• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از parisa61 :
من اولین دریافتی خود را از سایت 12pagesurf گرفتم.
واقعا این سایت بی نظیر است و می رود که جای 12dailypro را بگیرد.
پیشنهاد من این است که اگر بدنبال یک سایت سورف و مطمئن می گردید ، این سایت رو انتخاب کنید.​
از وقتي 12DP امده تا حالا شايد 20 تا مثلش امده اما همشون جمع كردن رو رفتن :D

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از parisa61 :
من اولین دریافتی خود را از سایت 12pagesurf گرفتم.
واقعا این سایت بی نظیر است و می رود که جای 12dailypro را بگیرد.
پیشنهاد من این است که اگر بدنبال یک سایت سورف و مطمئن می گردید ، این سایت رو انتخاب کنید.​
سايتت يه جوريه!! پول زياد توش نذاري!:)
اون قسمت vote for us که پايين صفحس هم خيلی باحاله ,خواستم روش کليک کنم وضعيتشو ببينم ولی لينک نبود عکس بود:blink: :blink:

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ewp جان مرسی
ولی شما خودتون روش کلیک کنید.
Error میده
یعنی اصلا صفحه باز نمیشه عین اینکه یه سایت وجود نداشته باشه.
حالا من اگه بخوام تو این سایت سرمایه بگذارم باید از upgrade استفاده کنم ؟
اصلا بگذارم ؟
در ضمن جریان این
Withdrawal: Automatic
Withdrawal: Manul
چیه ؟
الان 0.6 دلار گرفتم سر 8 تا خودش میریزه دیگه ؟

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از night_fire :
ewp جان مرسی
ولی شما خودتون روش کلیک کنید.
Error میده
یعنی اصلا صفحه باز نمیشه عین اینکه یه سایت وجود نداشته باشه.
حالا من اگه بخئام تو این سایت سرمایه بگذارم باید از upgrade استفاده کنم ؟
اصلا بگذارم ؟
در ضمن جریان این
Withdrawal: Automatic
Withdrawal: Manul
چیه ؟

تا زماني که 12dp را update نکرده باشيد پولي به شما تعلق نميگيرد :( :( :( :( :( و بعد از ثبت نام يک هفته فرصت داريد تا حساب 12dp تان را upgrade کنيد

بعد از upgrade (سرمايه گزاري ) بايد روزي حداقل 12 سايت را ببينيد که در عوض روزي 12 درصد پولي که سرمايه گزاري کرديد به شما سود ميده ، و در پايان 12 روز در مجموع 144 درصد يعني 44 درصد خالص به صورت اتوماتيک به حساب EMO شما واريز ميشه (البته بعد از هفت روز کاري) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

مثلا اگر 10 سهم (60 دلار) سرمايه گزاري کرده باشيد روزي 7.2 به شما پول ميده (هر سهم يعني حد اقل سرمايه گزاري (6 دلار))

