• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درسته منظورم همون بود مرسی
هر چی هم رفرال لینک برا خودت داری بگذار و دیگه حله...
بعد از 12DP بهترین شرکت با 10% به بالا چیه ؟

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از night_fire :
درسته منظورم همون بود مرسی
هر چی هم رفرال لینک برا خودت داری بگذار و دیگه حله...
بعد از 12DP بهترین شرکت با 10% به بالا چیه ؟
ای داد بی داد از دست....
راستش من اومدم به FASRMARCET ، لگ این کنم تا رفرال لینکم برات بزارم ولی ...
اصلا خودت یه نگاهی به اینجا بنداز http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=35509
به هر حال فدای سرت ، یه 50 دلار بیشتر توش نداشتم ، اما خیلی ناامید شدم آخه خیلی بهش اطمینان داشتم
این سایت چند سال بود که کار میکرد ، با سیستم حفاظت SSL و معرفی کامل مدیران ، شماره تلفن ، آدرس و هزار کوفت و زهر مار دیگه ... این سایت سایت سرماهه گزاری بود و لازم نبود سورف را ببینی و فقط روزی تقریبا یک درصد سود میداد به همین دلیل خیلی بهش اطمینان داشتم ، اصولا سایتهایی که زیاد سود میدن نمیشه زیاد بهشون اطمینان کرد (از جمله این 12dp )
نمیدونم شاید این آخرین update با 12dp باشه
راستش من الان در سایتهای زیادی عضو نیستم ، یعنی هر چی پول تو ایگلد داشتم دو سه ماه پیش در آوردم و همه را ولخرجی کردم
فقط همین دوتاس

http://www.auto-surf.biz/?ref=29582
این سورف روزی یک درصد سود میده و آبدیتش هم برای همیشس (یعنی 100 روز اول فقط پول خودتو دوباره میده بعد از اون هرچی کار کنی سود حساب میشه) هفته ای یک بار هم پرداخت داره مینیمم پرداختش 10 دلاره

http://www.12dailypro.com/?ref=40081

اگه کسی خواست میتونه ثبت نام کنه ،بعدنم اگه پولش خوردن آهش ما رو نگیره

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من الا EMO اکانت زدم الان هم مدارک Verfication رو هم فرستادم بعد از اینکه این کار تموم شد با کدوم قسمت میشه پول رو به E-gold منتقل کرد و تو کدوم قسمت میشه محتویات حساب رو دید ؟
در ضمن EMO که شماره نداره نه ؟ بجاش E-mal خودت هست دیگه ؟
برا Upgrade کردن 12DP چند روز فرصت هست و اگه این مدت تموم بشه و هنوز UP نکرده باشم چی میشه ؟
جریان این :
Withdrawal: Automatic
Withdrawal: Manual
چیه؟
نکنه منظور CashAut دستی و اتوماتیک هست ؟
تو Autosurf ها مینویسه...

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از night_fire :
من الا EMO اکانت زدم الان هم مدارک Verfication رو هم فرستادم بعد از اینکه این کار تموم شد با کدوم قسمت میشه پول رو به E-gold منتقل کرد و تو کدوم قسمت میشه محتویات حساب رو دید ؟
برا Upgrade کردن 12DP چند روز فرصت هست و اگه این مدت تموم بشه و هنوز UP نکرده باشم چی میشه ؟
جریان این :
چیه؟

night_fire عزیز

شما تا حساب امو یتان تایید کامل نشده نه می تونید امو به امو بفرستید نه میتونید ایگولد به امو بفرستید ونه میتونید...

یعنی کلا تا تایید نشدید حسابتان بلا استفاده است.

شما میتوانید از قسمت send an EMO برای امو به امو استفاده نمایید

شما میتوانید از قسمت remove money برای امو به ایگولد و ایگولد به امو استفاده نمایید

امو شماره داره اونم چه شماره ای ولی شما در داخل سایت 12دیلی باید ایمیلتان را بنویسید

فکر میکنم 6 روز فرصت دارید

همه پولتان را اگه اپگرید نکرده باشید ازدست خواهید داد

automatic یعنی پولتان که به که به حد نساب گفته شده در سایت رسید ظرف 2الی 5الی 10 الی 15 الی 30 روز به طور اتوماتیکوار به حساب ایگولدتان واریز می گردد.

manual یعنی اینکه پولتان به هر مقدار رسید البته مقدار مینیمم گفته شده در سایت شمامیتوانید با کلیک بر روی گزینه cashoutمیتوانید هر مقدار از پولتان را درخواست نمایید.

