• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
اين دو تا سايت هم خوبن!
اولي
سايت 50cent2surf
هر واحد آپگريد 50 سنت مدت اعتبار 10 روز
روزانه 15% و حداقل پرداخت 5 دلار!!
http://www.50cent2surf.com/?ref=26763
دومي
سايت surf20cent
هرواحد آپگريد 20 سنت مدت اعتبار 50 روز!!
روزانه 3% و حداقل پرداخت 2 دلار
http://www.surf20cent.net/?ref=1277

persian golf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Dj--Aligator :
اين دو تا سايت هم خوبن!
اولي
سايت 50cent2surf
هر واحد آپگريد 50 سنت مدت اعتبار 10 روز
روزانه 15% و حداقل پرداخت 5 دلار!!
http://www.50cent2surf.com/?ref=26763
دومي
سايت surf20cent
هرواحد آپگريد 20 سنت مدت اعتبار 50 روز!!
روزانه 3% و حداقل پرداخت 2 دلار
http://www.surf20cent.net/?ref=1277

من تو اون اولی 15 دلار دارم ولی الان یک ماهی میشه بهم پرداخت نکرده
شما چی ؟

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
چرا يه بار 5.5 تا ازش گرفتم!!!
ولي دومي رو هنوز ازش پرداخت نداشتم!! يعني به حد نصاب نرسيدم!!

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا چرا این سایت ها منتظر هستن ما پول بگذاریم بعد کاسه کوزه شون رو جمع می کنن میزن ؟!
یه سایته بود که من 1 ماهی میشناختمش و داشت کار میکرد تا من 200 -300 تا گذاشتم روش جمع کرد رفت...
دزدی تا این حد ؟

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از night_fire :
بابا چرا این سایت ها منتظر هستن ما پول بگذاریم بعد کاسه کوزه شون رو جمع می کنن میزن ؟!
یه سایته بود که من 1 ماهی میشناختمش و داشت کار میکرد تا من 200 -300 تا گذاشتم روش جمع کرد رفت...
دزدی تا این حد ؟

night_fire محترم

شما اگر میخواهید در سایت خوب و صد در صد قابل اطمینان سرمایه گذاری کنی فقط وفقط سرمایه گذاری جامد رابه شما پیشنهاد میکنم. 1.8% ولی قابل اطمینان.

من خودم در این سایت 650$ گذاشته ام و روزانه 11.7$ میگیرم .

اگر تمایل داشتید میتوانی از لینک پایین استفاده کنی.

http://www.solidinvestment.com/?ref=hosseinpro

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی از راهنمایی می رم ببینم چیه !
ولی من سایت های قابل اعتماد اعتماد می شناسم که از سال 2003 تا حالا به دون 1 ساعت تعلیق دارن فعالیت می کنن.
ولی برام جالبه که 200 $ براشون چه قدر ارزش داره که برا بالا کشیدنش سایت رو تعطیل می کنن ؟

Behnam_frantic

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از night_fire :
مرسی از راهنمایی می رم ببینم چیه !
ولی من سایت های قابل اعتماد اعتماد می شناسم که از سال 2003 تا حالا به دون 1 ساعت تعلیق دارن فعالیت مس کنن.
ولی برام جالبه که 200 $ براشون چه قدر ارزش داره که برا بالا کشیدنش سایت رو تعطیل می کنن ؟

نه عزیز فقط به خاطر 200$ شما نبود که جمع کردن بلکه اون موقعی که سایت اسکم میشه بالاترین موجودی ایگولد سایته.
به نظر من شما وقتی داری تو سایت عضو میشی یه خورده تحقیق کن و همچنین وقتی 6 ماه از عمر یه سایت میگذره دیگه موقع اسکم شدنشه پس رقم بالا دیپوزیت نکنین:) :blink:

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
سلام
دوست عزیز اگه توان سرمایه گذاری 200 دلاری در یک سایت را دارید توصیه میکنم سراغ سایتهایی مطمئن و معتبر برید نه اینکه پولتون رو توی ساتیهایی پونزی و اتوسرف بزارید
اون سایتهای شاید در ماه بیشتر از 10 درصد سود بهتون ندند ولی ریسک سرمایه گذاری هم حداقل هستش بهرحال خودتون میدونید اگه دوست داشتید توی این جور سایتها سرمایه گذاری کنید بگید تا چند تا شو بهتون معرفی کنم

