• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كسب درآمد از طريق Auto Surf ها

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از babak azad :
اگه به کارش ادامه بده که عالیه . یعنی اگه یه راهی ÷یدا کنه که اسکم نشه :) 12 دیلی

تضمینی است.
دیگه تصمیمش با شماست.

البته من هنوز با 12 دیلی پرو کار می کنم و مشکل خاصی نیست.

سيلوستر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميشه يكم بيشتر راجع به solidinvestment توضيح بدي.
هر چند وقتي سرمايه expire ميشه؟
Minimum cash out ش چقدره؟
سودش 1.8 درصده؟!
آپگرداش چند دلاريه؟

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از سيلوستر :
ميشه يكم بيشتر راجع به solidinvestment توضيح بدي.
هر چند وقتي سرمايه expire ميشه؟
Minimum cash out ش چقدره؟
سودش 1.8 درصده؟!
آپگرداش چند دلاريه؟

سلام

انقضا بعد از گذشت 7 ماه معادل 170 روز کاری. (البته سایت تضمینی است زیرا 8 سال است دارد فعالیت می کند.)

دقت کنید این سیستم هر روز 1.8% از سرمایه اولیه تان را به شما پرداخت می کند(بغیر از روزهای تعطیل رسمی شنبه و یکشنبه)
example: من 650 دلار گذاشته ام و هر روز 11.7 دلار دریافت می کنم.

minimum cash out : ندارد , هر مقدار از سودتان را که لازم داشته باشید بعداز 12 تا 24 ساعت به شما پرداخت می نماید.

سود 1.8%: فکر نکنید که اصلا صرف نمیکند به این نکته دقت کنید که دارای حالت کامپوند نیز می باشد.
example: بنده 650 دلار گذاشته ام و در حالت کامپوند 100%(1.8% روزانه) قرار داده ام , بعد از گذشت 7 ماه (170 روز کاری) به من 13490.37 دلار پرداخت می کند.
example 2: تصور کنید شخصی1001 دلار در این سایت سرمایه گذاشته است , در حالت کامپوند 100 % بعد از گذشت 7 ماه (170 روز کاری) میشود 47785.56 دلار .(البته می دانید که از 1000 به بالا روزانه 2.3% سود تعلق میگیرد)

اپگرید ها: 10$ است.

ببخشید ولی اگر باورتان نمی شود بهتر است باورتان بشود با عرض پوزش از همه اساتید ارجمند.

باز هم اگر سوالی بود در خدمت گذاری حاضرم.
لینک refferal من:
http://www.solidinvestment.com/?ref=hosseinpro

hyip2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان لطفا یکی بگه چرا نمیشه تو 12dp seting account ایگولد را به ایمو تقیر داد

ودائم این پیغام را میده .....
[/SIZE

Account Setting

Your full name (first and last) is required
Your payment account must be a valid e-mail address
You can only change one of the following at a time:

E-mail address
Your password
Payout account

No changes have been made
Please click 'go back' and fix the above issues and re-submit your changes.​

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از hyip2006 :
سلام دوستان لطفا یکی بگه چرا نمیشه تو 12dp seting account ایگولد را به ایمو تقیر داد

[/SIZE

Account Setting

E-mail address
Your password
Payout account

شما باید ایمیلی که واسه emo دادی اونجا تایپ کنی نه شماره حسابو .

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از hyip2006 :

[/SIZE

Account Setting

E-mail address
Your password
Payout account

شما باید اول اسم و فامیلتان را با هم وارد کنید (اسم و فامیلی که موقع ثبت نام در 12 دیلی استفاده کرده بودید)

بعد از ان ایمیلتان را مطابق با ایمیلی که در امو ثبت نام کرده بودید تطبیق دهید و تایید کنید سپس ایمیل امو را در جای خودش در قسمت paymenyt قرار دهید و تایید کنید .

با تشکر از دوستمان hamedsullivan

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
خوب بالاخره این 12 دیلی اسکم 17 دلار من رو بالا کشید امروز مثلا تو هیستوری زده ریخته به حساب
ولی نه تو ایگلد و نه تو ایمو خبری نیست:blink:
اصلا معلوم نیست کدوم گوری ریخته:f34r: :f34r:
2006-01-03 $17.28 $0.00 380429 E-GoldEMO******@yahoo.com processed
لطفا یکی بگه چطور باید برای این دزد یه تیکت فرستاد:(

