برگزیده های پرشین تولز

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از shervinrv :
تجربه ... اگه به گلدن نخواي اعتماد کني به کي ميخواي اعتماد بکني؟؟

البته اينجا جاش نيست چون ايجا واسه autosurfe مثلا!!!!!!
ولي واسه اينكه بهت ثابت شه از گلدن استار معتبرتر زياده ، ليست پرداختهاي FXIG رو از may2002 ميذارم تا ببيني :

FXIG.jpg

reza1350

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از kamelot :
ولي واسه اينكه بهت ثابت شه از گلدن استار معتبرتر زياده ، ليست پرداختهاي FXIG رو از may2002 ميذارم تا ببيني :

FXIG.jpg

كد رفررال شما چيست؟

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از reza1350 :
كد رفررال شما چيست؟

مينيمم سرمايه گذاري 5000$ است

اگه ميخواي عضو شي رفرال بدم (بدون سرمايه گذاري نميشه عضو شد)

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از kamelot :

FXIG.jpg
البته نميگم ايني که گفتي معتبر نيست زياد ازش شنيدم نه اين چندتاي ديگه هم هستن ولي کلا مدرکت اصلا مستدل نبود .

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از shervinrv :
البته نميگم ايني که گفتي معتبر نيست زياد ازش شنيدم نه اين چندتاي ديگه هم هستن ولي کلا مدرکت اصلا مستدل نبود .
مدرك مستدل از نظر شما = تجربه ايرانيها !!!!!!! :happy: :happy: :happy:

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از shervinrv :
خب چرا لقمه رو دور سرتون ميچرخونيد.
بابا 100 دلار رو بزار تو پلن گلد گلدن استار. تا 1 سال ببين چي ميشه.
100=>>440=>>1936=>>8518.4
خب چرا بزاري توي اون. هم گلدن استار معتبر تره هم اگه يه روز نري تو سايتش ضرر نکردي ولي اين اتو سورف ها اگه نري پولت پريده.
اتو سورف فقط بايد مجاني توش کار کرد . الان ارن10 ديلي ميل زده که يکي ميل زده فحش داده و گفته اسکمريد بعد اينام ناراحت شدن سايت رو بستن.يهو ديدي اينام اينجوري شدن.
هر چيزي جاي خودش، گلدن هايپه، استوديو اتوسرفه، از نظر اعتبار هم هر كدومشون تو بحث خودشون گنده تر از بقيه هستن هيچ وقت نبايد از اينا دفاع كرد چون هيچ اعتباري به كار كردنشون حتي تا يه هفته ديگه هم نيست!
من فقط خواستم سودشو حساب كنم ببينم چقدر تو سال ميشه خودم هنوز پولي تو هيچ كدوم نذاشتم.
بعدش چطوري سود گلدن استار رو حساب كردي اينقدر شد؟

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
نه اینی که گفتی اشتباه
چون الان با این حسابها دیگه میتونی کاملا به استادیو اطمینان کنی
چون این استادیو پیش داره کم کم رشد میکنه وفقط از همین استادیو پو استادیو والکر ماهانه 500 هزارتا در میاره حتی برای وریفای استادیو پیت باید قبض اب یا برق با ترجمه شناسنامه بفرستی بعد وریفای میشی
اما اینی که گفتین گلدن استار واقعا چرا فک میکنین و میگین اره اخره مطمئن با چه مدرکی میگین با تجربه ایرانیها؟
تا حالا مدرکی ازش دیدین؟
حتی هیچ کدوم از خارجیها اینو قبول ندارند
حتی ادرسشون هم الکیه این تو یه فوروم خارجی یه پسره که تو همون شهر بود امتحان کرده بود
بعد باز با 4 تا حرف اینو اون که مثلا 20 سال کار کرده یا...
میگین مطمئن هست اگه مطمئن بود تو اون کشوری که هست دیگه در بانکا تخته بود چون اگه واقعا موسسه بود دیگه حداقل تو کشور خودش هر کی راحت میتونست بره و از نزدیک ببینه
و..
برین بالاترین دپوسیتهارو ببینین حداقل 60 درصد از ایرانن و این نشون میده فقط ایزانیا فک میکنن این خیلی خبه
حالا از من گفتن بود
اگه معتبر بود حداقل یه سرور واسه خودش میخرید که ماهی 300 تا بیشتر نمیشه که بعضی وقتها باند ویچ کم نیاره

