برگزیده های پرشین تولز

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mostafa_gm :
از كجا ميگي studiotraffic مشکل داره؟

منم دقيقا موافقم studio هيچ مشكلي نداره تازگي كارشون رو گسترش هم دادن :D

فك كنم ميخواست يه حس بي اعتمادي نسبت به همه سرفها ايجاد كنه :blink:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
آقا اين استوديو ترافيک ديوونه شده. يوزر و پسوورد خودمو ميزنم ميره تو حساب يه بيچاره اي به نام محمد محمودي تو حسابشم4.10 دلار داره ممبر لول اسپانسرش 6000$ .اااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
چيکار کنم؟ خدايي آدم يه ذره بدجنس باشه ميره يوزرو پس يارو رو عوض ميکنه

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
يه سوال ديگه تو استوديو اينجا کي پر ميشه . الان 211 تا سورف کردم هنوز 0 هستش
Account Balance : $ 0.00 (You Need at least $5 to pay out)
This amount will increase at the end of the month. The system will automatically add your daily earnings to this balance.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از shervinrv :
This amount will increase at the end of the month. The system will automatically add your daily earnings to this balance.
100 تا... شايد قاط زده!!

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از shervinrv :

اگه free هستي دقيقا 220 تا بايد surf كني :D

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از kamelot :
اگه free هستي دقيقا 220 تا بايد surf كني :D
بابا بيخيااااااااااال اووووووووووه چقدر زياد. سورف واسه سرمايه گزاري نميصرفه. پول بزارم روزي 1%؟ اونم اگه سورف نکنم پريده. سورف فقط فيري.البته من تو 2 تا سايت پول گذاشتماااا.

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
به نقل از shervinrv :
بابا بيخيااااااااااال اووووووووووه چقدر زياد. سورف واسه سرمايه گزاري نميصرفه. پول بزارم روزي 1%؟ اونم اگه سورف نکنم پريده. سورف فقط فيري.البته من تو 2 تا سايت پول گذاشتماااا.
اگه بخوای فری ازش پول بدست بیاری
بدرد نمیخوره ( استادیو ترافیک رو میگم )

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از aarash :
اگه بخوای فری ازش پول بدست بیاری
بدرد نمیخوره ( استادیو ترافیک رو میگم )
آره ولي بخوام پول بزارم واسه 1% ميزارم تو گلدن.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
كسي تا حالا حساب كرده استوديو ترافيك تو يه سال پول آدم رو چند برابر ميكنه؟

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mostafa_gm :
كسي تا حالا حساب كرده استوديو ترافيك تو يه سال پول آدم رو چند برابر ميكنه؟

اگه compound كني؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از kamelot :
365 × 1%

اينجوريه ديگه نه؟
اين كه آره ولي يه چيزي گفته كه اگه حتي يه روز مونده به آخر ماه هم به حسابتون اضافه كنين واسه كل اون ماه سود 1 درصد روزانه از چيزي كه آخر ماه تو membership level هست محاسبه میشه.
یعنی اگه اول ماه 100 دلار upgrade داشته باشیم و مثلا بیست و پنجم ماه 100 تا دیگه بهش اضافه کنیم و هر روز surf کرده باشیم آخر ماه 30 درصد از 200 دلار میده که میشه 60 دلار.
اگه اینطوری حساب کنه سود سالیانه واسه کسی که سود ماهانش رو بر نمیداره و باهاش upgrade میکنه خیلی بیشتر از 365 درصد میشه.

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از mostafa_gm :
اين كه آره ولي يه چيزي گفته كه اگه حتي يه روز مونده به آخر ماه هم به حسابتون اضافه كنين واسه كل اون ماه سود 1 درصد روزانه از چيزي كه آخر ماه تو membership level هست محاسبه میشه.
یعنی اگه اول ماه 100 دلار upgrade داشته باشیم و مثلا بیست و پنجم ماه 100 تا دیگه بهش اضافه کنیم و هر روز surf کرده باشیم آخر ماه 30 درصد از 200 دلار میده که میشه 60 دلار.
اگه اینطوری حساب کنه سود سالیانه واسه کسی که سود ماهانش رو بر نمیداره و باهاش upgrade میکنه خیلی بیشتر از 365 درصد میشه.

once you upgrade your account, that upgrade raises your earnings for the entire month, for each day that you have surfed.
آره مثه اينكه اينجوريه ولي يعني چي؟؟؟!!!!!!! :eek:

parhib

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . فكر ميكنم جواب شما در compound earning باشه شما ميتونيد در ازاي گذاشتن 1000 دلار به عنوان مثال و برنداشتن اون در يك دوره 12 ماهه سرمايه اصلي خودتون رو به 17920 دلار در 12 ماه برسونيد و در همون ماه دوازدهم 1 درصد سود شما در ماه 5376 دلار خواهد بود

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از kamelot :
once you upgrade your account, that upgrade raises your earnings for the entire month, for each day that you have surfed.
آره مثه اينكه اينجوريه ولي يعني چي؟؟؟!!!!!!! :eek:
خوب من نشستم حساب كردم...
اگه فرضا اول سال 100 دلار بذارم بعد از 1 ماه 30 تا پس ميگيرم حالا اگه 30 تا رو به 100 تا اضافه كنم ماه دوم 39 تا ميگيرم 39 رو به 130 اضافه ميكنم و ماه سوم 7/50 تا ميگيرم بازم به 169 اضافه ميكنم ماه چهارم 91/65 دلار ميگيرم همينطور اگه حساب كنيم كه هر ماه سود رو به سرمايه اضافه كنيم و از كلش آخر ماه سود بگيريم با حساب من سود 100 دلار در انتهاي ماه دوازدهم ميشه 34/2372 دلار يعني تقريبا 72/23 برابر بعد از يك سال!!
حتي اگه چند روز بعد از شروع ماه جديد شركت سود ماه قبل رو پرداخت كنه باز مشكلي پيش نمياد با اين فرض كه گفته هر روزي از ماه اگه به سرمايه اضافه بشه براي كل ماه سود محاسبه ميشه.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از parhib :
سلام . فكر ميكنم جواب شما در compound earning باشه شما ميتونيد در ازاي گذاشتن 1000 دلار به عنوان مثال و برنداشتن اون در يك دوره 12 ماهه سرمايه اصلي خودتون رو به 17920 دلار در 12 ماه برسونيد و در همون ماه دوازدهم 1 درصد سود شما در ماه 5376 دلار خواهد بود
تقريبا همينه ولي من حساب كردم با سود 1 درصد روزانه يه كمي بيشتر شد البته من ترجيح ميدم ماهيانه سودمو بگيرم و باهاش upgrade کنم.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از mostafa_gm :
خوب من نشستم حساب كردم...
اگه فرضا اول سال 100 دلار بذارم بعد از 1 ماه 30 تا پس ميگيرم حالا اگه 30 تا رو به 100 تا اضافه كنم ماه دوم 39 تا ميگيرم 39 رو به 130 اضافه ميكنم و ماه سوم 7/50 تا ميگيرم بازم به 169 اضافه ميكنم ماه چهارم 91/65 دلار ميگيرم همينطور اگه حساب كنيم كه هر ماه سود رو به سرمايه اضافه كنيم و از كلش آخر ماه سود بگيريم با حساب من سود 100 دلار در انتهاي ماه دوازدهم ميشه 34/2372 دلار يعني تقريبا 72/23 برابر بعد از يك سال!!
حتي اگه چند روز بعد از شروع ماه جديد شركت سود ماه قبل رو پرداخت كنه باز مشكلي پيش نمياد با اين فرض كه گفته هر روزي از ماه اگه به سرمايه اضافه بشه براي كل ماه سود محاسبه ميشه.
خب چرا لقمه رو دور سرتون ميچرخونيد.
بابا 100 دلار رو بزار تو پلن گلد گلدن استار. تا 1 سال ببين چي ميشه.
100=>>440=>>1936=>>8518.4
خب چرا بزاري توي اون. هم گلدن استار معتبر تره هم اگه يه روز نري تو سايتش ضرر نکردي ولي اين اتو سورف ها اگه نري پولت پريده.
اتو سورف فقط بايد مجاني توش کار کرد . الان ارن10 ديلي ميل زده که يکي ميل زده فحش داده و گفته اسکمريد بعد اينام ناراحت شدن سايت رو بستن.يهو ديدي اينام اينجوري شدن.

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از shervinrv :
خب چرا لقمه رو دور سرتون ميچرخونيد.
بابا 100 دلار رو بزار تو پلن گلد گلدن استار. تا 1 سال ببين چي ميشه.
100=>>440=>>1936=>>8518.4
خب چرا بزاري توي اون. هم گلدن استار معتبر تره هم اگه يه روز نري تو سايتش ضرر نکردي ولي اين اتو سورف ها اگه نري پولت پريده.
اتو سورف فقط بايد مجاني توش کار کرد . الان ارن10 ديلي ميل زده که يکي ميل زده فحش داده و گفته اسکمريد بعد اينام ناراحت شدن سايت رو بستن.يهو ديدي اينام اينجوري شدن.

اينو كي گفته كه گلدن استار معتبرتره؟؟؟؟!!!!! :happy: :happy:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از kamelot :
اينو كي گفته كه گلدن استار معتبرتره؟؟؟؟!!!!! :happy: :happy:
تجربه ... اگه به گلدن نخواي اعتماد کني به کي ميخواي اعتماد بکني؟؟

بالا