برگزیده های پرشین تولز

فراخوان جهت مشارکت كاربران فروم براي بدست آوردن سریالهای محبوب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
ارتش سری واقعا یه چیز دیگه ست... من هم تمایل ام رو نسبت به ارتش سری اعلام میکنم!

فکر کنم همه دوست دارن این سریال رو داشته باشن.

Ehsan_Sh

Registered User
لایک‌ها
118
دوستان کسی قصه های جزیره - البته همه قسمتایی رو که تلویزیون پخش کرده - با کیفیت خوب نداره ؟
اگه داره بهم pm بزنه من می خوام .
با تشکر.

zirnevis

Registered User
لایک‌ها
8
سلام به همه دوستان

دوستانی که سریال یا برنامه های تلویزیونی دارند و می خواهند به دیگر دوستان فروم برسانند در اینجا اعلام کنند و یا می توانند به صورت پیام خصوصی به من اعلام کنن و بگن آیا خودشان مایل به پخش آن هستن یا این امر را به کس دیگری محول می کنن . در ضمن دوستانی که مایل به داشتن برنامه های محبوب خود هستن لطف هم کنن یک لینکی بدن تا بدانیم کدام برنامه مد نظر شماست .
توضیح به دوستان اینکه تمام این سریالها به صورت رایگان (فقط هزینه dvd خام + ارسال) در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت . در مورد برنامه هایی که با جمع بندی اعضا قرار می شود خریداری شود منتفاوت خواهد بود و درصد ناچیزی برای بازگشت سرمایه بانیان آن از کاربران اخذ و به بانیان این امر عودت داده می شود تا همه به یک میزان مشارکت کرده باشن .

دوستان اگر پشنهادی در زمینه ارتقا این تاپیک دارن به دوست خوبمان بهروز به صورت پیام خصوصی اعلام کنن .

منتظر اعلام مشارکت دوستان صاحب سریال هستیم . از توجه همگی دوستان هم تشکر می کنیم . :cool:

موفق و همواره پیروز باشید.

oemgroup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من سریال ارتش سری و قصه های جزیره و در صورت موجود بودن پزشک دهکده ( جین سیمور ) رو می خوام.

خودم هم یه سری سریال دارم اگه خواستید لیست رو ببینید، تماما DVD با کیفیت بسیار عالی :

http://film.oemgroup.info/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=276#276

یه سری سریال های مستند و علمی هم دارم :

http://film.oemgroup.info/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=288#288

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
برنامه هاي جالبي دردوران كودكي نشان ميداد همين تلويزيون كه برامون خيلي جالب بود
آنت، قصه های کوهستان آلپ (نيپون - ژاپن، 1983)، واتو واتو، پرنده اعجاب انگيز (فرانسه، 1979- 1980)، فوتباليست ها (نام اصلی: کاپيتان سوباسا - توئی - ژاپن، 1983 تا 1986)، ماجراهای گاليور (هانا و باربرا - آمريکا، 1968)، ...
خواستم اينجا اسمشون رو بگم نميدونم اگر جاش بد بود اديت كنيد چون توي معرفي انيميشن ها هم دارم ميگذارم
سلام دوست عزيز فکر کنم اينجا جاش باشه، البته اگه شما دنبال دوبله اين کارتون ها هستين يه سر به اين تاپيک بزنين:

ايشون سندباد رو هم دارن ولی فکر کنم فقط 15 قسمت!:(

در مورد کارتون های قديمی تا اينجا من تونستم تورنت های حنا دختری در مزرعه و بابا لنگ دراز رو پيدا کنم که به زبان ژاپنی و زيرنويس اينگيليسی هستن! تن تن و ميلو رو هم ، هم کارتون و هم کتابش رو ميتونين از بچه ها بگيرين.
راستی کارتون آن شرلی رو هم برادر شينوبی دارن.:D
يه مقدار هم برادر زيرنويس دانلود کردن که لطف کنن ليستشو بدن خيلی خوب ميشه!:happy:
بقيه کارتون ها رو هنوز موفق به پيدا کردن تورنت نشديم و اگه اصلشو بخواهيم بايد بخريم.:eek:

