برگزیده های پرشین تولز

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

Zoro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از shervinrv :
منظورت 6cash daily هستش؟ اونم الان نميده من خمدم توشم. چه سايتيه؟؟ آدرسشو بده؟؟ آخه تاحالانديدم سورف سوم پرداخت که بجز بعضي ها که مينيمم ندارن.

من هم تو هردو سايت عضو هستم رفتم ايگولد رو چك كردم از يك سايت invest بود .باز هم پوزش.
راستي چطوري نصف كميسيون را به حساب ما ميريزي ؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از Zoro :
من هم تو هردو سايت عضو هستم رفتم ايگولد رو چك كردم از يك سايت invest بود .باز هم پوزش.
راستي چطوري نصف كميسيون را به حساب ما ميريزي ؟
هرچقدر از طريق شما سايت به من بده من هم نصفش رو به شماره حساب ايگلدتون ميريزم. کساني که از طريق من عضو شدن ديدن که خالي نميبندم.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از shervinrv :
هرچقدر از طريق شما سايت به من بده من هم به شماره حساب ايگلدتون ميريزم. کساني که از طريق من عضو شدن ديدن که خالي نميبندم.
آره راست میگه به ایگلدت میفرسته.

Zoro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از mostafa_gm :
فعلا تو اتوسرف ها استوديو ترافيك از همه قابل اعتماد تره.

درباره استوديو ترافيك با مسئول سايت ايران ايگولد صحبت كردم ميگفت تازگيها با رجيستر ايران مشكل
پيدا كرده درسته ؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از Zoro :
درباره استوديو ترافيك با مسئول سايت ايران ايگولد صحبت كردم ميگفت تازگيها با رجيستر ايران مشكل
پيدا كرده درسته ؟
نه من همين ديروز رجيستر كردم كشور رو هم ايران انتخاب كردم بلافاصله هم Activation E-mail رو برام فرستاد Upgrade هم کردم بدون هیچ مشکلی.

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
اونیی که میخوان عضو بشن بدونن چون اسنادیو اول پول رو میریزه به حساب استادیو پی باید اونو وریفای کنین که باید قبض با ترجکه شناسنامه رو براشون میل کنین

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از m_amin :
اونیی که میخوان عضو بشن بدونن چون اسنادیو اول پول رو میریزه به حساب استادیو پی باید اونو وریفای کنین که باید قبض با ترجکه شناسنامه رو براشون میل کنین
براي همين کار معمولي و گرفتن پول از استوديو ترافيک بايد اينکارو کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از shervinrv :
براي همين کار معمولي و گرفتن پول از استوديو ترافيک بايد اينکارو کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره از این مسخره بازیها داره ولی خوب می ارزه، همينا باعث شده كه اعتبارش زياد بشه.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از mostafa_gm :
آره از این مسخره بازیها داره ولی خوب می ارزه، همينا باعث شده كه اعتبارش زياد بشه.
حالا ترجمه شناسنامه از کجا بيارم . شما تاحالا اينکارو کردي؟؟؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از shervinrv :
حالا ترجمه شناسنامه از کجا بيارم . شما تاحالا اينکارو کردي؟؟؟
من خودم هنوز verify نکردم ولی میگن خیلی دردسره، هر چند مدت یه بار هم unverified میشه و باید دوباره verify بشه. واسه زیر 500 تا فکر نکنم اصلا ارزششو داشته باشه.

