برگزیده های پرشین تولز

مترو و حواشی

mehdi_2006

Registered User
لایک‌ها
34
بن می شیا باز !
مادر سایت رو به عقد خودت در اوردی :D

البته عقد غیر رسمی
crazy.gif

++++

در عمرم دوبار سوار مترو شدم که از زنده بودنم پشیمون شدم
خدا رو شکر تو این تهران خراب شده زندگی نمیکنم

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
هرچی امکاناته مال این تهرانیاس تازه قدرم ندارند:دی

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
تهرانیا ازدواج میکنن عزیزم ، اون دهاتیا هستن که جفتگیری میکنن ;)

پ.ن: یبار دیگه هم این حرفو زدی ، حتما باید اینجوری بهت بگن که بفهمی حرفت زشته ؟ :hmm: . میگم دهاتی هستی نگو نه !
اون دهاتی بالایی هم اگه نمیگفت تهران خراب شده ، من که کاری باهاش نداشتم ! هرچی دلتون میخواد میگین ، توقع دارین جوابم نشنوید
از حالا به بعد هم هر توهینی که به تهران و تهرانی بشه اینجا ، 10 برابرشو جواب میدم. هر اذیتی هم که تهرانیا تو شهرستانها بشن ، تلافیشو تو تهران در میارم . چون با مریضا سر و کار داریم تا حالا دلم می سوخت. از الان به بعد دلسوزی نداریم
crazy.gif

تو مترو و خیابون هم هر شهرستانی ای ازم آدرس بپرسه ، راهنماییش میکنم به جایی که عرب نی انداخت :lol:
کی با تو بود گلابی
اصولاً نوجوان بی شعور و بی منطقی چون تو در حدی نیست که بخوام باهاش بحث کنم. اینکه اون پست منو به خودت گرفتی و کوت کردی مشکل خودته و نشون میده از اون دسته آدمهایی هستی که بزرگترین افتخار زندگیشون همینه که پدر و مادرشون در تهران (و نه در جای دیگه) عمل جفتگیری رو انجام دادن.
سوای از اینکه تهرانی هستی و البته خودت هم در تهرانی بودن یا نبودنت نقشی نداشتی؛
collapse_40b_collapsed.png

ببین خودت چی هستی.
آدم با شعوری هستی؟
با تربیت هستی؟
فروتن هستی؟

جواب همش منفیه. هیچ خصیصه ی انسانی ئی نداری و زوم کردی رو محل تولدت. هی میگی تهرانی ام تهرانی ام
آقا به روح ناصرخسرو قسم همه تو این فروم فهمیدن شما تهرانی ئی و عقده داری که همه جا اینو جار بزنی. میخوای تو امضام بنویسم که شما تهرانی ئی تا اگر به فرض محال کسی هم نمیدونه مطلع بشه. ببینیم بعدش با این شخصیت مغرورت و خود بزرگ بینی کاذبت چیکار میکنی کوچولو

toccolite

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
عجب ابلهیه این ftec . خیلی خیلی خره .

worship_u

Registered User
لایک‌ها
195
کی با تو بود گلابی
اصولاً نوجوان بی شعور و بی منطقی چون تو در حدی نیست که بخوام باهاش بحث کنم. اینکه اون پست منو به خودت گرفتی و کوت کردی مشکل خودته و نشون میده از اون دسته آدمهایی هستی که بزرگترین افتخار زندگیشون همینه که پدر و مادرشون در تهران (و نه در جای دیگه) عمل جفتگیری رو انجام دادن.
سوای از اینکه تهرانی هستی و البته خودت هم در تهرانی بودن یا نبودنت نقشی نداشتی؛
collapse_40b_collapsed.png

ببین خودت چی هستی.
آدم با شعوری هستی؟
با تربیت هستی؟
فروتن هستی؟

جواب همش منفیه. هیچ خصیصه ی انسانی ئی نداری و زوم کردی رو محل تولدت. هی میگی تهرانی ام تهرانی ام
آقا به روح ناصرخسرو قسم همه تو این فروم فهمیدن شما تهرانی ئی و عقده داری که همه جا اینو جار بزنی. میخوای تو امضام بنویسم که شما تهرانی ئی تا اگر به فرض محال کسی هم نمیدونه مطلع بشه. ببینیم بعدش با این شخصیت مغرورت و خود بزرگ بینی کاذبت چیکار میکنی کوچولو

بی خیال محسن،خونسردی خودتو حفظ بنما

کافر مقدس

Registered User
لایک‌ها
200
به نقل از ftec :
تو مترو و خیابون هم هر شهرستانی ای ازم آدرس بپرسه ، راهنماییش میکنم به جایی که عرب نی انداخت
شما یه کاری کن ! در اسرع وقت حتمن خودتو به یک پزشک معرفی کن .. این چیزهایی که گفتی نشانگر وجود بیماری در وجود شما هست .. بیماری سادیسم ! یعنی کسی که از آدرس اشتباه دادن به دیگران لذت می بره !

یه مقدار در مورد جبر جغرافیایی هم مطالعه کنی دیگه به این چیزهای الکی نمی بالی !

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
باز کم کم داریم به عید نزدیک میشیم و مترو میشه قیامت و همش هم تاخیر در تاخیر

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
تو این تاپیک افتک چقدر پست داشته تازه نصفش هم پاک شده
wha[1].gif

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,449
مدیران محترم به خاطر اپ کردن زیرخاکی به جزیره اعزام شوند
191.gif

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137
مدیران محترم به خاطر اپ کردن زیرخاکی به جزیره اعزام شوند
191.gif
چیزی که برای کاربران عادی جرمه برای مدیران پسندیده و مقبوله و ما چون به امور اشراف نداریم بهتره درین مسایل دخالت نکنیم.

prn

Registered User
لایک‌ها
2,740
یه بار پارسال اخرین سری که کرونا گرفتم ولو شدم دیگه سوار مترو نشدم .
یادمه یه ادمی قشنگ معلوم نبود دختر پسره ولی خیلی قشنگ بود .اقا من همینجوری خدایی ییهو قفل شدم رو این خسته بودم بعد اصن کلا تو یه دنیایه دیگه ای بودم . بعد این نشست منم رفتم اویزون به میله جلوش .اقا یکی دوبار اینور اونور شد . خوردیم بهش .هیچی دیگه پاشد چسبید به هم از بقل .خدایی اصن یه جای دیگه بودم پسر عموم مریض بود تازه سکته کرده بود اصن تو فکر اون بودم
.مارو میگی من خودم ناراحت بودم جای تکون خوردنم نبود اصن دست نمیشد پایین اورد .ییهو دست انداخت یه جایی منو میگی ییهو سه فازم پرید یه دستم کیف یه دستم به میله هیچ غلطی نمیشه کرد همینجوری زل زدم تو چشاش اقا خندید ییهو منم خندم گرفت اصن اوسگولی .درگوشم گفت بچه گربتو میدی بهم! ببین ایستگاه که رسید فرار کردما فرار دوباره وایسادم یه قطار دیگ بیاد.ولی خدایی خوشگل بود

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
2 سال پیش شب عید من باید میرفتم پل گیشا ,دیدم شلوغه با ماشین نمیشه رفت . گفتم بزار با مترو برم (کلا شاید 10 بار مترو سوار شدم)
روز قبل رفتم توی سایت شهرداری نقشه رو باز کردم دیدم چه خوب ایستگاه هم داره,مسیرمو مشخص کردم و رفتم رسیدم که برم توی خط 7 ولی دیدم خط هفتی نیست از یکی پرسیدم گفت هنوز راه نیوفتاده ,دوباره توی همون نقشه های مترو نگاه کردم دیدم با خط 6 هم میشه رفت .رفتم چند ایستگاه جلوتر که برم توی خط 6 باز دیدم خط 6 هم وجود نداره
زیر لب به خانواده مسئولین سلام دادم و اومدم بیرون مترو و با موتور رفتم

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
2 سال پیش شب عید من باید میرفتم پل گیشا ,دیدم شلوغه با ماشین نمیشه رفت . گفتم بزار با مترو برم (کلا شاید 10 بار مترو سوار شدم)
روز قبل رفتم توی سایت شهرداری نقشه رو باز کردم دیدم چه خوب ایستگاه هم داره,مسیرمو مشخص کردم و رفتم رسیدم که برم توی خط 7 ولی دیدم خط هفتی نیست از یکی پرسیدم گفت هنوز راه نیوفتاده ,دوباره توی همون نقشه های مترو نگاه کردم دیدم با خط 6 هم میشه رفت .رفتم چند ایستگاه جلوتر که برم توی خط 6 باز دیدم خط 6 هم وجود نداره
زیر لب به خانواده مسئولین سلام دادم و اومدم بیرون مترو و با موتور رفتم
این دفعه بیای پل گیشایی هم دیگه وجود نداره :دال

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
این دفعه بیای پل گیشایی هم دیگه وجود نداره :دال
اصلا دیگه نمیام اون طور جاها 10.gif
اینو یادم رفت بگم ,موتوریه هم انقدر تند میرفت و خلاف میکرد به خودم poop کردم :دی

isapour

Registered User
لایک‌ها
121

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,810
خدایی چرا اینقدر بچه باز تو مترو زیاده

بالا