برگزیده های پرشین تولز

فراخوان جهت مشارکت كاربران فروم براي بدست آوردن سریالهای محبوب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0
خوب...یه کاری که میشه کرد..همه افراد متقاضی رو جمع کنید..با یه مبلغ معقول که هزینه قبلی رو نه 100% ولی تا حدی جبران کنه تقسیم کنیم بین همه...

حدود 7 تا دیسک هستش..اگه عادی بود جریان حدود 3500 نفری میفتاد..الان بهش یه مبلغی هم اضافه میشه..حالا دقیق چند نفری میخوان؟

منم آن شرلی رو هستم!;)

samuell1

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان من بار اول هست که به این بخش میاک و تمام صفحات رو کم و بیش خوندم . من هم همه جوره پایه ام . من دو تا سیزن desperate housewives ( 12 دی وی دی ) و سری کامل sex and the city رو کپی از دی وی دی اورجینال دارم ولی مشکلی که هست تعداد دی وی دی هاش زیاده . در ضمن دو تا سیزن اول lost و قسمت هایی از سیزن اول heroes رو هم دارم که دایویکس هست و از روی اچ دی تی وی ریکورد شده . فایلهای زیرنویس انگلیسیش هم خودم دانلود کردم و بهشون اضافه کردم .

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
کسی هست که بتونه فیلمها و سریالها رو تبدیل به DIVX بکنه!
چون حجم این گونه سریالها خیلی بالاس!

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
سری کامل sex and the city رو کپی از دی وی دی اورجینال دارم ولی مشکلی که هست تعداد دی وی دی هاش زیاده

سلام ! اين سريال 94 اپيزود سي دقيقه اي هست ...كلي هم جايزه و اينا داره . كلا چند تا دي وي دي هست ؟!

samuell1

Registered User
لایک‌ها
1
سلام ! اين سريال 94 اپيزود سي دقيقه اي هست ...كلي هم جايزه و اينا داره . كلا چند تا دي وي دي هست ؟!

بله یکی از محبوبترین سریالهای امریکا بود که پخش ان تا 3 سال پیش ادامه داشت . راستش الان خونه نیستم و نمیدونم دقیقا چند تا دی وی دی هست ولی فکر کنم 20 تا باشه ( باز مطمئن نیستم ) .

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0

:happy: من میتونم این کارو واستون انجام بدم.

در ضمن دی وی دی اول اوشین آمادست.اینو واسه دوستانی میگم که عجله دارن.;) البته میتونم روی CD هم بهتون بدم.​

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0

من هم ميتونم :happy: فقط دوتا مشكل دارم ... يكي اينكه فعلا هيچ سريالي دستم نيست يكي هم اينكه راهم خيلي دوره !

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام

به نظر من افسانه 3 برادر بهترين نيز فيلم بسيار جذاب و ديدني است

اگر دوستان ميتوانند انرا به دست اورند

افسانه سه برادر عروسکی که قدیما از صدا و سیما پخش میشد رو کسی نداره.
قیمتشم یه چیزی حدود 800000 تومنه.

ورژن کارتونیش هم در حال دانلوده که فکر نمی کنم به این زودی به دست کسی برسه.​

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
منم فوتباليست ها رو پايه ام كسي سري كاملش رو نداره ؟؟

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
من جسته گريخته از تلوزيون كفار ديدمش ! خيلي قشنگه و قسمتهاي عاشقانش كلا توي ايران حذف شده اگر گير آوردين من هم هستم :happy:

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
من سریال STRINGER رو میخوام به فارسی میشه ماموران پلیس مخفی ، اوشین ، افسانه عقابهای مبارز .. یکی بگه چه جوری میشه اینارو تهیه کرد؟! کسی داره ؟!

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
اینجا رسمه غریبه هارو بی جواب بزارن ؟

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
شما اول به لیست سریالهای موجود یک نگاهی بیندازید!
اگر سریال مورد نظرتون رو پیدا نکردید به قوانین یک نگاهی بیندازید و برای تهیه آن اقدام کنید!
موفق باشید

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,277
با عرض سلام خدمت همه بر و بچه ها علی الخصوص آقا بهروز و زیرنویس و live for what و خواهر فریدا و آقا وحید عزیز که بیشترین زحمت رو برای این قسمت کشیدند.
281.gif

من اکثر صفحات قبل رو خوندم، مطالب بسیار جالب و خوبی داشت.
118.gif

به نظر من داشتن کلکسیونی از این سریالهای هنری و بی نظیر حتی از داشتن کلکسیون فیلم هم ارزشمندتره.
یه مطلبی توجه منو جلب کرد:
خواهر فریدا چند صفحه قبل لیست یک تعداد سریال را از قبیل Tsubasa Chronicles و Naruto رو گذاشته اند که بیش از 200 سریال است و البته چند تا از معروف هاش خیلی توی چشم می زنه. ایشان در همان لیست حدود 6-5 نفر را ذکر کرده اند که این سریال ها را دارند. همین طور گفته اند که از بین این چند نفر آقای Shinobi دو سریال آن شرلی و قصه های جزیره را هم دارند و بعد آقای شینوبی گفته اند که آن شرلی 6-5 دی وی دی و قصه های جزیره 42 دی وی دی !! است. :wacko:
متاسفانه این مساله از اون صفحه به بعد مسکوت گذاشته شده است و هیچ کس صحبتی راجع بهش نکرده و در لیست سریالهای موجود هم هیچ کدوم از اینها نیستند.من یه پیشنهاد دارم:
- لطفا چند تا از این سریال ها از طرف صاحبان آنها خصوصا آقای شینوبی عزیز در اختیار بهروز جان که به عنوان معتمد انتخاب شده اند قرار بگیرد و مثل سریالهای دیگه چند نفر از دوستان زحمت توزیع را قبول کنند.(تعداد سریالها طوری باشه که صاحبان این سریالها برای رایت تحت فشار قرار نگیرند، مثلا همین دو تا آن شرلی و قصه های جزیره به اضافه 3-2 تا سریال معروف دیگه به تشخیص مدیران عزیز).
البته من سریال قصه های جزیره را از تمام سریالهای دیگه بیشتر دوست دارم و ای کاش می شد یه جوری تعداد DVD هاش رو از 42 تا کمتر کرد!
54.gif
54.gif
54.gif

اگه این پیشنهاد عملی بشه هم چند سریال محبوب به لیست اضافه میشه و هم صاحبان این سریالها علی الخصوص شینوبی عزیز که ظاهرا گرفتار هم هستند زیاد تحت فشار قرار نمی گیرند.
مرسی از همه بچه ها.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا