برگزیده های پرشین تولز

لیگ دهم 89-90

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
کمالوند: همه اين اتفاقات زیرسرعادل فردوسي‌پور است / تماشاگران نه به تراکتور که به همه آذربایجان توهین کردند!

در كشوري كه در 22 بهمن و اعياد دزدها و قاچاقچي‌ها را مي‌بخشند چند بازيكن فوتبال هم مورد بخشش قرار بگيرند...مگر چه اشكالي دارد؟

سايت گل ـ از همان اول هم معلوم بود كه كنفرانس خبري بازي ملوان و تراكتورسازي پرحاشيه پيش برود اما آنچه كه اتفاق افتاد حادتر از آن چيزي بود كه خبرنگاران فكرش را مي‌كردند. ميدان‌دار اين ماجرا كسي نبود جز فراز كمالوند؛‌ سرمربي تراكتورسازي كه امروز با عصبانيت در كنفرانس مطبوعاتي حاضر شد. او همان اول كار از خبرنگاران خواهش كرد كه به هيچ وجه سوال فني نپرسيد.
چيزي كه با تعجب آنها توأم شد كمالوند عقيده داشت برنامه نود تمركز فني را از او و تيمش گرفته و لزوم ندارد در اين زمينه فني صحبت كند. اما اين مقدمه‌اي به حمله به عادل فردوسي‌پور بود. كمالوند گلويي صاف كرد و گفت:«‌ ما در بازي رفت با سلام و صلوات طرفداران ملوان را در تبريز روي چشمان گذاشتيم و 20 دقيقه قبل از بازي و دقايقي بعد از بازي اقدام به تشويق آنها كرديم اما متأسفانه امروز هواداران ملوان نه فقط به طرفداران ملوان كه به همه آذري‌ها توهين كردند چيزي كه به هيچ وجه زيبنده مردم اين شهر نيست. البته من مسبب همه اين اتفاقات را عادل فردوسي‌پور مي‌دانم كه با كارهايش باعث شده جو عليه تيم ما درست بشود.»
او ادامه داد:«‌آقاي فردوسي‌پور هنوز سر آن برنامه معروف اس م اس از دست ما عصباني است و به همين دليل هفته گذشته 60 دقيقه از وقت برنامه‌اش را روي بحث بخشش جاسم كرار گذاشت و تمركز تيم ما را گرفت. من از شما سوال مي‌كنم مگر چه اشكالي دارد در كشوري كه در 22 بهمن و اعياد دزدها و قاچاقچي‌ها را مي‌بخشند چند بازيكن فوتبال هم مورد بخشش قرار بگيرد. من از آقاي ضرغامي خواهش مي‌كنم به داد ما برسند و به اين مسأله خيلي مهم رسيدگي كنند.»
در اين لحظه يكي از خبرنگاران حرف كمالوند را قطع كرد و گفت چيزهايي كه شما مي‌گوييد ما كه در ورزشگاه بوديم نشنيده‌ايم بگوييد كه هواداران دقيقا چه توهيني مي‌كردند؟ كه پاسخ كمالوند به اين سوال كاملا صريح بود. او گفت:«‌ تماشاگران ملوان خطاب به تراكتورسازي‌ها از لفظ [....] استفاده كردند كه اين يك توهين بزرگ است.» اما خبرنگاران انزلي‌چي هم در جواب گفت طرفداران شما در همه بازي‌ها از لفظ بي‌شرف استفاده مي‌كنند كه اين هم توهين بزرگي است. وي همچنين ادامه داد:« اين چيزي كه در مورد عزت و احترام گذاشتن به ملواني‌ها هم مي‌گوييد حقيقت ندارد. چرا كه شما پارسال در بدترين جاي ورزشگاه سكني داديد و در رختكن ما هم آشغال چيپس و پفك ريختيد و آخر سر هم طوري وانمود كرديد كه انگار بازيكن ملوان در رختكن را شكسته كه همين مسأله باعث محروميت وي شد.»
كمالوند هم كه از اين يكي به دو خسته شده بود، يكطرفه كنفرانس مطبوعاتي را قطع كرد و كنفرانس مطبوعاتي بيرون رفت. به نظر مي‌رسد اين مسأله يك داستان تازه باشد.

منبع : http://www.goal.com/iran/news/1825/...-اتفاقات-زیرسرعادل-فردوسيپور-است-تماشاگران-نه

باز تراکتور باخت و کمالوند وصلش کرد به کلثوم ننه :hmm:
این کمالوند هم خیلی وقت ها شورشو در میاره دیگه آخه باختی چه ربطی به عادل داره :eek:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
شهرآورد تهران به تاخير افتاد
عزيز محمدي:داربي هفت يا هشت فروردين برگزار مي شود

رئيس سازمان ليگ برتر فوتبال ايران از برگزاري شهرآورد تهران در يكي از روزهاي هفتم يا هشتم فروردين سال آينده خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي كه قرار بود شهرآورد تهران ميان تيمهاي استقلال و پرسپوليس روز ششم فروردين سال 1390 برگزار شود، عزيزمحمدي از تاخير يك يا دو روزه در انجام اين مسابقه خبر داد.

او در نشست كميته فني فدراسيون فوتبال عنوان كرد كه ديدار برگشت تيمهاي استقلال و پرسپوليس تهران احتمال زياد با تاخير يك يا دو روزه در روزهاي هفتم يا هشتم فروردين برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
شهرآورد تهران به تاخير افتاد
عزيز محمدي:داربي هفت يا هشت فروردين برگزار مي شود

رئيس سازمان ليگ برتر فوتبال ايران از برگزاري شهرآورد تهران در يكي از روزهاي هفتم يا هشتم فروردين سال آينده خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي كه قرار بود شهرآورد تهران ميان تيمهاي استقلال و پرسپوليس روز ششم فروردين سال 1390 برگزار شود، عزيزمحمدي از تاخير يك يا دو روزه در انجام اين مسابقه خبر داد.

او در نشست كميته فني فدراسيون فوتبال عنوان كرد كه ديدار برگشت تيمهاي استقلال و پرسپوليس تهران احتمال زياد با تاخير يك يا دو روزه در روزهاي هفتم يا هشتم فروردين برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا

خب ساسان جان و سایر دوستان

همین الان عزیزمحمدی خبر از تصمیمگیری برای زمان دربی خبر داد و اینکه دهم فروردین رو برای برگزاری این بازی انتخاب کردند.

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
خب ساسان جان و سایر دوستان

همین الان عزیزمحمدی خبر از تصمیمگیری برای زمان دربی خبر داد و اینکه دهم فروردین رو برای برگزاری این بازی انتخاب کردند.

اره الان منم توی فوتبال 3 خوندم اما یه پستی تو تاپیک استقلال بود که نفهمیدم چی شد الان

السد روز 10 فروردین در ورزشگاه آزادی میهمان آبی‌پوشان ایران خواهد بود.

پ.ن : جواد جان فردا پی ام میدم بهت.

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
اتفاقی که فقط در فوتبال ایران می‌افتد/ ماجرای مربی که کتک خورد و بازداشت شد!
مربی تیم فوتبال نفت تهران که در پایان دیدار برابر مس کرمان قصد ورود به رختکن تیمش را داشت مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال مس کرمان و نفت تهران در شرایطی عصر جمعه با تساوی بدون گل در ورزشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد که در پایان این دیدار اتفاق تلخی برای مربی تیم نفت تهران رخ داد و منجر با کتک خوردن وی و بازداشتش همراه شد.

ماجرا از آنجا شروع شد که ناصر فریادشیران مربی تیم فوتبال نفت قصد داشت در فاصله یک دقیقه مانده تا پایان بازی از جایگاه ویژه به ورودی رختکن برود که با برخورد یکی از ماموران مواجه شد و با این توجیه که او یک لباس شخصی است و مربی تیم نیست مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

فریادشیران در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تایید این درگیری گفت: به دلیل اینکه کارت مربیگری ام هنوز صادر نشده است با لباس ورزشی و گرمکن های تیم نفت در جایگاه ویژه حضور داشتم و یک دقیقه مانده به پایان بازی راه رختکن را در پیش گرفتم که با برخورد ناشایست برخی ماموران مواجه شدم.

وی ادامه داد: هر چه تلاش کردم تا به ماموران ثابت کنم مربی تیم نفت هستم قبول نکردند و بنده را مورد ضرب و شتم قرار دادند. متاسفانه تعدادشان بیش از پنج نفر بود و من ناچار شدم برای در امان ماندن از صدمه جدی به سر و صورتم داخل گرمکن بپیچم اما بازهم ضربه محکمی به سرم خورد که تا چند ساعت حالت متعادل حرکتی نداشتم.

مربی تیم فوتبال نفت در ادامه افزود: بعد از کتک مفصلی که خوردم مرا سوار بر اتومبیلی کردند که محصور بود و به مکان جدیدی منتقلم کردند. در آنجا هم حرفم را قبول نکردند که مربی نفت هستم و پس از تماس هایی که مسئولان تیم گرفتند متوجه شدند که من مربی هستم و از اینجا به بعد عذرخواهی ها شروع شد.

فریاد شیران ادامه داد: به آنها گفتم حتی اگر من مربی هم نبودم شما حق نداشتید با من اینگونه برخورد کنید اما گوش شنوایی نبود و در نهایت هم با عذرخواهی همه چیز فراموش شد. البته آنها از من خواستند که شکایت کنم. من هم همین کار را خواهم کرد و از کسانی که با بنده چنین رفتاری داشته اند شکایت خواهم کرد.

مربی تیم فوتبال نفت تهران در پایان گفت: در این ماجرا تقصیری متوجه باشگاه مس کرمان و مسئولان آن نیست چرا که بازی در آرامش کامل برگزار شد و مسئولان مس هم برای حل شدن مشکل من تلاش زیادی کردند که جا دارد از آنها تشکر کنم.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

خب بعد از جدا شدن توافقی حمید خان استیلی از شاهین بوشهر اکبر اوتی برگشت تا باز هم مار سخت انجام بده!
شاهین الان در رده شانزدهم جدول هست و با تیم پاس که پانزدهم هست و پیکان که هفدهم هست فقط یک امتیاز اختلاف داره و کار سخت هست واقعا.
پس از امضاي قرارداد شش هفته‌اي با شاهين بوشهر،
اكبر ميثاقيان: شايد بعد از پايان فصل زنده نباشم!

اكبر ميثاقيان براي شش بازي به تيم شاهين بوشهر پيوست.

سرمربي جديد تيم فوتبال شاهين بوشهر در مورد مدت كوتاه قراردادش كه تا آخرفصل است گفت: من تا آخر اين فصل يعني شش هفته قرارداد بستم و شايد بيشتر از اين زنده نباشم.

وي در مورد اينكه چرا دستياري به همراه خود نياورده است و از دستياران قبلي استفاده مي‌كند؟ عنوان كرد: بگذاريد ببينيم چه مي‌شود. فعلا تازه مذاكره كرديم و بعدا درباره اين موضوع صحبت خواهيم كرد. فعلا به اينجا رسيده‌ايم كه كارها تمام شده است و من با كسي مشكلي ندارم.
محرومین 29 ......

سازمان لیگ برتر فوتبال از محرومیت 3 مربی و 10 بازیکن از هفته بیست و نهم رقابتهای لیگ برتر خبر داد.

سازمان لیگ برتر اسامی محرومان هفته بیست و نهم رقابتهای لیگ برتر را اعلام کرد که بر این اساس امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان ، مجید جلالی سرمربی فولاد خوزستان و بهتاش فریبا مربی تیم فوتبال استقلال به دلیل اخراج از زمین مسابقه در دیدارهای هفته قبل از همراهی تیم های خود محروم هستند.

همچنین 10 بازیکن از 10 باشگاه لیگ برتر از حضور در هفته بیست و نهم محروم هستند که تیم های پیکان و فولاد خوزستان بیشترین محرومان هفته را به خود اختصاص داده اند.

اسامی بازیکنان و مربیان محروم هفته بیست و نهم به شرح زیر است :
* پرسپولیس : حسین بادامکی
* استیل آذین : مهدی محمدی
* سایپای البرز: مهدی خیری
* پیکان قزوین : علیرضا عباسفرد ، مجید خدابنده لو
* سپاهان اصفهان : امیرقلعه نویی
* استقلال : بهتاش فریبا (مربی استقلال)
* صبای قم : علیرضا میر شفیعیان
* شاهین بوشهر: عبدالله کرمی
* فولاد خوزستان: میثاق معمارزاده ، بختیار رحمانی ، مجید جلالی (سرمربی فولاد)
* نفت تهران : مرتضی ایزدی (محرومیت انضباطی تا اطلاع ثانوی)

هفته بیست و نهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال طی روزهای جمعه 19 فروردین و یکشنبه 21 فروردین پیگیری خواهد شد.

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
تبریزی ها "شش تایی" را به رخ استقلال کشیدند/ ناراحتی از تشویق جباری!
هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی به دنبال شعارهای توهین آمیز هواداران استقلال، شکست شش تایی برابر پرسپولیس را به رخ آنها کشیدند.
به گزارش خبرنگار مهر، هواداران تیم فوتبال استقلال در طول دیدار برابر تراکتورسازی بارها علیه بازیکنان و کادر فنی این تیم شعارهایی سردادند که این امر با واکنش هواداران تیم تبریزی مواجه شد. در این بین هواداران تراکتورسازی با شعار"شش تایی ها" به شعارهای آنها پاسخ دادند.

برخی هواداران تیم فوتبال استقلال در نیمه دوم به تشویق مجتبی جباری پرداختند که از سوی لیدرهای باشگاه ساکت شدند. جباری مورد غضب کادر فنی است و در این بازی هم نیمکت نشین بود.

* هنگام تعویض علی علیزاده مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی، تماشاگران استقلال علیه وی شعار سردادند.

* پس از گل دوم تراکتورسازی تماشاگران این تیم که تعدادشان بیشتر از استقلالی ها بود به شادی عجیبی در ورزشگاه پرداختند که تا پایان این دیدار ادامه داشت.

* هواداران استقلال در دقایق پایانی این دیدار شعارهایی علیه بازیکنان و تیم حریف سردادند. ضمن اینکه پس از اخراج امید شریفات از استقلال طرفداران این تیم شعارهای تندی علیه داور(تورج حق وردی) سردادند.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
كميته انضباطي فدراسيون فوتبال راي خود را در مورد ديدار بين تيم‌هاي پيروزي و استيل آذين اعلام كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) كميته انضباطي درخصوص تخلفاتي كه در دقايق پاياني مسابقه بين تيم‌هاي پيروزي تهران و استيل آذين در روز 26 فروردين در ورزشگاه آزادي رخ داد،‌ راي خود را به شرح زير صادر كرد:

1ـ ماتيوس آلونسو بازيكن استيل آذين: دو ماه محروميت از حضور در تيم مربوطه و پرداخت مبلغ 300 ميليون ريال جريمه نقدي

2ـ سوشا مكاني دروازه‌بان استيل آذين: 2 ماه محروميت از همراهي تيم مربوطه و مبلغ 300 ميليون ريال جريمه نقدي

3ـ فريدون زندي بازيكن استيل آذين: يك جلسه محروميت و پرداخت 100 ميليون ريال جريمه نقدي

4ـ علي عشوري زاد بازيكن استيل آذين: سه جلسه محروميت از همراهي و پرداخت مبلغ 200 ميليون ريال جريمه نقدي

5ـ علي‌رضا نورمحمدي بازيكن پيروزي: 2 ماه محروميت از تيم مربوطه و مبلغ 150 ميليون ريال جريمه نقدي

6ـ رحمان احمدي دروازه‌بان ذخيره پيروزي: يك جلسه محروميت و پرداخت مبلغ 100 ميليون ريال جريمه نقدي

7ـ اشپيتيم آرفي بازيكن پيروزي: يك جلسه محروميت و پرداخت مبلغ 100 ميليون ريال جريمه نقدي

8ـ حسين بادامكي بازيكن پيروزي: توبيخ كتبي با درج در پرونده و پرداخت مبلغ 50 ميليون ريال جريمه نقدي

9ـ قاسم عبدالصمدي مسئول تداركات تيم پيروزي: دو جلسه محروميت و پرداخت مبلغ 10 ميليون ريال جريمه نقدي

10ـ تيم استيل آذين به علت 3 دقيقه تاخير در نيمه دوم به پرداخت مبلغ 6 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد، ضمن اينكه 7 بازيكن اخطاري و اخراجي داشته و به پرداخت 40 ميليون ريال جريمه نقدي و همچنين به علت عملكرد نادرست و حركات ناشايست عوامل تيمي به پرداخت مبلغ 300 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.

11ـ تيم پيروزي نسبت به تخلفات تماشاگران و استفاده از الفاظ ركيك به مبلغ 300 ميليون ريال جريمه نقدي

سوشا مكاني،‌ رحمان احمدي، ماتيوس آلونسو و رضا نورمحمدي بايد روز سه‌شنبه مورخ ششم ارديبهشت در كميته انضباطي حاضر شوند.

خب حالا استیل که میگه کنار میکشه با این همه محروم حتما به لیگ برمیگرده :دی

در مورد خبر حاشیه بازی استقلال و تراکتور من یه توضیحی بدم. سندش هم خودم هستم :دی

به گزارش خبرنگار مهر، هواداران تیم فوتبال استقلال در طول دیدار برابر تراکتورسازی بارها علیه بازیکنان و کادر فنی این تیم شعارهایی سردادند
هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی به دنبال شعارهای توهین آمیز هواداران استقلال، شکست شش تایی برابر پرسپولیس را به رخ آنها کشیدند.
برخی هواداران تیم فوتبال استقلال در نیمه دوم به تشویق مجتبی جباری پرداختند که از سوی لیدرهای باشگاه ساکت شدند. جباری مورد غضب کادر فنی است و در این بازی هم نیمکت نشین بود.
* هنگام تعویض علی علیزاده مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی، تماشاگران استقلال علیه وی شعار سردادند.
* هواداران استقلال در دقایق پایانی این دیدار شعارهایی علیه بازیکنان و تیم حریف سردادند. ضمن اینکه پس از اخراج امید شریفات از استقلال طرفداران این تیم شعارهای تندی علیه داور(تورج حق وردی) سردادند.

من خودم اونجا بودم و اینها خبرها ساختگی و محصول ذهن یک آدم متوهم میتونه باشه فقط و فقط.
البته درسته که تراکتوری ها و یا حالا طرفداری هر تیم دیگه ای که بودند و یا نبودند شعار بازی شش صفر رو دادند اما این اصلا در پاسخ به بی احترامی ای نبود. چون اصلا بی احترامی ای نشد. یعنی نیاز هم نبود که بشه. اونها بنا به علایق خودشون این کار رو کردند و اون زمان بازی مساوی بود یک بر یک.
علیزاده که تعویض شد کسی اصلا توجهی بهش نداشت چون بازی بسیار حساس بود و استقلالی ها نگران نتیجه ای که هنوز مساوی بود.
اصلا چه وزن و مفهوم و یا الزام و هر چیز دیگه ای وجود داره که بخواد تشویق جباری رو که بیرون هم بود ساکت کنه!!! (مسخرس واقعا)
در مورد شریفات و داوری. اونقدر واضح بود و خودش هم اعتراضی نکرد که اصلا کسی شاکی نشد که بخواد شعار بده. اصلا دیگه اون زمان کسی حال این کارو نداشت.

من نمیدونم این خبرگزاری فارس و مهر آیا تا بحال یک خبر واقعیت هم رو صفحه بردن یا نه؟!!!!! واقعا یکبار با دقت کل خبر خوانده بشه فقط بوی کینه ازش میاد.

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
نتایج بازی های امروز:

سايپا 0 - 1 مس
شاهين 2 - 2 شهرداري تبريز
تراکتورسازي 2 - 1 پيکان
راه آهن 2 - 2 استيل آذين
ملوان 0 - 1 فولاد

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
ارديبهشت 90 پايان ليگ برتر فوتبال

برنامه دو هفته پاياني رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال اعلام شد.

00026312.jpg

برنامه اين مسابقات به شرح زير است:

يکشنبه25/2/90-ساعت 18-هفته سي و سوم

سپاهان-پرسپوليس-فولاد شهر

نفت تهران-ذوب آهن –تختي-تهران

استقلال –ملوان-آزادي-تهران

تراکتورسازي تبريز-سايپا-يادگار امام (ره)تبريز

فولاد خوزستان-پاس همدان-تختي-اهواز

مس کرمان-شاهين بوشهر-باهنر-کرمان

صباي قم-نفت آبادان-يادگار امام(ره)-قم

استيل آذين-شهرداري تبريز-شهيد دستگردي-تهران

پبکان-راه آهن-رجايي-قزوين

* جمعه30/2/90-هفته سي و چهارم-ساعت 18

سايپا - سپاهان-انقلاب-کرج

ذوب آهن-استيل آذين-فولاد شهر

پاس-استقلال-قدس-همدان

نفت آبادان-تراکتورسازي تبريز-تختي-آبادان

پرسپوليس-پيکان-آزادي-تهران

شهرداري تبريز-فولاد خوزستان-يادگار امام(ره)-تبريز

راه آهن-مس کرمان-اکباتان-تهران

شاهين بوشهر-نفت تهران-شهيد بهشتي-بوشهر

ملوان-صباي قم-تختي-انزلي

این هم برنامه ی هفته ی 32 که از قبل اعلام شده بود:
هفته 32 ليگ برتر

پنج‌شنبه 8 ارديبهشت

ساعت18:00 فولاد - ذوب آهن
ساعت18:00 استقلال - شاهين
ساعت20:15 مس - پرسپوليس

جمعه 9 ارديبهشت

ساعت18:00 سپاهان - نفت آبادان
ساعت18:00 پيکان - سايپا
ساعت18:00 استيل آذين - ملوان
ساعت18:00 نفت تهران - راه آهن
ساعت18:00 شهرداري تبريز - پاس

يکشنبه 11 ارديبهشت

ساعت18:00 صباي قم - تراکتورسازي

Majid_4553

کاربر فعال
لایک‌ها
653
عامل مصدوميت ميداودي دو بازيكن ديگر را خانه‌نشين كرد

بازيکني که باعث مصدوميت شديد مهاجم استقلال شد، دو بازيکن ديگر ملوان را خانه‌نشين کرد.

00026959.jpg

سعيد سالارزاده که در ديدار ملوان و استقلال با تکل شديد باعث مصدوميت ميلاد ميداودي و خانه نشين شدن او شده بود، روز گذشته نيز در جريان ديدار ملوان و فولاد علي رمضاني مدافع تيم خودي را با يک تکل دچار مصدوميت کرد.

سالارزاده در اواخر سال نيز در مسابقه با پرسپوليس با ضربه سري که تعمدي نبود، باعث شکسته شدن گونه علي جراح‌کار يکي ديگر از بازيکنان ملوان شد. جراح‌کار از فروردين تاکنون نتوانسته در ميادين حاضر شود.
گفته مي‌شود رمضاني نيز تا آخر فصل براي ملوان قادر به بازي نخواهد بود.

سالارزاده به دليل تکل خشن که باعث مصدوميت ميداودي شده بود، دو جلسه از سوي کميته انضباطي محروم شد.

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
عامل مصدوميت ميداودي دو بازيكن ديگر را خانه‌نشين كرد

بازيکني که باعث مصدوميت شديد مهاجم استقلال شد، دو بازيکن ديگر ملوان را خانه‌نشين کرد.

00026959.jpg

سعيد سالارزاده که در ديدار ملوان و استقلال با تکل شديد باعث مصدوميت ميلاد ميداودي و خانه نشين شدن او شده بود، روز گذشته نيز در جريان ديدار ملوان و فولاد علي رمضاني مدافع تيم خودي را با يک تکل دچار مصدوميت کرد.

سالارزاده در اواخر سال نيز در مسابقه با پرسپوليس با ضربه سري که تعمدي نبود، باعث شکسته شدن گونه علي جراح‌کار يکي ديگر از بازيکنان ملوان شد. جراح‌کار از فروردين تاکنون نتوانسته در ميادين حاضر شود.
گفته مي‌شود رمضاني نيز تا آخر فصل براي ملوان قادر به بازي نخواهد بود.

سالارزاده به دليل تکل خشن که باعث مصدوميت ميداودي شده بود، دو جلسه از سوي کميته انضباطي محروم شد.

یکی بود تو نت میگفت پول گرفته که میداوودی رو مصدوم کنه . کلا خیلی داغونه انگار اعصاب مصاب یوخدی :p

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
مسابقه پرسپوليس و سپاهان 8 خرداد برگزار مي‌شود

طبق برنامه جام حذفي ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و سپاهان هشتم خرداد برگزار مي‌شود.

برنامه مسابقات جام حذفي از سوي سازمان ليگ برتر اعلام شد که در زير آمده است:

يکشنبه8/3/90-ساعت 17:30- مرحله يک چهارم نهايي

پرسپوليس - سپاهان-آزادي-تهران

پنجشنبه12/3/90- مرحله نيمه نهايي

برنده ديدار پرسپوليس و سپاهان با تيم فولاد خوزستان-زمان بازي متعاقبا اعلام مي شود

ملوان بندر انزلي-استقلال تهران-ساعت 17 تختي-انزلي

دوشنبه16/3/90-ساعت 17:30-فينال بازي رفت-اگر فيناليست ها از دو استان باشد

سه شنبه17/3/90- ساعت 17:30-فينال –يک بازي-اگر فيناليست ها از دو استان باشد.

پنجشنبه 19/3/90- ساعت 17:30-فينال -بازي برگشت-اگر فيناليست ها از دو استان باشد.

اگر باشگاه پرسپوليس برنده باشد فولاد خوزستان ميزبان است اما اگر سپاهان برنده باشد،ميزباني را قرعه تعيين خواهد کرد.

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
چه ضدحالي خورد لحظه اخر پاس همدان :D

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
چه ضدحالي خورد لحظه اخر پاس همدان :D

من واقعا ناراحت شدم.
پاسی که تو تهران بود و مدعی بود. تیمی که بازیش با استقلال و پیروزی بعد از دربی مهمترین بازی فصل بود. با اینکه بی هوادار بود. و ....
براحتی از بین رفت. ضعیف شد و ضعیف شد تا حالا سقوط کرد. واقعا تاسف اوره. اینطوری تیمهای قوی رو تو فوتبال از بین میبرند و با لبخند زدن به خواسته مردم جلوی دوربین ژست میگیرند. واقعا تف!
خیلی خوشحال بودم که تونستیم دومی رو بدست بیاریم ولی یهو با این خبر واقعا ........... ناراحت کننده بود.

Majid_4553

کاربر فعال
لایک‌ها
653
جالبه جفت تیمهایی که منتقل شدن رفتن دسته پایین. پیکان و پاس

اگه نفت هم قطعی بشه فصل بعد نفت هم میره.

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
سقوط پاس درس خوبی برای آماده خوره بود من که خوشحال شدم
واقعیت اینه که این پاس اون پاس نبود
پیکان قزوین هم همینطور

بالا