برگزیده های پرشین تولز

ليست سايت هاي پرداخت به ازاي نمايش CPM

نظرتون در مورد سايت هاي CPM چيه؟

• Total voters
    86

file3

Registered User
لایک‌ها
69
شمارش همانا نریختن پول همانا بعد از 30 روز کلیک یاب گغق تخلف دارید ینی میشه بعد از 30 روز 1 میلیون پولو نریخت؟؟؟؟؟؟
اصلا اینطور که می فرمایید نیست
من همه سیستم ها رو تست کردم اما تا حالا بهترین شمارش، خوش حسابترین و بهترین همین صبا بوده
پولم هروقت به 150 رسیده درخواست دادم و بین 2 تا 7 روز بدون هیچ مشکلی واریز شده...

درضمممممممممممممممن یه مزیت خیلی بزرگش اینه که اگه مشکلی داشته باشی بهت اخطار میدن نه اینکه کلا مسدودت کنن، و اگرررررررررر اگررررر کلا نخان باهات کار کنن بهت میگ و هر مبلغی که تو حسابت باشه بهت بر میگردونن چه 10 هزار چه 1 میلیون...
اینایی که میگن 1 ملیون به ما نداده همش دروغه چون به 150 که برسه خودت درخواست میدی که زود بریزه برات نه اینکه صبر کنی بعد 6 ماه 1 تومن که شد درخواست بدی...
ازشون بپرس کدوم سایتشون این تبلیغو گذاشتن که 1 تومن درآمد داشته !!!!
اینا همه که تبلیغات منفی میکنن خودشون از شرکت های دیگه ان اما من از امضام مشخصه برا خودم فقط کار میکنم.

برای اثبات حرفمم دلیل دارم
شما قسمت نمایش لحظه ای آمار رو باز کن و از آی پی های مختلف روی بنرش کلیک کن میبینی که همشو مرتب میشماره...

file3

Registered User
لایک‌ها
69
کلیک یاب 1 میلیون تومان و اپانت 950 هزار تومن و صبا ویژ] 240 هزار تومن از من و دوستان بالا کشیدن تا الان گول این سیستمارو نخورید تنها سیست ایرانی ک به موقع پرداخت داره nextads.ir است
من همه سیستم ها رو تست کردم اما تا حالا بهترین شمارش، خوش حسابترین و بهترین همین صبا بوده
پولم هروقت به 150 رسیده درخواست دادم و بین 2 تا 7 روز بدون هیچ مشکلی واریز شده...

درضمممممممممممممممن یه مزیت خیلی بزرگش اینه که اگه مشکلی داشته باشی بهت اخطار میدن نه اینکه کلا مسدودت کنن، و اگرررررررررر اگررررر کلا نخان باهات کار کنن بهت میگ و هر مبلغی که تو حسابت باشه بهت بر میگردونن چه 10 هزار چه 1 میلیون...
اینایی که میگن 1 ملیون به ما نداده همش دروغه چون به 150 که برسه خودت درخواست میدی که زود بریزه برات نه اینکه صبر کنی بعد 6 ماه 1 تومن که شد درخواست بدی...
اینا همه که تبلیغات منفی میکنن خودشون از شرکت های دیگه ان اما من از امضام مشخصه برا خودم فقط کار میکنم.

شما قسمت نمایش لحظه ای آمار رو باز کن و از آی پی های مختلف روی بنرش کلیک کن میبینی که همشو مرتب میشماره...

soltan_1991

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
سلام بچه ها
کسی می تونه کد popads رو به لینک مستقیم تبدیل کنه؟؟

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97

شما وقتی نمیدونین نباید اظهار نظر کنید. اکانت بنده بدون اینکه بگن یا فرقی کرده باشه وضعیت وقتی اومدم وارد پنل بشم نوشت مسدود شده است! بدون اخطاری! بدون اینکه دلیل را بگویند! بدون اینکه وضعیت سایت و .. فرقی کرده باشد!

baby_rapboy2005

Registered User
لایک‌ها
12
شما وقتی نمیدونین نباید اظهار نظر کنید. اکانت بنده بدون اینکه بگن یا فرقی کرده باشه وضعیت وقتی اومدم وارد پنل بشم نوشت مسدود شده است! بدون اخطاری! بدون اینکه دلیل را بگویند! بدون اینکه وضعیت سایت و .. فرقی کرده باشد!
كاملا درسته

file3

Registered User
لایک‌ها
69
یعنی شماها 1 تومن پول داشتین و بهتون نداده؟
چرا وقتی 150 میشد بر نداشتین؟
بعدم کاری نداره ایمیلتونو همینجا بزارید تا از صبا بپرسن چرا پولتونو نداده ؟؟؟ شاید کار خلافی کرده باشید که اونم تذکر میدن بعد مسدود میشین.
هرچی میگین با اثباتش بگین