ولی لطفاً اگه کسی ميدونه که ميشه سريال ها و کارتون های پيشنهادی رو از جای ديگه اي تهيه کرد و يا شخصه ديگری داره، اينجا اعلام کنه که ما دوباره کاری نکنيم.:)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
ببخشيد من يه سوال از خدمتتون داشتم:
چون ديدم که تو تاپيک جواهری در قصر اين سريال رو برای فروش گزاشته بودين. که البته برادر رکس در حال پخش بی چشم داشت اون سريال هستن، ولی ميخواستم بدونم اينجا هم شما قصد فروش دارين يا شما هم بی چشم داشت ميخواهين سريال هاتون رو بين دوستان پخش کنين؟
4_12_5.gif

oemgroup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ضمن جناب زیر نویس -----------------------

دوست عزیز بعد از خوندن پیامت نظرم در ورد شما کاملا عوض شد.

این کار خیلی خوبه ولی شما معمولا سریال ها رو بی کیفیت دریافت می کنید.

به نظر من دیدن نسخه اصلی سریال یا فیلم با درجه کیفیت A یه دنیای دیگه است.
برای من کیفیت اولین مسئله است.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
دوستان کسی قصه های جزیره - البته همه قسمتایی رو که تلویزیون پخش کرده - با کیفیت خوب نداره ؟ اگه داره بهم pm بزنه من می خوام . با تشکر.
دوستان من ميخواستم يه توضيح در مورد سريال های آن شرلی و قصه های جزيره بدم.

annestorybook.jpg

همون طور که تعدادی از شما ها در جريان هستين من اين 2 سريال رو دفعه قبل برای برادر شينوبی خريدم و فرستادم ايران که ورژن original ش هست که از خوده سايت sullivan entertainment خريده شد.:)

felicityandsarah.jpg

(البته اينو من خودم از جانب خودم دارم ميگم و ممکنه بعدن حسابی دعوا بشم
4_2_109v.gif
)

دوستان هزينه اين 2 سريال بسيار بالا بود، چيزی حدود 500 دلار کانادا! و واقعاً برای يک نفر هزينه کمر شکنی هست!:eek: من ميدونم که برادر شينوبی برای دوستان اين سريال رو کپی کردن و فقط هم پول dvd ها رو گرفتن، ولی همه ميدونيم که اين 2 سريال جز سريال های محبوب همه بوده و اگر الان در ايران نبود ميخواستيم به صورت اشتراکی بخريمشون! فکر کنم (بازم از جانب خودم) که بد نباشه (کسانی که سريال رو ميخوان) در خريد اين سريال با برادر شينوبی شريک بشيم.
4_12_6.gif

oemgroup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشيد من يه سوال از خدمتتون داشتم:
چون ديدم که تو تاپيک جواهری در قصر اين سريال رو برای فروش گزاشته بودين. که البته برادر رکس در حال پخش بی چشم داشت اون سريال هستن، ولی ميخواستم بدونم اينجا هم شما قصد فروش دارين يا شما هم بی چشم داشت ميخواهين سريال هاتون رو بين دوستان پخش کنين؟
4_12_5.gif

دوست عزیز قصد من تبادل سریال و فیلم است نه فروش

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
دوستان عزیز من این لیست ها رو واسه فروش نگذاشتم ، اول سوال کنید بعد جواب بدید .

برخوردهای شما اصلا جالب نیست . من بعد از دیدن تذکر دیگه برای فروش چیزی ، صحبت نکردم.

خب پس دوست عزیز اگر قصد به اشتراک گذاشتن لیستتون رو دارید من سریال شرلوک هملز رو میخوام باید چی کار کنم!
چندتا دی وی دی میشه؟!

