• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

peyman13618

Registered User
لایک‌ها
0
یه LCD خوب تا قیمت 260-270 میخوام. چه مدلی رو پیشنهاد می کنین؟ LG یا Samsung یا فراسو یا.... / تا هفته دیگه می خوام بگیرم. گرافیک هم آنبورد هستش.
این هایی که میزنه ساخت کره یا مالزی بهترن یا همین داخلی ها. اگه زودتر خبرش رو بدین ممنون میشم. تا دو سه روز دیگه باید بگیرم. اسپیکر دار اگه باشه هم خوبه راستی.

یه سوال اضافی هم در مورد دستگاه های tvbox دارم . تا حالا تصویر تلویزیون رو روی مونیتور با این کارت ها کسی دیده؟ کیفیت خیلی خوب مد نظرم نیستش البته. برای رسیور ویخوام تصویر بگیرم.

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
کسی قیمت BW 1931 سامسونگ رو داره ؟ معایبش چیه؟ آخرین قیمتی که ازش داشتم 260 بوده . تو این رنج کسی مدل بهتری میشناسه؟

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
اقا کسی از قیمت سامسونگ c1931plus البته وایدش رو داره؟
شهر ما (شیراز) که انگاری تخمش رو ملخ تناول کرده نییییست
از BW حدود 10-15 تومن بالاتره. همین!

یه LCD خوب تا قیمت 260-270 میخوام. چه مدلی رو پیشنهاد می کنین؟ LG یا Samsung یا فراسو یا.... / تا هفته دیگه می خوام بگیرم. گرافیک هم آنبورد هستش.
این هایی که میزنه ساخت کره یا مالزی بهترن یا همین داخلی ها. اگه زودتر خبرش رو بدین ممنون میشم. تا دو سه روز دیگه باید بگیرم. اسپیکر دار اگه باشه هم خوبه راستی.

یه سوال اضافی هم در مورد دستگاه های tvbox دارم . تا حالا تصویر تلویزیون رو روی مونیتور با این کارت ها کسی دیده؟ کیفیت خیلی خوب مد نظرم نیستش البته. برای رسیور ویخوام تصویر بگیرم.

به شما سامسونگ مدل BF1931 پیشنهاد میشه. واید نگفتم چون tv و ماهواره واید نیستند.
مونیتور با کارت گرافیک کار خاصی نداره. اسپیکر هم جدا بخری خیلی بهتر از با مونیتوره.

کسی قیمت BW 1931 سامسونگ رو داره ؟ معایبش چیه؟ آخرین قیمتی که ازش داشتم 260 بوده . تو این رنج کسی مدل بهتری میشناسه؟
معایب خاصی مشاهده نشده! تنها چیزی که من دیدم این بود که کمی سر و صدا داشت!!(خیلی کم ) خیلی برام عجیب بود.
من 250 قیمت داشتم.
در کل مونیتور خوبیه. جدیده. مشخصات اش خوبه.گارانتی و قیمت مناسب. طراحی زیبا و غیره.

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7

معایب خاصی مشاهده نشده! تنها چیزی که من دیدم این بود که کمی سر و صدا داشت!!(خیلی کم ) خیلی برام عجیب بود.
من 250 قیمت داشتم.
در کل مونیتور خوبیه. جدیده. مشخصات اش خوبه.گارانتی و قیمت مناسب. طراحی زیبا و غیره.

سر صدا؟!!!!!!!! :wacko: سر و صدای چی این مسئله واسه cw1931پلاس هم صادق هست:blink:
=-=-=-=-=-=-=-=-=--=--=-
با تشکر :cool:

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
عزیز من اینجوری دیدم ها!! صدای خیلی خیلی کم! در حد یه فن ه 6سانتی. اصلا فکر نکنم به این راحتی ها تشخیص بدی! درضمن! بهتر از این مونیتور چیز دیگه گیرت نمیاد!

vocian

Registered User
لایک‌ها
4

به شما سامسونگ مدل BF1931 پیشنهاد میشه. واید نگفتم چون tv و ماهواره واید نیستند.
مونیتور با کارت گرافیک کار خاصی نداره. اسپیکر هم جدا بخری خیلی بهتر از با مونیتوره.