اگر احیانا قسمتی را اشتباه نوشتم از قبل پوزش می طلبم.

لطفا دوستان بنده را راهنمایی نمایند.

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از night_fire :
جریان این :
چیه؟

بلا فاسله بعد از log in محتویات حسابتان قابل دیده میشود (اگر هم دیده نشد بر روی My eccount کلیک کنید)
همون تور که گفتم من تا حالا هیچ پولی را انتقال نداده ام ، اما اگر انگلیست خوب باشه remove money برای انتقال به ایگلد است ، Transfer money برای انتقال به دیگر حسابهای emo است و add money برای دریافت پول از ایگلد
yes ، باید از ایمیلی که به EMO معرفی کردی استفاده کنید

برای upgrad یک هفته فرصت دادرید و اگر این مدت تمام بشه اکانت 12dp شما حذف میشه (بعد از اولین upgrade این فرصت به یک ماه افزایش میابد)

Withdrawal به معنی پس گرفتن است
Withdrawal: Automatic یعنی پس گرفتن اتو ماتیک
Withdrawal: Manual یعنی پس گرفتن دستی (منظورش اینه که باید درخواست کنی)

از دوستمان hosseinpro تشکر میکنم

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه دست همتون درد نکنه واقعا نمی دونم...
ولی انصافا یه سوال هم می پرسم فهش ندید آخریشه !
بعد از اولین Upgrade که می گید 1 ماهه دیگه فرصتم افزایش پیدا می کنه یعنی تا قبل تموم شدن اون ماه بازم باید Upgrade کنم ؟

marabeboos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

persian golf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب فکر کنم اولین کسی باشم که این مطلب را اعلام می کنم البته فکر کنم
من امروز اولین دریافت را از 12daily به emo داشتم
2006-01-22 EMO from 12daily pro ([email protected]) $69.12 $0.00
البته توجه کنید که در سایت 12daily در history کماکان pending هست و شما باید به emo رفته و در انجا از شما سوال می شود که این مبلغ را دریافت می کنید یا انتقال می دهید که بسته به کارتون یکی را انتختب می کنید
حالا نمی دونم چطور دوباره تو 12daily سرمایه گذاری کنم
please help

persian golf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب یک مطلب دیگه
زمانیکه می خواهید پول را به e-gold انتقال دهید در گزینه remove money کلیه حساب را انتقال میده کی می دونه چطور میشه مقداری از اون را انتقال داد

persian golf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب جواب سوال اول را خودم پیدا کردم
کافیه در 12daily بزنی آپگرید را بقیه کارا اتوماتیک هست
من همین الان 60 دولار آپگرید کردم

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما چه مدارکی رو برای Verification فرستادید ؟ ازبین کارت شناسایی و چک و قبض تلفن و برق یکیشون کافبه ؟
بعد از اینکه مدارک رو ارسال می کنید توی قسمت :
Your Personal Comments To EMO (Maximum of 255 characters.):
چی می نویسید؟
چقدر طول میکشه که تایید کنه ؟

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از night_fire :
شما چه مدارکی رو برای Verification فرستادید ؟ ازبین کارت شناسایی و چک و قبض تلفن و برق یکیشون کافبه ؟
بعد از اینکه مدارک رو ارسال می کنید توی قسمت :
Your Personal Comments To EMO (Maximum of 255 characters.):
چی می نویسید؟
چقدر طول میکشه که تایید کنه ؟

برای اولی کارت ملی ، برای دومی قبض تلفن و برای سومی (البته فکر کنم اختیاریه) باز هم کارت ملی

هیچی لازم نیست بنویسی

دقیقا نمیدونم ، من خودم 24 ساعت بعد به سراغش رفتم و تاییدم کرده بود

babak azad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا کیا به ایمو ÷ول گرفتن

persian golf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از babak azad :
آقا کیا به ایمو ÷ول گرفتن
خوب اگه دو تا پست بالا ترا خونده بودي جوابه سوالتو گرفته بودي