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از mostafa_gm :
هر چيزي جاي خودش، گلدن هايپه، استوديو اتوسرفه، از نظر اعتبار هم هر كدومشون تو بحث خودشون گنده تر از بقيه هستن هيچ وقت نبايد از اينا دفاع كرد چون هيچ اعتباري به كار كردنشون حتي تا يه هفته ديگه هم نيست!
من فقط خواستم سودشو حساب كنم ببينم چقدر تو سال ميشه خودم هنوز پولي تو هيچ كدوم نذاشتم.
بعدش چطوري سود گلدن استار رو حساب كردي اينقدر شد؟
روز به روز تو پلن گلد حساب کردم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از m_amin :
نه اینی که گفتی اشتباه
چون الان با این حسابها دیگه میتونی کاملا به استادیو اطمینان کنی
چون این استادیو پیش داره کم کم رشد میکنه وفقط از همین استادیو پو استادیو والکر ماهانه 500 هزارتا در میاره حتی برای وریفای استادیو پیت باید قبض اب یا برق با ترجمه شناسنامه بفرستی بعد وریفای میشی
اما اینی که گفتین گلدن استار واقعا چرا فک میکنین و میگین اره اخره مطمئن با چه مدرکی میگین با تجربه ایرانیها؟
تا حالا مدرکی ازش دیدین؟
حتی هیچ کدوم از خارجیها اینو قبول ندارند
حتی ادرسشون هم الکیه این تو یه فوروم خارجی یه پسره که تو همون شهر بود امتحان کرده بود
بعد باز با 4 تا حرف اینو اون که مثلا 20 سال کار کرده یا...
میگین مطمئن هست اگه مطمئن بود تو اون کشوری که هست دیگه در بانکا تخته بود چون اگه واقعا موسسه بود دیگه حداقل تو کشور خودش هر کی راحت میتونست بره و از نزدیک ببینه
و..
برین بالاترین دپوسیتهارو ببینین حداقل 60 درصد از ایرانن و این نشون میده فقط ایزانیا فک میکنن این خیلی خبه
حالا از من گفتن بود
اگه معتبر بود حداقل یه سرور واسه خودش میخرید که ماهی 300 تا بیشتر نمیشه که بعضی وقتها باند ویچ کم نیاره
شما حرف منو قبول نداري منم حرف شما رو . من خودم تو استودي هم دارم کار ميکنم. ببينيم کي به چي ميرسه.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از shervinrv :
روز به روز تو پلن گلد حساب کردم
با حساب من خيلي بيشتر از اين حرفا شد براي 100 تا يه چيزي حدود 140 هزار تا بعد از يك سال با سود دو درصد روزانه با اين فرض كه سود رو به سرمايه اضافه ميكنه و به كلش سود ميده!!

madonna_200490

Registered User
لایک‌ها
17
به نقل از mostafa_gm :
با حساب من خيلي بيشتر از اين حرفا شد براي 100 تا يه چيزي حدود 140 هزار تا بعد از يك سال با سود دو درصد روزانه با اين فرض كه سود رو به سرمايه اضافه ميكنه و به كلش سود ميده!!
بهترین راه فهمیدن این موضوع اینه که از کسایی که تا حالا از پلان گلد پول گرفتند سوال شود
اگر کسی گرفته بگه چقدر گذاشته وچقدر گرفته?
http://www.madonna200490.persianblog.com

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا اين Thread مثلا براي auto surfe ها :D :D :D

parhib

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا به نظر من بهترین راه رسیدن به نتیجه منطقی <کدوم بهترینه> دفاع کردن از عملکرد دیگران نیست چون من به عنوان مثال از 4دیلی تا بحال 101دلار دریافت داشتم اما از عملکردش هیچ وقت دفاع نمیکنم چون امروز به من پول میده و فردا به خود من که ازش دفاع میکنم نمیده . به نظر من موارد زیر برای اثبات حقانیت استودیوترافیک لازمه اما بازهم ضمانت کننده چیزی نیست . من معتقدم بهتره بجای تبلیغ اطلاع رسانی کنیم انتخاب بهترین به عهده خود افراد
من در حیطه فعالیت استودیوترافیک این موارد رو نقطه عطف میدونم
رجیستر کردن تمام پسوندهای مشابه دومین
رجیستر کردن خود دومین تا سال دوهزار وده
داشتن قفل امنیتی اس اس ال برای استودیو پی
و اگر کسی مثل خود من دریافتی داشته باشه میدونه که برای وریفای شدن چقدر وقت میذارن و در نهایت برای واریز اون به ایگولد چه حساسیتی نشون میدن
ولی به نظر خود من بازهم روش منطقی تر اینه که نه اونقدر کم سرمایه گذاری کنیم که ارزش وقت گذاشتن نداشته باشه و نه اونقدر زیاد که خواب راحت نداشته باشیم نه توی این سایت بلکه در هرنوع سرمایه گذاری

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از parhib :
آقا به نظر من بهترین راه رسیدن به نتیجه منطقی <کدوم بهترینه> دفاع کردن از عملکرد دیگران نیست چون من به عنوان مثال از 4دیلی تا بحال 101دلار دریافت داشتم اما از عملکردش هیچ وقت دفاع نمیکنم چون امروز به من پول میده و فردا به خود من که ازش دفاع میکنم نمیده . به نظر من موارد زیر برای اثبات حقانیت استودیوترافیک لازمه اما بازهم ضمانت کننده چیزی نیست . من معتقدم بهتره بجای تبلیغ اطلاع رسانی کنیم انتخاب بهترین به عهده خود افراد
من در حیطه فعالیت استودیوترافیک این موارد رو نقطه عطف میدونم
رجیستر کردن تمام پسوندهای مشابه دومین
رجیستر کردن خود دومین تا سال دوهزار وده
داشتن قفل امنیتی اس اس ال برای استودیو پی
و اگر کسی مثل خود من دریافتی داشته باشه میدونه که برای وریفای شدن چقدر وقت میذارن و در نهایت برای واریز اون به ایگولد چه حساسیتی نشون میدن
ولی به نظر خود من بازهم روش منطقی تر اینه که نه اونقدر کم سرمایه گذاری کنیم که ارزش وقت گذاشتن نداشته باشه و نه اونقدر زیاد که خواب راحت نداشته باشیم نه توی این سایت بلکه در هرنوع سرمایه گذاری
موافقم.هرکي مسئول خودشه

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از mostafa_gm :
نميدونم چجوري حساب کردي ولي توجه کردي که روزاي تعطيل نميده؟؟؟ من حالا باز حساب ميکنم. اگه در باره اين مسئله حرفي بود بيار تو تاپيک هايپ اطفا

reza1350

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از kamelot :
مينيمم سرمايه گذاري 5000$ است

اگه ميخواي عضو شي رفرال بدم (بدون سرمايه گذاري نميشه عضو شد)

نديده كه نمي شه خريد كرد درصد سودش چه جوريه برگشت سرمايه خودت چقدر گذاشتي و تا حالا چقدرگرفتي
يا كد رفرال

reza1350

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كساني كه تو 6ديلي كش سورف مي كنند سايت برگشته و سرجاش

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
اگر بحث دوباره منحرف بشه پست ها رو پاك ميكنم و در صورت تكرار تاپيكو قفل ميكنم.

براي مقايسه يك تاپيك جديد بزنيد.
hmmsmiley02.gif

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به نقل از davidmors :
اگر بحث دوباره منحرف بشه پست ها رو پاك ميكنم و در صورت تكرار تاپيكو قفل ميكنم.

براي مقايسه يك تاپيك جديد بزنيد.
hmmsmiley02.gif
چه خشن من که ترسیدم
1.gif

بالا