راستی جناب zirnevis فکر میکنم همینجا جای مناسبی باشه که چندتا از سریالهای محبوب رو معرفی کنید تا به صورت اشتراکی تهیه کنیم فقط کاره مشکل مدیریت آن است که فکر میکنم دستان توانای شما و بهروز عزیز بتونه اون رو به راحتی حل بکنه!

یک موضوع دیگه: امروز اولین جابه جایی سریال بین منو بهروز عزیز انجام شد امیدوارم این روند ادامه دار باشد

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
دوستان عزیز من این لیست ها رو واسه فروش نگذاشتم ، اول سوال کنید بعد جواب بدید .

برخوردهای شما اصلا جالب نیست . من بعد از دیدن تذکر دیگه برای فروش چیزی ، صحبت نکردم.

دوست گرامی..میدونید مشگل چیه..اولین نکته رو شما درک نکردید..شما مختارید چیزی رو بفروشید یا بخرید یا هر نوع مبادله..کسی نه ناراحت میشه نه بی احترامی میکنه..

ولی قوانین بخش هنر رو ملاحظه میکردید شما تو تاپیک هایی که تو بخش هنر بود بحث خرید و فروش کردید( همین باعث میشه همه نظرشون برگرده و درست هم هست چون هیچ کس ضامن نیست بعد از مطرح کردن 1 موضوع بار 1 بار دفعه های بعدی ما تصور کنیم شما ناگهان نظرتون از فروش امده رو شیرینگ..)

و نکته دوم اینکه اینجا محل تبادل جمعی هستش نه شخصی..نمیشه من بیام بگم افا 20 تا سریال دارم با این 20 تا که فلان شخص داره تاخت میرنم و خدانگه دار..این تفکر رو دارید پیغام بزنید و با کسی که همین تفکر رو داره تبادل کنید..

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
دوستان من ميخواستم يه توضيح در مورد سريال های آن شرلی و قصه های جزيره بدم.

همون طور که تعدادی از شما ها در جريان هستين من اين 2 سريال رو دفعه قبل برای برادر شينوبی خريدم و فرستادم ايران که ورژن original ش هست که از خوده سايت sullivan entertainment خريده شد.:)

(البته اينو من خودم از جانب خودم دارم ميگم و ممکنه بعدن حسابی دعوا بشم
4_2_109v.gif
)

دوستان هزينه اين 2 سريال بسيار بالا بود، چيزی حدود 500 دلار کانادا! و واقعاً برای يک نفر هزينه کمر شکنی هست!:eek: من ميدونم که برادر شينوبی برای دوستان اين سريال رو کپی کردن و فقط هم پول dvd ها رو گرفتن، ولی همه ميدونيم که اين 2 سريال جز سريال های محبوب همه بوده و اگر الان در ايران نبود ميخواستيم به صورت اشتراکی بخريمشون! فکر کنم (بازم از جانب خودم) که بد نباشه (کسانی که سريال رو ميخوان) در خريد اين سريال با برادر شينوبی شريک بشيم.
4_12_6.gif

قسمت دوم صحبتای شما مهمترین هدف این تاپیک هستش..;) واقعا بعضی مواقع باید دوستان توجه کنند به چیزی که بدستشون میرسه..:)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
من فکر کنم بهتره رای بگیریم .. چون اینجوری خیلی نظرات متنوع شده ...
mobile1.gif
اگه تعداد دوستان برای همه سريال ها با يه حد قابل قبولی برسه، خوب همه رو ميگيريم، فقط لطفاً همگی کمک کنين و برای سريال های مورد علاقه تون يه search بکنين، ببين کدوم سايت داره، قيمت چنده و .... که بعدن بتونين تصميم گيری بکنيم.:D

در مورد پيشنهاد خريد سريال سندباد، بسی خرسندم که ميبينم، همين الان چند نفر پاش وايسادن:lol:، ولی تا الان که من توی amazon يا ebay نشونی ازش پيدا نکردم!:( اگه ممکنه بقيه دوستان هم يه جستجويی بکنن شايد جای رو پيدا کردين و به چشمتون خورد.;)
ممنون:happy:

cap1qfe79.jpg

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
سلام!
بنده هم مشتاقانه خواستار سریال ارتش سری ( البته دوبله شده ) و هزار دستان هستم!