در ضمن در قسمت FAQ سايت (سوال و جواب) توضيحات کامل داده شده

اما در مورد EMO !
من خودم تا حالا پول از E-gold به EMO انتقال ندادم ولي فکرنکنم لازم باشه در goldex ثبت نام کنيد ، اين روشي را که من ميگم انجام بده احتمال 99 درصد عمليه
1 - به سايت EMO برويد https://www.emocorp.com
2 - بر روي sign up کليک کنيد و مراحل مراحل ثبت نام را (تقريبا مثل e-gold ) انجام بديد (کارهاي اصلي هنوز مونده ولي اصلا نترسيد ، وحشت هم نکنيد )
3 - بهد از log in به حساب EMO تان به قسمت Verification برويد و از آنجا basic را انتخاب کنيد و بر روي request کليک کنيد
4 - در صفحه اي که باز ميشود عکسهاي مورد نظر را به سيستم معرفي کنيد (مثلا براي ID dard کارت ملي و براي Telephone Bill يک اسکن از فيش تلفن ) قسمت پايين را هم ميتونيد ID card انتخاب کنيد ( عکسها بايد کمتر از 2MB حجم داشته باشه )
5 - بع از کليک بر روي دکمه پائينش بايد چند لحظه صبر کنيد در صفحه بعد باز هم کليد پائين را کليک کنيد
6 - بعد از چند ساعت دوباره log in کنيد و اين بار اگر تاييد شده باشيد صفحه اي ظاهر ميشود که در مورد افزايش امنيت حسابتان از شما سوال ميکند ، اگر yes را انتخاب کني صفحه اي ضاهر ميشه (شايد هم چند صفحه بعده ) که عکس و سطش را بايد پرينت بگيري چون براي log in هاي بعدي حتما لازم ميشه و دکمه پايين را کليک کن (اگر پرينتر نداري خودت عکسش را بکش )
نکته : اگر در شماره 6 NO را انتخاب کنيد در log in شدن به اکانتتان کارتان آسنتر خواهد بود در ضمن بعدا هم ميتوانيد اين کار را بکنيد
بعد از همه اين کارها بايد حساب E-gold تان را معرفي کنيد (به اعصابتان مسلط باشيد)
1 - log in کنيد
2 - در روبروي Ecurrency Accounts: بر روي add کليک کنيد
3 - بعد از معرفي حساب خود و کليک بر روي continue سايت EMO يک سنت به حساب egold شما ميفرسته
4 - فکر کنم بعد از يک ساعت (شايد هم همون لحظه ) بايد به حساب ايگلدتان سر بزنيد ، به قسمت history مراجعه کنيد و شماره اي را که EMO از شما ميخاد را يادداشت کنيد
5 - دوباره به EMO ، log in کنيد و در مقابل Ecurrency Accounts: بر روي view کلیک کنید سپس برای تایید ایگلدتان بر روی نام حساب ایگلدتان کلیک کنید (در اینجا توضیح داده که کدام شماره را از ایگلدتان لازم دارد)
6 - بعد از وارد کردن شماره مورد نظر و کلیک بر روی دکمه پائین ایگلد شما تایید میشود

حالا (شاید هم چند ساعت بعد ) برای انتقال پول از e-gold به EMO باید بر روی Add Money کلیک کنید
من خودم 3 دلار تو EGold داشتم وقتی درخواست انتقال پول را کردم گفت حداقل درخواست باید 5 دلار باشه
بنا بر این فکر نمیکنم لازم باشه در goldex ثبت نام کرد :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

http://www.12dailypro.com/?ref=40081

http://www.auto-surf.biz/?ref=29582

spacial hi to mr dollar $$

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
کسای Stormpay که دارن و می خوان تبديل کنن به e-gold برن توی اين سايت که توی امضام هست و توی يکی از پلان ها سرمايه گذاری کنن و بعد به قسمت Currency Exchange برن...:)

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا مرسی برا توضیحاتت ولی...
مشکل من اینه که اصلا این سایت EMO باز نمیشه
در ضمن بعد از 12 روز که سود دهی تموم شد چی ؟
من یه مشکلی با E-gold دارم اونم اینکه همیشه بعد از یه چند روز اکانتم تعطیل میشه البته من مشخصاتم رو چرتو پرت می نویسم ولی اکانت ساخته میشه !
احتیاج به وریفای و این چیز ها که نداره ؟

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
اقای united

من در سایت امو حساب باز کرده بودم ولی هنوز تایید نشدم میخواستم بدونم 12 دیلی پرو اگر خواسته باشه به حساب امو پول بریزه حساب اموی من قبول می کنه که پول 12 دیلی رو دریافت کنه؟

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از night_fire :
اقا مرسی برا توضیحاتت ولی...
مشکل من اینه که اصلا این سایت EMO باز نمیشه
در ضمن بعد از 12 روز که سود دهی تموم شد چی ؟
من یه مشکلی با E-gold دارم اونم اینکه همیشه بعد از یه چند روز اکانتم تعطیل میشه البته من مشخصاتم رو چرتو پرت می نویسم ولی اکانت ساخته میشه !
احتیاج به وریفای و این چیز ها که نداره ؟
الان روشنت میکنم ....
یعنی چی سایت EMO باز نمیشه ؟!؟!؟!؟ یعنی فیلتر شده
بعد از کلیک بر روی https://www.emocorp.com/s/template/Signup.vm;jsessionid=0B04D4FB0369D51441374E77662A4B0A صفحه ای ضاهر میشه که آدرس ایمیل شما و کشورتان را میخواد چند تا حرف اتفاقی هم نوشته که باید داخل مستطیل بنویسید بعد بر روی confirm کلیک کنید
بلافاسله ایمیلی برات فرستاده میشه که باید بر روی لینک درون ایمیل کلیک کنی که صفحه ای ضاهر میشه که مشخصات شما را میخاد بعد از پر کردن موارد ستاره دار بر روی دکمه پائین باید کلیک کنی
تمام شد به همین آسونی ...
اگه باز هم مشکل داشتی بگو دقیقا در کجا مشکل داری ، و یا چه پیام خطایی ظاهر میشه
من امروز سعی میکنم چند بار به اینجا سر بزنم