حالا قابل توجه همه البته سانيكه در verify كردن مشكل دارتد
در emo در قسمت My Accont روي گزينه verify accont كليك كرده و گزينه basic را انتخاب مي كنيد حالا در قسمت اول id card را انتخاب كنيد و اسكن كارت خود را براشون بفرست در قسمت دوم telephon bill را انتخاب كرده و اسكن قبض تلفنت را براشون بفرست در نهايت 3 ساعته تاييد ميشيد
خوب حالا بايد e-gold را در emo تاييد كنيد بر روي گزينه add accont كليك كرده و در اونجا مشخصات e-gold خودتون را وارد كنيد سايت emo به حساب e-gold شما 1 سنت ميريزه و از شما بچ نامبر اون واريز را ميخواد تا verify بشه
خوب حالا در 12daily به قسمت accont siting رفته و در اونجا e-mail خود در emo را به عنوان Payout وارد كنيد
وسلام به همين سادگي
من به همين روش اولين دريافت را به emo از 12daily داشتم
و همينطور تونستم از Emo به E-gold پول واريز كنم
با عرض پوزش از كليه اساتيد

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گفته بودید که بعد از اولین Upgrade مهلت Upgrade بعدی به 1 ماه افزایش پیدا میکنه، یعنی تا قبل این یک ماه بازم باید Upgrade کردن ؟(در غیر این صورت باز هم Account بسته میشه ؟

persian golf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از night_fire :
گفته بودید که بعد از اولین Upgrade مهلت Upgrade بعدی به 1 ماه افزایش پیدا میکنه، یعنی تا قبل این یک ماه بازم باید Upgrade کردن ؟(در غیر این صورت باز هم Account بسته میشه ؟

بله دوست عزیز هنگامیکه Up میکونی یک ماه فرصت داری تا دوباره UP بکنی خوب 12 روز طول میکشه تا Surf کنی 10 روزم طول میکشه تا پرداخت کنه سر جمع میشه 22 الی 23 روز و میبینی که هنوز 7 روز برای UP بعدی فرصت داری ولی بهتره که حداکثر هر 12 روز به 12 روز UP کنی تا بتونی از اون 10 روزم استفاده کرده باشی
EMO یادت نره

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
این اخبار جدید جدید 12دیلی پرو است.

لطفا یک نفر که وارد است و مسلط به زبان انگلیسی است زحمت ترجمه اش را بکشد.

2005 Earnings Statements - by Charis - 12DP Admin at 2006-01-22 17:21:06
2005 Earnings Statements will be available for members to download from within their member areas by Tuesday, January 22. The statements will be in a PDF format and you will be able to print them. These statements will detail all surf and commission earnings by month and a totals for the year. They will NOT list upgrade purchases or amounts, only monies earned.

Reminder... It is the members’ responsibility to report and pay any and all tax requirements in your national, state or local jurisdiction. If you are unsure of what these are, we recommend that members discuss any tax-related questions with a tax professional in member’s jurisdiction.

Site Update - by Charis - 12DP Admin at 2006-01-22 17:08:19
Following are a few updates on some important site happenings and issues. Please take the time to read through them.

:: Payment Processor Transition
We thank you all for your patience as we settle into our new payment processor. Things are progressing well and the management team at EMO Corporation has been very helpful in helping to insure a smooth transition for us and for our members.

:: Suspended Refunds
Last week we discovered a few discrepancies in our suspended member refund process. It seems there were a few members suspended in December’s system audit that did not receive a refund nor an email explaining why they didn’t qualify for one. 12dp staff worked hard this past week to identity those members and any outstanding refunds will be paid this week.

:: Missing Upgrades from Jan 5 & 6
As you may recall, the site experienced a couple of days of downtime on January 5-6 due to server and software upgrades. There were a number of missing upgrades from these days. We have finally completing a process that is identifying all of these missing upgrades. The missing upgrades will be added to members accounts and will be active as of Monday, January 23. Those members who’s missing upgrades were purchased with E-Gold, your upgrades will appear in your account as such, however, you will need to select one of our existing payment processors for payout once your upgrade expires.

