• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
جديدترين سايت سورف با طراحي عالي و سود مناسب
25%‌ روزانه براي 5 روز

براي ثبت نام اينجا كليك كنيد :
http://www.25dailypro.com

With 25dailypro.com You can earn up to $1250.00 for each day that you log in and watch our page rotation of websites.

Make up to 125% in 5 days; that's 25% PROFIT in just 5 days! You can increase your earnings with no extra effort by upgrading your account with $5.00 or more. Each day, you can earn up to 25% of the money you pay in - up to $1250.00 daily for you!

If you choose to refer 25dailypro.com to your friends, you can get up to 5% of the cash value of the upgrade levels they purchase.

We give you 25 free credits when you join and you can earn, win or buy more. Each credit allows You one website view for 20 seconds.
We add one credit to your account for every site you view and we deduct one each time your site is shown.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
به نقل از mahyar2020 :
جديدترين سايت سورف با طراحي عالي و سود مناسب
25%‌ روزانه براي 5 روز

براي ثبت نام اينجا كليك كنيد :

With 25dailypro.com You can earn up to $1250.00 for each day that you log in and watch our page rotation of websites.

Make up to 125% in 5 days; that's 25% PROFIT in just 5 days! You can increase your earnings with no extra effort by upgrading your account with $5.00 or more. Each day, you can earn up to 25% of the money you pay in - up to $1250.00 daily for you!

If you choose to refer 25dailypro.com to your friends, you can get up to 5% of the cash value of the upgrade levels they purchase.

We give you 25 free credits when you join and you can earn, win or buy more. Each credit allows You one website view for 20 seconds.
We add one credit to your account for every site you view and we deduct one each time your site is shown.

بچه ها به نظر شما این سایت چقدر عمر می کنه؟

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
کمک کنید لطفا.
یکی جواب منو بده.

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
دوست عزيز در مورد هيچ سايتي نمي شه اظهار نظر كرد كه فلان سايت اين قدر كار مي كنه و اون يكي اينقدر .!
براي اينكه اين كارا سر حساب كتاب نيستش كه:happy: ...

...ولي از چند نظر من از اين سايت خوشم اومد : به خاطر طراحي عالي سايت و اسكريپت هاي اون -فروم سايت - پاسخ دهي Admin ‌و ... تقريبا مثل 12 daily مي مونه . 12 daily هم كه 6 ماه كه داره كار مي كنه و با اين سر و وضع فكر مي كنم كه اين سايت هم وضعيت اونو داره . دليل ديگه اينكه اين سايت تازه شروع به كار كرده و پرداختي داشته (توي froumهم نوشته ) و به نظر من الان براي سرمايه گزاري وقت مناسبي هستش .
حالا تصميم با خودت هست:happy: ...

اگه مشكلي هم با كاركردن با سايت داشتي برام pm بزار . ممنون

اين هم لينك سايت : http://www.25dailypro.com

---

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
خیلی ممنون که جواب دادی.
34.gif

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پنجمين پرداخت از 12daily دريافت شد. 2160 دلار!!

اما من در اين برنامه وبرنامه هاي مشابه تا پايان سال جاري ميلادي ديگر پول نخواهم گذاشت. تا يكي دو ماه ديگر كه اوضاع مناسبتر باشد.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
حسابی پول داریا.

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
به نقل از tnh_z :
پنجمين پرداخت از 12daily دريافت شد. 2160 دلار!!

اما من در اين برنامه وبرنامه هاي مشابه تا پايان سال جاري ميلادي ديگر پول نخواهم گذاشت. تا يكي دو ماه ديگر كه اوضاع مناسبتر باشد.

کار درستی می کنید
به حداقل رساندن ریسک در اینکار به مراتب مهمتر از به حداکثر رساندن سوده
موفق باشید

ruiner_zer0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من الان 6 روزه گذشته به حسابم پول ريخته نشده:( در تاريخ $0 (Updated: 2005-11-17 اكانت مت آپگريدش اكسپاير شد كه حسابم صفر شد:hmm: بعد كه الان 24 ام هست هيچ پولي به من ندادن:(

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از ruiner_zer0 :
من الان 6 روزه گذشته به حسابم پول ريخته نشده:( در تاريخ $0 (Updated: 2005-11-17 اكانت مت آپگريدش اكسپاير شد كه حسابم صفر شد:hmm: بعد كه الان 24 ام هست هيچ پولي به من ندادن:(
7 روز طول داره دقیقا تا بده پولو

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از ruiner_zer0 :
راستی یادم رفت امروز جمعه روز تعطیلی thanksgiving تو آمریکاست و اگر اخبار 12daily رو خونده باشی گفته که 42-25 نوامبر تعطیل هستن و حتی نمی خواد 12 سایت رو ببینی چون خودشون پول رو میریزن تو اکانت و انجمنشون هم به حالت read only درآوردن پس اگر تا شنبه ندادن اون موقع میشه گفت ... :p

ruiner_zer0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا الان ساعت 2 ظهر هست و الان كه چك كردم 12DailyPro پولم رو پرداخت كرد:D اي بابا:blush:

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از ruiner_zer0 :
آقا الان ساعت 2 ظهر هست و الان كه چك كردم 12DailyPro پولم رو پرداخت كرد:D اي بابا:blush:
من که گفتم میده پول رو حداقل تا آخر ماه دسامبر و قبل از اتمام سال میلادی قابل اطمینان و من تا اون موقع پول میزارم اما برای سال جدید باید یک ماه صبر کرد دید چی میشه ;)

Behnam_frantic

Registered User
لایک‌ها
0
این سایت ادعا می کند که در بازار های مالی فارکس کار می کند .
"ما در بازارهای مالی آسیا وآمریکا کار می کنیم وسودی که به شما پرداخت می کنیم تنها 50%سود اصلی ما است."

· در هر حال با توجه به ساختار وسود منطقی که می دهد بعید است کمتر از 2سال فعالیت کند.این سایت روزانه 1%سود پرداخت می کند البته به شرط آن که 40آگهی تبلیغاتی را ببینید!وسود ها را در آخر هر ماه به حساب ایگولد شما واریز می نماید.این سایت مشابه STUDIO TRAFFIC عمل کرده که بیشتر از 2سال است مشغول فعالیت می باشد وروزانه 1% سود می دهد ولی متاسفانه دیگر به کشور ایران خدمات نمی دهد. سود رفرال ان هم 10% است. دقیقا مثل STUDIO TRAFFIC $10 رایگان می دهد. یعنی شما بدون سرمایه هم می توانید ازاین سایت سود کنید.یعنی با دیدن 40 سایت در روز می توانید روزانه 0.8% سود کسب کنید.
من چیزه بیشتری از این سایت نفهمیدم اگه از دوستان کسی چیزه بیشتری میدونه اینجا بگه:)

http://www.4xinvest.com/?ref=33

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
خوب همین که مجانیه خوبه دیگه اول امتحان میکنیم.اگه پولو داد بعد میریم پول میذاریم.شما الان سرف نمیکنی؟

Behnam_frantic

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از hadipro :
خوب همین که مجانیه خوبه دیگه اول امتحان میکنیم.اگه پولو داد بعد میریم پول میذاریم.شما الان سرف نمیکنی؟

من الان 2 روزه که دارم surf میکنم

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
بچه ها کمک کنید.
من نمی دونم با کدوم گزینه می تونم پولم رو بگیریم.
لطفا کمک کنید.

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
بچه ها من با 25dailypro کار می کنم.الان هم 5 روز گذشته.نمی دونم تا کی باید سارف کنم.کمک کنید.من کی می تونم پولم رو بگیرم؟
25.gif

Behnam_frantic

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از vkamali :
بچه ها من با 25dailypro کار می کنم.الان هم 5 روز گذشته.نمی دونم تا کی باید سارف کنم.کمک کنید.من کی می تونم پولم رو بگیرم؟
25.gif

من عضو 25dailypro نیستم که بدونم چجوری کار میکنه؟؟

از بچه های که با 25dp کار میکند میخوام جواب این دوستمونو بدن

بالا