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به نقل از mostafa_gm :
من خودم هنوز verify نکردم ولی میگن خیلی دردسره، هر چند مدت یه بار هم unverified میشه و باید دوباره verify بشه. واسه زیر 500 تا فکر نکنم اصلا ارزششو داشته باشه.
نه بابا کی گفته unverify
میشه
یه بار که میل بزنی این چیزارو بعد از یه هفته وریفای میشی دیگه هم ان وریفای نمیشه ولی خوب کلی کلاس داره
من که تا الان از استادیو پی دوستم استفاده میکنم یعنی میریزم تو اون ازش ایگلدم رو میگیرم اما اره میخوام وریفای کنم
کاری نداره شناسنامتو ببر یه جا که ترجمه کنه با یه قبض اب یا برق یا هر چی که ادرسش با ادرست تو استادیو یکی باشه همین

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از m_amin :
نه بابا کی گفته unverify
میشه
یه بار که میل بزنی این چیزارو بعد از یه هفته وریفای میشی دیگه هم ان وریفای نمیشه ولی خوب کلی کلاس داره
من که تا الان از استادیو پی دوستم استفاده میکنم یعنی میریزم تو اون ازش ایگلدم رو میگیرم اما اره میخوام وریفای کنم
کاری نداره شناسنامتو ببر یه جا که ترجمه کنه با یه قبض اب یا برق یا هر چی که ادرسش با ادرست تو استادیو یکی باشه همین
ترجمه اي که ميکنن ترجمه رسميه؟ يني ارزش قانوني داره؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از m_amin :
نه بابا کی گفته unverify
میشه
كلا من خيلي شنيدم اين قضيه verify کردنش مشکل داشته خیلیها چندین بار مدارکشونو فرستادن خیلی وقتم هست ولی هنوز تایید نشده خیلیهاشونم چند دفعه unverify شدن دوباره مدارک فرستادن!
تو فوروم خود سایتش که خیلیها از این برنامه verify گله دارن.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
من هميشه واسه surf کردن تو استودیو ترافیک 5 تا صفحه surf باز میکنم اینطوری 5 دقیقه هم طول نمیکشه 100 تا سایتو نشون بده. مشکلی که ایجاد نمیکنه؟ یعنی میفهمن؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از mostafa_gm :
من هميشه واسه surf کردن تو استودیو ترافیک 5 تا صفحه surf باز میکنم اینطوری 5 دقیقه هم طول نمیکشه 100 تا سایتو نشون بده. مشکلی که ایجاد نمیکنه؟ یعنی میفهمن؟
چه با حــــــــــــــال
ميشه؟ ايول من بايد 200 تا سورف کنم . دهنمو مسواک کرده ... خوبه از فردا منم اينکارو ميکنم:D

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به نقل از shervinrv :
ترجمه اي که ميکنن ترجمه رسميه؟ يني ارزش قانوني داره؟
اره دیگه باید یه جا که کارش این باشه انجام بده

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به نقل از mostafa_gm :
نه بابا اینقدر عضو دارن که اصلا حال اینکارو ندارن البته خوده
من اسپانسرم برام سورف میکنه اصلا هیچ کاری نمیکنم البته روزی 7 درصد بهم میده اما خوبه چون حال سورف ندارم اونم همیشه اینکارو میکنه تقریبا همون میشه چون ممکنه ادم نتونه همه روزا سورف کنه اما اسپانسرم همیشه سورف میکنه

Zoro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از m_amin :
نه بابا اینقدر عضو دارن که اصلا حال اینکارو ندارن البته خوده
من اسپانسرم برام سورف میکنه اصلا هیچ کاری نمیکنم البته روزی 7 درصد بهم میده اما خوبه چون حال سورف ندارم اونم همیشه اینکارو میکنه تقریبا همون میشه چون ممکنه ادم نتونه همه روزا سورف کنه اما اسپانسرم همیشه سورف میکنه

اگه ميشه روش اين كار را به ما هم ياد بده تا خودمون سورف نكنيم.
در ضمن اگر كسي سايتي را مي شناسد كه اتو payout به ايگولد داشته باشد رفرالش را بگذارد تا
از طريق اونها عضو شيم .
ممنون :rolleyes:

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
باید مینیمم اکانتت 30 تا باشه بعد میری تو سورف 4 ادر اونجا اانسر رو انتخاب میکنی همین

بالا