:: E-Gold Transition Payments
E-Gold transition payment are proceeding according to schedule. Those members who chose the StormPay option are now being paid on schedule with other StormPay withdrawals. Those members who chose the money order option, the first money orders were mailed out on last Monday and are proceeding according to schedule. Those members who chose the EMO option, EMO payments have been proceeding more slowly. This is because prior to everyone choosing their payment option, we had no way of knowing exactly which percentage of members would choose which option and thus no way of knowing the amount of funds needed to be transferred or put into place for each processor to cover all payments. So, as we now have a clearer picture of that data and are moving funds appropriately, you will notice the speed of these EMO payments increasing. All payments will be made as stated, on or before January 31.

:: Site & Server Upgrades
In the midst of all the recent payment processor drama, 12dp’s technical staff was hard at work on several key hardware and software upgrades and changes that can be seen in new member functionality and even more importantly have significantly improved the operation of the site. Among the changes are a new member details area, added account security, server upgrades, database enhancements, and a number of crucial tweaks to our software that will help eliminate past recurring problems such as missing upgrades, processed but not received payments, payments not going to pending, etc. A big thanks to our programmers for all their hard work in these areas.

:: Forum
We have some great news regarding our forum. In about 2 weeks, the 12dp forum will become integrated with the 12dp website. This means that all active 12dp members will have access to the forum from within their member area. Guests/Non-Members will still be able to view certain areas of the forum but will be unable to post. We will post more information soon on this forum transition.

:: Ticket System / Live Support
The 12dp support staff has been hard at work these week clearing out a couple of the backlogged ticket departments. We are also restructuring our support team procedures and processes which, in addition to the new ticket and live support system we will be moving to in a couple of weeks, will get 12dp back to the kind of quality member support we deem as key to our program.

:: New Site
LifeClicks is excited to announce that we are hard at work in the planning stages of the third site in our network. We have reached a point in the planning where we feel it crucial to get feedback from members that will allow us to fine-tune the program and make it the best possible program it can be. To that end, we will be posting a number of polls on the forum as well as sending out some targeted group emails to elicit feedback and interest on various aspects of the new program. You will note these polls and emails will speak only in general terms about the new site. No hints.  The official announcement of the new site will be made Sunday, February 26 at the GPT Convention.

Have a great week and as always, Thanks for going Pro!
Last change at 2006-01-22 17:36:20

سيلوستر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
12dp به حساب ايگول پول واريز نمي كنه ؟

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از سيلوستر :
سلام
12dp به حساب ايگول پول واريز نمي كنه ؟

سیلوستر جان

این که الان شما میگویید که خیلی وقته اتفاق افتاده!

شاید هم شما منظور خاصی دارید؟ لطفا توضیح بدید:

united

Registered User
لایک‌ها
1
من دیروز 12 همین روز سورف با 12dp را گزراندم ، و امروز ایمیلی برام فرستاده شد با این متن

Hello hamid

This is an automated reminder from 12 Daily Pro:

One of your upgrades has just expired.

An automatic withdrawal request for your autosurf earnings associated with this upgrade as well as all referral commissions earned since the last withdrawal request has been created.

You can view the status of this request in your account history page.

- 12 Daily Pro

که معنیش اینه

سلام حمید

این یک یادآور کننده خودکار از 12dp است

یکی از upgrade های شما (ارتقاع درجه های شما) قانونا منقضی شد (به پایان رسید)

به خاطر درآمد autosurf شما و همچنین کمیسیوب برای upgrade زیر مجموعه های شما بعد از آخرین درخواست پس گرفتن ، درخواست پس گرفتن به صورت خودکار انجام شد

شما میتوانید آخرین وضعیت این درخواست را در صفحه تاریخچه حسابتان ببینید

بعد از مراجعه به حسابم در مقابل upgrade اینو دیدم : Account Expires: 2006-02-21
یعنی تا تاریخ 2006-02-21 (یک ماه) من فرصت دارم تا حسابم را upgrade کنم والا اکانتم حذف میشود

بعد از 7 روز کاری (کلا 9روز ) پولمو به EMO واریز میکنه و من دوباره حسابمو uograde میکنم

بالا