• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

MOSTAFA007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Behnam_frantic :
این یک سایت با درصد سود کمه که با 12$ نمیشه از اون درامد داشت این 12$ بهتره بریزی تو 12dp که درصد سود دهی اش بالاست و زود بهت پرداخت میکنه

http://www.12dailypro.com

ممنون از راهنماییت;) ;) ;)

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
راستی کم کم باید از 12dp ترسید.خیلی وقته داره کار میکنه!

Behnam_frantic

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از hadipro :
راستی کم کم باید از 12dp ترسید.خیلی وقته داره کار میکنه!

به نظر من برای چند ماهی هنوز کار میکنه چون الان که داره خوب جواب میده
به نظرم الان دیگه با مبالغ زیاد up نکنید با سود پولهایی که قبلا از این سایت گرفتین کار کنید تا اگه احیانا سایتش scam از اب دراومد زیاد ناراحت نشین

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
کاش میشد فهمید مثلا سایتی که الان راه افتاده چقدر کار میکنه.همین 12دیلی رو اولاش همه میگفتن دووم نمیاره.خیلی ها هم مثل من ترسیدن پول بذارن چون ممکن بود امروز یا فردا بسته بشه.الان هم که دیره برای سرمایه گذاری!

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از hadipro :
کاش میشد فهمید مثلا سایتی که الان راه افتاده چقدر کار میکنه.همین 12دیلی رو اولاش همه میگفتن دووم نمیاره.خیلی ها هم مثل من ترسیدن پول بذارن چون ممکن بود امروز یا فردا بسته بشه.الان هم که دیره برای سرمایه گذاری!
این سایت : http://www.dadndaves.net/?ref=15552 به گفته بیشتر کسایی که تو کار هستم حداقل یکسال دیگه میشه روش حساب کرد کسی که اداره میکندش 2 سال تو این کار تجربه داشته و خودش صاحب سایتیه که همین سایتهای سورف رو دربارش نظر میده و تو بیشتر فروم ها میشناسنش و تازه شروع به کار کرده و روزی 1% میده و میشه روش حساب باز کرد ;)

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
آقا این 25dailypro چه جوری کار می کنه.
اصلا توی اتو سرف ها چه جوری باید پول رو گرفت؟

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
hitzpAY دچار حمله ddos شده اما اون یکی رو نمی دونم

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان راستش من درباره 12 دیلی چیزی نمیدونستم فکر میکردم بعد ار چند روز که سورف کنم اکتیو میشم و میتونم باهاش کار کنم در حال حاضر 20 روز هر روز سورف کردم و تازه فهمیدم باید توش سرمایه گذاری میکردم حالا میخواهم 6 دلار توش سرمایه بگذارم میخواستم بدونم میتونم با همان اکانتم پول را بگذارم و یا چون در آن اکانت پول نداشتم و فقط سورف میکردم اکانتم از بین رفته البته هنوز میتونم با آن اکانتم وارد سایت بشوم و اگر قبول کنه از اول باید سورف کنم یا اینکه سود این 20 روز سورف کردن الکی رو به من میده اگر قبول نکرد آیا میتونم یک اکانت جدید بسازم یا اینکه از هر کامپیوتر یکبار میشه عضو شد لطفا" کمکم کنید ممنون میشم

Behnam_frantic

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از vkamali :
آقا این 25dailypro چه جوری کار می کنه.
اصلا توی اتو سرف ها چه جوری باید پول رو گرفت؟

تو سورفها معمولا بعد از اتمام pending خودش پرداخت میشه؟؟

شما 5 روزتون تموم نشده هنوز؟؟

Behnam_frantic

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از payam_2002us :
سلام دوستان راستش من درباره 12 دیلی چیزی نمیدونستم فکر میکردم بعد ار چند روز که سورف کنم اکتیو میشم و میتونم باهاش کار کنم در حال حاضر 20 روز هر روز سورف کردم و تازه فهمیدم باید توش سرمایه گذاری میکردم حالا میخواهم 6 دلار توش سرمایه بگذارم میخواستم بدونم میتونم با همان اکانتم پول را بگذارم و یا چون در آن اکانت پول نداشتم و فقط سورف میکردم اکانتم از بین رفته البته هنوز میتونم با آن اکانتم وارد سایت بشوم و اگر قبول کنه از اول باید سورف کنم یا اینکه سود این 20 روز سورف کردن الکی رو به من میده اگر قبول نکرد آیا میتونم یک اکانت جدید بسازم یا اینکه از هر کامپیوتر یکبار میشه عضو شد لطفا" کمکم کنید ممنون میشم

ببین دوست عزیز اگه میتونی با همون اکانت وارد بشی یعنی هنوز delet نشده.

ولی شما بهتره به Account expires نگاه بندازین که چه تاریخی رو نشون داده یعنی چند روز به پایان اکانتتون مونده.
ولی اینکه از یه کامپیوتر 2 تا اکانت باز کنین هر 2 تاش delet میشه پس مواظب باشن.

حالا اگر up کنین دیگه 20 روز سورف اولی حساب نمیشه بلکه از روزی که upgrade کردین شروع میشه.

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
مرسی از راهنماییتون دوست عزیز اما من از کجا باید account expire را چک کنم و اگه اکانتم delete بشه آنوقت میتونم یک اکانت جدید باز کنم یا اینکه باز هم متقلب شناخته میشم و نمیتونم

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
ببخشید باز هم مزاحم شدم من اکانتم 17 نوامبر یعنی 15 روز پیش مهلتش تمام شده اما حالا اگر اکانتم را delete کنم میتونم دوباره عضو بشم یا اینطوری 2 بار حساب میشه و نمیتونم کار کنم

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
12دیلی که پول نمیده تا توش سرمایه نذاری و معمولا بعد 7 روز برای اکانتهای تازه باز شده بیشتر مهلت سرمایه گذاری نمیده و لهتره به قول دوستمون اول ببینی کی دقیقا اکسپایر میشه و بعد سرمایه بزاری. و یک پیشنهاد اونم اینکه تا قبل 8 ماه دسامبر اگر خواستی پول بزار چون در اونصورت تا قبل 2006 پولتو پس میده و بعد از این تاریخ یکم ریسک سرمایه گذاری بالاست چون سال عوض میشه و خیلی سایتها می بندن.
در مورد دوتا اکانت هم که اگر با یک IP باشه هردو رو می بنده اما من خودم یک اکانت داشتم 306$ با IP خودم و مرورگر firefox و یکی دیگه هم باز کردم 156$ با مرورگر IE و IP از طریق پروکسی و حتی شماره ایگولد و ایمیل جداگانه و خوشبختانه هر دو به سلامتی کار کرد و پولو پس گرفتم :D و 660 دلار سود خالص :D و دیگه پول نمیزارم تا سال آینده ;)

Behnam_frantic

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از payam_2002us :
ببخشید باز هم مزاحم شدم من اکانتم 17 نوامبر یعنی 15 روز پیش مهلتش تمام شده اما حالا اگر اکانتم را delete کنم میتونم دوباره عضو بشم یا اینطوری 2 بار حساب میشه و نمیتونم کار کنم

شما اگه تونستین اکانتتونو delet کنین خوب میتونین یه اکانت جدید باز کنین ولی اگه نتونستین delet کنین یعنی میتونین با همون اکانت up کنین

Behnam_frantic

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از tehrancyber :
12دیلی که پول نمیده تا توش سرمایه نذاری و معمولا بعد 7 روز برای اکانتهای تازه باز شده بیشتر مهلت سرمایه گذاری نمیده و لهتره به قول دوستمون اول ببینی کی دقیقا اکسپایر میشه و بعد سرمایه بزاری. و یک پیشنهاد اونم اینکه تا قبل 8 ماه دسامبر اگر خواستی پول بزار چون در اونصورت تا قبل 2006 پولتو پس میده و بعد از این تاریخ یکم ریسک سرمایه گذاری بالاست چون سال عوض میشه و خیلی سایتها می بندن.
در مورد دوتا اکانت هم که اگر با یک IP باشه هردو رو می بنده اما من خودم یک اکانت داشتم 306$ با IP خودم و مرورگر firefox و یکی دیگه هم باز کردم 156$ با مرورگر IE و IP از طریق پروکسی و حتی شماره ایگولد و ایمیل جداگانه و خوشبختانه هر دو به سلامتی کار کرد و پولو پس گرفتم :D و 660 دلار سود خالص :D و دیگه پول نمیزارم تا سال آینده ;)

ریسک خیلی بزرگی کردین:f34r: :f34r:

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
کیف اینکار به ریسکشه اما زیاد هم ریسک نبود اگر مثل من روزی 5 ساعت از وقتت رو برای اینکار اون گشتن تو انجمنهای خارجی که در اینباره حرف میزنن مثل talkgold بزاری راه های کم کردن این ریسک رو می فهمی. من به این نتیجه رسیدم که اگر کسی می خواد از اینکار سود در بیاره باید بهش به دید یک شغل نگاه کنه یعنی روزی 5-6 ساعت مطالعه و تحقیق درباره اون سایتی که می خواهی عضو بشی. تازه 150$ اولیه هم مال خودم نبود از GF قرض کردم :D خیلی مزه میده این سود نه !!! :p

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
به نقل از tehrancyber :
کیف اینکار به ریسکشه اما زیاد هم ریسک نبود اگر مثل من روزی 5 ساعت از وقتت رو برای اینکار اون گشتن تو انجمنهای خارجی که در اینباره حرف میزنن مثل talkgold بزاری راه های کم کردن این ریسک رو می فهمی. من به این نتیجه رسیدم که اگر کسی می خواد از اینکار سود در بیاره باید بهش به دید یک شغل نگاه کنه یعنی روزی 5-6 ساعت مطالعه و تحقیق درباره اون سایتی که می خواهی عضو بشی. تازه 150$ اولیه هم مال خودم نبود از GF قرض کردم :D خیلی مزه میده این سود نه !!! :p
خوب پس حالا چه 10$ سود چه 1000$ سود.........همه رو باید واسه GF خرج کنی........

بالا