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehryar :
خوب بالاخره این 12 دیلی اسکم 17 دلار من رو بالا کشید امروز مثلا تو هیستوری زده ریخته به حساب
ولی نه تو ایگلد و نه تو ایمو خبری نیست:blink:
اصلا معلوم نیست کدوم گوری ریخته:f34r: :f34r:
2006-01-03 $17.28 $0.00 380429 E-GoldEMO******@yahoo.com processed
لطفا یکی بگه چطور باید برای این دزد یه تیکت فرستاد:(
دقیقا چند روز پیش موجودی شما صفر شد ؟
یعنی به 12 روز رسیسدید ؟

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
در 2006-01-03
یه چیز دیگه فرومش هم دیگه عضو جدید نمی گیره

m_a_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من در کسب در آمد از اینترنت تازه کار هستم و برای شروع کتاب کسب در آمد از اینترنت از مجموعه انتشارات کلید رو خریدم
این کتاب چند تا سایت معرفی کرده که با عضویت در اونها ایمیل هایی حاوی لینک تبلیغات مختلف برات ارسال می شه که با نگاه کردن به تبلیغات یه مقدار پول بهت میدن،سایت هایی که معرفی کرده اینها هستند:
www.1-800-mail.com
www.easy-mails.com
www.worldwide-cash.net
www.no-minimum.com
www.superstarmail.com
که روش عضویت رو در دومی به طور کامل توضیح داده بود
حالا از دوستان با تجربه خواهش می کنم که بگید این سایت ها رو تایید میکنید یا اینکه کلاهبردار هستند
در ضمن اگه می شه یه مقدار بیشتر در مورد egoldیا هر بانک دیگه ای توضیح بدید
من به راهنمایی یه با تجربه خیلی احتیاج دارم پس خواهش می کنم منو کمک کنید
ممنون

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از m_a_m :
سلام دوستان
من در کسب در آمد از اینترنت تازه کار هستم و برای شروع کتاب کسب در آمد از اینترنت از مجموعه انتشارات کلید رو خریدم
این کتاب چند تا سایت معرفی کرده که با عضویت در اونها ایمیل هایی حاوی لینک تبلیغات مختلف برات ارسال می شه که با نگاه کردن به تبلیغات یه مقدار پول بهت میدن،سایت هایی که معرفی کرده اینها هستند:
www.1-800-mail.com
www.easy-mails.com
www.worldwide-cash.net
www.no-minimum.com
www.superstarmail.com
که روش عضویت رو در دومی به طور کامل توضیح داده بود
حالا از دوستان با تجربه خواهش می کنم که بگید این سایت ها رو تایید میکنید یا اینکه کلاهبردار هستند
در ضمن اگه می شه یه مقدار بیشتر در مورد egoldیا هر بانک دیگه ای توضیح بدید
من به راهنمایی یه با تجربه خیلی احتیاج دارم پس خواهش می کنم منو کمک کنید
ممنون

با سلام
دوست عزیز

بنده در همه این سایت ها کار کرده ام ولی به منفعتی نرسیدم.

شما اگر بدون سرمایه می خواهید کار کنید بدانید که فقط دارید وقت گرانبهای خودتان را تلف می کنید.

اگر هم سرمایه دارید بهتر است که ان را در سه سایت زیر که نظیرشان کمتر پیدا می شود ثبت نام و سرمایه گذاری کنید. اطلاعات بیشتر در مورد این سایت ها را در صفحات بالا مکتوب کرده ام.

لینک refferal من:
http://vascoinvestment.com/?ref=kamali45
http://www.12dailypro.com/?ref=116700

m_a_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا حسین عزیز دستت درد نکنه فقط اگه می شه توضیحات این 3 سایت رو تو کدوم صفحه نوشتی ، چون تعداد صفحات خیلی زیاد است

در ضمن اگه می شه باید من رو بیشتر راهنمایی کنی چون دفعه اولم است که از این کار ها میکنم و دوست ندارم ور شکست بشم:)

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از m_a_m :
آقا حسین عزیز دستت درد نکنه فقط اگه می شه توضیحات این 3 سایت رو تو کدوم صفحه نوشتی ، چون تعداد صفحات خیلی زیاد است

در ضمن اگه می شه باید من رو بیشتر راهنمایی کنی چون دفعه اولم است که از این کار ها میکنم و دوست ندارم ور شکست بشم:)

مرحله اول : شما بايد يه حساب بانكي اينترنتي داشته باشد كه مي تونيد در اين سايت كه يه سايته بين المللی هست ثبت نام كنيد و يه شماره حساب بانكي اينترنتي جهاني بدست بياريد

https://www.e-gold.com/newacct/newaccount.asp?cid=2515778

اگر هم این حساب را قبلا باز کرده اید که چه بهتر.