البته هنوز دقیق متوجه قانون این تاپیک نشدم و نمیدونم اگر خرید و فروش نیست و معاوضه هست، به چه صورتیه؟!!! دوستمون رکس هم که گفتند: اینجا محل تبادل جمعی هستش نه شخصی!

حالا باید چکار کنیم؟ یعنی من اگر چیزایی برای معاوضه دارم نمیتونم در قبال سریال هایی که دوستان دارند اینجا معرفی کنم؟!
297.gif

خرید چی؟ میشه حرف قیمت زد یا فقط معاوضه هست؟؟

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
سلام!

البته هنوز دقیق متوجه قانون این تاپیک نشدم و نمیدونم اگر خرید و فروش نیست و معاوضه هست، به چه صورتیه؟!!! دوستمون رکس هم که گفتند: اینجا محل تبادل جمعی هستش نه شخصی!

حالا باید چکار کنیم؟ یعنی من اگر چیزایی برای معاوضه دارم نمیتونم در قبال سریال هایی که دوستان دارند اینجا معرفی کنم؟!
297.gif

نه من مثلا الان هزاردستان رو دارم
اونو میدم به شما فقط یک پول ناچیزی که در واقع پول cd یا dvd خام و ارسال اون هست از شما میگیرم!
شما هم سریالهایی که دارید رو میگید هر کی خواست از شما میگیره!
بعضی از سریالها هم موجود نیست دسته جمعی اقدام به خریدش میکنیم بین هم share میکنیم!
یک سری قوانین برای موارد خاص داره که باید به قانون گذاران که بهروز عزیز و جناب زیرنویس هستند مراجعه کنید
ضمن اینکه فروش سریالهایی که از این طریق بدست میاد در قسمت بازارچه مشکل اخلاقی داره ;)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام!

297.gif

هنوز قانونی نوشته نشده و هنوز کلا تاپیک بصورت 100در 100 توش راه کار قطعی ارائه شنده ولی گفتم که خرید و فروش به فرم کاسبی رو دوستان تو بازارچه انجام میدن..اینجا بخش هنر هستش..

مهم همینه که اول بدونیم دوستان چه مجموعه هایی رو در اختیار دارن و بعد در مورد نحوه تبادل صحبت میکنیم..

اون بحث من سر این بود که شما نمیتونی بگب من فلان سریال رو دارم فقط با فلان سریال تاخت میزنم و خلاص..

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام!

297.gif

سلام دوست عزيز

اينجا صحبت مبادله و مشارکت هست. اگه شماا ليستی دارين و حاضرين به بقيه دوستان بدين و فقط پول dvd و هزينه رايت رو بگيرين، بسيار خوش اومدين. شما هم مثل من ليستتون رو بزارين تا دوستان اگه چيز خاستن با شماا تماس بگيرن.
پس در اين مورد هيچ صحبت قيمت و پول به ميون نميآد.:)
سريال هايی که ميخواهيم از داخل و خارج بخريم هم که پولش تقسيم بر تعداد ميشه!:)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خوب 3 تا پست در جواب اين دوستمون;)
فکر کنم ديگه دقيق معلوم شد که تاپيک داره چی کار ميکنه.:D

راستی دوستان من سريال دايی جان ناپلئون رو هم دارم، اگه کسی خواست بگين.:)

A.M.A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کار بسیار پسندیده ای است

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
راستی دوستان من سريال دايی جان ناپلئون رو هم دارم، اگه کسی خواست بگين.:)

کیفیتش چطوریه؟ من دارم رو VCD با کیفیت داغون
cry2.gif
... اگه کیفیت خوبشو داری من میخوام پیلیز
apl.gif

سری کامل شرلوک هلمز و ارتش سری رو هم میخوام
rog.gif
ولی انگار هنوز نحوه تبادل خیلی مشخص نشده ...
bot.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا