برگزیده های پرشین تولز

فراخوان جهت مشارکت كاربران فروم براي بدست آوردن سریالهای محبوب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
شرلوک هلمز رو منم پایه ام
frantic.gif

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
برای خرید سریال شرلوک هملز
5 تا فکر میکنم بس باشه نفری 2600 اگر موافقیم بقیشو از طریق پیغام خصوصی پیگیری کنیم!

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
فکر کنم اگه يه کم صبر کنيم بهتر باشه، شايد بقيه دوستان هم اين سريال رو بخوان.:happy:

راستی کسی سريال ابو علی سينا رو نداره؟ يا اينکه ميدونين از کجا ميشه پيداش کرد؟:eek:

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
نمیدونم به درد کسی میخوره یا نه، ولی من هم مینی سریال BAND OF BROTHERS رو دارم. محصول 2001.
(6 دی وی دی - 10 چپتر - دی وی دی آخر پشت صحنه و the making of)

3zw4rog.jpg

داستان سریال: آماده سازی نیروی هوایی (US Airbourne) - حمله بزرگ نورماندی، اینبار از دید نیروی هوایی - وقایع بعد از اون

سطح فنی سریال: فوق العاده (به لینک IMDb اش سری بزنید بد نیست) - اگه کیفیت ساخت اش از نجات سرباز رایان بیشتر نباشه، کمتر هم نیست.

سطح احساسی سریال!: وقتی سریال تموم شد، دعا میکنید ای کاش تموم نمیشد! انقدر به شخصیت هاش علاقه مند میشید.

ضمنا تمام وقایع این سریال از روی حقیقت ساخته شده.

استیون اسپیلبرگ و تام هنکس، تهیه کننده های اجرایی Band of Brothers هستن.

برای اطمینان خاطر:امتیاز 9.6 از IMDb!!! بر اساس رای 30000 کاربر (یعنی تقریبا 90 درصد کاربر ها به این فیلم 10 از 10 دادن)

اگه احتیاج بود من در خدمت هستم (خودم پیشنهاد اش میکنم صد در صد مخصوصا اینکه فقط 6 دی وی دی هست)

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
من ارتش سری رو چه جوری تهیه کنم؟!

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
خب دوستان برای تهیه سریال شرلوک هلمز به Daneel Olivaw PM بدید لطف کردن و مسئولیتش رو قبول کردند
کسانیکه که تمایل دارن همکاری کنن به ایشون خبر بدن انتخاب زمان خرید هم با ایشون هست!

نمیدونم به درد کسی میخوره یا نه، ولی من هم مینی سریال BAND OF BROTHERS رو دارم. محصول 2001.
عجب سریالیه این!!!
کم کم دارم تحریک میشم که ازت بگیرم! :D
به نظر خیلی جالب میاد
در مورد ارتش سری هم کمی صبر کن در دست اقدام هست انشاا.. به زودی حل میشه

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
پشیمون نمی شی، مطمئن باش!

من خودم 3 دفعه کامل دیدمش و کاملا اشتیاق دارم باز هم ببینم!

engineer

Registered User
لایک‌ها
0
من دارمش ولی فکر کنم فقط season يکش باشه! :( فکر کنم برادر سيمور کاملشو يعنی تا season 3 رو داشته باشن. البته اگه بازم نبود من براتون تا جایی که در اومده باشه رو دفعه بعد ميفرستم.:D

راستی يه نگاه ديگه به ليست ما بندازين (هر 4 صفحه)، برادر دنيل زحمت کشيدن و يه چيزی تو همين مايه که شماا پيشنهاد داده بودين رو درست کردن. و دقيقاً هم کار پخش بين دوستان تقسيم شده:
اگر در تهران هستيد:
برای گرفتن کارتون ها با برادر دنيل تماس بگيرين و برای سريال های چينی و بقيه سريال ها با برادر شينوبی و برادر امير
اگر در شهرستان هستيد با لرد سياه تماس بگيرين برای هر 2 مورد

البته چون سريال های موجود زيادن فکر نکنم تو يه پست بشه نوشت يعنی فکر کنم 10 کيلومتر طولش بشه! :blink: فکر کنم اگه يک نفر زحمت درست کردن يه excel sheet ديگه رو بکشن و سريال های جديد رو به سريال های ما اضافه کنن ، بعلاوه توزيهات ازافی، در حق همه لطف بزرگی کردن.:happy:

خیلی عالیه فقط لطف می کنید آی دی دوستانی رو که معرفی فرمودید به صورت انگلیسی درج کنید

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

engineer

Registered User
لایک‌ها
0
در مورد شرلوک هولمز منم به قول دوستان پایم ولی بازم یک چند روزی صبر کنیم تعداد دوستان بیشتر بشه مثلا
به 14 تا برسه سهم هر نفر بشه فقط 1000 تومان بهتر نیست ؟

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
در مورد سریال شرلوک هلمز یه چند روزی صبر می کنیم تا اگه کس دیگه ای هم خواست بگه. هر کس که تمایل به مشارکت توی خرید داره در ظرف 2-3 روز آینده توی همین تاپیک بگه یا به من پی ام بزنه ...
307yk40.gif

engineer

Registered User
لایک‌ها
0
در مورد سریال شرلوک هلمز یه چند روزی صبر می کنیم تا اگه کس دیگه ای هم خواست بگه. هر کس که تمایل به مشارکت توی خرید داره در ظرف 2-3 روز آینده توی همین تاپیک بگه یا به من پی ام بزنه ...
307yk40.gif

شما هم هر از چند گاهی آی دی و تعداد دوستانی که برای این کار اعلام آمادگی کردند رو مشخص کنید تا بعد

از رسیدن به یک تعداد متعارف این سریال را خریداری کنیم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,346
منم پایه شرلوک هلمز هستم..البته خودم یه زمانی مجموعه رو کامل و ریپ شده از روی 22 تا DVD-9 داشتم که الان ندارم متاسفانه...یکی از دوستان تعداد زیادی از قسمتها رو داره ولی بای بپرسم چند سیزن هست..

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
307yk40.gif
گفتین زبان اصلیه؟
اگر آره، زیر نویس انگلیسی هم داره یا نه؟

ضمنا، کلا چند تا دی وی دی میشه؟

ممنون...!

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102

......................................................................................................
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
این رو هم هستم! باید جالب باشه!!!
البته امیدوارم دوستان دیگه هم پایه باشن تا تقسیم قیمت کنیم!

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0

سلام به همه دوستان که زحمت راه اندازی این تاپیکو کشیدن و امیدوارم با کمک هم بتونیم به مجموعه های مورد علاقمون برسیم.

سلام به همگی

6- يه مشگل اينجا هست. ميدونيم که پست ايران دره همه پاکت ها و جعبه های پستی رو باز ميکنه و بعدش هم همه cd ها و dvd ها رو برميدارن بعد زنگ ميزنن بهتون و جلوی روتون dvd رو از وسط 2 نصف ميکنن يا ميگن که ما اينو برداشتيم برای خودمون، خوش اومدين!:eek::eek::eek: خوب چی کار کنيم؟ ميشه پست شه کانادا و من دوباره برای شما بفرستم ولی اين توی 1-3 ماه آينده که پدر من بر ميگردن ايران عمليه! البته اگه کسه ديگه اي مسافر داشته باشه که فوق العاده هست.:rolleyes:

حالا اصلاً ببينيم با اين شرايط چه کسانی پايه هستن؟ اصلاً به تعداد ميرسيم يا نه؟:eek:
از نظر قيمت که ارزونتر از اين ممکن نيست بتونيم پيدا کنيم، ميمونه مشگل زبان!
در مورد پست هم بايد يه فکری بکنيم.

[/LEFT]

من که با پست اون به کانادا موافقم.
با این وضعیت پست اصلا منطقی نیست که به ایران پست بشه.

فکر کنم اگه يه کم صبر کنيم بهتر باشه، شايد بقيه دوستان هم اين سريال رو بخوان.:happy:

راستی کسی سريال ابو علی سينا رو نداره؟ يا اينکه ميدونين از کجا ميشه پيداش کرد؟:eek:

منم فکر میکنم اگه بیشتر صبر کنیم تا همه اونایی که دوست دارن مشارکت کنن از این سایت مطلع بشن بهتر باشه. چون برای خرید جنگجویان کوهستان هم ییهو 5 نفر به تعداد اضافه شدن.

راستی منم خیلی دوست دارم که سریال ابو علی سینا رو ببینم.
----------------

در مورد سریال شرلکهلمز منم حاظرم مشارکت کنم البته اگه زیرنویس انگلیسی داشته باشه بهتره چون واسه من یکی که لهجه بریتیش واقعا مصیبتیه.:wacko: :lol:

shinobi

Registered User
لایک‌ها
1
شما ها چقدر عجله دارین :D

من این سریال ها رو الان دارم و میزارم وسط

sherlok holmes
friends
joey
joey 2 1-14*
Anne of Green Gables
Road to Avonlea

فقط یه مشکلی هست اونم اینه که برای تکثیر سریالهایی که تعداد دیسکهاشون زیاده زمان زیادی باید صرف کرد
اگه یکی پیدا بشه که بتونه با داپلیکیتور تکثیر کنه خیلی خوب میشه

این شرلوک هلمزی که میخواستین هم هفت فصله و زبان انگلیسی و بیشتر قسمتهاش هم سافت ساب انگلیش هم دارن. دنبالش نگشتم ولی ممکنه اون چند قسمتی که ندارن هم زیرنویسشون پیدا بشه
دایوایکسه و فکر کنم 4 تا دیویدی بشه. خودم هر فصل رو جدا رو یه دیویدی زدم. برا همین میگم فکر کنم رو 4 تا دیسک هم جا بشه

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,346
منم تقریبا هر چی دارم دسترنج استاد شینوبیه..
worthy.gif

فقط یه هرکول پوارو تو 5+1 فصل ( هنوز کامل نشده دانلودش البته) رو اضافه دارم..:)

برای تکثیر یه فکرایی میشه کرد..گرچه زیاد به دوبلیکیتور من اعتماد ندارم..( یه شیوه که دوستان بکار میبرن کنتلر USB Acard برای انتقال مستقیم به دوبلیکیتور هستش..

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
افسانه شجاعان دوبله[/RIGHT]

friends

فقط یه مشکلی هست اونم اینه که برای تکثیر سریالهایی که تعداد دیسکهاشون زیاده زمان زیادی باید صرف کرد
اگه یکی پیدا بشه که بتونه با داپلیکیتور تکثیر کنه خیلی خوب میشه

این شرلوک هلمزی که میخواستین هم هفت فصله و زبان انگلیسی و بیشتر قسمتهاش هم سافت ساب انگلیش هم دارن. دنبالش نگشتم ولی ممکنه اون چند قسمتی که ندارن هم زیرنویسشون پیدا بشه
دایوایکسه و فکر کنم 4 تا دیویدی بشه. خودم هر فصل رو جدا رو یه دیویدی زدم. برا همین میگم فکر کنم رو 4 تا دیسک هم جا بشه

اقا يعني
افسانه شجاعان دوبله
friends
رو داريد؟
يعني فقط پول دي وي دي وپست ميخواهيد بگيريد؟چند؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا