برگزیده های پرشین تولز

فراري از سربازي | معاف از سربازي | آش خور . كدام يك؟

p9q

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام
بنده یه دوست دارم که یک ماه از طلاق پدر و مادرش گذشته. این بنده خدا دانشجو هست معافیت تحصیلی داره
میخوام بدونم میتونه در حیت تحصیل درخواست کفالت مادرش رو بده؟
ممنون میشم پاسخگو باشید

MVGroup

Registered User
لایک‌ها
180
سلام
بنده یه دوست دارم که یک ماه از طلاق پدر و مادرش گذشته. این بنده خدا دانشجو هست معافیت تحصیلی داره
ممنون میشم پاسخگو باشید
بهترین راهش اینه بره **** وظیفه از مسئولش سؤال کنه.
آخرین شرایط کفالت (2 سال پیش) این بود که پدر/مادر بالای 65 سال باشه. تک‌پسر خانواده باشه.

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
متذکر شوم سال 57که سربازا جلوی اعتراضات ایستادن نهایتا توسط همون مردم اعدام شدن الان زمان خدمت کردن نیست...دم انتخابات وضعیت اقتصادی وحشتناک............اندکی تامل کنید

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
سلام
ممنون میشم پاسخگو باشید

تا جایی که یادمه باید 7 سال از زمان طلاق پدر و مادر گذشته باشه , باید برید سوال کنید ببینید قانون تغییر کرده یا نه

خیلیا رو دیدم میگفتن کارت پایان خدمت به چه درد میخوره و من نمیرم سربازی و ... بعد دست آخر یه جا گیر افتادن با 30 سال سن پاشدن رفتن.

کجا گیر افتادن دقیقا ؟ من خیلی دوست داشتم توی این عمری که از خدا گرفتم یه نفر بگه کارت پایان خدمت داری ؟ از زمانی که گرفتم یکبار هم از کیف در نیومده !

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,386
تا جایی که یادمه باید 7 سال از زمان طلاق پدر و مادر گذشته باشه , باید برید سوال کنید ببینید قانون تغییر کرده یا نه

کجا گیر افتادن دقیقا ؟ من خیلی دوست داشتم توی این عمری که از خدا گرفتم یه نفر بگه کارت پایان خدمت داری ؟ از زمانی که گرفتم یکبار هم از کیف در نیومده !
من ۱۲ سال گواهینامه دارم ی پلیسم تا حالا ازم گواهینامه نخاسته،تا داریش به کارت نمیاد ولی نداشته باشی دم به دیقه کارت پایان خدمت میخان خخخ

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
سلام
ممنون میشم پاسخگو باشید
با سلام
تا اونجایی که من می‌دونم تا وقتی که محصله خوب معاف از تحصیل هست ولی وقتی تحصیلات تموم شد. اگر مادر یا پدر تنها و کسی رو نداشته باشند درصورتی که بیماری یا شرایط جسمی و یا حتی روانی والدین جوری باشه که نتونن از پس خودشون بربیان می‌تونه فرزند معافیت دائم بگیره

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
متذکر شوم سال 57که سربازا جلوی اعتراضات ایستادن نهایتا توسط همون مردم اعدام شدن الان زمان خدمت کردن نیست...دم انتخابات وضعیت اقتصادی وحشتناک............اندکی تامل کنید

زاویه دید جالبی بود :)

p9q

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام دوستان شماره **** وظیفه چند؟

gheymeh

Registered User
لایک‌ها
67
[IMG]http://khatati.com/draw.aspx?st=54221[/IMG]
سلام دوستان شماره **** وظیفه چند؟
نگاه کن کلمه نظــــــــام رو **** خخخخ !!!‌ چه ادمینی

تلفن گویا :
كارشناسان سامانه تلفن گويا به شماره 096480 در طول ايام هفته آماده ارائه مشاوره به شما متقاضيان محترم در زمينه قوانين و مقررات خدمت وظيفه عمومي مي باشند .

ساعات فعالیت :
ساعات پذیرش مراجع کننده گان به سازمان وظیفه عمومی ناجا به شرح ذیل می باشد .

از شنبه تا چهارشنبه 7:30 الی 13:00

آدرس :
تهران ، میدان سپـــــاه ، سازمان وظیفه عمومی ناجا

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,015
تازگیا شنیدم اگر شرکت دانش بنیان باشه داشته باشی معافیت میدت شرایطشو کسی میدونه؟

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,386
بچه هایی که اینجا در مورد راه های معافیت بحث و تبادل میکنن اگه سربازی رفته بودن تا الان تموم شده بود.
معافی گرفتن جدیدا خیلی سخت شده برادر من تومور مغزی عمل کرده بود معاف از رزم داده بودن با کلی دردسر معافیت که باید میدادن بهش گرفت.یعنی کسی که حقش بود معاف شه زوری دادن بقیه که جای خود داره

بالا