در مورد سالید اینوستمنت:

این سایت در چهل مانیتورینگ عضو است

واقعا احتیاج به تبلیغ ندارد.

8 سال است دارد کار می کند و به موقع پرداخت می کند.

شما که ميخواهید اطلاعات بيشتري درباره ساليد اينوستمنت داشته باشید

اين نتيجه سرچ و جستجوی من در مورد وضعيت دومين اين سايت در اينترنت از طريق يكي از جستجوگرهاي دومين است.

همينطور كه ميبينين دومين اين شركت تا سال ۲۰۱۱ رزرو شده و از سال ۱۹۹۸ هم ثبت شده است.

Jungle Ventures Ltd / Solid Investment
Castillo Estate #B15
13 Miles Northern Highway, Belize Cit Central America
BZ

Domain Name: SOLIDINVESTMENT.COM

Administrative Contact:
Sam Colins [email protected]
Solid Investment
Castillo Estate #B15 13 Miles Northern Highway
Belize City, Belize
BZ
Phone: +1(814) 414-0264
Fax: +1(814) 253-7407
Technical Contact:
Solid Investment
Belize City, Belize
BZ
Billing Contact:
Solid Investment
Belize City, Belize
BZ

Record updated on 2005-12-24 13:39:34
Record created on 1998-08-07
Record expires on 2011-08-06
Database last updated on 2005-12-25 01:48:47 EST

بايد بگم من عضو ۱۲ ديلي هستم و سايت فوق العاده اي است.منتها فعلا روي اين سايت متمركز شدم چون این سایت واقعا جدا از اغراق فوق العاده تر است وچون فكر ميكنم تا حد امكان من رو قانع كرده است.
برای عضویت از لینک زیر استفاده کنید ممنون:.

سالید اینوستمنت هر روز ایمیلی با عنوان مثلا Profit Statistics for January 27, 2006 SIمیفرستد که نمونه آن را که برای من آمده است در زیر می بینید :
Dear Investor,

Below are your daily account statistics.

Date: January 27, 2006, 7:08 pm (GMT).

NEW ACCOUNT PRINCIPAL: $650.00
COMPOUNDED PROFIT: $11.7

PROFIT: $0
CURRENT COMPOUNDING RATE: 100%
CURRENT PLAN RATE: 1.8% daily
NUMBER OF REFERRALS: 4
To get maximum return you should use 100% compounding rate.

Thank you for the opportunity to serve you,
Solid Investment Team

IMPORTANT: RARELY OUR WEBSITE MAY BE UNAVAILABLE AS A RESULT OF DDOS
ATTACKS.
PLEASE BE INFORMED THAT YOU CAN ALWAYS GET THE LATEST NEWS FROM US ON
THIRD-PARTY
FORUMS SUCH AS: WWW.TRUSTX.COM

همونطور که میبینین کامپوند پروفیت مقدار سودی از سرمایه دیروز شماست که به سرمایه اولیه اضافه میشه و سود روز بعد شما رو افزایش میده.البته بعد از اینکه عضو سایت شدن و پول واریز کردین درصد اون رو میتونین مشخص کنین.مثلا درصد کامپوند من 100 درصد است.اگه درصد کامپوند من 50 درصد بود 5.85 دلار از سود پول دیروز به سرمایه اولیه اضافه میشد و سود کامپوند شده من5.85 دلار بود که سرمایه دیروز من رو به 638.3 میرسوند و نصف دیگه اش یعنی 5.85 بعدی به عنوان سود من بود که میتوستم درخواست ارسال اون رو به حساب ایگولدم بدم و این کار بعد از حداکثر 12 ساعت کاری انجام میشد
سالید اینوستمنت هر روز به جز روزهای شنبه و یکشنبه که سودی پرداخت نمی کند ولی باز هم خیلی خیلی مفید است
قابل توجه همه عزیزان,سالید اینوستمنت در ۵۷ مونیتور خودش رو ثبت کرده.
برای دیدن لیست مونیتورها http://www.solidinvestment.com/?ref=hosseinpro
سربزنیندو بعدش برین تو قسمتrating .

انقضا بعد از گذشت 7 ماه معادل 170 روز کاری. (البته سایت تضمینی است زیرا 8 سال است دارد فعالیت می کند.)

دقت کنید این سیستم هر روز 1.8% از سرمایه اولیه تان را به شما پرداخت می کند(بغیر از روزهای تعطیل رسمی شنبه و یکشنبه)
example: من 650 دلار گذاشته ام و هر روز 11.7 دلار دریافت می کنم.

minimum cash out : ندارد , هر مقدار از سودتان را که لازم داشته باشید بعداز 12 تا 24 ساعت به شما پرداخت می نماید.

