• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

hooshmand29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام سوني تو مجتمع پايتخت نمايندگي داره؟ ديگه كجاها نمايندگي داره؟ قيمت مانيتورهاي وايدش چقدره؟

Heaven

Registered User
لایک‌ها
0
ا سلام . من خودم BF 1931 دارم. هنگام خریدن از تصویر واید خوشم نیومد. واقعیت اینه که در صفحات ویندوز همه چیز رو بصورت عرضی میکشه. باید خودتون از نزدیک ببینید و تصمیم بگیرید. حسنش توی فیلم هاست ولی ایا شما فیلم زیاد میبینید؟ اول از نزدیک ببینید بعد تصمیم بگیرید

رزولوشن تصویر اشتباه بوده نایغه!!! فکر کردی هر کی واید می خره همه چیز رو کشیده می بینه؟!
نه واقعاً !!!!!

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
سلام سوني تو مجتمع پايتخت نمايندگي داره؟ ديگه كجاها نمايندگي داره؟ قيمت مانيتورهاي وايدش چقدره؟
سونی خیلی هم جالب نیست فقط کلی پول اسمش رو میگیره همین سامسونگ بهتره .

maral55

Registered User
لایک‌ها
0
رزولوشن تصویر اشتباه بوده نایغه!!! فکر کردی هر کی واید می خره همه چیز رو کشیده می بینه؟!
نه واقعاً !!!!!
تا اتیقه هایی مثل تو توی این فروم باشن وضعیت بهتری رو نباید انتظار داشت. اتفاقا تصویر ایکون ها رو توی هر رزولوشنی میکشه. شما هر کاری کنی کادر و صفحه ای رو که براساس 4:3 طراحی شده رو توی صفحه 16:9 بخواهی فیت کنی مجبوری صفحه رو کشیده کنی عکس این موضوع هم صادقه. من قبل از خرید هر دوتای اونها رو توی همه رزلوشن ها تست کردم .
در حالت کلی مانیتور های واید ارزونتر از مانیتورهای معمولی هستند دلیلش هم اینه که برش های پنل های واید برای شرکت های سازنده بصرفه تر و پرت کمتری داره.

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
تا اتیقه هایی مثل تو توی این فروم باشن وضعیت بهتری رو نباید انتظار داشت. اتفاقا تصویر ایکون ها رو توی هر رزولوشنی میکشه. شما هر کاری کنی کادر و صفحه ای رو که براساس 4:3 طراحی شده رو توی صفحه 16:9 بخواهی فیت کنی مجبوری صفحه رو کشیده کنی عکس این موضوع هم صادقه. من قبل از خرید هر دوتای اونها رو توی همه رزلوشن ها تست کردم .
در حالت کلی مانیتور های واید ارزونتر از مانیتورهای معمولی هستند دلیلش هم اینه که برش های پنل های واید برای شرکت های سازنده بصرفه تر و پرت کمتری داره.

لطفا مودب باشید. + :lol::lol::lol::lol::lol: برش؟!؟! پرت؟!؟!؟!!! مگه کاغذ ه؟!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

یه سوال ساده!!!!! شما اصلا درایور صفحه نمایش و کارت گرافیک اتون رو صحیح شناسوندین؟!
با چه رزولوشنی امتحان کردید؟!!! 1280 در 1024 ؟!!!! صفحه نمایگر های واید موجود در ایران یا 1440 در 900 اند ویا 1680 در 1050 .

دلیل ارزون تر بودن واید ها هم یه محاسبه ی ریاضی ه!!!
اگر شما محاسبه کنید یه صفحه نمایشگر 19 ه واید 154.37 اینچ مربع است در صورتی که 19 معمولی 173.38 اینچ مربع! و این دلیل اخلاف قیمت اشونه!!!!!

Heaven

Registered User
لایک‌ها
0
اگر رزولوشن رو درست تنظیم کنی صفحه ویندوزت دیگه برای 4 به 3 طراحی نشده!
آخه یه خورده فکر کن ...

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
سر جمع تو ایران اینا گیر میاد: سامسونگ , ال جی , سونی , اسوس , اچ پی , ViewSonic , فراسو , بنکیو و چند مارک دیگه.
سامسونگ از همه بیشتر تو بورس ه کارشم خوبه قیمت هاشم مناسبه و در کل کیفیت تو رنج قیمت تا 500 تومن بین مارک ها تفاوت زیادی نداره.
سامسونگ مدل های BF1931 و BW1931 هم از پز فروش ها هستن.

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
مانیتور وایداسکرین بهتره مخصوصا برای کار کردن .

mtvideos

Registered User
لایک‌ها
0
بازم سلام به اساتید ...
من یه مانیتور سامسونگ 17 از مدل های BF خریدم ..
اما برای نگاه کردم فیلم ها مشکل دارم ...
احساس می کنم کیفیت فیلمها روی مانیتور CRT که داشتم خیلی خیلی بهتر بوده ...!
ایا شما هم این مشکل رو داشتید ...
اگه نداشتید بگید چطور باید تنظیم کنم ..

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
بازم سلام به اساتید ...
من یه مانیتور سامسونگ 17 از مدل های BF خریدم ..
اما برای نگاه کردم فیلم ها مشکل دارم ...
احساس می کنم کیفیت فیلمها روی مانیتور CRT که داشتم خیلی خیلی بهتر بوده ...!
ایا شما هم این مشکل رو داشتید ...
اگه نداشتید بگید چطور باید تنظیم کنم ..

اصولا از لحاظ تكنولوژي،LCD كيفيت رنگ و ثبات تصوير بالاتري داره و CRT‌توو سرعت بهتر جواب ميده!
براي همينه كه وقتي مونيتور ها رو پشت ويترين مغازه ها با تصاوير نمايشي روشن مي كنن ، اين تصوير معمولا به جاي فيلم ،‌ عكس هستن! و اگر هم فيلم بزارن، معمولا فيلمي كه حركات تند نداره مي زارن ... وگرنه با كمي دقت، پي به اين ايراد (كمي باقيمونده) در LCD ها ميشه برد

LCD پيشرفت خيلي خوبي داشته، الان اين مشكل رو هم تا حدودي حل كردن ...

اما من هنوز يه CRT مدل HANSOL 17اينچ با لامپ تصوير اصل رو به LCD ترجيح ميدم! چون مدل هاي خوب LCD درستكه وجود داره،‌اما خيلي گرونتره!

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
شما در CRT فاکتوری به اسم response time نداری. رنگ ها واقعی ترن و زاویه دید هم دیگه نداری! فاصله پیکسل ها هم در CRT کمتره! (یه CRT معمولی 0.20 اما بهترین ال سی دی 0.264)
در کل کیفیت LCD هنوز به CRT نرسیده ! پیشرفت داشته اما نرسیده! مثل دوربین دیجیتال و آنالوگ!

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
شما در CRT فاکتوری به اسم response time نداری. رنگ ها واقعی ترن و واقعی. زاویه دید هم دیگه نداری! فاصله پیکسل ها هم در CRT کمتره! (یه CRT معمولی 0.20 اما بهترین ال سی دی 0.264)
در کل کیفیت LCD هنوز به CRT نرسیده ! پیشرفت داشته اما نرسیده! مثل دوربین دیجیتال و آنالوگ!

100% CRT فعلا از LCD جلوتره!
با اين تكنولوژي جلوي گسترش 3D Stereo درايور Nvidia با اون عينكهاي 3 بعديش هم گرفته شده، من سر اين موضوع خيلي خرج كردم! اما الان از بس LCD اومده ديگه درايور Nvidia ّراي 3 بعدي UPDATE نمي شه :(

CRT سن زياد تري داره و خيلي از اين مشكلات حل شده تر هست ، البته ديگه به اون شدت هم كه شما نوشتين نيست!!
مثالي كه آخر زدين خيلي صادقه :) نكته جالب و گويايي بود

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
حتما کیفیت فیلمش پایینه و رزولوشن شما نسبت به CRT تو LCD بالاتره .

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
اقا کسی از قیمت سامسونگ c1931plus البته وایدش رو داره؟
شهر ما (شیراز) که انگاری تخمش رو ملخ تناول کرده :D نییییست :wacko:

بالا