برگزیده های پرشین تولز

فراخوان جهت مشارکت كاربران فروم براي بدست آوردن سریالهای محبوب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
خیلی ممنون از راهنمایی و لطف دوستان ...!

خب! حالا اینطوری که من متوجه شدم اینجا باید یه چیزی برای معاوضه داشته باشیم، ولی من فیلم به درد بخور ندارم ...!
25.gif
چیزی که ارزش معاوضه رو داشته باشه فعلا فقط همیناست که در لیست فروشم هم هست! ( البته فعلا و به زودی اضافه میشه! )

حالا مشکلی نیست اینجا اینا رو در قبال فیلم معاوضه کرد ...!؟ یا اگر نمیشه به نوعی فیلم ها رو خرید؟
بلاخره برای امثال بنده که فیلم برا معاوضه نداریم یه راهی باید باشه دیگه ...!
26.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
26.gif
از ليستی که من لينک دانلودشو گزاشته بودم، هر چی خواستين رو از همين برادر دنيل عزيز که بالای شما پست زده بگيرين:happy:. اهتياجی به معاوضه نيست!;)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خیلی ممنون از راهنمایی و لطف دوستان ...!

خب! حالا اینطوری که من متوجه شدم اینجا باید یه چیزی برای معاوضه داشته باشیم، ولی من فیلم به درد بخور ندارم ...!
25.gif
چیزی که ارزش معاوضه رو داشته باشه فعلا فقط همیناست که در لیست فروشم هم هست! ( البته فعلا و به زودی اضافه میشه! )

حالا مشکلی نیست اینجا اینا رو در قبال فیلم معاوضه کرد ...!؟ یا اگر نمیشه به نوعی فیلم ها رو خرید؟
26.gif

راه میزاریم جلو پای دوستان ..نگران نباشید..بالاخره میتونید حداقل تو خرید مجموعه هایی که در دسترسمون نیست مشارکت کنید..این راه اول..:)

roky

Registered User
لایک‌ها
10
تشکر بسیار ازبرادر بهروز به خاطر این کارپسندیده و راه اندازی این تاپیک بسیار مفید
برادر linghuchong من مدتهاست که به دنبال اصل سریال آنی شرلی هستم که الان ازنوشته های شما متوجه شدم که این سریال به دست برادر شینویی رسیده با صحبت های شما برای تقبل هزینه هم بسیار موافق هستم با این اوصاف منم این سریال ومیخوام چه جوری باید ازبرادر شینویی این سریال با تقبل قسمتی از هزینه به دست آورم؟امیدوارم برادر شینویی به اینجا سربزنه ودراین رابطه به من کمک کنه .خوشحال میشم که دوستان دیگه ای هم که این دوسریال زیبا رومیخوان به من دست یاری بدن:blush:

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
در مورد پيشنهاد خريد سريال سندباد، بسی خرسندم که ميبينم، همين الان چند نفر پاش وايسادن:lol:، ولی تا الان که من توی amazon يا ebay نشونی ازش پيدا نکردم!:( اگه ممکنه بقيه دوستان هم يه جستجويی بکنن شايد جای رو پيدا کردين و به چشمتون خورد.;)
ممنون:happy:

چرا دنبال زبان اصليش خوب هستيد دوبله اش 100% بايد باشه چون قديم هم ميداد منظور فكنم قبل انقلاب
فارسيش بهتره كه
كامل

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
img1053266126.jpeg

سلام به همگي وچه تاپيک خوبي ^_^

خب، من رو که فکر کنم همه ي اهل دنيا ديگه مي دونند که به دنبال سريال عروسکيه افسانه ي سه برادر هستم و ظاهرا خيلي هاي ديگه هم اين سريالو مي خوان و گفتند اگه بشه در خريدش مشارکت مي کنند، خب من هم يه خبر خيلي خوب دارم، هم يه خبر خيلي بد!! حالا کدوم يکيشو اول بدم شوکش کمتره
girl_blum2.gif

خب از خوبتره شروع مي کنم: تا حالا فقط سايت هاي ژاپني DVD افسانه ي سه برادر رو داشتند که خب چون ما همگي ژاپنيمون خيلي خوبه (!) نمي شد ازشون خريد. ديشب تازه کشف کردم که يار در خانه (اين خانه نه، آن خانه!!) و ما تشنه لبان مي گرديم!! سايت Yesasia که هم معتبره و هم به زبان شيرين انگليسي هم سفارش قبول مي کنه، اين سريال عزيز رو داره، کامل (17 DVD)، همشون هم موجود هستند، تک تکشون هم سرشون يه جايزه دارند!!
313fyhs.gif

چيه ذوق کرديد؟ به قول خارجي ها Don't hold your breath چون قسمت بد ماجرا از اينجا شروع ميشه! قيمت هر کدوم از اين DVD ها (و بازم تأکيد مي کنم هر کدوم) ......................................................... هه هه!!

down.gif

down.gif

down.gif

44.49 دلار آمريکــــــــــــــــــاست!!!!
obm.gif

حالا اگه بگيريم 50 دلار ضربدر 17 تا DVD، مي شود :

850 دلار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

يعني حدودا" 850 هزار تومان (يعني يه خورده مانده به يک ميليون تومان!!)
302.gif
obm.gif
obm.gif
obm.gif

حالا آيا کسي با اين مبلغ نجومي پايه خريدنش هست؟!! من خودم درسته که عاشق اين سريالم ولي اين قيمت خيلي وحشتناکه. تازه ريسک رسيدن يا نرسيدنش هم هست.

صفحه ي نتايج سرچش رو نمي شد لينک داد ولي اين آدرس yesasia برا ي آمريکاست (اينم گلوبالشه که از آمريکا نميشه تو اين يکي اردر داد البته). تو قسمت سرچش ويديو رو انتخاب کنيد و تايپ کنيد Sangokushi. تو نتايجي که مياد چند تاي اول نه، بقيه اش دي وي دي هاي افسانه ي سه برادره (عکسشون مشخصه) اريجينالي Made in Japan!! براي همين ريجن 2 هستش.

اي کاش من ميلياردر بودم
girl_cray2.gif

.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
چرا دنبال زبان اصليش خوب هستيد دوبله اش 100% بايد باشه چون قديم هم ميداد منظور فكنم قبل انقلاب فارسيش بهتره كه كامل
سلام به همگی

خوب برادر اگه کامل فارسيش پيدا بشه که من حرفی ندارم:happy:، البته باز اگه بدونه سانسور باشه!:eek:
يه چيزه ديگه هم هست که من اين چند وقته ديگه ترجيح ميدم به اصل ژاپنی کارتون ها رو نگاه کنم، البته در مقابل دوبله اينگيليسی!:wacko: دوبله فارسی خودمون که حرف نداره! :D
توی اون لينکی که دادم بهتون، در قسمت بازارچه هم يکی از دوستان داره، نميدونم ديديد يا نه؟ ولی فقط 15 قسمت!:(

حالا خبر خوش من:D:

بعد از کلی جستجو و خودکشی من فقط يکجا اونم تو bestbuy تونستم the adventures of sinbad رو پيدا کنم اونم فهت فصل اول، که در نظر دوم فهميدم که اين ورژن قديميتر اون چيزی هست که ما دنبالش ميکرديم.:(

ديشب داشتم به اون لينکی که ازش عکس های سنباد رو دزديده بودم :p يه سرکی ميزدم که ديدم گزينه فروش رو هم داره، خلاصه بعده کلی نامه نگاری بين من و آقای حسين محمود که در عربستان تشريف دارن به نتايج بسيار دلپزيری رسيديم که براتون خلاصه اش رو مينويسم البته همش تو وب سايت ايشون هست و خودتون ميتونين يه نگاهی بندازين:

http://www.maxtoons.com/Sindibad.htm

1- ايشون کامل اين سريال همه 52 قسمت رو به زبان ژاپنی با زيرنويس اينگيليسی دارن و با کيفيت عالی!:D

2- هر dvd رو ايشون 8$ حساب ميکنن، و سندباد هم 6 dvd هست يعنی 48$ قيمت کل اين سريال ميشه که واقعاً عاليه!:happy: قمت پست ايشون اگه زير 100$ ازشون خريد کنيم، 35$هست اگه بين 100 تا 200$ باشه، 15 $ و اگه بالای 200$ باشه مجانی! و اين قيمت هيچ فرقی نميکنه، چه به ايران پست بشه چه به کانادا، قيمت همينه!:blink:

3- ايشون کلی کارتون قديمی ديگه هم دارن، مخصوصاً کارتون هايی که خواهر آريانا دوست داشتن و چند تاش رو هم من خودم خيلی دوست دارم که اگه شماها هم نخواين من برای خودم ميخوام بگيرم. يه لطفی کنين ، همه يه نگاهی بندازين ببينين چييزی هست که همه بخوان که اگه بخوايم سفارش بديم يکجا بديم که پول هزينه پست هم کمتر بشه!:)

4- خريد از ايشون يه خوبی داره که ديگه پول handling و tax نميديم.:lol:

5- برای پرداخت پول چند راه هل ايشون دارن که بهترينش پرداخت از طريق paypal هست، که من ميتونم انجام بدم يا اينکه پول نقد رو برای ايشون بفرستيم که البته به ريسک خودمون هست.:(

6- يه مشگل اينجا هست. ميدونيم که پست ايران دره همه پاکت ها و جعبه های پستی رو باز ميکنه و بعدش هم همه cd ها و dvd ها رو برميدارن بعد زنگ ميزنن بهتون و جلوی روتون dvd رو از وسط 2 نصف ميکنن يا ميگن که ما اينو برداشتيم برای خودمون، خوش اومدين!:eek::eek::eek: خوب چی کار کنيم؟ ميشه پست شه کانادا و من دوباره برای شما بفرستم ولی اين توی 1-3 ماه آينده که پدر من بر ميگردن ايران عمليه! البته اگه کسه ديگه اي مسافر داشته باشه که فوق العاده هست.:rolleyes:

حالا اصلاً ببينيم با اين شرايط چه کسانی پايه هستن؟ اصلاً به تعداد ميرسيم يا نه؟:eek:
از نظر قيمت که ارزونتر از اين ممکن نيست بتونيم پيدا کنيم، ميمونه مشگل زبان!
در مورد پست هم بايد يه فکری بکنيم.

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
تشکر بسیار ازبرادر بهروز به خاطر این کارپسندیده و راه اندازی این تاپیک بسیار مفید
برادر linghuchong من مدتهاست که به دنبال اصل سریال آنی شرلی هستم که الان ازنوشته های شما متوجه شدم که این سریال به دست برادر شینویی رسیده با صحبت های شما برای تقبل هزینه هم بسیار موافق هستم با این اوصاف منم این سریال ومیخوام چه جوری باید ازبرادر شینویی این سریال با تقبل قسمتی از هزینه به دست آورم؟امیدوارم برادر شینویی به اینجا سربزنه ودراین رابطه به من کمک کنه .خوشحال میشم که دوستان دیگه ای هم که این دوسریال زیبا رومیخوان به من دست یاری بدن:blush:
سلام خواهر/برادر (ببخشيد نميدونم کدومين:blush:!)

اول اينکه من خواهر لينخو هستم ولی برای اينکه کار همه راحت تر شه من فريدا هستم، اينجا منو همه ديگه ميشناسن ... :p

بگزريم، در مورد سريال ان شرلی، من اصلاً فکر نکنم برادر شينوبی بدونن که اين تاپيک زده شده و من هم در مورد سريال ايشون صحبت کردم! :p که وقتی بيان بايد ببينيم نظر خود ايشون چيه!:eek: و ببينيم چند نفر ديگه ميخوان و شايد بتونيم به يه توافقی بين خودمون برسيم.
البته من ميدونم که اين چند روز برادر شينوبی گرفتار بودن ولی بهشون ميگم که يه سر به اينجا بزنن.:happy:

engineer

Registered User
لایک‌ها
0
با تشکر از دوستانی که لطف کردند و این تاپیک مفید رو ایجاد کردند.
دوستان من یک پیشنهادی دارم برای این که به تاپیک سر و شکل منظمی بدیم خیلیه خوب
هست که ما پست اول این تاپیک رو که جناب behrooz ارسال کرند در ادامه توضحات ایشون در پست
اول آخرین لیست از سریالهایی که تا به حال به اشتراک گذاشته شده رو به همراه فرمت وتعداد
Cd یا dvd و همچنین کاربرانی که در حال حاضر هر سریالی رو بین دوستان پخش می کنند
قرار داشته باشد. و با آپدیت لیست ایشون لطف می کنند پست اولشون رو ویرایش کنند.

مثلا لیستی به صورت زیر تهیه شود و در پست اول این تاپیک edit شود :

لیست سریال هایی که تا به حال به اشتراک گذاشته شده :

1. سریال the lost
تعداد Season و episode :
فرمت : vcd یا divx یا mpeg2 و....
حجم سریال : تعداد dvd یا cd
کاربران فعلی پخش کننده سریال :.....