سایتهای پونزی هم اگه قصد سرمایه گذاری دارید حتما باید ریسکش رو محاسبه کنید نه اینکه به هر سایتی رسیدید 200 دلار بزارید توش برای از دست دادن پولتون اینقدر عحله نکنید
ضمنا اگه دوست داشتید تو وبلاگ من یکسری نکات و راهنمایی ها در مورد سرمایه گذاری در هایپ ها هست

موفق باشید

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایتت که عالی بود، البته تا آخرش مطالعه نکردم(سرفرصت)
در مورد Auto Surf و Hype ها هم مگه چشونه به جز اینکه هر لحظه امکان داره جمع بشن.
من خودم هم نسبتا این ها رو می شناسم چون اطلاعاتم رو از یه سایت رسمی Monitoring می گیرم که هر چند روز یک بار Up میشه.مثلا من بیشتر تکیم رویه Exeksurf و Auto-Surf و 12DP هست.
حالا اگه شما بازه م معرفی کنید با ReferalLink خودتون ممنون میشم.
به جز این طور سیستم ها (Auto و Hype ) دیگه چه سیستم هایی رو می شناسید و توصیه می کنید ؟ِ
واما:
10 - طمع را از خود دورد کنید . بسیار از افراد سود و سرمایه خود را به خاطر همین طمع کاریها از دست می دهند. بدنبال این نباشید که یک ماه پولتان را چند برابر کنید بلکه بدنبال این باشید که یک پلان پایدار و با ثبات با سودی مشخص ایجاد کنید . این نکته را بخاطر داشته باشید که در بهترین حالات یک پلان موفق و با ثبات می تواند سودی بین 20 تا 30 درصد در ماه برای شما ایجاد کند پس رویای سودهای 200 درصد در ماه را از ذهنتان دور کنید و سرمایه گذاری های خود را به تدریج اما با اطمینان توسعه دهید.

11 - انتخاب های خود را تنها بر اساس نظرات دیگران انجام ندهید سعی کنید برای خودتان یکسری قوانین و قواعد شخصی ایجاد کنید و سرمایه گذاری هایتان رابر این اساس انجام دهید حداقل امتیاز این امر اینست که در صورت ضرر پذیرش و کنارآمدن با آن راحت تر خواهد بود.
ِ
حرف نداره من که گوشواره کردم رو گوشم...
ولی منظورتون از :
8- هیچگاه در سایتهای با پرداخت ماهیانه سرمایه گذاری نکنید مگر انکه از اعتبار و عملکرد آن کاملا مطمئن باشید. سایتهای باا پرداخت ماهیانه زیادی وجود دارند اما براستی چند تای آنها به شما اطمینان و اعتبار سایتهایی مثل PIU یا Fxig را می دهند.
اینه که سایت های بدون حد اقل پرداخت مناسب هستن یا ...(یه جوره دیگه توضیح بدید)
امیدوارم همه سوالاتم رو جواب بدید.

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ضمن:
من خودم دنبال سایت های جدید هستم تا بتونم قبل از سکم شدنشون یه مبلغ مناسب ازشون بگیرم.
حالا این هایی که شما معرفی کردید این شرایط رو دارن ؟
یا یه منبع برا معرفی این جور سایت ها مثلا 6 ماه دوم سال 2005 یا سال 2006 دارید ؟

taak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از united :
من دیروز 12 همین روز سورف با 12dp را گزراندم ، و امروز ایمیلی برام فرستاده شد با این متن

Hello hamid

This is an automated reminder from 12 Daily Pro:

One of your upgrades has just expired.

An automatic withdrawal request for your autosurf earnings associated with this upgrade as well as all referral commissions earned since the last withdrawal request has been created.

You can view the status of this request in your account history page.