سود 1.8%: فکر نکنید که اصلا صرف نمیکند به این نکته دقت کنید که دارای حالت کامپوند نیز می باشد.
example: بنده 650 دلار گذاشته ام و در حالت کامپوند 100%(1.8% روزانه) قرار داده ام , بعد از گذشت 7 ماه (170 روز کاری) به من 13490.37 دلار پرداخت می کند.
example 2: تصور کنید شخصی1001 دلار در این سایت سرمایه گذاشته است , در حالت کامپوند 100 % بعد از گذشت 7 ماه (170 روز کاری) میشود 47785.56 دلار .(البته می دانید که از 1000 به بالا روزانه 2.3% سود تعلق میگیرد)

اپگرید ها: 10$ است.

از لینک http://www.solidinvestment.com/calc.php می توانید مقدارتان را به سایت داده (در صد کامپوند و روز و مقدار سرمایه) و سایت محاسبه کرده و مقدار سود را دقیقا برای شما محاسبه می کند.
ببخشید ولی اگر باورتان نمی شود بهتر است باورتان بشود.

به موقع و دقیقا سر وقت پرداخت می کند.

اگر سوالی بود در خدمت گذاری حاضرم.

لینک refferal من:

در مورد وسکو اینوستمنت:

http://vascoinvestment.com/?ref=kamali45

در حقیقت همانند سالید اینوستمنت است با این تفاوت که 1.9% روزانه سود می دهد.

موفق باشید

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
حسین آقا بهتره اینقدر این هایپها رو تبلیغ نکنی.خیلی گردن کلفت تر از اینها تعطیل شدن و پول مردم رو بالا کشیدن.یعنی شما واقعا فکر میکنی این سایت تا 6 ماه دیگه کار میکنه؟من به شما قول میدم زودتر از 3 ماه دیگه بسته میشه یا حداکثر وقتی اصل پولتو گرفتی.

سيلوستر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه به نظر من هيچ ايرادي نداره تبليغ ميكنه در عوض خوب هم پرزنت ميكنه !
من هم بايد برم يه پولي تو ايگولدم بريزم بعد تو سايت solidinvestment ثبت نام ميكنم

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از m_a_m :

دوست عزیز یه چیزی میگم ولی ناراحت نشو چون یه واقعینیه !!!!
تا ضرر نکنی نمیتونی سود کنی!
یعنی حداقل یک بار باید ورشکست بشی حتی تا زیر صفرم بری تا بتونی سود کنی یعنی مزه ی سودو بچشی!
از ما گفتن بود خود دانی;)
حالا من اینارو گفتم پیشه خودت فکر می کنی این کیه داره اینجوری میگه.ولی 2 3 ماه دیگه میبینمت;)
درضمن وقت خودتم تو این سایتای ptc, ptr تلف نکن .

saiedit

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از united :
تا زماني که 12dp را update نکرده باشيد پولي به شما تعلق نميگيرد :( :( :( :( :( و بعد از ثبت نام يک هفته فرصت داريد تا حساب 12dp تان را upgrade کنيد

بعد از upgrade (سرمايه گزاري ) بايد روزي حداقل 12 سايت را ببينيد که در عوض روزي 12 درصد پولي که سرمايه گزاري کرديد به شما سود ميده ، و در پايان 12 روز در مجموع 144 درصد يعني 44 درصد خالص به صورت اتوماتيک به حساب EMO شما واريز ميشه (البته بعد از هفت روز کاري) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

مثلا اگر 10 سهم (60 دلار) سرمايه گزاري کرده باشيد روزي 7.2 به شما پول ميده (هر سهم يعني حد اقل سرمايه گزاري (6 دلار))

