که در فوتبال خودمون وجود داشته و ضربات عمدی زیادی از بازیکنان تیم های دیگه دیده شده تا حدودی سختگیرانه بود و فکر می کنم 2 جلسه محرومیت کافی بود.

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
علی دایی باید قبول می کرد که بر روی شیث خطا کرده، انکار خطا درست نیست و توجیهات اون بیشتر خنده دار بود تا حرف محکمه پسند. اما این حرفش که گفت تکرار پنالتی پرسپولیس شجاعت لازم نداشت و خواسته ی همه ی تماشاچی ها بود به نظرم جالب اومد. راست می گفت، چون قبلا دقیقا مشابه همین صحنه در مقابل استقلال اتفاق افتاده بود و داور با وجود حداقل 2 متر جلو اومدن طالب لود پنالتی رو تکرار نکردند.
در مورد رای صادره کمیته انضباطی هم به نظرم تصمیم گرفته بودند به هر نحوی شده حال دایی رو بگیرن و ضمنا نشون بدن ما عدالت رو بر قرار می کنیم و برامون فرق نمی کنه که بازیکن مقابل کیه. اما به نظرم این رای در مقایسه به سوابقی که در فوتبال خودمون وجود داشته و ضربات عمدی زیادی از بازیکنان تیم های دیگه دیده شده تا حدودی سختگیرانه بود و فکر می کنم 2 جلسه محرومیت کافی بود.
درسته که دایی شیث رو زد ولی از اول بازی دیدی چطوری شیث به پرو پای دایی میپیچید . تازه به نظر من 4 جلسه خیلی نامردی بود . ومنم با 2 جلسه موافقم . گناه شیث هم همچین کم نبود که فقط 1 جلسه محروم شد

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
در مورد حرف هايي كه دايي زد و اينكه داوران به عمد نتيجه رو برگرداندند و اينكه داوران همش به نفع پرسپوليس و استقلال سوت مي زنند حداقل در مورد پرسپوليس تمام كساني كه بازي هاي اين تيم رو كامل تماشا كرده باشند به اين نكته پي مي برند كه در 70 در صد بازي هاي امسال چه در ليگ و چه در جام حذفي داوري به ضرر پرسپوليس بوده . حتي در بازي رفت با همين تيم سايپا نيز اشتباهات داوري باعث مساوي شدن بازي و برنده نشدن پرسپوليس شد . پس صحبت هاي دايي در اين زمينه نيز حداقل در مورد پرسپوليس كاملا اشتباه است ........

بالا