• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

caspianit1001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی میدونه google.biz زاثقش پرداخت نداره ... یعنی scam شده

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
سرمایه گذاری در این شرایط زیاد توصیه نمیشه .
معمولا سرمایه گذاری یک ماه بعد از کریسمس توصیه میشه.
در ضمن سرمایه گذاری باید ترکیبی باشه.
اتوسورف و هایپ و ... با هم و به تعداد زیاد.
مثلا در ده سایت اتوسورف و ده سایت هایپ با سود معقول و طراحی مناسب.
ریسک بکنید ولی حماقت نکنید.

MOSTAFA007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا شما پیشنهاد میدی بزاریم بعد کریسمس دوباره شروع کنیم به کار
اگه اینجوره
از چندم شروع کنیم

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
من فکر کنم 2 ماه قبل و 1 ماه بعد از سال میلادی نباید توی هایپ ها پول گزاشت.
البته این رو از یه نفر شنیدم.

TakGold.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت TAKGOLD اختصاص به آموزش و راهکارهای تجارت الکترونیک دارد.
این سایت با هدف رشد و گسترش تجارت الکترونیک مطمئن و سالم تاسیس شده است.
ما در این سایت کوشش میکنیم علاوه بر خرید و فروش ایگولد راههای مطمئن کسب درآمد اینترنتی و همچنین سایتهای معتبر در این زمینه را به شما نشان دهیم . در این سایت شما با انواع مختلف روش های کسب درآمد در خانه و شرکت در شبکه های سرمایه گذاری و اصول اولیه تجارت الکترونیک آشنا می شوید.
امیدواریم شما عزیزان با ارسال نظرات و پیشنهادات خود مارا در هرچه بهتر کردن این وب سایت یاری نمائید. انجمن تخصصی تک گلد برای شما در نظر گرفته شده تا در محیطی دوستانه به تبادل اطلاعات بپردازیم و هریک از شما پاسخگوی سوالات دیگری باشد.

آخرين تغييرات در سايتهاي سورف و هايپ و آشنايي با قديمي ترين افراد در اين عرصه

حتما عضو شويد:
http://www.takgold.net/forum/index.php

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
به نقل از h53067 :
من هم نگفتم همیشه میمونه ولی تو این 6 - 7 ماهی که کار کرده من سود خوبی ازش بردم!!!:D
خدا كنه هميشه بمونه.

EH$@N

Registered User
لایک‌ها
14
12dailypro جشن نيكوكاري گذاشته!:D اگه نخواد اينجوري پولارو جمع كنه بره خوش بحال كسي كه اون ماشين 17000 دلاري رو برنده ميشه:wacko:

arman1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
به همه
من این تایپیک ها از اول تا آخر نخوندم
اما به همه بگم اینها فقط کلاه برداری است.
به این سیستم های بازاریابی مالی HYIP میگن که معنی آن تقریبا" سرمایه گذاری با ریسک بالا است . عده کمی کمی شانس بیارن و خیلی زرنگ باشن از این سیستم ها در آمد کسب می کنن و مابقی ...........
در هر صورت خیلی از آنها وعده پس دادن پول در صورت انصراف رو میگن ولی بیشترشون عمل نمی کنن .
خیلی از سایتها هم بعد از چند روز سود عالی یک هو غیب میشن و .........
با این اوصاف اگه پول زیادی دارین بریزین تو شکم اونها
من بیچاره که تازه وارد بودم حدود 4 سال پیش چیزی حدود 150 دلار مستقیم و چیزی حدود یک سال هزینه اینترنت ، تلفن ، و وقتمو واسه اونها دادم.
حالا این شما و این HYIP های کلاه بردار

arman1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حضرات من یه کم دیگه این قسمتو خوندم بازم دلم نیومد اینو نگم.
اگه واقعا" این سایتها اینقدر سود می دادن هیچ کدوم از این سرمایه گذار های میلیاردر غربی نمی رفتن تو سالنهای بورس سالی 7 تا 8 درصد به سرمایه شون اضافه کنن.
اما یه چیز دیگه هیچ جا خرتو خر تر از ایران برای پول در آوردن نیست.

EH$@N

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از arman1356 :
با سلام
به همه
من این تایپیک ها از اول تا آخر نخوندم
اما به همه بگم اینها فقط کلاه برداری است.
به این سیستم های بازاریابی مالی HYIP میگن که معنی آن تقریبا" سرمایه گذاری با ریسک بالا است . عده کمی کمی شانس بیارن و خیلی زرنگ باشن از این سیستم ها در آمد کسب می کنن و مابقی ...........
در هر صورت خیلی از آنها وعده پس دادن پول در صورت انصراف رو میگن ولی بیشترشون عمل نمی کنن .
خیلی از سایتها هم بعد از چند روز سود عالی یک هو غیب میشن و .........
با این اوصاف اگه پول زیادی دارین بریزین تو شکم اونها
من بیچاره که تازه وارد بودم حدود 4 سال پیش چیزی حدود 150 دلار مستقیم و چیزی حدود یک سال هزینه اینترنت ، تلفن ، و وقتمو واسه اونها دادم.
حالا این شما و این HYIP های کلاه بردار
خسته نباشي:D خوب معلومه كه اينا همشون كه نه ولي شايد بشه گفت 80-90 درصدشون كلاهبدارند بحث سر اينه كه بشه از اين كلاهبردارا پول دراورد يعني در حقيقت كلاه كلاهبردار رو برداشتن ! هيچكس هم از اين راه نميتونه پولدار بشه ولي اگه زرنگ باشي ميتوني يه درآمدي براي خودت داشته باشي براي من كه تا بحال اينطور بوده در ضمن اينجا تالار اتوسرفهاست نه هايپ !

Behnam_frantic

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از arman1356 :
حضرات من یه کم دیگه این قسمتو خوندم بازم دلم نیومد اینو نگم.
اگه واقعا" این سایتها اینقدر سود می دادن هیچ کدوم از این سرمایه گذار های میلیاردر غربی نمی رفتن تو سالنهای بورس سالی 7 تا 8 درصد به سرمایه شون اضافه کنن.
اما یه چیز دیگه هیچ جا خرتو خر تر از ایران برای پول در آوردن نیست.

ببین دوست عزیز همین سایتهای میلیاردی غربی با پول 4 تا بدبخت بیچاره مثل من سالی 7 8 درصد به سرمایشون اضافه میکنن خیلیها از این راه درامدای زیادی کسب کردند که یه پیش زمینه برای وارد شدن به بازار فارکس تو این کارم هر کی موفقه که زرنگ باشه

arman1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Behnam_frantic :
ببین دوست عزیز همین سایتهای میلیاردی غربی با پول 4 تا بدبخت بیچاره مثل من سالی 7 8 درصد به سرمایشون اضافه میکنن خیلیها از این راه درامدای زیادی کسب کردند که یه پیش زمینه برای وارد شدن به بازار فارکس تو این کارم هر کی موفقه که زرنگ باشه
سلام دوست عزیز
درست است که آدم باید زرنگ باشه و بتونه پول در بیاره. و در این راه هم باید ریسک کنه اما اینو بگم ریسک یک طرفه یعنی ضرر محض . در مورد اتوسرفها و HYIP ها نحوه عملکرد شون یکی است . اما در مورد فارکس کاملا" متفاوته .
دو تای اولی یعنی سرمایه گذاری در جاههایی که هیچ اهرم کنترلی قانونی ندارند و این سایتها در خود امریکا بعد از شناسایی فیلتر می شن و در خیلی از کشورهای دیگر هم همینطور .
این نوع سایتها بدون انجام عملیات اقتصادی یا مالی و یا هر چیز دیگر برای مدتی از خلق بدبخت تازه وارد پول میگیرن و به یک عده کمی قسمتی از اونو می دن و بعد جیم ....
ولی فارکس کاملا" متفاوت است . در اصل این یک نوع بورس مالی در تغییر ارزهای معتبر به یکدیگر است که غالبا" از طرف بانکهای بسیار بزرگ جهانی پشتیبانی می شن . بزرگی این بانکها به اندازه است که شایدمثلا" بانک ملی خودمون 5 درصد ارزش اونو نداشته باشه .
در این سیستم ها ریسک کاملا" علمی و با توجه به شرایط موجود و آینده است . مثلا" امکان دارد بالارفتن سرما در جنوب امریکا با عث بالا رفتن برابری دلار در برابر یورو در زمان مشخصی شود ولی همزمان با آن این نسبت در برابر ین ژاپن تغیر کند و شاید هم برعکس چون به مولفه های بسیار متفاوت و پیچید ه ای بستگی داره .
نکته مهمتر در مورد فارکس ها اینه که شما دقیقا" کنترل بازار و پول دست شماست و لی در مورد دو تای اول نه .
بگذریم .
امیدوارم همه جوانای ایرانی این کاره اینقدر زرنگ بشن که یه روز سر این عوضی ها رو کلاره بذارن:f34r: :D

Behnam_frantic

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از arman1356 :
امیدوارم همه جوانای ایرانی این کاره اینقدر زرنگ بشن که یه روز سر این عوضی ها رو کلاره بذارن:f34r: :D

منم همین آرزو رو دارم ولی از راه درستش

Behnam_frantic

Registered User
لایک‌ها
0
اینم یه فیش دریافتی که از یکی از دوستامه:blink:

iepm48.jpg

بالا