2. سریال alias
تعداد Season و episode :.......
فرمت : .....
حجم سریال :....
کاربران فعلی پخش کننده سریال : .....
و
.
.
.
و به همین ترتیب هر سریالی که به لیست شیرینگ اضافه شد جناب behrooz لطف میکنند و در پست
اول تاپیک اضافه میکنند .
این طوری تاپیک از سر در گمی هم خارج می شود و در هر زمان مشخص هست که چه سریالهایی
تا به حال به اشتراک گذاشته شده و کاربران پخش فعلی سریال هم مشخص هستند.
در مورد کاربران پخش هر ماه یکسری از دوستان لطف می کنند و زحمت پخش سریال رو به دوستانی
که برایشون پیغام خصوصی می فرستند بر عهده می گیرند که می توانند از طریق پیغام خصوصی به
مدیران این قسمت داوطلب این کار بشوند.
و یک نکته هم هست این که آی دی کاربران پخش سریال حتما به انگلیسی درج شود .
به نظر شما این پیشنهاد مطلوب نیست؟؟؟

در مورد جمع آوری سریال هم اکثر دوستان pt فکر می کنم با سایت زیر آشنایی داشته باشند :

www.filmnama.com

در قسمت فروش سریالها در این سایت هر ماه چندین سریال با کیفیت عالی با فرمت divx اضافه می شه . که فکر میکنم قبل از اقدام به دانلود و یا خرید سریال ها از سایت های خارجی .
سریالهایی که در این سایت برای فروش گذاشته شده خریداری کنیم .

roky

Registered User
لایک‌ها
10
با تشکر از دوستانی که لطف کردند و این تاپیک مفید رو ایجاد کردند.
دوستان من یک پیشنهادی دارم برای این که به تاپیک سر و شکل منظمی بدیم خیلیه خوب
هست که ما پست اول این تاپیک رو که جناب behrooz ارسال کرند در ادامه توضحات ایشون در پست
اول آخرین لیست از سریالهایی که تا به حال به اشتراک گذاشته شده رو به همراه فرمت وتعداد
Cd یا dvd و همچنین کاربرانی که در حال حاضر هر سریالی رو بین دوستان پخش می کنند
قرار داشته باشد. و با آپدیت لیست ایشون لطف می کنند پست اولشون رو ویرایش کنند.

مثلا لیستی به صورت زیر تهیه شود و در پست اول این تاپیک edit شود :

لیست سریال هایی که تا به حال به اشتراک گذاشته شده :

1. سریال the lost
تعداد Season و episode :
فرمت : vcd یا divx یا mpeg2 و....
حجم سریال : تعداد dvd یا cd
کاربران فعلی پخش کننده سریال :.....

2. سریال alias
تعداد Season و episode :.......
فرمت : .....
حجم سریال :....
کاربران فعلی پخش کننده سریال : .....
و
.
.
.
و به همین ترتیب هر سریالی که به لیست شیرینگ اضافه شد جناب behrooz لطف میکنند و در پست
اول تاپیک اضافه میکنند .
این طوری تاپیک از سر در گمی هم خارج می شود و در هر زمان مشخص هست که چه سریالهایی
تا به حال به اشتراک گذاشته شده و کاربران پخش فعلی سریال هم مشخص هستند.
در مورد کاربران پخش هر ماه یکسری از دوستان لطف می کنند و زحمت پخش سریال رو به دوستانی
که برایشون پیغام خصوصی می فرستند بر عهده می گیرند که می توانند از طریق پیغام خصوصی به
مدیران این قسمت داوطلب این کار بشوند.
و یک نکته هم هست این که آی دی کاربران پخش سریال حتما به انگلیسی درج شود .
به نظر شما این پیشنهاد مطلوب نیست؟؟؟

در مورد جمع آوری سریال هم اکثر دوستان pt فکر می کنم با سایت زیر آشنایی داشته باشند :