من 250 قیمت داشتم.

BF 1931 Plus‌ گرفتم . وايد كلا در بازار موجود نيست!!‌ 2-3 تا مغازه پشت ويترين هم ديدم زياد خوشم نيومد. به علت اينكه تصوير كشيده ميشه مساحت پايين مياد و واقعا اندازه تو ذوق ميزنه . فكر ميكني 17 اينچه !! كه ارتفاعش از 17 اينچ هم يه كم كمتره . البته واسه فيلم بهتر ميشه اما من زياد فيلم نميبينم. از صدا هم خبري نيست. يعني من چيزي حس نكردم . شايد علتش موزيك بوده . شايدم كيس كه به اندازه يه بوئينگ صدا ميده .برم خونه يه نگاهي بكنم!!

قيمت هم 270 تومن حداقلش بود. بعيد ميدونم همين قيمت هم كسي بتونه به راحتي گير بياره . معمولا 275-280 ميفروختن.

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
BF 1931 Plus‌ گرفتم . وايد كلا در بازار موجود نيست!!‌ 2-3 تا مغازه پشت ويترين هم ديدم زياد خوشم نيومد. به علت اينكه تصوير كشيده ميشه مساحت پايين مياد و واقعا اندازه تو ذوق ميزنه . فكر ميكني 17 اينچه !! كه ارتفاعش از 17 اينچ هم يه كم كمتره . البته واسه فيلم بهتر ميشه اما من زياد فيلم نميبينم. از صدا هم خبري نيست. يعني من چيزي حس نكردم . شايد علتش موزيك بوده . شايدم كيس كه به اندازه يه بوئينگ صدا ميده .برم خونه يه نگاهي بكنم!!

قيمت هم 270 تومن حداقلش بود. بعيد ميدونم همين قيمت هم كسي بتونه به راحتي گير بياره . معمولا 275-280 ميفروختن.
ممنون از توضیح.
تصویر کشیده نمیشه دراز تره. همین. عرض یه 19 واید هم اندازه ی 17 ه معمولی ه اما از طرفین حدود 3-4 سانت بیشتره.

vocian

Registered User
لایک‌ها
4
ممنون از توضیح.
تصویر کشیده نمیشه دراز تره. همین. عرض یه 19 واید هم اندازه ی 17 ه معمولی ه اما از طرفین حدود 3-4 سانت بیشتره.

از كلمات اشتباه استفاده كردم . منظورم همين بود.

hooshmand29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام امروز رفتم مجتمع پايتخت يه مانيتور سوني 19 رو 400 ميداد(با 3 سال گارانتي)فروشنده بهم گفت كه يه مشكيش. داره كه كارتنش بازشده و 40 تومن ارزونتر ميده فكر كنم بايد برم نمايندگي مركزيش چون اصلا نميشه به بقيه جاها اعتماد كرد كسي ميدونه كه نمايندگي مركزيش كجاست؟ راستي فرق مانيتور ديجيتال با آنالوگ چيه؟
درسته كه هر چقدر زمان پاسخ كمتر باشد مانيتور براي بازي و فيلم مناسب تر است؟
ميشه چند تا مارك مختلف نام ببرين كه كمترين زمان پاسخ را دارن؟(سوني و سامسونگ)