درمورد 12dp من که بهت گفتم به صورت اتوماتیت بعد از 12 روز اقدام به فرستادن همه پول شما میکنه (پول و سودش) که در نهایت پول بعد از 7 روز کاری به حسابتان واریز میشود
باز هم میگم در قسمت FAQ همه چیز توضیح داده شده
اصلا در 12dp ثبت نام کردی (حتما جوابم را بده) اگر نکردی از اینجا ثبت نام کن http://www.12dailypro.com/?ref=40081

در مورد e-gold خدمتت عرض کنم که سعی کن مشخصات درست بدی چون اگه یه موقع پسوردت را فراموش کنی لازم میشه
برای جلوگیری از تعطیل شدن (بسته شدن) E-gold شما باید هفته ای یک بار e-goldتان را update کنید ، یعنی بعد از log in شدن به ایگلد پسوردتان را تغیر دهید (برای راحتی کار میتوانید هر دو هفته یک بار پسوردتان را تکرار کنید )
بعد از یکی دو ماه دیگه این کار لازم نیست چون حسابتان دیگر نهادینه شده است
در ضمن در پایان هر ماه میلادی e-gold درصدی از پول موجود در حساب را به عنوان شهریه ورمیدارد که اگر حسابتان صفر باشد بسته میشود (سعی کنید حداقل یک سنت در حساب خود داشته باشید)

وربفای !!!!
من که تا حالا همچین چیزی نشنیدم !!!!!!!

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از hosseinpro :
اقای united

من در سایت امو حساب باز کرده بودم ولی هنوز تایید نشدم میخواستم بدونم 12 دیلی پرو اگر خواسته باشه به حساب امو پول بریزه حساب اموی من قبول می کنه که پول 12 دیلی رو دریافت کنه؟
خب چه کاریه !!!
به همون روشی که گفتم حسابت را تایید کن تا هم خیال خودت راحت بشه هم 12dp هم ما :lol: :lol: :lol:

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از united :
خب چه کاریه !!!
به همون روشی که گفتم حسابت را تایید کن تا هم خیال خودت راحت بشه هم 12dp هم ما :lol: :lol: :lol:

درست ولی اگه تاییدم نکرد اونوقت چی؟؟؟

میتونه 12 دیلی به حساب اموی من بریزه؟

ممنون می شم جوابمو بدی

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از hosseinpro :
درست ولی اگه تاییدم نکرد اونوقت چی؟؟؟

میتونه 12 دیلی به حساب اموی من بریزه؟

ممنون می شم جوابمو بدی
خیالت راحت تاییدت میکنه (من نمیدونم چرا فکر میکنی تاییدت نمیکنه)
برای اتمینان از تایید بعد از log in به Verification مراجعه کنید میبینید که دکمه basic غیر فعاله
راستش من امتحان نکردم ولی فکر کنم بشه
چون تایید حساب برای انتقال پول به e-gold و بلعکس لازمه (این تور که من شنیدم )

caspianit1001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام....

دوستان کسی هست که حساب strompay یا EMO داشته باشه ... اگه کسی شماره حسابشو اینجا بزاره لطفه بزرگی میکنه... tnx

taak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hosseinpro :
بچه ها سایت goldex چیه؟
:
سایت goldex سایتیه که تبدیل حسابهای الکترونیکی به همدیگر را بر عهده دارد و سایت emo نیز با آن کار میکند. حالا اگر در این سایت عضو شوید و از طریق آن در سایت emo عضو شوید هر کسی که زیر مجموعهء شما شود وقتی بخواهد در این سیستمها پولش را انتقال دهد به شما کمیسیون پرداخت میشود.
پس اگر از سایت goldex به ثبت نام در emo پرداختید میتوانید از این مزیتها برخوردار شوید. کارش فقط 2 دقیقه بیشتر از ثبت نام مستقیم در emo است.

پس کاری که منفعت بیشتری دارد را برگزینید.

