برگزیده های پرشین تولز

فرا خواني براي تحريم و نخريدن گوشيهاي اندروييدي

Saeid Hosseini

Registered User
لایک‌ها
1,161
منم موافقم
بیاین یه کمپین راه بندازیم گوگل رو تحریم کنیم ؟
اونایی که الان می خوان بیان نظرات گهربارشون رو مبنی بر اینکه « برو بابا گوگل رو مگه میشه تحریم کرد ؟ » و از این دست حرفا بزنن بدونن که چرا نشه ؟!
حداقلش ما کاربرای ایرانی که می تونیم ازش استفاده نکنیم ؟ شما فکر کردید که گوگل تا ابد ابرقدرت اینترنت خواهد ماند ؟ مگه قبل از فیسبئک شبکه اجتماعی دیگه ای وجود نداشت ؟ مثلا مای اسپیس ! چرا فیسبوک اومد و گوی سبقت رو ازش ربود ؟ فردا هم نوبت خود همین فیسبوک خواهد بود که یکی ازش بهتر بیاد . گوگلم همین حالت رو داره . همین الانم موتورهای جستجوی خیلی خوبی به جز گوگل وجود دارن . اصلا نتایج گوگل به درد بخورم نیستن ! مثلا من نتایجی که از bing می گیرم برام خیلی مفیدتره تا گوگل ! این از موتور جستجوش . در مورد سیستم عامل مزخرف اندورید ! هم همین بس که خود مرحوم جابز گفت این کپی از روی ios هست . واقعا من کار با ios رو ترجیح می دم یا هر سیستم دیگه مثل ویندوز فون . اپل هم خدمات چندانی نمیده به ایرانیها اما لااقل هیچ شرکتی جز گوگل تا به حال نیومده به خاک کشور ما دست درازی کنه ! حذف نام خلیج پارس و غیره ! جدیدا هم مثل اینکه گوگل اذربایجان ایران رو متصل کرده به باکو !
در کل من خیلی کم پیش میاد از گوگل استفاده کنم و سعی می کنم کنارش بزارم چون جایگزینهای مناسبی دارم براش .
موفق باشید
جون من حالا همین یه دفه رو بیخیال شو و گوگلو تحریم نکن؟؟؟:D:D:D

T I A M A T

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
مهم نیست براشون . کل ایران هم نخرن ضربه ای بهشون وارد نمیشه . فقط خودتونو محروم کردید

بالا