برگزیده های پرشین تولز

ليست سايت هاي پرداخت به ازاي نمايش CPM

نظرتون در مورد سايت هاي CPM چيه؟

• Total voters
    86

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
سایت معرفی شده: mitranet.ir

با درود,
از دیگر سایتهای بی نظیر گروه میترا، سایت میترا نت هست که با درج بنر تبلیغاتی در وب کاربر درآمدی بین 50 تا 120 تومان از هر کلیک بنابه ضریب همکاری(ضریب*100) به حساب مشترک شما در سایتهای میترا شارژ میشه.

پ.ن
اولین سایت(های) کسب درآمد که موفق به گرفتن نماد اعتماد الکترونیک یک ستاره شد(ند).
با یک حساب در همه ی سایتهای این گروه به طور مشترک فعالیت و کسب درآمد نمایید.
امکان سرمایه گذاری و کسب سود 3% ماهیانه در کنار سایر فعالیتها.
امکان بیمه برای اولین بار در اینترنت برای کاربرانی که تمایل به این کار دارن.

saeed22222

Registered User
لایک‌ها
116
ممنون , قبلا به ایشون تو یاهو پیام فرستاده بودم ولی جواب ندادن منم پی گیرش نشدم گفتم شاید اصلا انلاین نشن, حالا شما فرمودید جواب دادن تو یاهو پی گیرش هستم
دست شما درد نکنه ;)
جهت نقد کردن همچنان در خدمت دوستان هستیم

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
ممنون میشم کمک کنید...
اگه منظورتون اینه دیگران دانلود کنن و شما درآمد کسب کنین، سایتی که تو همین پست بالا معرفی کردم میتونین عضو بشین.
برداشت هم به همه ی حساب های بانکی انجام میشه.
ضمن اینکه با قابلیت جدید افزودن کلمات کلیدی، درصورت جستجوی اون کلمه در گوگل، فایلی که آپلود کردین در صفحات اول گوگل بالا میاد که موجب درآمد بیشتر میشه.
بدرود

neo.blak

Registered User
لایک‌ها
54
اگه منظورتون اینه دیگران دانلود کنن و شما درآمد کسب کنین، سایتی که تو همین پست بالا معرفی کردم میتونین عضو بشین.
برداشت هم به همه ی حساب های بانکی انجام میشه.
ضمن اینکه با قابلیت جدید افزودن کلمات کلیدی، درصورت جستجوی اون کلمه در گوگل، فایلی که آپلود کردین در صفحات اول گوگل بالا میاد که موجب درآمد بیشتر میشه.
بدرود
ممنون سایت دیگه ای سراغ دارید...

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
ممنون سایت دیگه ای سراغ دارید...
خواهش میکنم,
خیر زیاد با اینجور سایتها کار نکردم، اونو هم چون با سایتهای دیگشون کار میکنم معرفی کردم.
سوالی بود درخدمتم

AmirK2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
دوستان کسی از edomz.com دریافتی داشته ؟
واسه من زده پرداخت کرده ولی هیچ پولی نیومده :|

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
از این پس سایت Adscpm لینک مستقیم میده.

sararahmani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یه سوال خیلی مهم برام پیش اومده
تا حالا دو بار پیام به پشتیبانی Propellerads فرستادم اما جوابم را به صورت خیلی خلاصه و گنگ و نا مفهوم فرستاده
ممنون می شوم اگه جوابم را کامل بدهید.

سوالم در مورد Propellerads Direct Ad هست؟
می خواستم بدونم این Direct Ad چی هست؟
تو آدرس
http://help.propellerads.com/knowledgebase/direct-ad-format/
نوشته که به چندین روش می توانیم از لینک مستقیم استفاده کنیم مثلا به صورت بنر لینک و ...
دو مثال هم به صورت کد HTML زده
مثلا کد مربوط به یک لینک را به صورت
<a href=”//go.ad2up.com/afu.php?id=00000” target=”_blank”>Download Free Games</a>
نوشته

حال سوالم این هست که این تبلیغات لینک مستقیم دقیقا چی هست؟
این کدی که برای لینک گذاشته در قسمت href آن که آدرس فایل مورد نظر نیست
مثلا اگر بنده بخواهم در سایتم یک لینک به فایلی داشته باشم مثلا به فرم زیر:
www.mysite.com/myfile.rar
اگر از Direct Ad استفاده کنم هنگامی که کاربری بر روی این لینک کلیک کند چه اتفاقی میوفته؟
آیا مثلا براش پاپ آپ باز می شه؟