با کلیک در این بنر میتوانید به داخل این سایت بروید.

persian golf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالا خره E-mail از 12daily آمد

خوب ای یهنی چه
We are currently doing some corrections in the database for member accounts. This may cause some past and current cashouts to show incorrectly in your account as pending when in actually it has already been paid or as processed when it is actually still pending.

This is only temporary and the correct status of your cashouts should correct themselves by the end of the day on 1/19. During this time, checking your payment processor would be the most accurate check for whether a current withdrawal has been paid or not.

There is no need to submit help tickets or forum posts regarding this matter as it is system-wide and will be corrected on a system-wide basis.

Thank you for your patience.

Charis
12dp Admin

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از night_fire :
اولا که us جان دستت درد نکنه چون بالاخره دیر یا زود جبران می کنم.
دوما اینکه این سایت باز نمیشه برای من ببینید:
Network problem میده که error ماله براوزر هست نه ماله سایت
سوم اینکه بله من با رفرال لینک شما عضو شدم ولی چون هنوز پولی تو E-gold ندارم پاکش کردم وقتی پول برا Upgrade داشتم دباره ثبت نام می کنم.
توی قسمت Upgrade دو نوع پرداخت هست، از کدوم استفاده کنم ؟
بعد از 12 روز که سود دهی سایت 12DP قطع میشه باید چی کار کرد ؟ یا قطع نمیشه ؟
در ضمن بین:
50cent2surf.com
12pagesurf.com
exekosurf.com
11X11.com
Starkitten-Purrrs
که همشون در حالت paying هستن
کدوم رو پیش نهاد می کنید ؟
منظور از بروزرت را نفهمیدم !! منظورت همون internet explorer هست ؟
خب شاید امنیت سیستمت را زیاد کردی با مراجعه به منوی tools>internet option>security>internet خانواده ای را از نگرانی ... نه اشتباه شد ، دکمه پایین را بر روی medium قرار دهید و یا میتوانید از مرورگرهای اینترنتی دیگر استفاده کنید و از اینتر نت دانلود کنید (مانند Firefox حجم 4.5 mb )
من چون خودم آخرین upgradم با e-gold بوده و سیستم دیگه e-gold را قبول ندارهاطلاعی از سیستم جدید ندارم
اما اگر منضورت نوع شماره حساب است ، آره فقط دو نوعه که strompay ایرانیها را قبول نداره و فقط میمونه EMO
من که سه بار بهت گفتم هیچ کاری لازم نیست بکنی 12dp اتوماتیک پرداخت میکنه و موجودی شما در 12dp صفر میشه و بعد اگر سلاح دیدید دوباره میتوانید upgrad کنید
من در هیچ یک از این سایتها سرمایه گزاری نکرده ام و اطلاعی از کار و کاسبیشان ندارم

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه منظورم صفحه upgrade تو اکانتتون هست
یه نگاه بهش بندازید.

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از night_fire :
نه منظورم صفحه upgrade تو اکانتتون هست
یه نگاه بهش بندازید.
اگه منظورت اکانت ایگلد ، ایگلد که upgrade نمیشه ، منظور من update بوده که اشتباه نوشته بودم upgrade
اما اگه 12dp را میگی باز هم میگم چون من در حال گزراندن 12 روز هستم قسمت upgrade م تقریبا قیر فعاله
اما در اول همون صفحه بر روی Having problems upgrading? Click here. کلیک کنید توضیحات کاملی داده شده

حالا که خودم یه نگاهی بهش انداختم فکر کنم منظورتو فهمیدم ، اون قسمت پایین که نوشته 500 site credits - 6$ درباره تبلیغات در 12dp است
برای upgrade باید از قسمت بالا استفاد ه کرد
بنابر این برای upgrade حتما در EMO ثبت نام کنی ، نمیدونم ثبت نام کردی یا نه ؟!؟!

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
united عزیز

ممنون از زحمات زیادی که برای من ودوستان میکشی.

حساب اموی من approved شد.

به امید باز پس گرفتن پولهایمان از 12 دیلی پرو.

دوستدار همه دوستان......

حسین

saiedit

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از EWP :
حساب EMO شماره نيست كه :blink: ... ادرس ايميل رو بايد بدي:D
آقا ممنون اين نوشته بود Number من هم به همين دليل شماره ميدادم

بالا