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
یعنی شماها 1 تومن پول داشتین و بهتون نداده؟
چرا وقتی 150 میشد بر نداشتین؟
بعدم کاری نداره ایمیلتونو همینجا بزارید تا از صبا بپرسن چرا پولتونو نداده ؟؟؟ شاید کار خلافی کرده باشید که اونم تذکر میدن بعد مسدود میشین.
هرچی میگین با اثباتش بگین
حرف قشنگی میزنی شما
ابتدا خودت حرفهای خودتونو جهت حمایت بی وقفه از صبا (که ادم فکر میکنه اشنا و کارمندشونین ) اثبات کنید!

file3

Registered User
لایک‌ها
69
نه عزیزم آشنا نیستم اما خدایی دیدم که داره بهتر میشماره
تصویر یکی از سایتای بزرگم که درآمد خوبی هم داره ضمیمه شد

فایل های ضمیمه

• Screenshot (132).png
    Screenshot (132).png
    69.1 KB · نمایش ها: 39

Saeed1988

Registered User
لایک‌ها
45
درآمد سه روز پشت هم ما محاسبه و در پنل قرار داده نشده از سمت propaller به نظرتون مشکل چیه البته تیکت دادیم گفتن بررسی میکنیم خبر میدیم بهتون در حالی که نه اکانت ساسبند و بلوک شده و نه ...

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
نه عزیزم آشنا نیستم اما خدایی دیدم که داره بهتر میشماره
تصویر یکی از سایتای بزرگم که درآمد خوبی هم داره ضمیمه شد
خودت داری میگی بزرگ! اکثر سیستمها با سایتهای بزرگ خوب تا میکنن و میرسن چون هم درامد خوبی براشون داره هم تبلیغه و هم ..... عوضش از سایتهای کوچک خوب ..... میکنن!!! موفق باشین

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
چه شکلی باید توی این سایت درخواست پرداخت بدیم؟
adsterra.com

mehran2211

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانی که میخوان از سایتشون درآمدی داشته باشند
با رفتن به این لینک میتونند روزانه از ۱۰ دلار تا ۱۰۰ دلار درآمد داشته باشند .بستگی به بازدیدی داره که میتونید به سایتتون بفرستید
http://goo.gl/vDzKxn

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
دوستانی که میخوان از سایتشون درآمدی داشته باشند
با رفتن به این لینک میتونند روزانه از ۱۰ دلار تا ۱۰۰ دلار درآمد داشته باشند .بستگی به بازدیدی داره که میتونید به سایتتون بفرستید
http://goo.gl/vDzKxn
همه سایت هایی که از این اسکریپت استفاده می کنن اسکم . کلاه بردار هستن.

Saeed1988

Registered User
لایک‌ها
45
همه سایت هایی که از این اسکریپت استفاده می کنن اسکم . کلاه بردار هستن.
برادر رضا شما می دونید داستان این توقف و صفر شدن درآمد و عدم محاسبه بازدید ها در پروپالر چیه چند روزه اینجوره میگن دارن بررسی میکنن ولی یهو خیلیا اینطور شدن

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
برادر رضا شما می دونید داستان این توقف و صفر شدن درآمد و عدم محاسبه بازدید ها در پروپالر چیه چند روزه اینجوره میگن دارن بررسی میکنن ولی یهو خیلیا اینطور شدن
والله برای خودمم همیطوری شده ولی اگه سایت شما ایرانیه تبلیغاتشون فیلتره

neo.blak

Registered User
لایک‌ها
54
سلام
دوستانی که تجربه دارن میشه بگید الان کدوم سیستم پرداخت به ازای دانلود معتبر هست؟؟
برای برداشت وجه از این سایت ها چطور باید عمل کرد؟

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
دوستان ممنون میشم یه شخص یا سایت معتبر معرفی کنید که درامد از popads نقد کنه؟
حدود 25 دلار ازش در اوردم به هر کدوم از دوستان تو بخش paypal پیام میدم جواب نمیدن

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
دوستان ممنون میشم یه شخص یا سایت معتبر معرفی کنید که درامد از popads نقد کنه؟
حدود 25 دلار ازش در اوردم به هر کدوم از دوستان تو بخش paypal پیام میدم جواب نمیدن
چند نفر توی اد لیست یاهوم داشتم که بینشون این ایدی mihanpay گفت مشکلی نیست و 25 دلار رو برای شما نقد می کنه با ایشون در یاهو در تماس باشید الان آنلاین هستند

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
چند نفر توی اد لیست یاهوم داشتم که بینشون این ایدی mihanpay گفت مشکلی نیست و 25 دلار رو برای شما نقد می کنه با ایشون در یاهو در تماس باشید الان آنلاین هستند
ممنون , قبلا به ایشون تو یاهو پیام فرستاده بودم ولی جواب ندادن منم پی گیرش نشدم گفتم شاید اصلا انلاین نشن, حالا شما فرمودید جواب دادن تو یاهو پی گیرش هستم
دست شما درد نکنه ;)

بالا