• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
منم تبدیل کردم به emo ولی 10 روزه پولم نیومده!!!!

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از hamedsullivan :
12dp بعد از ده روز کاری پرداخت میکنه (روزهای کاری عبارتند از دوشنبه تا جمعه ، شنبه و یکشنبه روزهای کاری محسوب نمیشود) :f34r: :f34r: :f34r: :f34r:

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
به نقل از taak :

دوست گرامی
شما باید بدانید که بعد از تغییراتی که انجام دادید و حساب EMO خود را وارد نمودید بلافاصله یک ایمیل از طرف 12daily برای شما فرستاده میشود که حاوی یک لینک میباشد که شما برای تائید تغییرات باید روی آن کلیک کنید تا تغییرات شما ثبت گردد. اگر این کار را نکرده باشید تغییرات شما ثبت نخواهد شد. پس یه نگاهی به ایمیل خودت بیانداز..یعنی تاریخ همان روزی که این کار را کردی
شما در 12daily با دو نوع ایمیل سر و کار دارید. 1- ایمیلی است که از قبل داشتید و هر تغییراتی و یا هر خبری را به این ایمیل میفرستد.
2- ایمیلی است که با آن در سایت EMO عضو شده اید و در اصل حساب EMO شما میباشد. البته اگر با همان ایمیلی که شما در 12daily داشته اید با همان در EMO هم عضو شده باشید هیچ اشکالی ندارد. البته من با جیمیل خود در 12daily فعالیت میکنم و با yahoo خود حساب EMO خود را دارم​
باتشکر از شما وبقیه دوستانی که راهنمایی کردند
بله من آن ایمیل را که باید روی آن کلیک کرد تا تغییرات ثبت گردد روی لینکش کلیک کردم وایمیل من در اکانت ستینگ

12dailyآنی است که با آن حساب EMO باز کرده ام ولی در هیستوری 12daily جلوی کلمه پندینگ تقاصای من
که مثلا میخواهد به EMO بریزد ایمیلی را نوشته که مربوط به ایگولد من است ومن نمی دانم اصلا چه ربطی
دارد:f34r:
راستی یک سوال از همه دوستان آخرین پی اوت 12daily به شما کی بوده;)
فکر میکنم جواب این سوال را خیلی ها میخواهند بدانند:hmm:

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من حساب E-gold م 0 هست می خوام اولین پرداختم رو بگیرم که بعد بتونم باهاش سرمایه گذلری کنم.
بهترین سیستم که بدون سرمایه واقعا پرداخت کنه چیه ؟
این ستادیو هم که دهن من رو مورد عنایت قرار داده اثلا هیچ رقمه حاضر نیست اکانت برام درسته کنه ؟

taak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از night_fire :
اقا من حساب E-gold م 0 هست می خوام اولین پرداختم رو بگیرم که بعد بتونم باهاش سرمایه گذلری کنم.
بهترین سیستم که بدون سرمایه واقعا پرداخت کنه چیه ؟
این ستادیو هم که دهن من رو مورد عنایت قرار داده اثلا هیچ رقمه حاضر نیست اکانت برام درسته کنه ؟
دوست گرامی اصلا به فکر کار کردن بدون سرمایه نباش.
من خودم رو اینطوری 6 ماه گذاشتم سر کار اما یک سنت هم گیرم نیومد
بزار خیالت رو راحت کنم اگر مخیواهی تو این کار موفق باشی حد اقل باید 50 دلار پول تو ایگولدت داشته باشی و اون رو شارژ کنی.
با خیال راحت برو سایت www.egold-iran.com و اونجا ایگولدت رو شارژ کن. خیالت هم راحت باشه. سر ساعتی مقرر ایگولدت رو شارژ میکنه.
من تا بحال سه بار ازشون ایگولد خریدم.
حالا پشیمونم که چرا این کار رو دیر کردم. زیرا اگر شش ماه پیش این کار رو کرده بودم الان خیلی وضعم بهتر بود​

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون
12dailypro چقدر می خواد ؟
موقع ثبت نام چجوری این پول رو از ما میگیره ؟
در حاضر کدوم سایت ها پابرجا هستن ؟
مثلا استادیو یا کلیک بانک یا فست کلیک ؟
تو طول تاپیک مدام بحث از اینه که 12 پرداخت نمی کنه یا دی پرداخت می کنه ؟
در ضمن هیچ سیستم قابل اعتمادی نیست که من بتونم بدون سرمایه یه 10 دلار جور کنم که بعد کارم رو شروع کنم؟
حتما 50 دلار ؟

babak azad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر زرنگ باشی از 0 میتونی میلیون و میلیارد بسازی :D

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
12dailypro بدون سرمایه چیزی می پردازه ؟
الان بهترین گزینه توی سرف ها چیه ؟

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخرش چی ؟
من لقمه جویده نمی خوام
می خوام هرچی که پرداخت دارن امتحان کنم ؟
پیشنهاد شما چیه ؟

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از night_fire :
اخرش چی ؟
من لقمه جویده نمی خوام
می خوام هرچی که پرداخت دارن امتحان کنم ؟
پیشنهاد شما چیه ؟
بابا چرا انقدر گیر دادی اگه میخای پول در بیاری باید سرمایه گزاری کنی ، من خودم چهار ماه اینجوری گذراندم ولی بعد با نصف سرمایم یعنی 36 دلار ایگلدم را شارژ کردم و همه را در 12dp سرمایه گزاری کردم الان خدا را شکر !! :p حدود 200 دلاری شده وحتی در چند سایت دگم سرمایه گزاری کردم ، تو هم همین حالا برو به این سایت www.egold-iran.com و قسمت خرید ایگلد چگونگی درخواست و فرستادن ایمیل توضیح داده شده ، بعد از چند ساعت ایمیلی برات میفرسته که همه چیز را دقیق توضیح داده (تا اینجاش که مجانی خیالت راحت :lol: :lol: :lol: )
... فردا که جمعس پسفردا برو و پول را به حسابش بریز و بعد از چند روز میبینی که حساب ایگلدت دیگه صفر نست !!! :blink: :blink: :blink:
بعد به سایت 12dp برو و ثبت نام کن http://www.12dailypro.com/?ref=40081 (این کار رو میتونی همین حالا هم انجام بدی )
در ضمن من هیچ سایتی را صد در صد تضمین نمیکنم چون همین چند وقت پیش سایت golden star پول من و خیلیهای دیگه را بالا کشید :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r:
:f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r:
اما خب برای موفقیت در زندگی باید ریسک کرد :hmm: :hmm: :hmm: خیلی ها هستند که همین حالا در 12dp هزاران دلار سرمایه گزاری کردند :eek: :eek: :eek:

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از hamedsullivan :
ای بابا ! چرا این خانم حجاب اسلامی را رعایت نکرده !!!؟؟؟ :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
تازه !!! یه خوردم پاش معلومه :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

EWP

Registered User
لایک‌ها
0

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا حالا نزنید الان میرم 100 $ ایگولد می خرم...
حالا رفتم 12dp بعد برای سرمایه گذاری باید برم به قسمت Upgrade دیگه که به حسابشون پول بریزم.
بعد خودم بعد یه مدت Surf پر رد کردن خواستم پول رو بگیرم به کدوم قسمت باید برم ؟
یه چیز دیگه اون روشی که برا EMO گفته شده بود عملی نیست یعنی بعد از عضویت در Goldex و کلیک کردن روی لینک ثبت نام EMO error میده یعنی اصلا باز نمی کنه ...
شما الان خودون 12dp فعالیت می کنید؟

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه فعلا بدون سرمایه تو اینا سورف چک کنم بعد یکی دو هفته بهشون پول بدم چی میشه ؟
الان چرا هر چقدر سورف چک می کنم تو کش بالانس چیزی اضافه نمیشه ؟

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از night_fire :
اگه فعلا بدون سرمایه تو اینا سورف چک کنم بعد یکی دو هفته بهشون پول بدم چی میشه ؟
الان چرا هر چقدر سورف چک می کنم تو کش بالانس چیزی اضافه نمیشه ؟
بابا چرا انقدر گیر دادی اگه میخای پول در بیاری باید سرمایه گزاری کنی ، من خودم چهار ماه اینجوری گذراندم ولی بعد با نصف سرمایم یعنی 36 دلار ایگلدم را شارژ کردم و همه را در 12dp سرمایه گزاری کردم الان خدا را شکر !! حدود 200 دلاری شده وحتی در چند سایت دگم سرمایه گزاری کردم ، تو هم همین حالا برو به این سایت www.egold-iran.com و قسمت خرید ایگلد چگونگی درخواست و فرستادن ایمیل توضیح داده شده ، بعد از چند ساعت ایمیلی برات میفرسته که همه چیز را دقیق توضیح داده (تا اینجاش که مجانی خیالت راحت :lol: :lol: :lol: )
... فردا که جمعس پسفردا برو و پول را به حسابش بریز و بعد از چند روز میبینی که حساب ایگلدت دیگه صفر نست !!! :blink: :blink: :blink:
بعد به سایت 12dp برو و ثبت نام کن http://www.12dailypro.com/?ref=40081 (این کار رو میتونی همین حالا هم انجام بدی )
در ضمن من هیچ سایتی را صد در صد تضمین نمیکنم چون همین چند وقت پیش سایت golden star پول من و خیلیهای دیگه را بالا کشید :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r:
:f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r:

اما خب برای موفقیت در زندگی باید ریسک کرد :hmm: :hmm: :hmm: خیلی ها هستند که همین حالا در 12dp هزاران دلار سرمایه گزاری کردند :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از night_fire :
بابا حالا نزنید الان میرم 100 $ ایگولد می خرم...
حالا رفتم 12dp بعد برای سرمایه گذاری باید برم به قسمت Upgrade دیگه که به حسابشون پول بریزم.
بعد خودم بعد یه مدت Surf پر رد کردن خواستم پول رو بگیرم به کدوم قسمت باید برم ؟
یه چیز دیگه اون روشی که برا EMO گفته شده بود عملی نیست یعنی بعد از عضویت در Goldex و کلیک کردن روی لینک ثبت نام EMO error میده یعنی اصلا باز نمی کنه ...
شما الان خودون 12dp فعالیت می کنید؟
نمي خواد توي goldex عضو بشي فقط برو توي اين سايت عضو بشو... www.emocorp.com
براي دريافت پول هم automatic هست خودش پرداخت ميكنه :)
بله در 12DP هم فعاليت ميكنيم :D

parisa61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اولین دریافتی خود را از سایت 12pagesurf گرفتم.
واقعا این سایت بی نظیر است و می رود که جای 12dailypro را بگیرد.
پیشنهاد من این است که اگر بدنبال یک سایت سورف و مطمئن می گردید ، این سایت رو انتخاب کنید.​

بالا