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
سلام امروز رفتم مجتمع پايتخت يه مانيتور سوني 19 رو 400 ميداد(با 3 سال گارانتي)فروشنده بهم گفت كه يه مشكيش. داره كه كارتنش بازشده و 40 تومن ارزونتر ميده فكر كنم بايد برم نمايندگي مركزيش چون اصلا نميشه به بقيه جاها اعتماد كرد كسي ميدونه كه نمايندگي مركزيش كجاست؟ راستي فرق مانيتور ديجيتال با آنالوگ چيه؟
درسته كه هر چقدر زمان پاسخ كمتر باشد مانيتور براي بازي و فيلم مناسب تر است؟
ميشه چند تا مارك مختلف نام ببرين كه كمترين زمان پاسخ را دارن؟(سوني و سامسونگ)
عزیز سونی هیچ جوره خوب نیست . اکثر مدل های موجود تو بازار خیلی قدیمی اند و قیمت خیلی بالایی دارن.
اصلا مناسب نیست.
اگر شما دنبال کیفیت بالاتری هستید مونیتور های viewsonic هم هست. چند مدل از HP و ASUS هم هست اما
به نسبت کیفیت/قیمت/خدمات سامسونگ پیشنهاد میشه.

hooshmand29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام wellcan جان لطفا چند تا مدل سامسونگ كه زمان پاسخشون 2 ميلي ثانيه باشه معرفي كن كه 19 و 20 و 22
اينچ باشن وايد هم نباشن اگه قيمتشون رو هم بگي كه عالي ميشه:happy: در ضمن زمان پاس كمتر از 2 ميلي ثانيه هم داريم؟

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
19 ه غیر واید هست ولی باقی همگی واید اند. (مدل BF1931 به قیمت حدودی 280 تومن , شنیدم گرون و کمیاب شدن)

در کل به غیر از مدل های زیر 19 بقیه 95% واید اند.
یه مدلی که الان پیدا کردم که واید نبود :
NEC MultiSync 2070NX به قیمت نجومی 920 تومن با زمان پاسخ گویی 16 , رزولوشن 1600در1200 روشنایی 250 و کنتراست 700 که مشخصات خوبی هم نداره. (گارانتی ایگل vafiat.com)
ام!:D یه مدل دیگه هم هست! سامسونگ LX20! قیمت اش 1میلیون و 270 تومن! :D
کمتر از 2 هم داریم , خیلی وقت پیش تو ایران هانسول ادعا ی 1.8 رو کرد اما خبری ازش نیست و نشد! در کل خارج از ایران viewsonic همچین مونیتوری رو داره.

aryan.kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام یک سوال داشتم من ابتدا می خواستم مانیتوری بخرم که tv تیونر داشته باشه بهم LG m208wa رو پیشنهاد کردن که اصلا تو بازار پیدا نشد و گفتن دیگه تولید نمیشه ازتون می خواستم بپرسم کلا مانیتور tv تیونر دار خوبه ؟؟؟ یا مانیتور معمولی ؟؟؟ اگر خوبه که یه مدل خوب بهم معرفی کنید در غیر اینصورت یک مانیتور خوب و با کیفیت دیگه بهم معرفی کنید ( واید باشه ) من این مانیتور رو برای کار های گرافیکی ( و برخی اوقات هم برای دیدن فیلم و بازی) می خوام ممنون میشم راهنماییم کنید شما چه مارکی رو پیشنهاد می کنید من خودم سامسونگ رو بیشتذ قبول دارم ممنون می شم کمکم کنید

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
سلام یک سوال داشتم من ابتدا می خواستم مانیتوری بخرم که tv تیونر داشته باشه بهم LG m208wa رو پیشنهاد کردن که اصلا تو بازار پیدا نشد و گفتن دیگه تولید نمیشه ازتون می خواستم بپرسم کلا مانیتور tv تیونر دار خوبه ؟؟؟ یا مانیتور معمولی ؟؟؟ اگر خوبه که یه مدل خوب بهم معرفی کنید در غیر اینصورت یک مانیتور خوب و با کیفیت دیگه بهم معرفی کنید ( واید باشه ) من این مانیتور رو برای کار های گرافیکی ( و برخی اوقات هم برای دیدن فیلم و بازی) می خوام ممنون میشم راهنماییم کنید شما چه مارکی رو پیشنهاد می کنید من خودم سامسونگ رو بیشتذ قبول دارم ممنون می شم کمکم کنید

عزیز تنها مارکی که در بازار LCD با tv داره همین LG ه.

مدل هایی که tv دارن:

M228WA که 22اینچ-واید ه. قیمت حدودی 460 تومن مدل جدیدی محسوب میشه
M208WA همین بالایی 20اینچ حدود 410 تومن.
M1921A تا حالا ندیدمش جدید ه. 19 ه معمولی ه قیمت اش حدودا 430 ه که بالا ه.
M1710A از مدل های خیلی قدیمی ه . 17 ه معمولی که حدود 350 تومنه

این 4مدل.

اما هیچ کدوم پیشنهاد نمیشه.
مزیت tv روی LCD اینه که بدون نیاز به کامپیوتر هم کار میکنه. اگر این قابلیت برای شما خیلی مهم که هیچ این مدل هاست.
اما اگر خیلی مهم نیست و کاربرد ه معمولی دارید یه tvtuner حدود 35 تومن ه (winfast) کار را انجام میده.
بهتر هم هست که بهترین هاش (از نوع اکسترنال) از 120 تومن فرا تر نمیره.

aryan.kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از راهنماییتون اگر امکانش هست یک مانیتور مناسب پیشنهاد کنید
نظرتون در مورد این مدل ها چیه ؟ CW1931+ و 206BW و 226BW و (1731BF+ این مدل به نظرم خیلی خوب اومد آیا این مدل 20 اینچ واید هم داره چون این مدل یه 17 اینچ معمولیه )
شما خودتون چی پیشنهاد می کنید که واید باشه و 19 یا 20 اینچ هم باشه برای من زمان پاسخ گویی و کنتراست تصویر خیلی مهمه یعنی گزینه ای که می گید زمان پاسخ گوییش 2 میلی ثانیه باشه کنتراست هم 2000:1 یا 5000:1
ممنون میشم بودجه من هم بین 300 تا 400 تومان هست

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
عزیز این 2000-3000-5000 واقعی نیست داینامیک ه. در کل فقط تبلیغات ه.

مونیتور هایی که گفتید همگی خوبه.
N1732 , B1731 , BF1731 , BF1931 , BW1931 , CW1931 , 206BW , 2032BW , 226BW , 2232BW

این ها همگی مدل های جدید ه سامسونگ اند (w یعنی واید و دو رقم اول یعنی سایز اش.)

من مشخصات فنی رو که مقایسه کردم مدل 2232 از 226 بالا تر بود اما از نظر قیمت 20تومن ارزون تره!! شما دلیل رو جویا شوید. در نهایت یکی از این 2مدل انتخاب خوبیه.

aryan.kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من این مدل 2232bw رو پیدا نکردم مدل 2032GW و 2232GW رو پیدا کردم
2032GW.jpg

aryan.kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نظرتون در مورد این دو مدل چیه ؟
Monitor LG - L 226 WT --> 348000 t
4055.jpg

Monitor Samsung - 206BW -->345000 t
4907.jpg

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
سلام من این مدل 2232bw رو پیدا نکردم مدل 2032GW و 2232GW رو پیدا کردم
چک کردم. در سایت رایان صبا به اشتباه نوشته B .
Samsung 2232GW اینجا

نظرتون در مورد این دو مدل چیه ؟
LG قیمت مناسب تری داره. اما سامسونگ از نظر کارایی/کیفیت بهتره. (LG مالزی و سامسونگ کره است.)
در ضمن قیمت ه 20 ه سامسونگ پایین تره.

2.5.8.14.1.13

Registered User
لایک‌ها
6
میخواستم یه مانیتور LCD بگیرم.قیمت تا 300 تومن باشه.به نظرتون چی بگیرم؟؟؟ چه مارکی؟؟؟ چه مدلی؟؟؟
اگه واید بگیرم خوبه؟؟؟

بالا