در کل سه موضوع در مورد لینک مستقیم برام نا مفهوم هست
1- کد لینک به فایلم که در سایت قرار می دهم مانند لینک www.mysite.com/myfile.rar آیا تغییر می کند؟
2- اگر تغییر می کند پس کاربرانم با کلیک کردن بر روی لینک چه طور می توانند فایل مربوطه را دانلود کنند؟
3- با کلیک بر روی لینک چه نوع تبلیغ و به چه صورتی نمایش داده می شود؟
ممنون می شوم اگر پاسخ سه سوالم را بدهید

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
یه سوال خیلی مهم برام پیش اومده
تا حالا دو بار پیام به پشتیبانی Propellerads فرستادم اما جوابم را به صورت خیلی خلاصه و گنگ و نا مفهوم فرستاده
ممنون می شوم اگه جوابم را کامل بدهید.

سوالم در مورد Propellerads Direct Ad هست؟
می خواستم بدونم این Direct Ad چی هست؟
تو آدرس
http://help.propellerads.com/knowledgebase/direct-ad-format/
نوشته که به چندین روش می توانیم از لینک مستقیم استفاده کنیم مثلا به صورت بنر لینک و ...
دو مثال هم به صورت کد HTML زده
مثلا کد مربوط به یک لینک را به صورت
<a href=”//go.ad2up.com/afu.php?id=00000” target=”_blank”>Download Free Games</a>
نوشته

حال سوالم این هست که این تبلیغات لینک مستقیم دقیقا چی هست؟
این کدی که برای لینک گذاشته در قسمت href آن که آدرس فایل مورد نظر نیست
مثلا اگر بنده بخواهم در سایتم یک لینک به فایلی داشته باشم مثلا به فرم زیر:
www.mysite.com/myfile.rar
اگر از Direct Ad استفاده کنم هنگامی که کاربری بر روی این لینک کلیک کند چه اتفاقی میوفته؟
آیا مثلا براش پاپ آپ باز می شه؟

در کل سه موضوع در مورد لینک مستقیم برام نا مفهوم هست
1- کد لینک به فایلم که در سایت قرار می دهم مانند لینک www.mysite.com/myfile.rar آیا تغییر می کند؟
2- اگر تغییر می کند پس کاربرانم با کلیک کردن بر روی لینک چه طور می توانند فایل مربوطه را دانلود کنند؟
3- با کلیک بر روی لینک چه نوع تبلیغ و به چه صورتی نمایش داده می شود؟
ممنون می شوم اگر پاسخ سه سوالم را بدهید
من کلا سوال شما رو متوجه نشدم ولی برای کسب درآمد از لینک مستقیم باید بهش ترافیک یا بازدید ارسال کنید حالا به هر روشی که دوست دارید که میتونه آی فریم ، لینک ، بنر و ... باشه.
تبلیغاتی که در لینک مستقیم برای کاربر نمایش داده میشه ثابت نیست مثلا اینطور نیست که لینک یک فایل باشه ممکنه لینک خرید یک محصول یا ورود به یک سایت تفریحی یا خبری باشه.

sararahmani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من کلا سوال شما رو متوجه نشدم ولی برای کسب درآمد از لینک مستقیم باید بهش ترافیک یا بازدید ارسال کنید حالا به هر روشی که دوست دارید که میتونه آی فریم ، لینک ، بنر و ... باشه.
تبلیغاتی که در لینک مستقیم برای کاربر نمایش داده میشه ثابت نیست مثلا اینطور نیست که لینک یک فایل باشه ممکنه لینک خرید یک محصول یا ورود به یک سایت تفریحی یا خبری باشه.

ممنون از پاسختان
منظورم این بود که وقتی من یه لینک به فایل و یا فیلم دارم مانند شکل http://help.propellerads.com/wp-content/uploads/2014/10/media-site.jpg که پیشنهاد خود Propeller برای طراحی سایت فیلم می باشد وقتی که کاربر روی لین لینک کلیک می کند انتظار دارد که فایل مربوطه را دانلود کند. اما طبق گفته شما به صفحه دیگه ای که تبلیغات ثابتی هم ندارد ارجاع داده می شود. پس تکلیف دانلود فایل مورد نظر کاربر چی می شه؟

sararahmani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه عزیزم آشنا نیستم اما خدایی دیدم که داره بهتر میشماره
تصویر یکی از سایتای بزرگم که درآمد خوبی هم داره ضمیمه شد

تو حدود یک ماه یعنی از 11 مهر تا 9 آبان 424000 تومان درآمد خوبیه!!!

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
ممنون از پاسختان
منظورم این بود که وقتی من یه لینک به فایل و یا فیلم دارم مانند شکل http://help.propellerads.com/wp-content/uploads/2014/10/media-site.jpg که پیشنهاد خود Propeller برای طراحی سایت فیلم می باشد وقتی که کاربر روی لین لینک کلیک می کند انتظار دارد که فایل مربوطه را دانلود کند. اما طبق گفته شما به صفحه دیگه ای که تبلیغات ثابتی هم ندارد ارجاع داده می شود. پس تکلیف دانلود فایل مورد نظر کاربر چی می شه؟
این قضیه همون آپلودسنتر ها میشه یعنی کنار لینک دانلود اصلیچند تا لینک دیگه وجود داره که کاربر باید تشخصی بده کدوم واقعیه یا همه رو تست کنه.

sararahmani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این قضیه همون آپلودسنتر ها میشه یعنی کنار لینک دانلود اصلیچند تا لینک دیگه وجود داره که کاربر باید تشخصی بده کدوم واقعیه یا همه رو تست کنه.

آهان الان فهمیدم
ممنون از پاسخ تان
خیلی این قضیه فکرم را مشغول کرده بود حدود یک هفته هست درگیر فهمیدن این قضیه بودم
یه سوال دیگه ممنون می شم پاسخم را بدهید
آیا می شود در قسمت href کد Direct Ad ی که به ما داده است دو تا لینک قرار دهم یکی لینکی که خود سایت propellerads می خواهد باز شود و دیگری لینک مربوط به دانلود فایل مورد نظر کاربر؟ برای اینکه وقتی کاربر بر روی لینک دانلود یک فایلی کلیک کند همزمان هم لینک تبلیغاتی باز شود تا درآمدش به حسابمان واریز شود و هم اینکه لینک دانلود فایل مورد نظر کاربر باز شود؟؟؟

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
آهان الان فهمیدم
ممنون از پاسخ تان
خیلی این قضیه فکرم را مشغول کرده بود حدود یک هفته هست درگیر فهمیدن این قضیه بودم
یه سوال دیگه ممنون می شم پاسخم را بدهید
آیا می شود در قسمت href کد Direct Ad ی که به ما داده است دو تا لینک قرار دهم یکی لینکی که خود سایت propellerads می خواهد باز شود و دیگری لینک مربوط به دانلود فایل مورد نظر کاربر؟ برای اینکه وقتی کاربر بر روی لینک دانلود یک فایلی کلیک کند همزمان هم لینک تبلیغاتی باز شود تا درآمدش به حسابمان واریز شود و هم اینکه لینک دانلود فایل مورد نظر کاربر باز شود؟؟؟
هر کاری که عشقت کشید میتونی باهاش انجام بدی فقط ترافیک یا بازدید باید ارسال بشه همین دیگه بقیش با خودت.

sararahmani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر کاری که عشقت کشید میتونی باهاش انجام بدی فقط ترافیک یا بازدید باید ارسال بشه همین دیگه بقیش با خودت.
با سلام و خیلی ممنون از پاسخ هایتان
یه سوال دیگه هم در مورد این نوع از تبلیغات PropellerAds داشتم
آیا PropellerAds Direct Ad به ازای هر آی پی یک بار حساب می کنه یا اینکه کاری به آی پی کاربر ندارد و تمام آگهی هایی که توسط کاربر سایتمان به هر طریقی باز شود را حساب می کند؟

mehdifirouzi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
اي نتورك وقتي به برداشت 3 هزار تومن موندي برسي حسابت رو بلوك ميكنه نديدم كسي ازش راضي باشه
ای نتورک کار کردم. اگه خودت کلیک فِیک نکنی خوبه. اما درآمد کلیکی فایده نداره

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
با سلام و خیلی ممنون از پاسخ هایتان
یه سوال دیگه هم در مورد این نوع از تبلیغات PropellerAds داشتم
آیا PropellerAds Direct Ad به ازای هر آی پی یک بار حساب می کنه یا اینکه کاری به آی پی کاربر ندارد و تمام آگهی هایی که توسط کاربر سایتمان به هر طریقی باز شود را حساب می کند؟
به ازای هر 1000 بازدید از لینک مبلغی رو پرداخت میکنه نمیدونم ولی ممکنه آی پی های تکراری رو هم حساب کنه.

بالا