- 12 Daily Pro

که معنیش اینه

سلام حمید

این یک یادآور کننده خودکار از 12dp است

یکی از upgrade های شما (ارتقاع درجه های شما) قانونا منقضی شد (به پایان رسید)

به خاطر درآمد autosurf شما و همچنین کمیسیوب برای upgrade زیر مجموعه های شما بعد از آخرین درخواست پس گرفتن ، درخواست پس گرفتن به صورت خودکار انجام شد

شما میتوانید آخرین وضعیت این درخواست را در صفحه تاریخچه حسابتان ببینید

بعد از مراجعه به حسابم در مقابل upgrade اینو دیدم : Account Expires: 2006-02-21
یعنی تا تاریخ 2006-02-21 (یک ماه) من فرصت دارم تا حسابم را upgrade کنم والا اکانتم حذف میشود

بعد از 7 روز کاری (کلا 9روز ) پولمو به EMO واریز میکنه و من دوباره حسابمو uograde میکنم
دوست عزیم united
احتمالا شما برای ارتقای خودتان از همان حساب که در حالت pending بوده به صورت compaund استفاده کردید .
من هم همین کار را انجام دادم و دوازده روز من به پایان رسیده و برای من هم همین ایمیل آمده است.
اما یک سوال داشتم و اینکه آیا شما هم در قسمت history خود ایمیل emo خود را نمیبینید؟ و آیا در قسمت processor فقط نوشته شده compounded یا نه؟
چون من ایمیل خودم که در اصل شماره حساب emo خودم هست را در قسمت history نمیبینم

خوشحال میشوم اگر دوستانی که این وضعیت را نیز دارند جواب دهند

united

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از taak :

دوست عزیم united
احتمالا شما برای ارتقای خودتان از همان حساب که در حالت pending بوده به صورت compaund استفاده کردید .
من هم همین کار را انجام دادم و دوازده روز من به پایان رسیده و برای من هم همین ایمیل آمده است.
اما یک سوال داشتم و اینکه آیا شما هم در قسمت history خود ایمیل emo خود را نمیبینید؟ و آیا در قسمت processor فقط نوشته شده compounded یا نه؟
چون من ایمیل خودم که در اصل شماره حساب emo خودم هست را در قسمت history نمیبینم

خوشحال میشوم اگر دوستانی که این وضعیت را نیز دارند جواب دهند

درسته در قسمت history زیر Processor/Paid to نوشته Compounded

Processor یعنی مرحله (منظورش عبور از مرحله 7 روز کاریه)
paid to یعنی پرداخت به (که متمعنا بعد از پرداخت باید نام حساب نوشته شود)

سيلوستر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سیلوستر جان

این که الان شما میگویید که خیلی وقته اتفاق افتاده!

شاید هم شما منظور خاصی دارید؟ لطفا توضیح بدید:
يعني به ايگولد هم پرداخت مي كنه؟
پس چرا همتون دنبال emo هستين و مي خواين بعد از واريز به emo پولو به ايگولد تبديل كنيد؟

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از سيلوستر :
يعني به ايگولد هم پرداخت مي كنه؟
پس چرا همتون دنبال emo هستين و مي خواين بعد از واريز به emo پولو به ايگولد تبديل كنيد؟

سیلوستر جان

خیر, 12 دیلی پرو اصلا به ایگولد پرداخت ندارد.

در ضمن EMO نیز از سیستم امنیت جالبی برخوردار است.

انشاالله اینEMO نیز فراگیر شده و چون احتمال تحریم ایگولد برای ایرانیهاست مواظب باشید ,چون حساب های ایرانی ها در ایگولد خیلی زیاد است.
نصیحتی دوستانه:
سعی کنید پولهایتان در حساب های مختلف پخش کنید.(ا ز جملهo(EMO
توجه:
کسانی که تازه دارند در EMO عضو میشوند دقت کنند که وقتی وارد حساب میشوند و میبینند که حسابشان تایید شده است و باید جدول مورد نظر را save کنند , به جای save as کردن صفحه حتما از کلید print screen برای ذخیره کردن عکس جدول استفاده نمایند و بعد در برنامه paint ویندوز از منوی edit قسمت paste را کلیک نمایید, زیرا بعد از save as کردن به وسیله مرورگرتان امکان دیدن جدول وجود ندارد?!لطفا دقت کنید?!

arashzam

Registered User
لایک‌ها
3,543
به نقل از hosseinpro :
خیر , فقط از emo می شود

سلام

آقا من می خوام وارد این سیستم بشم و پول در بیارم ولی اصلا در موردش اطلاعات ندارم که چکار باید بکنم لطفا منو راهنمای کنید.

zamanpour.arash at gmail dot com

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از arashzam :
سلام

آقا من می خوام وارد این سیستم بشم و پول در بیارم ولی اصلا در موردش اطلاعات ندارم که چکار باید بکنم لطفا منو راهنمای کنید.

zamanpour.arash at gmail dot com

لطفا از صفحات قبلی استفاده کنید.

بالا