در ضمن در قسمت FAQ سايت (سوال و جواب) توضيحات کامل داده شده

اما در مورد EMO !
من خودم تا حالا پول از E-gold به EMO انتقال ندادم ولي فکرنکنم لازم باشه در goldex ثبت نام کنيد ، اين روشي را که من ميگم انجام بده احتمال 99 درصد عمليه
1 - به سايت EMO برويد https://www.emocorp.com
2 - بر روي sign up کليک کنيد و مراحل مراحل ثبت نام را (تقريبا مثل e-gold ) انجام بديد (کارهاي اصلي هنوز مونده ولي اصلا نترسيد ، وحشت هم نکنيد )
3 - بهد از log in به حساب EMO تان به قسمت Verification برويد و از آنجا basic را انتخاب کنيد و بر روي request کليک کنيد
4 - در صفحه اي که باز ميشود عکسهاي مورد نظر را به سيستم معرفي کنيد (مثلا براي ID dard کارت ملي و براي Telephone Bill يک اسکن از فيش تلفن ) قسمت پايين را هم ميتونيد ID card انتخاب کنيد ( عکسها بايد کمتر از 2MB حجم داشته باشه )
5 - بع از کليک بر روي دکمه پائينش بايد چند لحظه صبر کنيد در صفحه بعد باز هم کليد پائين را کليک کنيد
6 - بعد از چند ساعت دوباره log in کنيد و اين بار اگر تاييد شده باشيد صفحه اي ظاهر ميشود که در مورد افزايش امنيت حسابتان از شما سوال ميکند ، اگر yes را انتخاب کني صفحه اي ضاهر ميشه (شايد هم چند صفحه بعده ) که عکس و سطش را بايد پرينت بگيري چون براي log in هاي بعدي حتما لازم ميشه و دکمه پايين را کليک کن (اگر پرينتر نداري خودت عکسش را بکش )
نکته : اگر در شماره 6 NO را انتخاب کنيد در log in شدن به اکانتتان کارتان آسنتر خواهد بود در ضمن بعدا هم ميتوانيد اين کار را بکنيد
بعد از همه اين کارها بايد حساب E-gold تان را معرفي کنيد (به اعصابتان مسلط باشيد)
1 - log in کنيد
2 - در روبروي Ecurrency Accounts: بر روي add کليک کنيد
3 - بعد از معرفي حساب خود و کليک بر روي continue سايت EMO يک سنت به حساب egold شما ميفرسته
4 - فکر کنم بعد از يک ساعت (شايد هم همون لحظه ) بايد به حساب ايگلدتان سر بزنيد ، به قسمت history مراجعه کنيد و شماره اي را که EMO از شما ميخاد را يادداشت کنيد
5 - دوباره به EMO ، log in کنيد و در مقابل Ecurrency Accounts: بر روي view کلیک کنید سپس برای تایید ایگلدتان بر روی نام حساب ایگلدتان کلیک کنید (در اینجا توضیح داده که کدام شماره را از ایگلدتان لازم دارد)
6 - بعد از وارد کردن شماره مورد نظر و کلیک بر روی دکمه پائین ایگلد شما تایید میشود

حالا (شاید هم چند ساعت بعد ) برای انتقال پول از e-gold به EMO باید بر روی Add Money کلیک کنید
من خودم 3 دلار تو EGold داشتم وقتی درخواست انتقال پول را کردم گفت حداقل درخواست باید 5 دلار باشه
بنا بر این فکر نمیکنم لازم باشه در goldex ثبت نام کرد :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

http://www.12dailypro.com/?ref=40081

http://www.auto-surf.biz/?ref=29582

spacial hi to mr dollar $$

آقا من كاراي كه گفتيد كردم ولي يك مثله هست ان سوال كه بايد ميپورسيد رو نپورسيد كه امنيت رو بالا ببرم
اين عكس رو نگاه كنيد ممنون ميشم راهنماي كنيد .
muzqk1.png

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از saiedit :
آقا من كاراي كه گفتيد كردم ولي يك مثله هست ان سوال كه بايد ميپورسيد رو نپورسيد كه امنيت رو بالا ببرم
اين عكس رو نگاه كنيد ممنون ميشم راهنماي كنيد .
muzqk1.png

اول : ready fo processoring ظاهر میشود.
دوم: ready for approved ظاهر میشود.
سوم:به approved ظاهر میشود. یعنی اینکه دیگر به صورت کامل تاییدتان کرده اند. و در این مرحله است که جدولی به شما می دهد(همن امنیتی که شما صحبتش رو می کردید)که شما باید عکس ان را به وسیله کلید print screen تهیه کنید. ودر مکان امنی نگهداری کنید.

با هم سئوال کنید خوشحال می شوم کمکی انجام داده باشم. متشکرم

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا یک نفر که اکانت EMO ی Verify شده داره و کامل شده یه تصویر از صفحه اولش یعنی My Account برام بگذارید.
مرسی...
منتظرم...

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نقل از night_fire :
لطفا یک نفر که اکانت EMO ی Verify شده داره و کامل شده یه تصویر از صفحه اولش یعنی My Account برام بگذارید.
مرسی...
منتظرم...

منظور شما همین صفحه بود؟

ضمیمه شده دانلود شود

فایل های ضمیمه

• emooooooommmmmmmm.JPG
    emooooooommmmmmmm.JPG
    108.2 KB · نمایش ها: 12
بالا