www.filmnama.com

در قسمت فروش سریالها در این سایت هر ماه چندین سریال با کیفیت عالی با فرمت divx اضافه می شه . که فکر میکنم قبل از اقدام به دانلود و یا خرید سریال ها از سایت های خارجی .
سریالهایی که در این سایت برای فروش گذاشته شده خریداری کنیم .
کاملا به جا بود منم موافقم لااقل اینجوری هرکس یه راست سراغ چیزی که میخواد میره :D
سلام خواهر/برادر (ببخشيد نميدونم کدومين:blush:!)
دوست من همون برادر :blush: :lol:
اول اينکه من خواهر لينخو هستم ولی برای اينکه کار همه راحت تر شه من فريدا هستم، اينجا منو همه ديگه ميشناسن ... :p
بله ممنون از جوابتون من شمارومیشناسم کیه که تواین فروم شمارونشناسه
بگزريم، در مورد سريال ان شرلی، من اصلاً فکر نکنم برادر شينوبی بدونن که اين تاپيک زده شده و من هم در مورد سريال ايشون صحبت کردم! :p که وقتی بيان بايد ببينيم نظر خود ايشون چيه!:eek: و ببينيم چند نفر ديگه ميخوان و شايد بتونيم به يه توافقی بين خودمون برسيم.
البته من ميدونم که اين چند روز برادر شينوبی گرفتار بودن ولی بهشون ميگم که يه سر به اينجا بزنن.:happy:

ممنون لطف میکنید به برادر شینویی اطلاع بدید ان شاالله جبران کنیم خواهر لینخو:D

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
من هم یه نظری بدم!!!
البته مسولیتش سنگینه اما یکی بیاد یه بانک سریال درست کنه هر کس هر چی داره بده بهش!
اونم لیست کنه بزاره اینجا دیگه همه به یکی مراجعه کنن!
البته میتونیم شعبه هم بزنیم!!!!

shinobi

Registered User
لایک‌ها
1
من تازه امروز اینجا رو دیدم :blush:

کار بسیار جالبی رو شروع کردید دوستان

منم سعی میکنم هر کمکی از دستم بر بیاد ;) انجام بدم

فقط یکم بهم فرصت بدین از این طوفان بیام بیرون :lol: البته اگه منو با خودش نبره

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374

engineer

Registered User
لایک‌ها
0
ایشون نسبتی با من ندراند اما کار ایشون بسیار با کیفیت است البته من تا به حال سریال از ایشون خریداری
نکردم فقط فیلم گرفتم .
فقط اخیرا شنیدم یک مقدار کارها رو به دلیل مشغله کاری دیر آماده می کنند ولی در هر صورت فوق العاده آدم
مطمئنی هستند.

AppleScruff

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
2
منم حاضر به همکاری هستم :blush: اگه کسی به Reality TV علاقه داره من فصل 1 و 2 So you think you can dance رو دارم...

engineer

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من تعریف سریال the lost رو خیلی شنیدم به نظر من یکی از محبوبترین سریلی که می تونیم به اشتراک

بگذاریم میتونه این سریال باشه .

نکته دیگر هم سعی کنیم سریالهایی رو که به اشتراک می گذاریم حجم کمتری داشته باشه مثل فرمت divx که این
طوری پخش سریال هم راحت تر و سریعتر میشه

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
دوستان من تعریف سریال the lost رو خیلی شنیدم به نظر من یکی از محبوبترین سریلی که می تونیم به اشتراک

بگذاریم میتونه این سریال باشه .

نکته دیگر هم سعی کنیم سریالهایی رو که به اشتراک می گذاریم حجم کمتری داشته باشه مثل فرمت divx که این
طوری پخش سریال هم راحت تر و سریعتر میشه
من دارمش ولی فکر کنم فقط season يکش باشه! :( فکر کنم برادر سيمور کاملشو يعنی تا season 3 رو داشته باشن. البته اگه بازم نبود من براتون تا جایی که در اومده باشه رو دفعه بعد ميفرستم.:D

راستی يه نگاه ديگه به ليست ما بندازين (هر 4 صفحه)، برادر دنيل زحمت کشيدن و يه چيزی تو همين مايه که شماا پيشنهاد داده بودين رو درست کردن. و دقيقاً هم کار پخش بين دوستان تقسيم شده:
اگر در تهران هستيد:
برای گرفتن کارتون ها با برادر دنيل تماس بگيرين و برای سريال های چينی و بقيه سريال ها با برادر شينوبی و برادر امير
اگر در شهرستان هستيد با لرد سياه تماس بگيرين برای هر 2 مورد

البته چون سريال های موجود زيادن فکر نکنم تو يه پست بشه نوشت يعنی فکر کنم 10 کيلومتر طولش بشه! :blink: فکر کنم اگه يک نفر زحمت درست کردن يه excel sheet ديگه رو بکشن و سريال های جديد رو به سريال های ما اضافه کنن ، بعلاوه توزيهات ازافی، در حق همه لطف بزرگی کردن.:happy:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا